فرزند ۸ ساله از ترفند اعتصاب غذا برای آشتی پدر و مادرش استفاده کرد


فرزند 8 ساله از ترفند اعتصاب غذا

برای آشتی پدر و مادرش استفاده کرد

فارس: پسربچه 8 ساله‌ای در دادگاه خانواده بیان کرد: تا زمانی که پدر و مادرم با یکدیگر آشتی نکنند، با آنها قهر هستم و بعد از مدتی اعتصاب غذا می‌کنم.

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست حضانت فرزند خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.
 
این زن در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه از شوهرم جدا شده و تنها حضانت فرزندم را خواهان هستم، اظهار داشت: شوهرم مغز فرزندم را شست و شو داده و کاری کرده است که فرزندم حتی حاضر به دیدن من نیست.
 
وی با اشاره به اینکه فرزندم ابتدا در کنار من زندگی می‌کرد ولی در حال حاضر در کنار پدرش بوده و حاضر به دیدن من نیست، گفت: شوهرم به فرزندم یاد داده که مرا نخواهد.
 
زن بار دیگر در برابر قاضی عموزادی بیان کرد: فرزندم کلاس دوم است و در حال حاضر در کنار شوهرم در باغی واقع در دماوند زندگی می‌کند و من نمی‌توانم این دوری را تحمل کنم.
 
وی با اشاره به اینکه اختلاف بین من و شوهرم هیچ ربطی به فرزندم ندارد، اظهار داشت: فرزندم سنی ندارد که بخواهد برای ندیدن من تصمیم بگیرم؛ در واقع شوهرم این رفتار را به او تحمیل کرده است.
 
مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان اینکه اگر فرزندم نخواهد که مادرش را ببیند این به من مربوط نمی‌شود چرا که فرزندم در تصمیم‌گیری آزاد است، گفت: فرزندم به من گفته است تا زمانی که من با همسرم آشتی نکنم، او نزد مادرش نمی‌رود.
 
وی ادامه داد: فرزندم لجباز است و آن قدر عاقل است که بتواند به تنهایی تصمیم بگیرد و شخصی در تصمیمش دخیل نباشد؛ در واقع فرزندم، من و همسرم را در کنار هم می‌خواهد.
 
فرزند این زوج در دادگاه در برابر قاضی این پرونده عنوان کرد: تا زمانی که پدر و مادرم در کنار هم زندگی نکنند، من حاضر به زندگی در کنار مادرم نیستم، در واقع مادرم مخالف آشتی است و گرنه پدرم حرفی ندارد.
 
وی اظهار داشت: در باغ کنار پدرم زندگی می‌کنم تا مادرم کوتاه آمده و با پدرم آشتی کند و اگر این کار را نکند، بعد از مدتی، اعتصاب غذا می‌کنم.
 
قاضی عموزادی رئیس شعبه 268 مجتمع قضایی خانواده ونک، پرونده را در حال رسیدگی قرار داد.
 

pull.over - قطر - دوحه
پسره کلاس دومه ابتداییه ااونوقت باباهه گفته اونقده عاقل هست که بتونه خودش به تنهایی تصمیم بگیره!!! الله اکبر.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
چقدر بچه ها همیشه مظلومند و قربانی اختلافات بزرگترها.
جمعه 29 مهر 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
وقتی بزرگ شد میفهمه چه غلطی کرده !
جمعه 29 مهر 1390

chatoli - ایران - تهران
من تو یه پست دیگه ای در مورد مشابهی چند جمله ای نوشتم . باز هم تکرار می کنم که حتی اگر این احتمال رو بدیم که فرزند تحت تاثیر سخنان پدر میل به ندیدن مادر پیدا کرده باید بگم سخنان پدر یا اطرافیان وقتی رو بچه اثر گذار خواهد بود که از اونطرف هم مادر در رفتار و عمل کم کاری می کنه و بی علاقگی و بی توجهیشو به فرزند در عمل نشون می ده . اینجاست که برای بچه سخنان اطرافیان عینیت پیدا می کنه و به باور قطعی میرسه که صحبتها همونی هست که در عمل هم همونها رو مشاهده می کنه .
شنبه 30 مهر 1390

chatoli - ایران - تهران
بچه در این سنین قدرت تجزیه و تحلیل مسائل رو پیدا می کنه و نمونه اش هم رسیدن و ارائه این راه کار هست که " اگر پدر و مادرم آشتی نکنن من اعتصاب غذا خواهم کرد " این نشان از قدرت فکر و قدرت چاره جویی بچه داره . این خانم نگفت اگر شوهرتون مغز بچه رو شستشو داده پس قاعدتاً این بچه تا حالا باید از شما متنفر شده باشه نه اینکه دنبال این باشه که به یه روشی مادر رو دوباره برگردونه سر خانه و زندگیش . در واقع این بچه با ندیدن مادر به نوعی سعی در انتقام گیری از رفتار مادری داره که در عمل بهش نشون داده که به زندگی و آینده اش اهمیت چندانی نمی ده . مادر عاقل باید ببینه چی کاشته که حالا انتظار برداشت از فرزندش رو داره !
شنبه 30 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.