افروغ:یکی از نماینده‌ها گرین کارت دارد

افروغ:یکی از نماینده‌ها گرین کارت دارد

شفاف نوشت : عماد افروغ، نماینده اسبق مجلس و استاد دانشگاه در پاسخ به سوالی در خصوص «نماینده‌ای که در مجلس گرین کارت دارد» گفت: اسم این نماینده را از آقای مطهری و دیگر نمایندگان منتقد دولت بپرسید. شما مطمئن باشید که یکی از نماینده های مجلس گرین کارت دارد و خودش نیز عنوان کرده که گرین کارت دارد.

افروغ پیش از این در گفتگو با یک هفته نامه نسبت به «تبعات گرین کارت داشتن برخی نمایندگان» هشدار داده بود.

این استاد دانشگاه در خصوص جهت گیری سیاسی این نماینده تصریح کرد:این نماینده وکیل الدوله است.

وی در پاسخ به علت عدم برخورد با وی و چگونگی عبور این فرد از فیلتر شورای نگهبان، گفت: شاید منع قانونی در این خصوص وجود ندارد و بنده نمی‌دانم که این امر به لحاظ قانونی مشکلی دارد یا خیر؟ اما به نظر بنده این امر اشکال دارد؛ چرا که دریافت گرین کارت ملزوماتی دارد که این ملزومات با منافع و مصالح و امنیت ملی ما سازگاری ندارد.

وی ادامه داد: مشکلاتی که دارا بودن گرین کارت می تواند ایجاد کند مربوط به منافع و مصالح ملی است. ما نماینده ای می خواهیم که راحت و شجاعانه و بدون هیچ ملاحظه ای از حریم و مصالح داخلی دفاع کند. کسی که گرین کارت دارد یک موانعی دارد. یعنی عندالاقتضا و عندالضروره ممکن است نتواند وظایف نمایندگی‌اش را به خوبی و به وجه احسن ادا کند.

افروغ در خصوص چگونگی ورود فرد به مجلس تصریح کرد: احساس می کنم که این قضیه محل اعتنا نبوده و یا مطلع نبودند.

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
حالا نه اینکه بقیه که گرین کارت ندارند کارشان را عندالاقتضا و عندالضروره به نحو احسن انجام میدهند؟ تو هم اگه عرضه داری برو بگیر!
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
اه? کدومشون?
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

مهدیار - ایران - تهران
خوب دارد که دارد . اینا دیگه چه ابله هایی هستن
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
و 100 ها نماینده دیگر شناسنامه عربی دارند و اصلا در اعراب متولد شدند, پس خودت را به کوری و کری نزن !
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

parsaus - امریکا - اورنج
چرا چرت و پرت میگین .کسی که گرین کارت داره بیشتر از 6 ماه نمیتونه از امریکا خارج بشه .در ضمن گرفتن گرین کارت از فیلتر اف بی ای باید رد بشه .تو مجلس ایران یک مشت اسب دارن برای خودشون میتازند و ملت بدتر از اسب دارن تماشا میکنند و در انتظار حضرت مهدی پول تو چاه قم میریزن امریکا اورنج
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
تا بحال اصطلاح شهر هرت رو زیاد شنیدید اما از خودتون پرسیدید واقعا شهر هرت کجاست؟ - شهر هرت جایی است که رنگهای رنگین کمان مکروهند و رنگ سیاه مستحب - شهر هرت جایی است که اول ازدواج می کنند بعد همدیگر رو می شناسن.- شهر هرت جایی است که بهشتش زیر پای مادرانی است که حقی از زندگی و فرزند و همسر ندارند. - شهر هرت جایی است که درختها علل اصلی ترافیک اند و بریده می شوند تا ماشینها راحت تر برانند. - شهر هرت جایی است که شوهر ها انگشتر الماس برای زنانشان می خرند اما حوصله 5 دقیقه قدم زدن را با همسران ندارند. - شهر هرت جایی است که با میلیاردها پول بعد از ماهها فقط می توان برای مردم مصیبت دیده، چند چادر برپا کرد. - شهر هرت جایی است که خنده نشان از جلف بودن را دارد. - شهر هرت جایی است که مردم سوار تاکسی می شن زود برسن سر کار تا کار کنن وپول تاکسیشونو در بیارن.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): - شهر هرت جاییه که نصف مردمش زیر خط فقرن اما سریال های تلویزیونی رو توی کاخها می سازن. - شهر هرت جایی است که گریه محترم و خنده محکومه. - شهر هرت جایی است که وطن هرگز مفهومی نداره و باعث ننگه پس میرویم ترکیه و دوبی و اروپا و آمریکا و ....... را آباد میکنیم. - شهر هرت جایی است که هرگز آنچه را بلدی نباید به دیگری بیاموزی. - شهر هرت جایی است که وقتی می ری مدرسه کیفتو می گردن مبادا آینه داشته باشی. - شهر هرت جایی است که دوست داشتن و دوست داشته شدن احمقانه، ابلهانه و .. است. - شهر هرت جایی است که توی فرودگاه برادر و پدرتو می تونی ببوسی اما همسرتو نه ... - شهر هرت جایی است که وقتی از دختر می پرسن می خوای با این آقا زندگی کنی می گه: نمی دونم هر چی بابام بگه. - شهر هرت جایی است که وقتی می خوای ازدواج کنی 500 نفر رو دعوت می کنی و شام میدی تا برن و از بدی و زشتی و نفهمی و بی کلاسی تو کلی حرف بزنن. - شهر هرت جایی است که مردمش پولشان را توی چاه میریزن و دعا میکنن که خدا آنها را از فقر نجات بده. - شهر هرت جایی است که به بعضی از بیسوادها میگن پروفسور.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 3): - شهر هرت جایی است که در آن دلال و دزد به مهندس و دکتر فخر میفروشند. - شهر هرت جایی است که مردگان مقدسند و از زنده ها محترمترند. شهر هرت جایی است که .....خدایا این شهر چقدر به نظرم آشناست !
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
انگارکه مخفی ترین خبر دنیا را اعلام کرده اند.زیر امامه همه یک پرچم انگلیس یا پرچم عمو سام پنهان است.از پدران سالخورده عزیز خود سئوال کنید. که در خوزستان در شرکت نفت کار میکردند.بعد از سرنگونی مصدق دکترین چرچیل این بود. مساجد بسازید و به ملا ها رشوه دهید. تا زمانی که اینها هستند. مصدق دیگری در ایران نخواهد امد.این شایعه نیست. هر مسجدی یک بوجه مخصوص داشت. و یک اداره با کارمندان . کتاب های حسابداری خرج و نقل همه بعد از انقلاب مصادره و نابود شدند.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

baran828 - ایران - تهران
khosh bavar - ایران - یزد :مرسی و آفرین !
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
هر کدومشون که نداره باید زودتر بفکر باشه. البته اگه باندازه کافی پول بدزدید عمو سام درجا واستون گرین کارت صادر میکنه. یا با پول بروید خارج و یا از قبل بفکر یک جای مطمین.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
baran828 - : قابل تان را نداشت, پس تا بعد !
جمعه 29 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.