دایی: آنهایی که منتظر ناکامی من هستند آرزویشان را به گور خواهند برد

دایی: آنهایی که منتظر ناکامی من هستند

آرزویشان را به گور خواهند برد


سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: آنهایی که آرزو دارند ناکامی من را با راه‌آهن ببینند، آرزویشان را به گور خواهند برد.

به گزارش خبرگزار ی فارس علی دایی در نشست خبری پیش از بازی فردا با سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: بعد از بازی با استقلال زمان کمی داشتیم. با این حال ریکاوری کردیم و تمرینات جدی از دیروز شروع شده است. امروز هم یک جلسه تمرینی خوب و جدی خواهیم داشت. سپاهان در چند سال اخیر یکی از بهترین تیم‌های ایران بوده و بازی قبل هم تراکتورسازی که یکی از بهترین‌ تیم‌های ایران است را شکست داده و نتیجه خوبی گرفته است. این تیم تغییراتی در کادر فنی‌اش داشته و با آمدن قنبری شوکی به این تیم داده شد.
 
وی ادامه داد: فردا در زمین خودمان بازی می‌کنیم و دوست نداریم امتیاز از دست بدهیم. بازی با استقلال نشان داد که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. سه امتیاز بازی با سپاهان را می‌خواهیم و برایمان بسیار مهم است چون چوب خط ما برای امتیاز دادن در زمین خودی پر شده است. می‌خواهیم در بازی با سپاهان حداکثر امتیاز را بگیریم. محروم نداریم و یکی دو بازیکن مصدوم هستند که امیدوارم به این بازی برسند.
 
دایی در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر اینکه برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خواهان بازگشت شما به این تیم شده‌اند، ‌گفت: آنها با خودم هم صحبت کردند اما من با باشگاه راه‌آهن قرارداد دارم و می‌خواهم امسال را با راه‌آهن ادامه دهم تا کاری مثبت و کوچولو با این باشگاه انجام دهم.
 
سرمربی راه‌ آهن تصریح کرد: با قاطعیت می‌گویم تصمیمی برای بازگشت به پرسپولیس ندارم و آنهایی که به دنبال حاشیه‌سازی برای من بودند و می‌گفتند او دوست دارد به پرسپولیس برگردد باید بدانند اگر می‌خواستم برگردم با باشگاه دیگری قرارداد نمی‌بستم و بیرون می‌نشستم و منتظر اتفاقات می‌شدم اما من قرارداد بستم و می‌خواهم با راه‌آهن کار کنم.
 
وی ادامه داد: ‌آرزویم این است که منشا خیر در باشگاه راه‌آهن باشم و بتوانم تیم را بالا بیاورم. شاید باورتان نشود به غیر از پرسپولیس یکی دو باشگاه دیگر با من صحبت کردند و از من خواستند راه‌آهن را ترک کنم و به باشگاه آنها بروم اما من قصد جدایی از راه‌آهن را ندارم.
 
دایی در مورد اینکه آیا قصد دارد با راه‌آهن قهرمان جام حذفی شود و کار بزرگ انجام دهد،‌ اظهار داشت: بازی قبلی ما را خیلی امیدوار کرد. من با اعتقادی که از اول به کار خودم و مجموعه راه‌آهن داشتم آمدم و امیدوارم بتوانم راه‌آهن را از شکل و شمایل سال‌های قبلش بیرون بیاورم و به آنچه دلخواهم است برسم. ما می‌خواهیم عقب‌ماندگی تیم را جبران کنیم و این تیم را در لیگ بالا بکشیم.
 
این مربی خاطرنشان کرد: در جام حذفی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت و اگر در مراحل بعد پیروز شویم با تیم‌های بزرگ و مطرح بازی خواهیم کرد. زیبایی فوتبال این است که تیم‌های بزرگ و مطرح را با راه‌آهن حذف کنیم و ما می‌خواهیم این کار را انجام دهیم.
 
سرمربی سابق پرسپولیس در مورد اینکه علی پروین گفته اگر برابر نفت پرسپولیس نتیجه نگیرد دایی را برمی‌گردانم و آیا به خاطر هواداران به این تیم برمی‌گردد یا نه، گفت: من دعا می‌کنم پرسپولیس نتیجه بگیرد و آرزوی قلبی‌ام این است که این تیم پیروز شود و استیلی از این حالت در بیاید و موفق شود اما شرایط من با اول فصل فرق می‌کند. من مدیون هواداران هستم و دست تک تک آنها را می‌بوسم و هیچ موقع محبت آنها را فراموش نمی‌کنم ولی اکنون وضعیتم با اول فصل متفاوت است. آن زمان من مربی آزاد بودم اما اکنون تعهد دارم.
 
دایی تاکید کرد: ما ترک‌ها مخصوصا اردبیلی‌ها وقتی حرفی می‌زنیم روی حرفمان می‌ایستیم چه برسد به اینکه قرارداد امضا کنیم. من در خدمت راه‌آهن هستم. تا هر موقع که بخواهند با این تیم کار می‌کنم و هر موقع که نخواهم می‌روم. من خودم را یک پرسپولیسی می‌دانم و دعا می‌کنم پرسپولیس موفق شود. پرسپولیس مال مردم است و باید آنها تصمیم‌گیرنده اول و آخر باشند. باید به نظر مردم احترام گذاشت اما شرایط من فرق می‌کند و با راه‌آهن قرارداد دارم.
 
دایی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید شما که عضو هیئت مدیره باشگاه راه‌آهن هم هستید اگر راه‌آهن نتایج ضعیفی بگیرد سرمربی را برکنار می‌کنید یا نه،‌ گفت: سؤال خنده‌داری می‌پرسید. خودتان از این سؤال خنده‌تان می‌گیرد. من به کارم ایمان دارم و آنهایی که منتظر چنین چیزی هستند تا ناکامی من را با راه‌آهن ببینند مطمئن باشند آرزویشان را به گور خواهند برد.
 
وی اضافه کرد: با کمک خدا و بازیکنان با تیم راه‌آهن موفق می‌شوم. شاید من فردا مقام بهتری در باشگاه بگیرم اما این مسائل ربطی به هم ندارد. ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و هر وقت هیئت مدیره بخواهد در مورد سرمربی تصمیم بگیرد، در آن جلسه شرکت نمی‌کنم تا آنها با خیال راحت بتوانند تصمیم بگیرند و انتخاب صحیح داشته باشند اما مطمئن باشید چنین روزی نمی‌آید. من د ر هیئت مدیره هستم تا به عنوان عضو فوتبالی به انصاری‌فرد کمک کنم. درد تیم را می‌دانم و بهتر از همه نسبت به تیم شناخت دارم. من آمده‌ام که کمک کنم. اگر روزی به چنین جایی برسیم که مطمئن باشید نمی‌رسیم، در آن جلسه شرکت نخواهم کرد.
 
وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که مجددا از او پرسید پنجعلی خواستار بازگشت شما به پرسپولیس است،‌ گفت: من از آقای پنجعلی ممنونم ولی بهتر بود ایشان در ابتدای فصل تصمیم می‌گرفتند. اکنون دیگر من سرمربی راه‌آهن هستم.
 
دایی در مورد تغییر 6 مدیر عامل و 4 سرمربی تاکنون گفت: نظر خاصی ندارم اما برخی مدیران بدون آنکه سابقه قبلی داشته باشند و بدون در نظر گرفتن سوابق، مدیر عامل می شوند و یکدفعه می‌آیند یکباره هم می‌روند.
 

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
باز اینو جو گرفت:)خودشم میدونه تیماش تو لیگ هیچی نمیشن میخواد فقط جام حذفیو بگیره..راحت ترین ومفت ترین راه برای رسیدن به آسیا..واسه مربیهای مثل این که هیچی بارشون نیس از مربیگری بهترین راهه:)
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول .یک کلام از مادر عروس باز تز دادی .یا از دکتر قلابی نوحه خون و یا از قندلی ام الفساد یا از مجیدی که بازیکن ندیده اید تعریف میکنی بچه اون دکتر قلابی کاشف بعمل در اومد که با رجبی دستش تو یه کاسس و پول از خانواده بچه ها میگیرن دزدی و رشوه شاخ و دم نداره.دایی که مربی متوسطیه ولی مظلومی زاقارت در حد تیم محلاته با اون همه بازیکن دو ساله دارن کشک میسابند ولی دایی جربزه داشت و دوتا خذفی برد بقول خودت راحتترین و مفتترین راه رسیدن به اسیا رو دوساله عرضه نداشتید یک جام بگیرید مظلومی یه درجه از بیعرضه ترین مربیها هم بیعرضتره
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Shahram khosh maram - ایران - تهران
به جز جمله اول بقیه رو خیلی خوب گفته. راست میگه. با راه اهن قرارداد داره نمیتونه ول کنه بیاد پرسپولیس.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

soheil rad - ایران - بابل
یابو علفی ( دایی ) تو کلا ناکامی یه نگاه به کارنامه خودت در لنگ و راه آهن بنداز نگاه به افتضاحاتت در تیم ملی که جلوی عربها سر خم کردی بعد فک بی مصرفت رو بجنبون و زر مفت بزن. فکر کردی با 11 نفره دفاع کردن جلوی استقلال و وقت تلف کردن و غش کردن بازیکنانت تو زمین و استفاده از خستگی و با کمک داور به زور یه مساوی از استقلال گرفتن نشونه موفقیتت تو مربیگریه . دو جام حذفی رو که با کمک خدایان و قطع برق و قرعه کشیهای بو دار و امدادهای غیبی گرفتن هنر نیست یابو علفی جان
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

سیروس کمال - امارات - دبى
در کشور ما فقط کلمات مرگ و کشتار و اعدام و جنایت را باید شنید ، از مهر و محبت خبرى نیست !!
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
کارشناس قلابی لنگی عزیز توجه کردی هر کیو که زده ترکوندتونو گفتی اینجا..ژنرال که آرزوی بردنشو دارین فرهاد که هر بازی بهتون گل میزنه و حاجی و پرویز دوبله سوبله:))من موندم تیمی که سه بار پشت سرهم باخته تو دربی الان طرفداراش چقدر باید پررو باشن که بیان جلو:)کلا واسه تیمهای ضعیف جام حذفی مهمه:)تیم 6 لیگ هم از قهرمان جام حذفی قویتره..تیم میاد کلا 5 بازی با تیمای دسته یک میکنه کاپ میگیره خیال کردن قوین..دو ساله لنگ مفت داره میاد آسیا که نتیجشم گند زدن تو آسیاست:))
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

آبی ترین - ایران - تهران
لنگیا پرویز دوبله سوبله یادتون نره .
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

ensanam arezoost - ایران - خارگ
11 بازی 10 امتیاز رده 17 جدول،ادعای بیجا و ادبیات ضعیف..
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
من موندم تو چه رویی داری که این حرفها رو میزنی تیمی که دو سال پشت سر هم قهرمان میشه و تیم لگن که دو سال عرضه نداشت هیچ جامی رو بگیره مگه ملوان لگن رو حذف نکرد و پرسپولس سپاهان جهنم فولاد و ملوان را شکست نداد برو خجالت بکش و لگن از تیمهای دسته اولی خذف شد دو سال پیش و پارسال ملوان .
جمعه 29 مهر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
بچه جان قندلی رو با اون همه ستاره در حذفی با تیم نصفه نیمه مصدوم و بی بازیکنی در ازادی له کردن نکنه بابا قوری گرفتی و ندیدی یا الزایمر گرفتی در مورد این 3 دربی اخیر دوتاشو که با داوری و ریاست جمهوری بردید نکنه گل سالم نوری و پنالتی به نفع پرسپولیس رو ندیدی چرخه اینجور نمی چرخه فعلا که محبوبترین و پر افتخارترین تیم ایران رو به قهقرا بردن یعنی از عمد میبرند فقط هم بخاطر ترس از مردمه دنیا اینجور نمیمونه .قلعه مرغیتون کل یوم که بیشتر از پروین افتخار کسب نکرده و بیشتر که جام نبرده عالم و ادم میدونن قندلی چطور جام برده از حوصله من و بقیه خارجه توضیح بدم و مجیدی هم مثل بقیه بازیکنهای تاریخ پرسپولیس که زیاد به لگن گل زدن زده که چی در کل مجیدی ناخن کوچیکه کریمی نمیشه.دکتر قلابی نوحه خون دزد باید بگم که این بابا هیچ کاری غیر از دزدی نکرده پرویز دوبله چوبله اگه مربی بود دو سال کشک نمیسابید
جمعه 29 مهر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
کلا اگه همین جام حذفیم با قدرت میگرفتین یه چیزی.دوسال پیش که با هر چی تیم دسته یکی وسال پیشم جهنم فولاد با مظفری زاده جونتون بهشت شد که از دقیقه 10 حمودیو الکی اخراج کرد وبا سپاهان خسته به زور توپنالتی تونستین ببرین(شانس)که همون تیم تو لیگ خسته نبود 4 تا زد بهتون تو همون آزادی:)وبا ملوان هم که اشک طرفداراشونو در اومد از این همه سیاسی بازی و داوری و اینکه میخواستن لنگو قهرمان بشه..
جمعه 29 مهر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
کارشناس توهمی ما هم میتونیم وقتی تو لیگ انواع رکوردهای افتضاح 5 باخت پشت سرهم و رفتو برگشتی شدن تو دربی و 4،3 تا خوردن تو آزادی و تحقیر شدن بریم واسه قهرمانی حذفی که طرفدارای.. مثل تورو ساکت کنیم..تو هم اگه فوتبال حالیت باشه میدونی لیگ از حذفی مهم تره.حذفیو تیمای ضعیف روش حساب میکنن.مثل فولاد گسترو راه آهنو اینا:)وقتی از دوسال دیگه آسیا هم مثل اروپا شد که قهرمان حذفی دیگه مفت نیاد باشگاههای آسیا به جاش بره تو جام دیگه اونوقت میفهمی ارزش جام حذفیو..الان کلا با این جامهای سفارشیو مفتتون حال کنین چون چیز دیگه ای واسه حال ندارین:))مدیران باشگاه وقتی میبینن طرفدارا با همین جام ذوق میکنن وضع باشگاتون همین میشه که الانه:))
جمعه 29 مهر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
تو دربی اول چرا اخراج بادامکی دقیقه 28 نمیگی؟:)تو دربی دوم رییس کمیته داوران(عسگری)گفت پنالتی نبوده حالا این وسط تو چی میگی:)اینقدر روزنامه زرد نخون پسرم:)این دربی هم که با بازیه زیبا با دو گل زدیمتون تازه اگه داور به نفع لنگ نمیگرفت بیشتر گل خورده بودین:)))ژنرال هم در حال حاضر همه میگن بهترین سرمربیه ایرانه پروین چی؟همین پروین که تو نود لنگیا بهش رای ندادن بیاد:)حالا باز تو برو تو تاریخ:)برو بازی تیمای ژنرالو ببین فقط حمله و تماشاگرپسند.مجیدی و دکتر هم بهترینای در حال حاضر ایران :)آبی هم هستن بسوز:)به پرویز دوبله سوبله،چوبله هم میگی یعنی دربی بعدی هم مطمئنی میبازین؟:))))کلا ما در حال حاضریم شما تو تاریخ:)))))
جمعه 29 مهر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
اگه فکر میکنی کوتاه مییام کور خوندی من تو و صدتا مثل تو رو تو له میکنم کسی که طرفداری دکتر قلابی دزد و گروهبان ام الفساد باشه معلومه چه .. کسی که طرفداریه انگلها رو میکنه ...اخه این فوتبال طرفداری داره اون هم طرفداری شعبانها و دزدها و ارازل اوباش اگه میبینی با تو و امثال تو کل میکنم بخاطر اینه به نادونهایی مثل تو بفهمونم که کور کورانه و مغز خشک بودن در بیائید پرسپویس بمیری پر افتخارترین تیم ایرانه و از هر لحاظ بهتر از تیم لگنه .ژنرال نه روهبان قندلی با ین همه بازیکن و تماشاچی تا الان تر زده فکر کرده سپاهانه با تیم ملی دو بار قهرمانی شاهکاره بچه پروین هم رای نیاورد بخاطر اینکه این تیم در حال خاظر مریضه و داواش پروین که هیچ مورییو هم نمیتونه درمانش کنه هنوز تو قدرت درکشو نداری مثل اینکه زبون فارسی رو نمیفهمیشما عرضه نداشتید نه در لیگ قهرمان بشید نه در حذفی تیمی که از تیم دسته یکی شیرازی حذف شد و سال بعد ملوان حذفش کرد باز پرسپولیس د بار قهرمان شد افتاد یا باز اکبنده ازش استفاده کن اک نگهش ندار حالا باز مثل نوار حرفاتو تکرار کن
شنبه 30 مهر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
کارشناس قلابی خیلی باحالی درست مثل قبلا(کل با پاندورا) این حرفاتو باز تکرار کردی..دیگه حرف فوتبالی نموند..همه چی معلوم شد..تو هم خوش باش:))
شنبه 30 مهر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
معلومه کارشناس قلابی کیه کسی که چشماشو میبنده و هزیون میگه و طرفدار دزدها نوحه خونها رشوه گیرها رشوه دهنده ها بیسوادها دکترهای قلابی و قندلی و شعبون بیمخ ها و ام الفساد ها هستش تکلیفش روشنه و تو تنها نیستی امسال تو هم در این سایت بودن و ادبیات و شخصیت مشابهی دارید بهرحال برای خودت شریک میتراشی مهم نیست حرفهای تکراری من جواب ادمهایی است که همیشه حرف تکراری میزنند و جواب تکراری میشنوند حرف فوتبالی داری بزن تا جوابشو بشنوی نه طرفداری از دزدها و نوحه خونها و رشوه گیرندها و رشوه دهندها و ام الفسادها حرفهای تو توش پر از عقده حقارت و توهم و پوچیه و جواب تکراری میشنوی
شنبه 30 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.