منتخبی از عکسهای روز اینترنت ۴۰

منتخبی از عکسهای روز اینترنت 40

کلاس‌درس قرائتی روی عرشه ناوجنگی

عکسی دیده نشده از مهدی کروبی در منا

آزادی نیوز:عکس دیده نشده مربوط به دوران امیر الحاجی کروبی در سرزمین منی عربستان میباشد در گوشه تصویر مرحوم موحدی ساوجی نیز دیده می شود(نفر اول سمت چپ)

ورودی نمازخانه مؤسسه وابسته به آیت‌الله مصباح یزدی

ورودی نمازخانه‌ی موسسه‌ی آموزشی و پژوهشی امام خمینی

ارادت اپل و استیو جابز به آیت الله جنتی

خط و نشان مارک زاکربرگ، مالک فیسبوک برای احمد جنتی!

عکس: متکی و ابطحی

تاریخ عکس: 3 مرداد 1390

تصویری کمتر دیده شده از احمدی نژاد
هفته نامه آسمان در شماره دوم خود عکس کمتر دیده شده‌ای را در مطلبی تحت عنوان گزارش عهد بازگشت که درباره سفرهای استانی رییس دولت است، منتشر کرده است.

عکس دیده نشده از ورود احمدی نژاد به آمریکا

ماجرای دیدار مشایی با لیلا زند چیست؟

عکس بالا: در این عکس لیلا زند - نفر سمت چپ - یکی از همکاران لابی نایاک در کنار آلن ایر(سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا) در ضیافتی که در رستوران برگزار شده دیده میشود.

عکس پایین: این یکی از آخرین عکس های لیلا زند عضو نایاک و همکار لابی تریتا پارسی با رحیم مشائی در تهران است!!


مسعود بهنود در فیضیه

حجره مدرسه فیضیه/ سال 1344

تصویر لو رفته از یخچال یک بسیجی

بزن بالا به سلامتی

مادام بایگان سال 1355 و حاجیه خانم بایگان سال 1389

اولین عکس گلعاد شالیت پس از آزادی

گلعاد شالیت نظامی اسرائیلی است که پس از 5 سال، توسط گروه های مقاومت فلسطین، آزاد و از طریق مصر، تحویل اسرائیل داده شد.گلعاد شالیت نظامی 25 ساله اسرائیلی در سال ۲۰۰۶ در عملیات گروه های مقاومت فلسطینی در غزه دستگیر شد و تا امروز سه شنبه در نوار غزه در اختیار گروه های مقاومت فلسطینی بود.

وی روز سه شنبه براساس توافق قبلی، در مقابل آزادی 1027 اسیر فلسطینی در بند اسرائیل، آزاد شد.این نخستین تصویر از شالیت پس از تحویل دادن او از سوی فلسطینی ها به مصر است که از شبکه تلویزیونی دولتی مصر پخش شد.قبل از این هم با میانجیگری آلمان اسرائیل، ۲۰ زندانی زن فلسطینی را در ازای اطلاعاتی درباره زنده‌بودن گلعاد شالیت، آزاد کرد. حماس در ازای آزادی زندانیان فلسطنیی، یک فیلم ویدئویی یک دقیقه‌ای از گلعاد شالیت در اختیار اسراییل قرار داد.

mnm - کره - اینچان
لعنت به تمام اخوندها .از بزرگشان تا کوچکشان .ودر مورد جنایتکار اسرایلی چرا به درک واصل نشده ....مرگبر اخوند .مر بر اسرایل .مرگ بر فلسطین .
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
بزن بالا به سلامتی خیلی با حال بود. سوئد یوسدال
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
چی بگم که بچه این زنیکه لیلا زند یا بایگان چه خواهند شد؟ اون کیه که با این زنیکه توی رختخواب میره؟ اما من میدونم این جور مردها از کدوم قماشند نمونشون را همینجا زیاد داریم که میگن: گذشتش واسه من مهم نیست! اما نمیدونن, گذشته هر شخص آینه ای از ره آینده اوست. شاید یکعده الآن به من بد و بیراه بگن, اما باور کنید و تحقیق کنید و دنبال کنید, ما هر چه میکشیم از دست عده ای از زنان است. در دو رو بودن و دو شخصیتی بودن یک گام جلوتر از مردها هستند و هرچه جنایتکار و خیانتکار و خلافکار هست تقریبآ همه بدست زنان تربیت میشن و شدند.در همین عکسها نمونش زیاده و خود به شخصه این تجربه را داشتم و دیدم. البته مادر های نمونه هم زیادند و زنان خوب میچربن به زنان بد.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
دیدنی هست.تشکر
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

hamed1363 - ایران - بابل
زیبا و بیاد ماندنی
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
باز هم که عکس یخچال خونه (پسر شجاع - تهران ایران) بسیجی رو انداختید. این بیچاره دیگه آبرو براش نمونده. قول داده بود بخاطر حرفاش در دفاع از رژیم و عدم تقلب در انتخابات و دفاع از آمارهای دروغین احمدی نژاد از این وب سایت بره. ولی با رویی که داره هنوز نرفته و خودش رو جنبشی (اونهم از نوع قورمه سبزی) جا زده! لابد قورمه سبزی با ساندیس بهش خیلی چسبیده که سبزی شده! پسر شجاع یک سور من!
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

resalat - فنلاند - هل
من کاری به ادمای این عکسا که شما میگین ندارم اما اونی که گذشت کنه و گذشته ی کسییو که دوست داره باهاش زندگی کنرو از یاد ببره بهش فرصت دوباره زندگی کردن و اصلاح کردن عادات وکارهای بد رو داده.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
برو تو بحر اعداد . 1027 نفر و ضمنا 20 نفر دیگر هم رویش یعنی 1047 نفر . معنی ارزش را باید در اینجا فهمید .معنی حمایت دولت از شهر وندان خود را باید اینجا فهمید . با با . دادش . با وقا . قربون ان صفای تو برم من 1047 نفر در مقابل یک نفر. سیاهی لشکر نیاید بکار . یکی مرد جنگی به از صد هزار . حالا جالب بودن قضیه در تصویر برادران رها شده از زندان اسرائیلی ها ملاقات همسران محترم انها با بغل کردن بچه 2 ساله یا 3 ساله بوده. سرباز عرب 5 سال توی زندان است اما عیال محترم با بچه 2 تا 3 ساله باستقبال شوهر مبارز خود میاید. باین میگویند همراهی و مساعدت اسلامی در زمان گرفتاری. ناز ترا برم من مسلمان مبارز زحمت کش
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

azarbayjan362 - ایران - تبریز
mnm - کره - اینچان. مثل اینکه خود درگیری داری
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
zebelkhan سلام خیلی وقته.جدا یادش بخیر دوران مهرورزی ما و شما.باور کن بدون شوخی دلم برات تنگ شده بود.البته میدونم بد و بیراه میگی ولی اشکالی نداره.از خجالتت در میام :)شوخی کردم من دیگه کرک و پرم ریخته. با بهترین آرزوها
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
عکس اول...اون عکس خمینی به دیوار! کشتی چه میکنه D:
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

mamat - ایران - ایلام
عکس های لیلا زند نمونه بارز نان به نرخ روز خوریه
جمعه 29 مهر 1390

baran828 - ایران - تهران
اون یکی چرا جلوی در نمازخونه چایی هورت میکشه؟!
جمعه 29 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.