قرائتی : امام رضا کارشناس هواشناسی بوده

قرائتی : امام رضا کارشناس هواشناسی بوده

Neda02 - کانادا - اتاوا
احتمالا مثل هواشناسی کانادا پیش‌بینی می‌کرده که ایران ترکید کلا و مردم بدبخت شدند.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
احتمالا مثل هواشناسی کانادا پیش‌بینی می‌کرده که ایران ترکید کلا و مردم بدبخت شدند. ولی واقعا چرا بفیه اولاد پیغمبرشون از این هنرها ندارن؟ مثلا چرا خامنه‌ای نمی‌فهمه هوا بدجوری پسه؟
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Kouroshi - سویٔیس - زوریخ
همه این صحبت‌ها درست ، و این بحث‌ها بجا، ولی‌ تکلیف این ۳ میلیارد آخری چی‌ شدش؟ کار به کجا کشید؟ .
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

minalireza - ایران - اصفهان
لطفا در تیتر اضافه کنید امام رضا رادار داشت
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
حاج آقا تا میتونی شیره بمال سر مردم بس دیگه خجالت بکشین دین اسلام مذهب شیعه با اون بزرگیش و منزلتش شما خرابش کردین مردم را از دینشون فراری دادین
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

madly - سوِئد - گوتنبرگ
آره بابا راست میگه روایت اومده که امام رضا کار با Photoshop و Acrbat Reader رو خیلی خوب بلد بوده.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
کارشناس کبوتر و زیر شکم و رنگ سرخ خون/ ننگتان باد/
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Raha1984 - المان - هامبورگ
خفه شو مرده شور همتون رو ببره !! اون سکینه بگم روبگو نشسته و خودش رو تکون میده !!!!
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. از چرچیل نقل و قول که گفته کشوری را باید تسلط کرد که اکثریت آن احمق و نادان و اقلیت آن خائن باشه. از یک طرف این ۳۲ سال و این سیستم و از طرف دیگه مخصوصا این ۲ سال آخر این احمقی نژاد و گروه امام زمانی‌ قرون وسطا واقعاً حیف این کشور با این نسل جوان و پر انرژی ولی‌ افسوس که این انرژی صرف چه مزخرفات و کار‌های میشود. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پایند با د ایران عزیزمان.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
یاوه سرائی و دروغگوئی این آخوند قرائتی پایان ندارد. این آخوند دشمن سرسخت خرد و خردگرائی است. نه منطق میداند و نه دلیل و برهان. میدان را با حذف فیزیکی مخالفان خود خالی کرده اند و بی شرمانه مزخرف بافی میکنند. خیانت این آخوند قرائتی به ایران و ایرانی از یورش وحشیانه اجداد تازیش میلیونها بار بدتر و خطرناک تر است.جوانان برومند میهن توجه داشته باشند قرائتی و قرائتی ها چه با عمامه و چه بی عمامه را پیش از احمدی نژاد به درک بفرستید.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
به قول صمد آقا: الهی که دروغگو در تمام عالم سیاه سرفه بگیره! آخه دروغگو اون بنده خدا جز کفتر بازی کار دیگه ای هم بلد بوده?
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

homa--ir - المان - هامبورگ
قرائتی اوایل انقلاب در تلویزیون ایران گفت - شما 5 تومان به اخوند بدید اگر. تونستی ازش بگیری , حالا چطور میخواهید این مملکت را ازش بگیرید. اخوند 5 تومانی بایدم راجع به کارشناسی انهم ربط به امام رضا بزند . اقای قرائتی چقدر بابت این اراجیفت راست وحسینی از سهمیه طواف مردم وپول. ریختن به صحنه امام رضات چند میلیارد تومان نصیبت میشه. اخه الان اختلاس ها روی محور میلیارد دلاری میچرخد .
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
ای وای ی ی ی ی به کی قسم بخورم که از دست این اشغالهایه دجال ..بی سواد...دوگم ...بی شعور..نفهم..عقب افتاده .دپرس شدم. چطوری این ادما اونجا می شینند و گوش می دن????? به قول دوستی میگفت...اینا به گاو یه سور زدن..می ترسم از بس حرص میخورم سکته کنم ...ای خاک عربستان تو سرتون..
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Azadyyy - سوئد - لینشوپینگ
وای خدا اینا که دارن گوش میدن و باور میکنن چقدر خرن.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
خانمی که جلو نشسته با تکان دادن سرش نشان میدهد که تحت تاثیر خالی بندیهای قرائتی قرار گرفته .
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Hassan1338 - المان - دورتموند
حاج اقا یک لبخندی کوچک میان فرمایشات میکنه ایا میدانید چه معنائی دارد? به خود مگوید عجب ک........خولهائی گیر اوردیم.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
لچک به سران و خَر طبعان را بنگرید که محو حرفهای یاوه و مفت و مزخرف این شیخک صیغه خوان شده اند !
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

jamshid arya - ایران - تهران
خودش هم از مضخرفاتش خندش می گیره
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
30 ساله سه دونگ صدا و سیما به نام این روانی شده که فقط یاوه بگه!!!. یکی از دوستان,خانم این آقارو تو مکه 24 ساعت تو این فروشگاهای لوازم آرایشی میدیده.اینا دینو واسه بقیه میخان دنیارو واسه خودشون!!!. من اصلیتم قمیه.شما عزیزان خبر ندارید اینا اینقدر از عذاب و جهنم رو این منبرا گفتن اکثر جوونای قم دچار تنشای روانی حاصل از این حرفا شدن.شاید باور نکنید قهرمان پرورش اندام قم که آشنای ماست و جوونیه که از حیث زیبایی بدن یک مدل کامل بود در اثر حرفای اینا به جایی رسید که 3شب 3شب حرم میموند و از گناه نکرده توبه میکرد،همش در حال گریه و استغفار بود،وقتی با هرکی دست میداد میگفت اگه دستتو زیاد فشار دادم حلالم کن من طاقت عذاب قیامت ندارم!!!!این تنها یه نمونه از اینهمه جوون بود که گفتم.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
عزیزان من با دین دشمنی ندارم،خودم مسلمانم اما اینها هستن که نمونه بارز بی دینی و افراطن که برای حکومت هر یاوه ای به خورد مردم میدن. بیشترین آمار معتاد و طلاق مربوط به قمه.بهترین پارک قم که وافعا از نظر زیباییو فرم مهندسی ساز به جرات به خیلی پارکهای تهران سر بود خراب کردن و حوزه ساختن!!وقتی الان وارد 2تا پارک باقیمونده!!!میشید تو ورودیه پارک مجرد و متاهل به زور از هم آنالیز میشن.حوزه علمیه ای خیلی بزرگ ساختند با کلیه امکانات رایگان! و سوییتهای زیبا برای خارجی ها(پاکستان،افغانستان،کشورهای آفریقایی،عربی و...)که استفاده از استخر بزرگ این مجموعه برای خود قمی های اهل محل ممنوع و فقط آخر هفته اونم در ساعتهایی خاص و با آب کثیفیه که شنبه برای عزیزان خارجی قراره تصفیه بشه!!!. تورو خدا کی از این فجایعی که تو قم اتفاق افتاده که من فقط یک در هزارشو گفتم خبر داشت؟. باور کنید مردم قم از اینا خسته شدن،هروقت اسم قم میاد یاد آخوند نیفتید،یاد ضد آخوند بیفتید.از همه معذرت بخاطر کامنت طولانیم،اما باید میگفتم،خیلی رو دلم سنگینی میکرد.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
ببینید الآن این خانم پامیشه میره خونه که بچه تربیت کنه و تحویل اجتماع بده. تا اون بچه احیانآ بفهمه که مادرش چه چرت و پرتهایی به خوردش داده, چند نفر را بخاطر بی ایمانی کشته و دستش بخون آلوده شده و مجبور هست با همین ملاها طی کنه. خاک بر سر یکعده از این ملت نفهم و احمق که به الاغ گفتند زکی , برو جلو که این راه ماست.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
عجب جکی!
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

toloo-khorshid - ایران - تهران
مشکل این آقایان آخوند این است که فقط برای اینکه حرفی‌ در مجلسشان زده باشند داستانهای تکراری و نسل به نسلشان که چرخیده و به احتمال زیاد در یک زمانی‌ و در یک شرایط خاصی‌ گفت شده تا بیشتر مردم را در دست خود داشته باشند و اجازه فکر کردن به آنها را ندهند، هنوز تکرار میکنند. زیرا این انسانهای خود بین فکر میکنند که عقل کلّ هستند. دنیا در قرن ۲۱ است این آقایان در قرن ۴-۵. همین جا باید به آنها گفت آقایان شما که ادعای دانش می‌کنید آیا ذرهای از آن مغز کوچکتان را به کار گرفته‌اید، این را بدانید منفورترین افراد نزد خدا آنهائی هستند که از عقل خود استفاده نمیکنند و بدون علم داشتن بر چیزی حرفی‌ را در میان جمعی میزنند که نه تنها کمکی‌ به باورهای مردم نمیکند بلکه شاید حتا باعث گمراهی جمعی شود. البته من منکر قدرت خداوند نیستم و برای او همه کار آسان است، ولی‌ خسته از سؤ استفاده این آدمهای مکار و اجازه دادن به آنها توسط انسانهایی که ذره‌ای از عقل خود استفاده نمیکنند. حالا باید پرسید چه دانشی را که به درد زندگی‌ این جمعی که برایشان صحبت کردید ارائه دادید؟
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

sir.amir - انگلستان - منچستر
شما مسلمونها چرا این حرفها را یاوه میگید در اون قران تان هم زیاد از موردهاست سراسر دورغ است این مردک هم مثل شما مسلمانه نخندید کمی بخودتان نگاه کنید شما از حامیان انهای دانسته یا نادانسته
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

golly47 - المان - فوکشتاد
قرائتی بهتر کتابهای که استاداش نوشتن اگر یک بند انگشت بره چند ضربه شلاق دو بند انگشت چندتا خوب یاد بگیره هوا شناسی کار تو نیست
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
پس با این حساب اگه امام رضا کارشناس هواشناسی بوده،امام موسی کاظم هم حتما گوینده اخبار بوده!!!
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

onsore ahriman - فرانسه - مارسی
اون زنه سمت راست تصویر چه سره خری تکون میده !
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

nazli_akrami - ایران - تبریز
دوستان دقت کردن که بخش فارسی بی بی سی تو این دو سه هفته که تو امریکا حتی یک روز بدون تحصن اعتراضی وجود نداشته فقط یکی دو خبر کوتاه در مورد این وقایع نوشته. اونهم با انشایی که انگار تعداد معترضان ده بیست نفر بوده تازه اونم اوباش خونده میشن گاهی... اگه عضو خبرنامه شون هم باشین تا حالا حتی یک خبر هم در این مورد منتشر نکردن در حالیکه دقیقا 29 خبر متفاوت در مورد قضیه ترور سفیر عربستان (قضیه ای که هنوز برای خودشون هم اثبات شده نیست) تا همین الان برای خود بنده ایمیل کردن.... (((( به این میگن خبرگزاری بی طرف !!! ))))
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

sama128 - ایران - شیراز
یکی نیست به این قرائتی حراف بگه اولا که خودت رئیس دزدهایی دوما مرد حسابی 30 ساله به قول خودت داری از قرآن درس می دی و ال و بل خوب چی شد همه اون مسئولین نظام و مومنین و مسلمانهایی که هی می گفتی به قول خودت بچه حزب الهی همه که ماشاء ا....از آب در امدن اختلاس پشت اختلاس دزدی پشت دزدی فحشاء پشت فحشاء سردار زارعی ها و آقای مددی های از اساتید دانشگاه زنجان و حاج آقا گلستانی های نماینده ولی فقیه در تویسرکام و نمونه های بسیار بسیار بسیار زیاد که از یاد ملت نمیره / پس بسه حرف مفت دیگه نزن خواهشا بسه خواهشا بسه
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
ثامن الحجج ما فقط کارشناس هوا شناسی نبوده . امام ماحتی رابطه خوبی با حیوانات داشته. قربان ان کرامتش برم من. امام ما ضامن اهو هم میشده. بسیار اتفاق افتاده که گاو یا شتر از سلاخ خانه فرار میکرده و بحرم مطهر پناه میبرده.و بخاطر همین کراماتش بوده که دشمنان اسلام اقا را زهر دادند. یعنی زهر داخل انگور ریختند . حالا دشمنان اسلام بدروغ میگویند که اقا انگور زیاد میل کرد و اسهال گرفت و شلوار مبارک را زرد کرد یاامام ما بدلیل زیاده روی در خوردن انگور ببیماری وبا مبتلا شدند. البته این حرف ها همه از دشمنان اسلام عزیز است. امام ما در رشته های مختلف تخصص داشته حتی پزشکی
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
Artemisخلقت دنیا اصولا برای زیر شکم بوده . تمام جنگ ها .. از هابیل و قابیل تا امروز ....
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
اون اخوند هرچی خورده پس نداده را بی خیال /گوسفندان پای منبر داشته باش / پرسین . کوروش . فرهنگ 10000 ساله بععععععع
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
راست میگه بدبخت! جعفر طیار هم اولین خلبان صدر اسلام بوده! میگن با شتر تک چرخ میزده و رو هوا بلند میشده! برای همین بهش میگفتن جعفر طیار! این امامان دروغین شیعه همگی نابغه و دانشمند بودند ولی همگی از گیجی مردند! یکی که زهر توی شرابش (ببخشید شربتش) بود و نفهمید! یکی که از پشت شمشیر خورد. یکی که یک عمر توی زندان بود و همش نفرین میکرد! یکی که میگن غیب شده رفته که بیاد! خلاصه هر کدوم از این دانشمندان از فرط گیجی و بدبختی و ندانم کاری مرده اند. اصلا تمام علوم جهان از همینها صادر شده! اونجای آدم دروغگو!
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

ghomghame - ایران - تهران
gol andam - زوزیخ. سوئیس / دوستتون احتمالن گفته بوده " گاو به اینا یه سور زده.." و زنده باشی دوست گرامی. هر چند که خیلی سخته اما حرص نخور هم وطن. درد و بلای تو و امثال تو بخوره تو ملاج هر چی اخوند و هر کی که دونسته و ندونسته اب به اسیاب اخوند می ریزه!
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

ali51reza - سوئد - وستروس
البته میدانم امام رضا راضی نیست ولی با اجازه حاج آقا قرائتی مجبور هستم بگویم که ایشان با ناسا همکاری داشته و اصلا مامور سیا بوده که برای جاسوسی در امور هسته ای به ایران دخول کرده بوده اند. و این علم هواشناسی فقط جهت رد گم کنی بوده و مهارتهای ایشان اصلا قابل توصیف نبوده .!!!
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس . گرامی خود میدانید که نمازها قرار بود 170 رکعت باشد و رهبر این دین چند باز با سفینه ای که اعراب صدر اسلام ساخته بودند چند بار به کهکشانها سفر و مشغول چانه زنی با الله تا تخفیف بگیرد/////معراج//// و سرانجام خدایش گفت تو که پل صراط و دیگر چیزها را از دوستت سلمان فارسی کپی کرده ای نماز 5 گانه ی انها را هم کپی کن انها بسوی نور پیروانت بسوی کعبه و این شد/
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( گوشه هایی از مکتب دروغ پرداز و جعلی شیعه - قسمت اول )) - حتی با وجود آنکه محمد ادعای معجزه از خود نداشت اما مکتب جعلی شیعه و صنعت امام سازی و معجزه سازی دجالان شیعه برای امامانی که هرگز قرار نبوده جانشین پیامبر اسلام شوند صدها معجزه و توانایی خارق العاده نقل کردند که بعضی از آنها مرغ پخته را هم به خنده وا میدارد! به گوشه ای از معجزات امامان شیعه به نقل از شیادی بنام علامه مجلسی توجه فرمایید:. امام دارای این صفات هست:. 1- پاک و ختنه کرده زاده میشود!. 2- از جای پلید زاده نمیشود! از ران زاده میشود! (تصور کنید!!!). 3- دهان دره نمیکند! (‌دهان دره چه عیبی دارد معلوم نیست!!). 4- از پشت سر میبیند! (‌معلوم نیست رادار عقب علی چرا ابن ملجم رو شمشیر بدست ندید!!). 5- مدفوعش بوی مشک میدهد! و زمین موظف است فورا آنرا ببلعد! (شیخ صدوق، روانی دیگر هم در این باره میگوید:‌ چون شیطان به درون امام راه ندارد مدفوعش بوی مشک میدهد! ولی شیطان به درون بقیه مردم راه دارد!). 6- تا آخر عمر با فرشتگان سخن میگوید!. ادامه دارد ...
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( گوشه هایی از مکتب دروغ پرداز و جعلی شیعه - قسمت دوم )) - ادامه ... 7- دانشمندترین مردم است. (ولی روشن نیست چرا حسین نمیدانست در کربلا کشته میشود و یا جعفر صادق یا بحر العلوم نمیدانست که پسرش اسماعیل زودتر از او میمیرد و او را امام معرفی کرده بود! و امام رضا هم نمیدانست انگور زهر آگین است و خورد ! . 8- امام سایه ندارد! (جسم شفاف است لابد!). 9- به محض زاده شدن از مادر دو کف دست بر زمین مینهد و میگوید اشهدالااله...(لابد در داخل شکم مادر درس عربی خوانده!!!). 10- دعایش فورا مستجاب میشود بطوریکه اگر در مورد سنگی نفرین کند سنگ بیدرنگ از وسط به دو نیم میشود! (‌ولی روشن نیست چرا موسی کاظم 27 سال در زندان هارون الرشید وی را نفرین کرد و آسیبی به هارون نرسید!). 11- دارای معجزه است! (پیامبر گفت من معجزه ای ندارم!). 12-هر چه از او بپرسند پاسخ کافی و وافی میدهد! اگر هم نپرسند با یک نگاه به طرف مربوطه از مافی الضمیر او خبر میابد! (‌ولی روشن نیست چرا علی از ضمیر ابن ملجم آگاه نشد و با پا به او زد و گفت برخیز و نماز صبحت را بخوان؟!!). واقعا" شیادتر از اینها در تاریخ جهان وجود ندارد.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
مردیکه شیاد بی همه چیز. اون احمقها رو بگو که پای مزخرفات این کثافت نشسته اند.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس، دوست عزیز فقط کافیه از استخوانهای داخل قبر تست دی ان ای بگیرند تا مشخص بشه کی تو اون قبر بی صاحب دفن شده. اگه مسلمونها دنبال حقیقت بودند و نمی خواستند به ملاها و دکانداران دین سواری بدهند، تعصب رو کنار می گذاشتند و درخواست می کردند که محققان آزمایشهای لازم رو انجام بدهند ببینند واقعا میان این استخوانها خویشاوندی هم هست یا خیر. متاسفانه خیلی از تحقیقاتی که باستان شناسان در مصر انجام داده اند هم از ترس عکس العمل اسلامیها و جامعه عرب چاپ نمی شه چون در میان مومیایی های فراعنه و خانواده آنها بلوند و مو طلایی هم هست! مسلمانها هنوز به اعتدال فکری نرسیده اند، چند قرن دیگه وقت لازمه. شاد باشید
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس. کاملا درست میفرمایید دوست عزیز و فرهیخته. تمام داستان معراج یک کپی خط به خط از داستان آرتاویراف (یا آرداویراف) مغ زیبای زرتشتی بوده که در آن زمان هم همین داستان به آسمان رفتن و دیدن عرش و خدا و فرشتگان و هفت آسمان و بهشت و دوزح را ساختند تا ملت را سرکار بگذارند تا از مغان زرتشتی حساب ببرند و به اصطلاح ایمان بیاورند تا رستگار شوند. اما بقول کائوچیو: "دین افساری است که به گردنتان می اندازند تا خوب سواری دهید و هرگز پیاده نمیشوند! باشد که رستگار شوید! " اما به نظر من بهترین نظر را ولتر نویسنده مشهور داده که " دین نوعی بیماری روانی است در سطح جهانی " که با شنیدن اظهارات این دکانداران دین صحت آن بخوبی بر هر شنونده دانایی اثبات میشود. سالم و سربلند باشید و ممنون از حضور شما و روشنگریهایی که انجام میدهید.
جمعه 29 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
Dionysos - فرانسه - پارسی. دوست عزیز و آگاه من. از این شیادان و دکانداران دین که تخم دین را در مزرعه جهالت میکارند چه انتظاری دارید. اینها ضد علم و تمدن و فرهنگ هستند. هزاران امام زاده از ایران سر بر آورده! این امامان جعلی شیعه حتی اگر هر یک صاحب 20 فرزند هم میشدند تعداد این اراذل به هزاران نمیرسید! افرادی مثل علامه مجلسی و شیخ صدوق مزد میگرفتند که حدیث جعل کنند. از اینها بگیرید و بروید بالاتر تا برسید به محمد که تمام داستان خلقت و معراج و بهشت و دوزخ را به طرز ناشیانه ای از داستانهای پیشینیان جعل کرده! زمانی که محمد ادعای پیامبری کرد بازرگانان باسواد میگفتند اینها داستانهایی است که از زبان پیشینیان و در کتب دیگر خوانده ایم! حتی همان موقع این جعلیات لو رفته بود. دروغهای مندرج در این کتب به اصطلاح آسمانی خلاف بدیهی ترین اصول طبیعت و جهان خلقت است. متاسفانه تعداد هالو هایی که به این مهملات اعتقاد دارند کم نیست و تمام مشکلات جهان از همین ناشی میشود. پاینده باشی و تندرست و به امید آزادی ایران آریایی از چنگ اهریمن دین!
جمعه 29 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
ghomghame - ایران - تهران عزیز خجالت کشیدم... البته از گاو که بهش بی احترامی کردم.. حیف گاو ...حالم بهم میخوره از بویه گندیده مغز هایه نداشته عمامه به سرهایه کثیف
جمعه 29 مهر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلسARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس، دوستان عزیز درود. مساله ای که مورد توجه من هست ،بر اساس داده های مورخان و باستان شناسان معاصر ، اینه که چرا مثلا در کشور سوریه و بیزانس از عصر محمد هیچ سند و مدرکی که بر وجود شخصی به اسم محمد پیامبر دلالت کنه وجود نداره، چرا در چند متن به طور مختصر از اسلام به عنوان کفر مسیحی یاد شده؟ به باور من حتی اگر اسم محمد در قدیمی ترین قرآنها ذکر شده این اسم دلیل بر وجود شخص حقیقی به نام محمد نبوده. این اسم می تونسته لقبی از القاب مسیح و منجی موعود مسیحیان باشه که بعدها توسط مورخان تاریخ اسلام از آخر قرن نهم میلادی به بعد بسط و گسترش داده شده و خواستند از این لقب شخصیتی تاریخی در جهت تبلیغ هویت و زبان عربی بسازند و بتونند راحت تر در کشورهای اشغال شده توسط اعراب حکومت کنند.
جمعه 29 مهر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
2 ـ در قرن هفتم میلادی مکه مملو از برده های مسیحی بوده در واقع تحولات داخلی حجاز و تغییر طبقات اجتماعی جامعه ان دوره منجر به یک انقلاب فرهنگی و در نتیجه مذهبی در میان مردم حجاز شده و این انقلاب شکستن پیمانهای قبلی اعراب با امپراطوری پارس و حمله اعراب به ایران رو در پی داشته. تا وقتی یک مدرک باستان شناسی در اثبات وجود محمد رو پیدا نکنم بر این باورم که تمام اینها افسانه ست و بانیان اسلام خلفای وقت بوده اند که بعدها مورخان رو به کار داستان نویسی گماردند. بطوریکه که زندگینامه های مفصلی از جزئیات زندگی روزانه محمد نوشته شد همین مساله بیشتر ایجاد تردید می کنه چون بعد از حداقل دو قرن چه کسی دقیقا به خاطر می یاره که پیامبر اسلام فلان روز چه چیزی خورده یا پوشیده یا گفته!!! زیادی منابع در سیره پیامبر اسلام زیادی شک برانگیزه چون همه مورخان مسلمان و کارگزاران خلفا بودند! متاسفانه مسلمانها برای رسیدن به اعتدال فکری و کنار گذاشتن تعصبها راه زیادی در پیش دارند. همین زندگی آنها و کسانی رو که بخواهند با آنها همزیستی بکنند دشوار می کنه. شاد باشید
جمعه 29 مهر 1390

marius111 - رومانی - بو خارست
ای امام رضا تو کمر دروغ گو بزنه اگه جددش تند البته برا کلاغ سیاهها از سرشون زیاده این حرفها و قصه ها
جمعه 29 مهر 1390

dara20 - ایران - تهران
غلط کردی طرف زنباره و هرزه بود درست مانند خودت بیشعور ریاکار.
شنبه 30 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
آقای قرائتی شما چرا داستان را درست تعریف نمیکنید! داستان به این صورت بود که ابر اول که آمد امام فرمود از این ابر باران خواهد بارید، مردم هر چه صبر کردند باران نیامد! ابر دوم آمد، امام گفت از این ابر حتما باران خواهد آمد، باز مردم هر چه صبر کردند خبری نشد، ابر سوم آمد امام فرمود از این دیگه باران خواهد آمد، ولی‌ باز هم خبری نشد، این جریان ادامه پیدا کرد تا ابر دهم هم آمد امام فرمود قسم به خدا که دیگر از این ابر بارشی خواهد آمد و باز هم خبری نشد. وقتی‌ ابر یازدهم آمد امام فرمود مردم فکر نمیکنم امروز بارانی بیاید از این ابر هم مثل ابرهای دیگر بارانی نخواهد آمد بروید به خانه هایتان! آنوقت بود که ابر یازدهم به باریدن گرفت! امام فرمودند‌ ای تو اون روحت!
شنبه 30 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.