رونمایی از پرسپولیس پروینسیم،‌ کارت سوخت به نفت رسید

رونمایی از پرسپولیس پروینسیم،‌ کارت سوخت به نفت رسید

در هفته یازدهم لیگ برتر پرسپولیس باید به مصاف صدرنشین مسابقات برود.


* پرسپولیس - نفت تهران؛ کارت سوخت برابر نفت


 
نفت تهران که فصل گذشته سلطان تساوی‌ها بود در این فصل شگفتی‌ساز لیگ شده و اکنون با بازیکنان بی‌نام نشانش در صدر جدول قرار گرفته است. نفت تیمی بی‌حاشیه است که حسین فرکی به خوبی آن را هدایت کرده و با ۹ گل خورده قدرتمند‌ترین خط دفاع لیگ را هم در اختیار دارد.

مهاجمان پرسپولیس و حتی علی کریمی برابر نفت کار سختی برای گلزنی دارند و اگر فرکی، پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست دهد ممکن است حمید استیلی یک قدم به در خروجی باشگاه پرسپولیس نزدیک‌تر شود. هر چند مدیران پرسپولیس از او تجربه نشان داده که به حمایت‌ها مدیران از مربیان در رسانه‌ها نمی‌توان زیاد متکی بود خصوصا اینکه علی پروین گفته باشد که استیلی بعد از باخت به نفت هم سرمربی پرسپولیس خواهد ماند! پرسپولیس پروینسیم برای عبور از بحران فقط یک راه دارند، اینکه از نفت سه امتیاز بگیرند وگرنه شرایط این تیم با مدیریت سوخت هم به مشکل برمی‌خورد.


 
پروین:نظرسنجی 90 برایم مهم نیست/40 درصد هم برای من خوب است


عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به مسابقه نظرسنجی برنامه 90 گفت: برای من اصلا مهم نیست که ۶۰ درصد مخالفم بودند.

علی پروین در خصوص اینکه 62 درصد بینندگان برنامه  90 اعتقاد داشتند او نمی‌تواند پرسپولیس را از بحران خارج کند و تنها 38 درصد به او رای مثبت دادند، عنوان کرد: شب گذشته اصلا برنامه ۹۰ را ندیدم و جای شما خالی، تخت خوابیدم اما به ما خبر دادند که این اتفاق افتاده است. باین حال باید بگویم این مسابقه اس ام اس برای من خیلی خوب بود و اصلا از این بابت ناراحت نیستم.
 
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس افزود: خودتان می‌دانید همه شهرستان‌ها تیم دارند و خیلی‌ها ۹۰ را نگاه می‌کنند پس نمی‌توانم توقع داشته باشم که صددرصد همه به من رأی بدهند. حدود ۴۰ درصد رای هم خوب بود و من قلبا از این اتفاق راضی هستم.

پروین تاکید کرد: فوتبال ما در حال حاضر در کل ایران طرفداران خاص خودش را دارد. سپاهان، ذوب آهن و خیلی دیگر از تیم‌ها هستند پس این رأی ۴۰درصدی برای ما خوب بود و انشاءالله با قدرت رو به جلو حرکت می‌کنیم تا پرسپولیس را به بالای جدول بکشانیم. برای من اصلا مهم نیست که ۶۰ درصد مخالفم بودند.
 
وی خاطرنشان کرد: آن ۴۰درصدی که لطف کردند و به نفع ما اس ام اس دادند به دنبال آن هستم تا زحماتشان را جبران کنم. بالاخره ما در این فوتبال بوده‌ایم و می‌دانیم چه کار کنیم.
 
پروین در پاسخ به سؤالی که آیا از استیلی حمایت خواهید کرد گفت: روز گذشته حرف‌هایم را درباره حمید زدم و امروز هم او سر تمرین است و می‌بینید که تیم را تمرین می‌دهد.

وی از اظهار نظر درباره صحبت‌های پنجعلی خودداری کرد.

 
استیلی: من ترکیب را تعیین می‌کنم/ پروین هم با آن همه جام از پرسپولیس رفت

سرمربی پرسپولیس گفت: قرار نیست کسی غیر از من ترکیب تیم را تعیین کند و من پاسخگوی تمام مسائل فنی هستم.

 

حمید استیلی درباره اظهارات پنجعلی گفت:‌ ایشان کاپیتان تیمی بود که من در آن بازی می‌کردم پس باید به وی احترام بگذارم. ما نیاز به آرامش داریم و به همین دلیل دوست ندارم حرفی بزنم. الان مهمترین چیز برای پرسپولیس آرامش است. فشار روحی زیادی روی من است. با بازیکنان صحبت کردم و به آنها گفتم شما راحت باشید؛ یک نفر باید جوابگو باشد که من هستم.
 
وی در پاسخ به این سؤال که شما بیش از حد احترام بازیکنان را نگه نمی‌دارید، گفت: من جایگاه خودم را می‌دانم و با قدرت کارم را ادامه می‌دهم. مطمئن باشید که می‌دانم چه کاری انجام می‌دهم. ما مشکل روحی و روانی در تیم داریم و روز گذشته نیز دراین باره زیاد صحبت کردیم. این مشکل شاید برخی اوقات با یک، 2 و یا ۳ بازی هم حل نشود.

استیلی ادامه داد: بازیکنان خوبی داریم اما نیاز به زمان داریم. پس از دو برد آرام آرام در حال رسیدن به شرایط ایده‌آل بودیم اما یک باخت همه چیز را خراب کرد. باختی که در مقابل مس آوردیم دلیل داشت ما ۶ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت نداشتیم. محمد نصرتی تا ۴ صبح زیر سرم بود. علیرضا حقیقی قبل از بازی مصدوم بود، پس ۸ بازیکن ما دچار مشکل بودند.
 
وی تاکید کرد: در مقابل این اتفاقات بازیکن محروم حریف روز بازی مقابل ما به میدان آمد. ما روی تمام بازی‌ها و حرکات بازیکنان حریف کار می‌کنیم اما متاسفانه در دیدار مقابل مس بازیکن محروم بازی کرد. خودتان دیدید توپی که خیلی‌ها تصور می‌کردند گل نمی‌شود به تور ما چسبید. نیمه دوم هم مس کرمان چند لایه دفاع کرد. ما ۲۳ ضربه کاشته داشتیم اما نتوانستیم از آن استفاده کنیم.
 
سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: جواد کاظمیان هم یکی از بهترین زنندگان ضربات کاشته است اما دیدید که یک توپ را بالا و یک توپ را پائین زد چون فشار روحی روی او زیاد بود. وقتی مغز فرمان نمی‌دهد اینطور می‌شود. من نمی‌توانم بگویم که این باخت مسئله‌ای نبود ما تا وقتی که در هر بازی گل نمی‌خوریم خیلی خوب بازی می‌کنیم اما بعد از اینکه گل می‌خوریم همه چیز را از دست رفته می‌بینیم.
 
استیلی خاطرنشان کرد: وقتی توپ وارد دروازه ما می‌شود متاسفانه مردم هم صبر و حوصله ندارند و دوست دارند بازیکنانی که قبول دارند داخل زمین شوند که این هم امری طبیعی است.

وی درباره عملکرد حقیقی گفت: من در ۱۰ بازی گذشته هیچ‌وقت بازیکنی را مقصر ندانستم. سعی می‌کنم فشارهای تیمی روی من باشد و نه بازیکن. فلسفه من این است که هیچ اتفاقی را گردن بازیکن نیندازم.الان هم می‌گویم خودم مقصر هستم. من اصلا نگران آینده‌ام نیستم و تا موقعی که باشم با قدرت کارم را ادامه می‌دهم. فقط ناراحتی من، ناراحتی مردم است که وقتی آنها را در کوچه و خیابان می‌بینم بسیار ناراحت می‌شوم.
 
استیلی یادآور شد: اگر هم برکنار شوم، هر کاری از دستم برآید انجام می‌دهم تا پرسپولیس موفق شود. من برخی اوقات تا ۴ صبح می‌نشینم و بازی‌‌ها را آنالیز می‌کنم. سر تمرینات ما دیده‌اید که چگونه تمرین می‌کنیم و در زمین چه تاکتیک‌هایی داریم. مهمترین چیز برای ما آرامش است چون پتانسیل تیم ما بسیار بالاست. همه اعتباری که به من داده شده از طرف خدای بزرگ است و از این به بعد هم او به من اعتبار می‌دهد.
 
به گزارش فارس، استیلی درباره حمایت‌های متوالی علی پروین از خودش گفت: ایشان به ما لطف دارد. در جلسه‌ دیروز هم پروین از من حمایت کرد. از او تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم جوابگوی اعتماد ایشان باشم.
 
وی در خصوص بازی روز جمعه با نفت تهران گفت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. نفتی‌ها در صدر جدول و تیمی خطرناک هستند. آنها بازیکنان خوبی دارند اما اگر ما ۵۰ درصد خودمان باشیم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.
 
استیلی در پاسخ سؤالی در خصوص شرح وظایف خودش و علی پروین گفت: شرح وظایف در تیم ما مشخص است و می‌دانیم چه کاری می‌خواهیم انجام دهیم. قبل از اینکه آقای پروین حکم بگیرد از او مشاوره می‌گرفتم و الان هم این کار را می‌کنم. این حرف‌هایی که می‌زنند که ارنج تیم را قرار است فرد دیگری بچیند، درست نیست. من پاسخگوی تمام مسائل فنی هستم و مطمئن باشید که تمام تصمیمات را خودم می‌گیرم و پاسخگو هستم اما همیشه مشورت می‌گیرم.
 
وی در پاسخ به این سؤال که چرا هر روز برای جایگزینی شما یک نفر معرفی می‌شود، گفت: شاید برای هر باشگاهی این اتفاق بیفتد مخصوصا پرسپولیس که باشگاه بزرگی است. من برای پرسپولیس بازی کردم و هرچه دارم از این تیم است. من یک ساعته به این تیم نیامدم و مطمئن باشید هر کس جای من بیاید به خاطر پرسپولیس به او کمک می‌کنم. این توقع را نداشتم که از هفته اول زیر فشار زیاد باشم اما باز هم اشکالی ندارد و امیدوارم همیشه پرسپولیس موفق شود.
 
سرمربی پرسپولیس درباره انتقادهای برخی از پیشکسوتان ‌گفت: به نظر همه احترام می‌گذارم؛ هم به بزرگتر از خودم و هم کوچکتر. حاضرم همه چیز را در فوتبال از دست بدهم ولی اخلاق را از دست ندهم چون برای من اخلاق بسیار مهم است.
 
استیلی اضافه کرد: صددرصد به تیم خودم اعتقاد دارم. ما در دو بازی یک موقعیت به حریف ندادیم و ۶ امتیاز گرفتیم. ساختار دفاعی ما بسیار خوب بود و ساختار حمله ما هم خوب کار کرد اما نیاز به زمان داریم که در ساختار حمله و سایر کارها موفق شویم. هر دفعه هم که زمان داشتیم متاسفانه تیم به دو قسمت تقسیم شد یک سری با تیم ملی بودند و یک سری در تمرینات پرسپولیس.
 
استیلی خاطرنشان کرد: خیلی سخت است و ما باید در جام حذفی هم به میدان برویم. در جلسه‌ای با خوردبین از او خواستم پیگیری کند تا فرصت بیشتری برای بازسازی بین بازی‌ها به ما داده شود.

استیلی تاکید کرد:‌ پرسپولیس را با تمام وجودم دوست دارم و فوتبال و کار مربیگری همین است. دیگر بزرگتر از پروین در فوتبال نداریم؛ من پای ایشان ایستادم و حتی یک سال بازی نکردم. من به کارم اعتقاد دارم چون می‌دانم که چه اتفاقی برایم می‌افتد.
 
وی اظهار داشت: من دروغ نمی‌گویم و همیشه دوست دارم روراست باشم. از برخی تخریب‌ها ناراحت می‌شوم. انتقاد بکنید اما تخریب نکنید. باز هم می‌گویم فوتبال ما بزرگتر از علی پروین ندارد و دیدید علی‌رغم اینکه این همه جام برای پرسپولیس آورد مجبور شد از این تیم جدا شود. آن چیزی که باقی می‌ماند رفتار و اخلاق و کردار صحیح است. قهرمانی می‌آید و می‌رود.
 
وی در پایان درباره آخرین شرایط مصدومان پرسپولیس گفت: امروز کریمی به توپ ضربه زد و در بازی مقابل نفت به میدان می‌رود اما علی‌ عسگر و محمد را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.
 

pull.over - قطر - دوحه
میبریم.در غیر اینصورت استیلی بای بای.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
روزنامه های روز شنبه تیم فرکی با نفت پرسپولیس(لنگ)را اتش زد.استیلی اخراج شد . کریمی با پروین درگیر شد ووووووووو!!!!!!!!
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Shahram khosh maram - ایران - تهران
چرا استیلی میگه بچه های پرسپولیس مشکل روحی روانی دارن؟ منظورش امین اباد که نیست؟
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.