معتاد شیشه‌ای سرهنگ بازنشسته را آتش زد

معتاد شیشه‌ای سرهنگ بازنشسته را آتش زد

جوان معتاد به شیشه که چندی پیش یک سرهنگ بازنشسته را در محل سکونتش به آتش کشیده بود پس از ماهها فرار روز گذشته در جاده ساوه دستگیر شد.


به گزارش جام جم آنلاین، در یکی از روزهای اردیبهشت امسال به دنبال فریادهای کمک خواهی یک سرهنگ بازنشسته به نام جمشید، همسایه های ساکن در مجتمع مسکونی در بلوار فردوس خیابان گلستانی به یاری این فرد شتافته و با خاموش کردن آتش او را به بیمارستان انتقال دادند.
 
با گزارش حادثه به ماموران کلانتری 133 شهرزیبا و حضور ماموران، در محل مشخص شد جوانی که اعتیاد به شیشه دارد و در طبقه پایین محل سکونت سرهنگ بازنشسته زندگی می کند هنگامیکه قصد آتش زدن مادرش را داشته با دخالت سرهنگ او را به آتش کشیده و متواری شده است.
 
با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه پنج تهران پرونده برای رسیدگی در دستور کار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
 
با تحقیق مادر جوان متهم به نام علیرضا وی در ارتباط با درگیری و به آتش کشیده شدن همسایه اش به کارآگاهان گفت: داخل خانه بودم که پسرم علیرضا را در حالیکه یک بطری حاوی بنزین به همراه داشت مقابل خود مشاهده کردم. فرزندم را از چند ما پیش برای ترک اعتیاد به کمپ فرستاده بودم و تصور می کردم که او همچنان در کمپ است.
 
وی افزود: وقتی علیرضا وارد خانه شد قصد داشت تا خانه را به آتش بکشد که من سراسیمه از خانه خارج شده و از همسایه طبقه بالا درخواست کمک کردم. مرد همسایه که متوجه موضوع شده بود قصد منصرف کردن پسرم برای آتش سوزی منزلم را داشت که فرزندم با ریختن بنزین، وی را به آتش کشید.
 
در پی این اظهارات و تحقیق در بیمارستان مشخص شد سرهنگ بازنشسته دچار 40درصد سوختگی شده و قادر به حرکت در ناحیه گردن و دست ها نیست.
 
ماموران اداره 16 آگاهی با تحقیقات گسترده و شناسایی خودروی متهم مشخصات آن را به ماموران انتظامی اعلام کردند.
 
سرانجام روز گذشته متهم که در جاده ساوه در حال حرکت بود دستگیر و به اداره 16 پلیس آگاهی تهران منتقل شد.
 
 متهم در اعترافات اولیه اش عنوان کرد: روز حادثه قصد داشتم خانه را به همراه مادرم به آتش بکشیم؛ زیر پس از مصرف شیشه در وضعیت روحی مناسبی قرار نداشتم و زمانیکه مداخله همسایه را دیدم با ریختن بنزین، او را آتش زده و از محل متواری شدم.
 
در پی این اعترافات متهم با دستور قضایی روانه زندان شد.

YAS ABI - بلزب - رسل
معتادها فقط باید بریزنشان توی دریا. انجا همه جوره تعادل جسمی و روحی پیدا میکنند.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
پس تو کمپ ترک اعتیاد چه گلی به سرش مالیده اند ؟ این که باز شیشه میکشه !!!!
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
چرا زندان.همه معتادها را باید برای کندن جاده در بیابانها و شخم زدن زمین های بایر بکار اجباری بگیرند . بدون اب و غذا که اگر مردن لش شون همونجا یا کود بشه یا گند بشه شاید در قرن های اینده مواد سوختی ..
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

fdsa60 - ایران - تهران
لجن های جامه که فقط باید یک تیر توی مغز خرابشون خالی کرد این کثافتها بجز قتل غارت و تجاوز چه گلی به سر جامعه میزنند فقط باید مثل یک انگل نابود بشوند
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
oghab - فنلاند - هلسینکی.. ان کاری که گفتی من واسه ملا جماعت با پاچه خواراش در نظر دارم. بپا اشتباهی نبرنت...
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
شما چهار نفر اول .که کامنت گذاشتین..چقدر کینه دارین با این جماعت بدبحت معتاد. شما کمی فکر کنید . ببینین که یک عده هم باعث و بانی این عمل. باید انها را تنبیه کرد نه معتاد جماعت را. معتاد یک فرد بیماره باید نجاتش داد. نه تیر تو مغزش خالی کرد.. در هر صورت باید به همه شما یک مدال انسان دوستانه داد. سلام منو به احمدی نژاد برسونین.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

new-iran - انگلستان - منچستر
Dara va sara - استرالیا - پرت .معتادا بیمارهایی هستن که پتانسیل هر نوع جرم و جنایتی رو دارن.مساله اینه که هم خودشون بدبختن ،هم اجتماعو بدبخت می کنن. باید خیلی جدی تر از این حرفا بامعتادا برخورد بشه
جمعه 29 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.