نقص فنی بوئینگ ۷۲۷ مسکو - تهران , فرود در مهرآباد بدون چرخ

نقص فنی بوئینگ 727 مسکو - تهران , فرود در مهرآباد بدون چرخ


عصر امروزیک فروند هواپیمای مسافربری ایران ایر که حامل 94 مسافر از مسکو به تهران بود به دلیل بروز نقص فنی بدون بازشدن چرخ جلو در فرودگاه مهرآباد تهران فرود اضطراری کرد.


به گزارش خبرنگار مهر، یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ 727 ایران ایر که عصر امروز  از مسکو به تهران در حال حرکت بود به دلیل بروز نقص فنی و بازنشدن چرخ جلو مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد تهران شد.
 
بر پایه این گزارش، با همکاری فرودگاه مهرآباد پرواز بوئینگ 727 ایران ایر با مهارت خلبان بدون هیچگونه تلفات جانی و یا خسارت مالی در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست.
 
شاهرخ نوش آبادی در گفتگو با مهر ضمن تایید فرود اضطراری پرواز مسکو - تهران، گفت: پرواز 727 ایران ایر حامل 94 مسافر و 19 خدمه پروازی بود که به دلیل بروز نقص فنی در چرخ جلوی آن مجبور به فرود در فرودگاه مهرآباد تهران شد.
 
مدیرروابط عمومی ایران ایر، اظهار داشت: خوشبختانه با همکاری فرودگاه مهرآباد و مهارت خلبان ایرانی این پرواز هیچگونه خسارت مالی و جانی وارد نشد و هم اکنون نیز بررسی ها در این زمینه آغاز شده است.
 
نوش آبادی تاکید کرد: با توجه به فرود بدون چرخ پرواز ایران ایر در فرودگاه مهرآباد، هواپیما برای بررسی و کارشناسی در حال انتقال به آشیانه است.
 
وی افزود: مسافران این پرواز نیز هم اکنون به سالن شماره 1 فرودگاه مهرآباد منتقل شده اند.
 
مدیرروابط عمومی ایران ایر به این مطلب هم اشاره کرد که مسافران پرواز مسکو - تهران پس از فرود سالم در فرودگاه مهرآباد تهران، برای مهارت خلبان دست زدند.
 
نوش آبادی تصریح کرد: پرواز مسکو - تهران در ساعت 11و 50 دقیقه از فرودگاه مسکو به مقصد تهران پرواز کرده بود و قرار بود در ساعت 15 و 20 دقیقه در فرودگاه امام خمینی به زمین بنشیند که به دلیل بروز نقص فنی در ساعت 16 عصر در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست.
 
وی بیان داشت: هواپیمای بوئینگ 727 ایران ایر پس از تعمیر و رفع اشکالات و نقص فنی به ناوگان بازخواهد گشت!
 

ali1111 - ایران - تهران
بازم تحریم ها بی نتیجه است?!!...این اون قسمتی اش است که ما مستقیم می بینیم. این سر اون کوه یخ ! بقیه اش را ما نمیبینیم...چه به روز اقتصاد و مردم و کشور داره میاد...
سه‌شنبه 26 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
بیخود از مدیریت جهانی ولی وقیح و مموتی اشکال نگیرید. هر اشکالی هست از خلبان و مسافرین بوده.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

mira - انگستان - لندن
تازه این اولشه خدا به ملت ستم دیده ایران رحم کنه که چه در انتضار ماستا
سه‌شنبه 26 مهر 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
درود به این خلبان که توانست به اعصاب خود مسلط شود و عاقلانه عمل نماید وجان خود و همه مسافران و خدمه را نجات دهد این خلبان مستحق پاداش است.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

مهرداد2538 - ایران - تهران
بوئینگ 727 ایران ایر 39 سالشه. باز هم می خواهند ازش کار بکشند؟
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
خدارو شکر بخیر گذشت.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
به خاطر دارید سخنرانی تاریخی رضا نخجوانی رئیس سازمان هواپیمایی که گفت :" با دخالت های ویژه امام زمان و روحیه بسیجی کارشناسان حجم بزرگی از فعالیت های نرم افزاری با بیش از 260 آیین نامه در طی هفت ماه تدوین شد. وبا تدوین مجموعه قوانین و مقرارت مرتبط با صنعت توانستیم اقدامات بزرگی را در صنعت هوایی ایران کسب کنیم." و همین آقای مثلا رئیس یک روز بعد از سخنزانیش طی پیامی درگذشتِ 80 نفر از هموطنانمان در حادثه بوئینگ 727 ایران ایر را به ولی وقیح تسلیت گفت ! و این است نمونه هایی از دخالتهای دلسوزانه و مدیریتِ مهدی همیشه غائب در صنعت هوائی ایران ! ناگفته نماند که استکبار جهانی همواره مقصر اصلیِ کج رویها و نقائص ِ پایان ناپذیر دولت اسلامی میباشد .
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
از این ببعد دیگه بای بای باید گفت به اسقاطی های هوایی ایران . من به دوستان خارج از کشور اما نه پاچه خورهای رژیم، پیشنهاد میکنم که دیگه با شرکتهای ایرانی پرواز نکنید اگه رفتی و خدای ناکرده مردی، نگی نگفتید ها ! امیدوارم که نشه اما از ما گفتن بود. هواپیما های ایرانی دیگه شدن همون طیاره های جنگ اول جهانی.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

pesare_tanha - ایران - تهران
وقتی این اتفاقات هوایی رخ میده حالم از امریکا بهم میخوره بابا تحریم هوایی فقط جون مردم بدبخت و میگیره شما فکر کردین سران مملکت با همین هواپیماها میرن این ور اون ور؟؟؟نه بابا خودشون با بهترین هواپیما میرن مسافرت مردم بدبخت باید سوار هواپیماهای 40 سال پیش بشن هیچ رقمه نمیشه با این موضوع با امریکا کنار اومد چو.ن این یه دونه تحریم مستقیما با جون مردم داره بازی میکنه
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

rezafox - امارات - دبی
هواپیمایی الامارات ایرباس ای 380 میخره ما هم هواپیمای نیمه سقوط کرده رو درست میکنیم و ازش استفاده میکنیم تا کاملا سقوط کنه و از بین بره و تا از بین نرفته و 100 نفر کشته نشدند نباید از رده خارجش کرد چیزی که در ایران ارزش نداره جان آدمهاست از اینها 75 ملیون داریم بگذار 100 تاش کم بشه تاثیری که نداره
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Arminpaniranist - ایران - تهران
Pesare-tanha عزیز امریکا إز سالیان قبل تحریم قطعات را برای هوابیماهای ایران برداشته بود فقط به این شرط که در تعمیرکاههای اروپاتعمیر کنند. چون قطعه به ایران بخاطر مصارف نظامی نمیدهند. اگه اخبار را خدمت شما دوست عزیز ندادند یا کم لطفی شده ، شما به امریکاییها خورده نگیر.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.