پالیزدار شبانه دستگیر شد

پالیزدار شبانه دستگیر شد

آفتاب می نویسد :

در حالی که هفته گذشته اخباری از حضور پالیزدار در شهرستان منتشر شده بود، امروز خبر نوشت: عباس پالیزدار که سال گذشته به موجب حکم دادگاه تجدیدنظر استان تهران از اتهام اقدام علیه امنیت کشور تبریه شده بود، برای تحمل پنج سال حبس بابت اتهامات دیگرش (شامل افشای اسناد محرمانه و خیانت درامانت و افترا ) ساعت یازده دوشنبه شب توسط تیم ویژه عملیات دادستانی دستگیر شد.

مصطفی ترک همدانی وکیل پالیزدار با اعلام این خبر گفت: نامبرده که از جانبازان دفاع مقدس می‌باشد هم اینک از بیماری ناشی از صدمات گازهای شیمیایی در جنگ و قلبی و ریوی رنج می‌برد و بنا بر گواهی پزشکی قانونی تحمل کیفر را ندارد.

وی افزود: قاضی محترم شعبه دوم اجرای احکام دادسرای کارکنان نیز که تاکنون با مساعدت خود موجبات تسهیل اقدامات قانونی برای او را فراهم آورده است، قول مساعد برای آزادی وی در صورت تایید مجدد گواهی پزشکی قانونی دال بر عدم تحمل کیفر را داده است.

وکیل پالیزدار همچنین گفت: قاضی اجرای احکام با توجه به حبس طویل‌المدت انفرادی موکلین اینجانب(جواد ترابی و سعید آجیلی و عباس پالیزدار) که حتی به هشت ماه می‌رسد و با اشاره به دستوری از مقام معظم رهبری درباره تجویز معادل‌سازی یک روز حبس در زندان انفرادی با ده روز در زندان عادی‌، اینجانب را برای اخذ استعلام صحت این تجویز راهنمایی نموده‌اند.

مهدی خزعلی در سایت خود می نویسد :

دقایقی پیش حاج عباس پالیزدار، بسیجی خیبر و افشاگر مفاسد اقتصادی، علی رغم بیماری قلبی و داشتن گواهی پزشکی قانونی مبنی بر عدم تحمل کیفر،دستگیر شد.
 
صدای محزون و بغض آلود فرزندش، پشت تلفن قلبم را به درد آورد، نمی دانم تا کجا بسیجیان صبر می کنند، کجایید خیبریون، کجایید بدریون، کجایید بچه های والفجر و کربلای چهار! امروز کربلای چهار دیگری است، در مقابل چشمان ما برادر بسیجی ما را به جرم مبارزه با فساد به زندان می افکنند!


 
خاک مرگ و ذلت بر سرتان ریخته اند، تف بر شما که همه آن روزها را فراموش کرده اید و در خدمت اربابان زر و زور و تزویر درآمده اید، برای یک لقمه نان و یک جرعه ساندیس، شرافتتان را فروخته اید!
 
باز هم باید گفت: " بسیجی واقعی، همت بود و باکری! "
 
امیدوارم هر چه زودتر این بسیجی جانباز بیمار به خانه و کاشانه برگردد و این ننگ از دامن نظام پاک شود، هر روز  انفرادی سلطان شکر که پرونده مفاسد اقتصادی داشت، به دستور رهبری ده روز محاسبه و او آزاد شد! اما انفرادی افشاگر مفاسد اقتصادی، ده روز محاسبه نمی شود و باید به حبس رود!
 
با این روش می خواهید فساد ریشه کن شود؟ حاشا و کلا....
 
1390/7/25 ساعت 24
 
مهدی خزعلی

romano - ایران - تهران
خیبریون در پشت خاکریز تو دهنی زدن به مردم و اشتباهات خودتون موندن. روزی حد قدرتتون از اینجا تا شلمچه بود ولی وقتی به مردم که صاحب خانه بودند پشت شد اون قدرت هم رفت الان هم از خونه پدر مونده و از خونه شوهر رونده شدید. باز هم خیبریون کم نیستن صانع ژاله که بود سهراب که بود با همه قدرت با دست خالی قلب بی دفاعشون رو به جنگ گلوله بردن. بچه حاجی من خودم خیلی مسلمونم ولی خوب می‌دونم هیچ حسن و حسین و نقی و تقی بدون رضایت بندگان خداوند از بی اعتقاد و با اعتقادشون کارگر نمی‌یفته بخاطر همین با وجود بد نکردن به خلق خدا بر اساس اعتقادم اینقدر عقل پیدا کرده‌ام که بگویم مردم عذر می‌خواهم بنام دین بشما بد شد اسلام دیگری هم وجود ندارد آنچه که اسلام ما ایرانیان و سلوک آن در سال 2012 است این است شاید اسلام حافظ را داشته ولی تشیع آن این است که می‌بینید پس من که نه عرضه دارم حافظ شوم نه تشیعم چیزی بجز مرگ و جهل برای شما نداشت خواست خودم را خفه می‌کنم همانطور که مردم عشق را 32 سال از ظلم در سینه حبس کردند و روزی صد بار طلب استغفار میکنم. کدام اسلام را پیاده کنیم وقتی خودمان نداریمش.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

Artosh - ایران - تهران
نظر خاصی نمیتوان در مورد جناب خزعلی داد...! اما شجاعتش در برخی موارد واقعاْ ستودنیست. ایشان در پارازیت گفتن که به سکولار و .. احترام میگذراند و اعتقاد کامل به صندوق رای دارند. انصافاْ هم در متن بالا خوب تو دهنی زدن به بسیجی ها...
سه‌شنبه 26 مهر 1390

echose - انگلیس - منچستر
درود برمردان شجاعی همچو پالیزدار که با وجود تمامی تهدیدها به خاطر هدف و میهن جان خودشون رو اینگونه به خطر میندازن. امیدوارم که هر چه زودتر از چنگ این خونخواران رها بشه.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
زمانی که پالیزدارباحرارت وجذابیت سخن میراند.مثل حسن عباسی همه شنوندگان خوشحال بودند.که یکنفرپیداشده جوانمردانه ازحق وحقیقت وعدالت سخن میگویدودولتیان پس ازاین حواسشان راجمع وخائنین مجازات خواهندشد..اماغافل ازاینکه مامورسرکوب سیاسی جناح رقیب برای پیروزی این خائنین وجانیان بود.بازی سیاسی بود.ملت راگول بزنند.وگرنه ایشان هم یکی ازاین یاان جمع خیانتکاران است.وفرقی بینشان نیست.امارودست خورده است.ازاینروناراحت است.مگریهودینژاد رجایی ثانی نبود??مگرخامنه ای نایب امام زمان نیست??همه ازهم خائنتروبیوجدانترند.به اسم خائن که میشودبرکسی خیانت کرد.مگردرلباس دوست.ووو اگرهمتهاوباکریهاهم بودند.حالااب خنک میخوردندیاغارت میکردند.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
Artosh آقای عزیز وقتی یادگرفتیم که به خیانتکارها فرصت دوباره واسه قدعلم کردن ندهیم بعد میتونیم در انتخابمون صحیح عمل کنیم . آقای عزیز امثال خزعلی و این مرده خوارهای نوکر صفت و دو رو و دغل و دو دوزه که نان را بقیمت روز میخورند ، زیادند. اینها را باور نکن،. یک شخص مردمی از ابتدا دارای خصوصیات انسانی و یکپارچه و یکدست هست و نه با عوض شدن جو سیاسی. خیلی مواظب طرز فکرت باش که دوباره توی هچل نیوفتیم. خود شما یک نفر هستید اما من و تو هستیم که ما می شویم. سرافراز و پیروز باشیم.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
کفتر کشته پروندن نداره -- رو پشت بوما کشوندن نداره
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.