شوخی وحشتناک یک مرد با زنش

شوخی وحشتناک یک مرد با زنش


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=Ic1mPq3iwg8

 

لینک دانلود مدیافایر

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
بابا دمش گرم خیلی زن باحالی بود :) نه اخمی نه تخمی !!!!
سه‌شنبه 26 مهر 1390

Behnam1978 - المان - شتوتگارت
ایییییییین خییییییییییلی قدیمیه....
سه‌شنبه 26 مهر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
اگه زن ایرانی بود اول فحش میداد بعد گریه میکرد بعد انقدر قور میزد تا مرد رو به ...خوردن وادار میکرد بعد دوباره میکپید بعد از بیدار شدن تا 1 ماه قهر میکنه
سه‌شنبه 26 مهر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
وای خدا این دیگه چه شوخی بود من جای زن بودم سکته رو زده بودم ...این دیگه از اون شوخیا بودا...
سه‌شنبه 26 مهر 1390

parastoo06 - اســــــــــترالیا - ســـــــــیـــدنـــی
این که خیلی قدیمیه!!
سه‌شنبه 26 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
شوخی های احمقانه و خطرناک. حالا مردیکه بیشعور فکر میکنه خیلی هم بامزه بوده.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
هاهاها
سه‌شنبه 26 مهر 1390

parviz1 - انگلستان - کترینگ
. sourena.de - آلمان - اشتوتگارت. کاملا با شما موفقم.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
خیلی خنده دار بود. من ندیده بودم تاحالا. دم جفتشون گرم.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

alexxx - اتریش - وین
حالا چرا یه کله ریشو انتخاب کرده بود.? اهان... قیافه حزباللهی هرجا باشه و برای هرکی که باشه توهم و تهوع اوره. نه فقط توی ایران مورد تنفر و انزجار تموم ادم حسابی هاست بلکه این چهره کلیشه ای یه بسیجی در هرجای دنیا که باشه فقط همین, به درد شکه کردن میخوره و بس. بدتر از ماسکهای هلووین , تنها ترساننده نیست دل به همزن هم هست. طرف حالش به هم میخوره علاوه بر ترس و لرزی که به بدنش میافته.!!! نسیب هیچ کافری نشه.....!!!;-))
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
در یکی از همین نوع شوخیهای ابلهانه که لذت یکطرفه داره بیچاره دختره تازه وارد خانه اش شد که مردی از اشناهایش ناگهان دختره را ترساند اونم بطور وحشتناک و دختره بیچاره از شدت ترس بطرف خیابان گریخت و خواهر وی که فیلم میگرفت او را صدا میکرد و دنبالش میدوید اما دختره بیچاره چنان ماشین بهش زد که درجا دختره نگون بخت مرد و این تراژدی بخاطر حماقت و شوخی بیجا پیش امد.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Royan - آلمان - بوخوم
zoroye iran - اتریش - وین برای اینکه زن ایرانی با یه فرهنگ و سرایط دیگری بزرگ میسود و لی اینها چندین سال دوران دوست دختر و پسری خود را گذرانده و آگاهی به خصوصیات اخلاقی هم دارند نه اینکه دو ماه بعد از ازدواج یارو رو دچار سکته کنی همون لحطه اول زنه از ترس سوهرس سکته میکنه که وای جواب سوهرم را چی بدم اگه الان از راه برسه و این مرد غریبه را توی تحت با من بببینه در جا منو به اون دنیا میفرسته . لطفا روی سین های من سه تا نقطه بذارید نمیدونم چرا حرف سین با نقطه من کار نمیکنه.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
زن ایرانی بود! باید مادر و خواهرت را بهمین روش و متدهای دیگه اینقدر می ترسوندی تا سکته رو بزنن و بمیرن تا خانم آروم بشه. این چیزها توی این سنین هست و بطرق مختلف.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

atet_8oo8 - آمریکا - دنور
شوخی با زنش؟؟ زنش نیست که دوست دختره شه! میدونی اینجا تو غرب ملت عقب افتاده نیستند با هم میخوابند وقتی دوست پسر دوست دختر هستند
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
این زنش نیست دوست دخترشه که تو یوتوب خیلی‌ مشهورن به خاطره همین که هرروز واسه همدیگه prank درست می‌کنن. اینم آدرس کانالشون در یوتوبhttps://www.youtube.com/user/BFvsGF اگر خواستید prank های دیگشون رو هم ببینید.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
dkdk - دانمارک - اسلیس این که شما میگید اگر همونی باشه که تو یوتوب گذاشتن باید بگم اون فیلم ساختگی (fake) بود ، حالا اگر اتفاقیه که خدای نکرده برای نزدیکان یا دوستان شما افتاده نمیدونم ولی‌ در کلّ منم با این جور شوخیها مخالفم.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
اگر این شوخی را مرد ایرانی با زن خودش میکرد. خانم ول کن قضیه نیست . اولا با جیغ و داد و فریاد زندگی را زهر مار میکرد و تازه هی قر میزنه تو با این کار هایت میخواهی مرا دیوانه کنی . مرا بکشی و میخوای با کشتن من زن دیگری بگیری و هزار چرت و پرت دیگر . ولی حالا اگر این شوخی را مترس یا رفیق یا همدم خانم با ان میکرد فورا میگه اخ تو چقدر شیرینی . تو چقدر جذابی . همیشه سعی میکنی با شوخیهایت دل ادم را باز کنی. همیشه میخوای به ادم حال بدهی .الهی درد بلات بخوره تو سر شوهرم که اصلا از این کار ها بلد نیست . اگر میتونی بازم بکن. تو با کارهایت دل ادم را باز میکنی
جمعه 29 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.