ما مردان همجنسگرا

ما مردان همجنسگرا

بهروز روستا -  ما مردان همجنسگرا از نظر جسمی، عاطفی، احساسی و روحی جذب همجنس‌مان می‌شویم و البته حتی امکان دارد عاشق همجنس‌مان هم بشویم. احتمال زیادی دارد که ما مردان همجنسگرا در رابطه صمیمی با یک مرد به شادی پایدارتری دست پیدا کنیم تا در رابطه با یک زن. مردان همجنسگرا نه ضعیف‌تر از دیگران هستند و نه توانایی‌ها‌شان کمتر است.
 
 
همجنسگرایی بیماری نیست، نقص نیست، انحراف هم نیست. همجنسگرایی یک واقعیت طبیعی و عادی است که پنج تا ده درصد آدم‌ها را شامل می‌شود. گرایش جنسی ما فقط به این مربوط می‌شود که عاشق چه کسی می‌شویم و اصلاً ربطی به این ندارد که آیا ما خودمان را مرد می‌دانیم یا نه.
 
اصطلاح "همجنسگرا" علاقه و کشش جنسی بین دو مرد یا دو زن را توصیف می‌کند. گرایش جنسی کسانی که به جنس مخالف خود علاقه و کشش دارند "دگرجنسگرا" نام دارد. اگرچه در حال حاضر جوامعی مثل جامعه ما، ایران، همجنسگرایی را پدیده‌ای منفی و غیر اخلاقی می‌داند و در قانون مجازات اسلامی مجازات‌های ناعادلانه‌ای برایش قائل شده‌اند، اما در طول چند دهه گذشته و در نتیجه تلاش فعالان حقوق بشر و پژوهشگران و خود همجنسگرایان، همجنسگرایی در سازمان‌های بین‌المللی و کشورهای پیشرفته بار منفی‌اش را اندک‌اندک از دست داده و در حال حاضر هیچ سازمان بین‌المللی و حقوق بشری‌ای همجنسگرایی را انحراف یا بیماری نمی‌داند.
 
یک مرد همجنسگرا چه احساساتی دارد؟
 
لحظه دشواری است وقتی پی می‌بریم که با دیگران متفاوت هستیم، اما ما نمی‌دانم چرا متفاوت هستیم. امکان دارد که نگران شویم، بترسیم، گیج شویم و ندانیم که سئوال‌ها‌مان را از چه کسانی بپرسیم، اما وقتی می‌فهمیم که در چه زمینه‌هایی از دیگران متفاوت هستیم، آسوده می‌شویم و ذهن‌مان آرام می‌گیرد. همجنسگرابودن کاملاً طبیعی است.
 
هرکسی به شیوه و سبک خودش، پی به هویت و درون‌اش می‌برد. همه همجنسگرایان وقتی متوجه تفاوت‌های خودشان با دیگران شدند سئوال‌های زیادی در ذهن‌شان شکل گرفت و به دنبال جواب گشتند تا بفهمند که گرایش جنسی‌شان چیست و هویت جنسی‌شان کدام است.
 
هر مردی که با مردان دیگر رابطه جنسی داشته باشد همجنسگرا نیست. "تجربه‌کردن" نمی‌تواند گرایش جنسی شما را مشخص کند؛ چراکه همجنسگرابودن همان چیزی است که هستید، نه چیزی که انجام می‌دهید. یعنی ما نمی‌توانیم صرفاً از روی رفتار و کارهایی که یک فرد انجام می‌دهد پی به گرایش جنسی‌اش ببریم. شما حتی اگر هم بدانید که همجنسگرا هستید، شاید آنقدر آماده نباشید که این مسئله را با دیگران در میان بگذارید. امکان دارد دیگران واکنش منفی و آزاردهنده‌ای نشان دهند که شما آمادگی روبه‌روشدن با آن واکنش‌ها را نداشته باشید.
 
زمان دقیق آشکارسازی را خود شما خواهید فهمید. شما خودتان خواهید فهمید که چه زمانی باید تغییرات بزرگ در زندگی‌تان ایجاد کنید تا به شادی و آرامش برسید. خیلی از ماها وقتی در مرحله رشد بودیم، احساس می‌کردیم که تنها و جدا از دیگران هستیم. بچه‌ها و نوجوان‌های همجنسگرا نگاه متفاوتی به موقعیت‌های زندگی دارند و عمیق‌تر از بچه‌ها و نوجوان‌های دگرجنسگرا به دنیا نگاه می‌کنند. ممکن است دیگران به روابط شخصی‌ای که نوجوان‌های همجنسگرا با دوستان و اطرفیان خود ایجاد می‌کنند حسادت کنند و یا آن رابطه‌ها را عجیب و غریب بنامند.
 
مثلاً زیاد دیده می‌شود که پسرهای همجنسگرا دوستی عمیق و محکمی با دوستان دخترشان ایجاد می‌کنند چون معمولاً پسرهای دگرجنسگرا وقتی برای اولین‌بار می‌خواهند با دخترها رابطه ایجاد کنند دچار اضطراب و استرس می‌شوند. نمی‌دانم باور می‌کنید یا نه، اما همجنسگرابودن یک هدیه است؛ به شما کمک می‌کند تا چیزهایی را بفهمید و قدرشان را بدانید که دیگران قادر به فهمیدن و قدردانی از آن‌ها نیستند. ما همیشه در برخورد با آدم‌هایی که اهل قضاوت‌کردن هستند و زود داوری می‌کنند مشکل داریم، مگر این‌که همجنسگرابودن‌مان را بپذیریم تا آن‌ها هم در پذیرفتن ما مشکلی نداشته باشند.
 
بعضی از نوجوان‌های همجنسگرا برای فرار از سردرگمی و افکار پریشان‌ خود به مواد مخدر و الکل و اینترنت و بازی‌های کامپیوتری و تلویزیون و راه‌های دیگر پناه می‌برند. با خودتان روراست باشید و ترس‌های خود را ببینید.
 
وقتی بفهمیم و باور کنیم که همجنسگرا هستیم، نیرو می‌گیریم تا کنترل زندگی‌مان را خودمان در دست بگیریم، حتی اگر در آغاز راه با نگرانی‌ها و ترس‌های زیادی روبه‌رو شویم. فرارکردن فقط مشکلات ذهنی و عاطفی را به تعویق می‌اندازد و حتی سئوال‌های درون‌تان را بزرگ‌تر و آزاردهنده‌تر می‌کند. بعضی از پسرهای همجنسگرا فکر می‌کنند کار سختی است که بفهمیم چه هدفی در زندگی داریم. به نظر آن‌ها داشتن رابطه بلندمدت و شاد و حتی داشتنِ شغل، خارج از اراده آن‌هاست، چون آن‌ها از فرصت‌هایی که برای همجنسگرایان وجود دارد آگاه نیستند.
 
می‌خواهید گرایش جنسی‌تان را بگذارید کنار و تظاهر کنید دگرجنسگرا هستید؟ این کار زندگی را آسان‌تر نمی‌کند. بعضی از پسرهای همجنسگرا اقدام به رابطه دگرجنسگرایانه می‌کنند تا خودشان و دیگران را قانع کنند که دگرجنسگرا هستید. این اقدام خطرناک و غیر سالم است. همجنسگرایان در هر سنی که بخواهند می‌توانند آشکارسازی کنند. خیلی از ماها در نوجوانی و بیست‌سالگی گرایش جنسی‌مان را آشکار کردیم. خیلی‌ها تا سن چهل و پنجاه سالگی هم آشکارسازی نکردند.
 
برای همجنسگرایانی که ازدواج دگرجنسگرایانه کردند خیلی سخت‌تر است که آشکارسازی کنند یا هم‌چنان تظاهر کنند که دگرجنسگرا هستند. البته چنین افرادی هم مانند نوجوان‌های همجنسگرا نیاز دارند که مورد حمایت قرار بگیرند. این بسیار مهم است که بپذیریم چه‌کسی هستیم تا کیفیت زندگی‌مان را بالا ببریم.
 
هیچ‌وقت دیر نیست. هرچه زودتر پی به گرایش جنسی خودتان ببرید و قبولش کنید بهتر می‌توانید خودتان را در مقابل آسیب‌هایی ایمن کنید که مخفی‌کردن گرایش جنسی و نپذیرفتن آن به زندگی‌تان می‌زند.
 
ممکن است سخت باشد، اما به مرور زمان یاد خواهید گرفت که چگونه به اطرافیان خود بگویید که همجنسگرا هستید. آشکارسازی، اتفاقی نیست که فقط یک بار رخ دهد. هربار که شما وارد رابطه جدیدی می‌شوید، یا با دیگران رابطه اجتماعی برقرار می‌کنید، مسئله آشکارسازی مطرح می‌شود. اگر شما نگاه سالم و دقیقی در این زمینه داشته باشید به خودتان کمک می‌کنید تا نتیجه آشکارسازی شما خوب و آرامش‌بخش باشد.

منبع : رادیو زمانه
khosh bavar - ایران - یزد
یکطوری این گزارش را نوشتند که هوس کردم این جمله را برای همه ارزو کنم : پس همواره شاد و همجنسگرا باشیم !
سه‌شنبه 26 مهر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
زن و مرد مکمل همدیگه هستند و با ازدواج کامل میشوند همانا زن ها برای شما پاکتر هستند......همجنسگرایی باعث منقرض شدن نسل ما ادما و زیر پا گذاشتن ارزش ها و ازهم پاشیده شدن جمع مقدس خانواده میشود...یک بچه دوتا پدر یا دوتا مادر نمیخواد پدر و مادر با همدیگه میخواد...همجنس گرایی برخلاف پدیده ی طبیعت است یعنی غیرطبیعی.....
سه‌شنبه 26 مهر 1390

khonok - آلمان - برلین
هیچ مسئله‌ای نیست همجنس گرایی یک واقعییت هست همونطور که اینجا هم گفتید. و قابل قبول هست تا وقتی‌ که در خفا هستش! بعضی‌ از این آقایون اصرار دارن همجنس گرا بودنشون رو به همه اعلام کنن، وسط خیابون ماچ بوسه‌ کنن و مراسم ازدواج برگزار کنن، این همون موقع‌ای که من شخصا کاملا مخالف میشم! این آقایون باید به تفکر و دکترین اکثریت جامعه احترام بزارن و از عمومی‌ کردن قضیه اجتناب کنن!
سه‌شنبه 26 مهر 1390

بی خیال - ایران - کرمان
«همجنسگرایی بیماری نیست، نقص نیست، انحراف هم نیست» هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه. پنج درصد همجنسگرا هستند اما بیمار نیستند! چه قدر علمی و دقیق!! پس با این حساب 18 تا 20 درصد مردم دنیا که سرطان دارند، آنها هم بیمار نیستند و این امر عادی است و نیاز به مراقبت ندارند؟ اصلا نمی دونم هدف این افراد از این تفکرات و زندگی در چیست؟ خدا شفاشون بده
سه‌شنبه 26 مهر 1390

sobhanjan - امارات - ابوظبی
تف به مقاله نویس و توجیه کننده ایم مورد اگر بنا به هم جنس گرایی بود خدا هم یک آدم و هم یک حوای دیگه می آفرید میگفت برید باهم خوش باشید این فقط یک بیماریه اگر 5 درصد مردم دنیا مبتلا هستند 5 درصد مردم دنیا هم گروه خونیشون فرق می کنند 5 درصد مردم دنیا دیوانه اند 5درصد مردم دنیا بیماری ام اس دارند از این 5 درصدها زیاده چطور اونا رابطه نیست بیماری تلقی میشه اما اینب یماری رابطه تلقی میشه برو باااااااااااابا توجیه درست بیارید
سه‌شنبه 26 مهر 1390

ukguy4u - بریتانیا - لندن
اگه شما هم همجنسگرا به دنیا میومدید دوست داشتید در موردتون اینطور حرف بزنن؟
سه‌شنبه 26 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
mastaneh.deldar - ایران - اهواز. دوست عزیز، واقعا نگران انقراض نسل بشری؟ چشم بادامی‌ها جبران مافات کرده‌اند و می‌کنند. بشریت به جز تخریب کره زمین و نابود کردن نسل سایر جان‌داران، هم‌نوع‌آزاری و .. کار دیگه‌ای نکرده که شایسته زندگی روی کره زمین باشه. من با وجود این که درکی از احساس هم‌جنس‌گرایان ندارم ولی این‌ را می‌دونم که اولا اگر کسی ناچار نباشه ذلت و تحقیر را اون‌ هم تو جوامع بسته به جان نمی‌خره. این‌جاست که طبیعی بودن یا نبودن تعریفش تغییر می‌کنه. کسی که هم‌جنس‌گراست اصولا خانواده‌ای تشکیل نمی‌ده که بخواد از هم بپاشه یا نپاشه. یه سوال هم دارم: تو ایران که هم‌جنس‌گرایایی به شدت تقبیح شده، ارزش‌ها کاملا نهادینه شده‌اند؟ جمع مقدس خانواده خیلی مستحکمه؟ یه سری به آمار واقعی طلاق بزنید.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

یک شهروند - ایران - تهران
ادمین این مصلب رو تو اضافه کاری نوشته احتمالا. در هر صورت براوو، ایرانیان یو کی هر روز بهتر از دیروز.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

amir58 - ایران - مشهد
من ادم تعصبی نیستم ولی همجنسگرایی را طبیعی نمیدانم .چندوقت دیگه هم حیوانگرایی مدمیشه.من میخوام بایه سوسک قانونی ازدواج کنم............!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 26 مهر 1390

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
اینو مطمنم بسیاری از بزرگان همجنسگرا بودند و الان هم همینطور است . از دیدگاه من خیلی هم محترمند . انسانیت مهم است مابقی مسائل شخصی افراد است و ربطی به کسی ندارد
سه‌شنبه 26 مهر 1390

په ن په - انگلستان - کاونتری
خود اخوندها همجنس گرا ترین ادامهای رو زمین هستن. حوزه علمیه هم کلابشون. درس اول اینه که چطور بچه پرو شن
سه‌شنبه 26 مهر 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
همجنس بازی طول عمر را کاهش میدهد ** همجنس‌بازی، 4 بار مرگبارتر از سیگار **** https://medicine.dostan.ir/page.asp?id=50145699831101436 **
سه‌شنبه 26 مهر 1390

minosh - مصر - اسمائلیه
. khonok - آلمان - برلین:. کاملا و100 درصددرست میگى وباهات هم عقیده ام ,این موضوع زمانى زشت وآزاردهندست که علنى بشه واگر نه درخفا هر غلطى که دوست دارند بکنندتا جونشون دربیاد........... ولى از اینکه میگن :دست خودمان نیست واین یک حالتى هست که مادر زادیست راست میگن ,میدونید جرا؟. من این حالت رو توى دوتا کبوتر نر دیدم وهمینطور دوتا گربه نر و دوتاالاغ نر!!!!!!!!. حالا ممکنه که بعضى از دوستان باور نکنند ولى من هیج دلیلى واسه دروغ کفتن ندارم.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

Royan - المان - بوخوم
من اصلا مخالف همجنس گرائی نیستم خوب طرف اینطوری دیگه ولی از اینکه موضوع روز جامعه بشه و در جامعه بطور غیر مستقیم تبلیغ و پرورش داده بشه بیزارم .
سه‌شنبه 26 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
ملاقات کردنِ شمس و مولانا با یکدیگر نیز همواره دیداری عاشقانه نَقل شده و برخی هم آن را، دیدار جان با جان تفسیر کرده اند . آیا اگر آنها هم در این زمان میزیستند، به عنوان همجسنگرا شناخته میشدند !؟ گویند مولانا پس از دیدار با شمس تولدی دوباره یافته بود، درس و بحث و وعظ را رها کرد و به شعر و ترانه و سماع روی آورد و نکوهش ِ نکوهش کنندگان را به هیچ گرفت . مولانا برای عشقش اینگونه میسراید که : زاهد بودم ، ترانه گویم کردی -- سر حلقۀ بزم و باده جویم کردی )( سجاده نشین با وقاری بودم -- بازیچۀ کودکان کویم کردی.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

meh007 - هلند - آمستردام
یه نکته‌ای هست و اون اینکه ما ایرانی‌‌ها کلا عادت داریم در مورد همه چیز نظر بدیم، و در همهٔ مسائل هم نظر خودمون رو میخوایم به همه ثابت کنیم، از فوتبال بگیر تا سیاست، از مشکلات پزشکی‌ و روان پزشکی‌ تا بحث‌های اجتماعی، واقعا برام جالبه که یک سری از دوستان که هیچ آشنایی‌ با بحثهای بیولوژیکی و روان شناختی‌ ندران به خودشون اجازه میدان رفتار‌های فردی افرادو طبیعی و غیر طبیعی بدونن، در خیلی‌ از جوامع دنیا، بحث هم جنس گرایی مورد قبول جامعه قبول شده (البته از اول به این شکل نبوده). اما جالبه که دوستان ما سعی‌ دارن رفتاری رو که خودشون انجام میدان طبیعی بدونن و بقیه افراد رو غیر طبیعی، مشکله ما طبیعی بودن یا نبودن همجنس گرایی برخی‌ افراد نیست، مشکله جامعه ما اینه که ما به خودمون اجازه می‌دیم مرزهای اخلاق رو بشکنیم، حتا اگه حریم خصوصی یا رفتار‌های شخصی‌ افراد باشد، کاش اظهار نظر در مورد هر چیزی رو به متخصصین اون حوزه واگذار میکردیم و سعی‌ نمی‌کردیم ابلهیت خودمون رو با اظهار نظر‌های غیر تخصصی و ابلهانه به همه نشون بدیم. بازم مثل همیشه. متاسفم،
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
بیخود گفته، همجنسگرایی یک بیماری ارثی و یا بیماری اجتماعی هست که اغلب نوع دوم آن از زیاده روی در سکس و اشباء شدن از جنس مخالف هست. بهمین علت در همجنس بدنبال گم شده می گردن. اگر راجع به این موضوع زیاد صحبت هایی از دید منفی نمیشه، دلیلش اینه که اغلب این بیماران را افراد پولدار و یا دکترها و سیاستمداران تشکیل میدهند. مجلس لردهای انگلیس اغلب قریب باتفاق آنها اینکاره هستند و بین هنرپیشگان و یا افرادی که مشهورند از این بیماران زیادند. نمونه دیگه آن عادت به این مسئله هست که از دوران سنین پایین شروع میشه که خود من شخصی را می شناختم که در دوران نوجوانی اینقدر با او اینکار را انجام داده بودند که عادت کرده بود و اینکاره شده بود. این یک بیماری موروثی و یا بیماری نشئت گرفته از افکار منحرف بیش نیست. بیخود تقلید نکنیم و چون چند صباحی در اروپا بودیم همه چیز را چشم بسته تأیید و تصدیق نکنیم. اما مسئله خصوصی هر شخصی هست و تن و پیکرش را صاحب هست تا زمانیکه به دیگران اجهاف نشده و در رشدش به تبلیغ و یا اجهاف دست نبره. این نظر من است و هر که دوست داره بره اینکاره شه.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
مجبور کردن آدم ها به داشتن گرایش جنسی خاص و نهی کردن از احساسات واقعیشون نهایت جهل و ظلمه. مایی که دگر جنس گرا هستیم فرض کنید بهمون بگن باید با همجنس خودت ازدواج کنی. چقدر آزار دهنده و کشندست؟ در مورد همجنس گراها هم همینطوره. وقتی مردی عاشق یه مرد دیگه میشه بزرگترین عذاب براش اینه که بهش بگی تو باید با یه زن ازدواج کنی. یکم انصاف داشته باشیم. تا کی میخواهیم با دخالت در زندگی خصوصی دیگران ازشون سلب آسایش و آرامش کنیم؟ در ضمن کسایی که میگن آمیزش زن و مرد لازمه ی حرکت با طبیعته، پس خیالتون راحت که نسل بشر منقرض نمیشه. چون تعداد همجنس گرا ها خیلی کمتر از اونه که بخواد روی رشد جمعیت تاثیر بزاره. چون زمین بره آسمون، آسمون بیاد زمین اکثر زنها و مردها به جنس مخالف گرایش دارن (به دلیل جذابیتی که در آدمها برای جنس مخالف وجود داره).
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

onsore ahriman - فرانسه - مارسی
mastaneh.deldar - ایران - اهواز. آفرین به این تجزیه و تحلیل عالمانه . 100 آفرین. من همینجا دکترای افتخاری فلسفه ، منطق و جامعه شناسی رو به شما پیشکش میکنم. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز. شما هم لقب (peerless search engine) یا "موتور جستجوگر بی رقیب" رو از آن خودت کردی. واقعا سایت معتبری رو معرفی کردی که مورد تایید هزاران مرکز علمی معتبر جهانیه (از جمله حوزه علمیه قم) . بی خیال - ایران - کرمان. رفیق ، تو هم که دکترای فیزیولوژی و سکسولوژی رو از قبل از بدنیا اومدنت از دانشگاه اوتروس (Uterus)گرفتی . دیگه نیازی نیست مدرک جدیدی بهت پیشکش کنم.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

topol mopol - قطر - دوحه
براوووووووووووووو............ایرانینukجقدر با دیده باز و با درایت این واقعیت رو به نمایش کذاشت.........................مرسی.اصلا هم کامنتهای مخالفان مهم نیست براممممممممممممممممممممممممممممممم.مرسی 100000000000000بار بوس بوس بوس.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
مرد که همجنس گرا شد دیگه مرد نیست. یک انسان یا زن هست یا مرد(یا دچار اختلال جنسیتی که با ترزیق هورمون درست میشه), هر انسانی در طول زندگی ممکن دچار اختلال هورمونی بشه و یا ذهنش درست کارنکنه, امروزه سکس با حیوانات و سکس با همجنس هزاران بیماری برای بشر بوجود اوردن.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
وای مسلمان ایرانی-ایران-شیراز شما کجا بودین خیلی خوشحالم که دوباره برگشتین هموطن ..امیدوارم ایندفعه دیگه غیبت طولانی نداشته باشید و همیشه موفق و پایدار باشید....
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
mastaneh.deldar - ایران - اهواز متشکرم هموطن عزیز. خوشحالم که شما رو زیارت میکنم. خب و کم و بیش در خدمت شما و دوستان عزیز هستم ولی بیشتر ترجیح میدم خواننده باشم تا نگارنده. براتون بهترین ها رو آرزومندم..
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
یه اقایی از ایران واسه معالجه تنها پسرش که تقریبن از اون قطع امید کرده بودن واسه معالجه اومده بودن اینجا.این مرد انقدر از همجنسبازان متنفر بود که حاظر بود همشونو با دستهای خود تکه تکه کنه.به هر حال در عین ناباوری پسره بهتر ورو به بهبودی میرفت.پدر پسره دکتر جراح را مثل یک امام دست و پاشو میبوسید اونو انسان ترین و شریف ترین انسان میدونست..اما به صورت اتفاقی فهمید اقای جراح همجنسباز هستش!!ولی باید حال و رنگ به رنگ شدن صورتشو میدیدن.خلاصه نمیدونست باید رو اعتقاد قبلیش میموند ویا با دیدن این جراح که به چشم فرشته اونو میدید واز خودش شرمنده باشه و کلن تو بد برزخی گیر کرده بود.خودش مجبور به اعتراف شد که انسانیت با مسایل خصوصی افراد فرق داره
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

مانش رومشکانی - ایران - کرماشان
دروغ چرا؟یک حرف رک و واقعی!خیلی از ما مردان ایرانی(هموطنان مذکر و همچنین بنده ) شاید در زمان مجردی و دوستی با یک دختر چون نمی توانیم سکس عادی داشته باشیم مجبوریم با دختر مورد علاقه رابطه جنسی آنال داشته باشیم هرچند این رابطه لذت جنسی دارد اما هرگز بدان معنا نیست که ما میتوانیم همین رابطه را با یک مرد داشته باشیم یا اینکه معنایش همجنس گرایی باشد و به نظر من هر چیزی که قبحش بشکند نه فقط عادی میشود بلکه شاید روزی به علت تلقین بیش از حد در جامعه رواج پیدا کند و مد شود.اروپایی ها به علت داشتن روابط بیش از حد جنسی جهت تنوع دنبال روشهای دیگر میگردند مثل سکس با روبات یا سکس با عروسک و یا سکس با همجنس و از طرف دیگر چون در اروپا بیش از حد به خواستهای مردم خود(و نه دیگر انسانها) احترام میگذارند مجبورند خواسته ها و هوسهای آنها را در قانون خود بگنجانند.فردا بدون شک ازدواج با حیوانات و غیره نیز عادی خواهد شد
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

onsore ahriman - فرانسه - مارسی
مانش رومشکانی - ایران - کرماشان. دوست عزیز. شما که به نظرم تا الان پات رو از ایران بیرون نذاشتی ، لطفا این کلیشه های خنده دار رو طوطی وار تکرار نکن. خارج از ایران اگه همجنسگراها مطرح هستند ، دلیلش آزادیه فردیه. اونطوری که دوست دارن زندگی میکنن و کاری به کار کسی ندارن. تا جایی که من اینجا دیدم ، هیچکس از سکس (زیاد) با جنس مخالف به همجنسگرایی نرسیده. اینجا مساله سکس کاملا حل شده ست و مثل ایران و کلا مشرق زمین نیست که به خطر محدودیت های جنسی ، فشار از همه جای طرف میزنه بیرون و تو سن بلوغ (حدود 13 تا 15 سالگی) با هرکسی که دم دستش باشه (که معمولا جنس موافقش هست) سکس میکنه و بعد میشه همجنسباز (نه همجنس گرا) . این همه سایت سکسی و به قول خودت روبات و عروسک ، اینجا فروشی به اون صورت نداره ، مگه برای مهاجرا و کسایی که از کشورای دیگه میان. خودشون فوق العاده آدمای ساده و آرومی هستن. فک کنم زیادی تلویزیون جمهوری اسلامی رو نگاه میکنی! خیلی جدی نگیرش.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

+34
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.