رویانیان: با ۵ گام پرسپولیس را از بحران خارج می‌کنم

رویانیان: با ۵ گام پرسپولیس را از بحران خارج می‌کنم


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: یکی از گام های پنج گانه من انتخاب علی پروین بود. خودم تصور می‌کردم ۲۰درصد مردم به انتخاب من رأی بدهند اما دیشب دوبرابر آن یعنی ۴۰درصد به این انتخاب رأی دادند.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با  فارس، در مورد وضعیت پرسپولیس گفت: یک سناریوی خوب برای این باشگاه آماده کرده‌ام. شب و روز برای کمک به پرسپولیس جلسات متعددی گذاشتم و فکر کردم. وضعیت باشگاه را بررسی کردم، فوتبال روز دنیا را هم مورد کنکاش قرار دادم و باشگاه‌های داخلی و هم خارجی را ارزیابی کردم. من فوتبالی نبودم اما سناریوی خوبی آماده کردم تا پرسپولیس از بحران خارج شود.

وی افزود: برای خروج پرسپولیس از بحران ۵ گام باید بردارم. اولین گام من انتخاب مدیر بزرگی چون علی پروین بود. ما مرحله به مرحله پیش می‌رویم تا کارمان را اجرایی کنیم و پرسپولیس موفق شود. هدف ما در این باشگاه جلب رضایت هواداران است و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اظهارنظر برخی اعضای هیئت مدیره باشگاه گفت: فرمایشات این دوستان محترم است اما سیاست باشگاه نیست. ما برای اعلام سیاست‌های باشگاه سخنگو معرفی می‌کنیم و خود من هم به موقع حرف‌هایم را می‌زنم و ریز و درشت مسائل را با هواداران درمیان می‌گذارم. فرمایشات دوستان هیئت مدیره گرانبهاست.

رویانیان عنوان کرد: تا زمانی که من هستم جوابگوی احساسات، عواطف و آرزوهای هواداران خواهم بود و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم. از ثانیه‌ها نیز برای کمک به پرسپولیس استفاده می‌کنم تا رضایت هواداران را به دست آورم. تصمیمات بزرگ و غیرمنتظره‌ای دارم که می‌خواهم آنها را اجرایی کنم تا دل هواداران شاد شود. از پروین هم تشکر می‌کنم، او دلسوز پرسپولیس و یار و یاور باشگاه است.

وی در مورد نظرسنجی برنامه ۹۰ و نظر 62 درصدی مردم مبنی بر اینکه با حضور پروین هم پرسپولیس از بحران خارج نمی‌شود، فارس گفت: خوشبختانه این نظرسنجی نشان داد که انتخاب من خیلی خوب بوده است. همانطور که گفتم ۵ گام برای خروج از بحران باشگاه در نظر دارم که یکی از آنها انتخاب علی پروین بود. خودم تصور می‌کردم ۲۰درصد مردم به انتخاب من رأی مثبت بدهند اما دیشب فهمیدم دوبرابر تصورم یعنی ۴۰درصد به این انتخاب رأی دادند. خوشحالم که پروین را انتخاب کردم و امیدوارم او بتواند در کارش موفق باشد. پروین اسطوره فوتبال ماست و برای سایر پیشکسوتان پرسپولیس نیز ارزش و احترام قائلم.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به حضور علی کریمی در این باشگاه گفت: او یک الگو در پرسپولیس است؛ بازیکن بزرگی که با بردهای پرسپولیس شاد و با باخت‌هایش ناراحت می‌شود. من به علی کریمی اعتقاد دارم. از این بازیکن چیزهای زیادی می‌توان یاد گرفت. او می‌تواند یک ستاره و الگوی مناسب برای جوانان باشد.
 
وی در پایان گفت‌وگو با فارس تاکید کرد: هواداران و همه پرسپولیسی‌ها باید کمک کنیم تا باشگاه موفق شود. آنها باید از تیم حمایت کنند تا این تیم مثل دو بازی قبل از مس بتواند به پیروزی‌هایش ادامه دهد.
 

alisam - ایران - تهران
حالا اگه 20% رای داده بودن میگفت من تصور میکردم 10% مردم به انتخاب من رای میدن!
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
چقدر ادعا میکننه.مرده شور خودتو با فوتبالتو با هم ببره.پول مردم نجیب ایران تو دستهای پلید مدیرانی چون تو بیهوده بر باد میره.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
حیف که استقلالی هستی والا یک چیزی بهت می گفتم
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Shahram khosh maram - ایران - تهران
با ٥ گام؟ خسته نباشی. بیا عمو با یک گام بحران پرسپولیس رو برای همیشه برطرف میکنه: در حموم رو تخته کنین تا بحران برای همیشه برطرف بشه.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
با 5 گاو شاید.......1-علی عسگر2-علیرضا محمد3-سامان اقازمانی4-نور محمدی5-غلامرضا رضایی
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
برای برداشتن گامهای بزرگ در زندگی پوشیدن شلوار گشاد الزامیست !!
جمعه 29 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.