احمدی نژاد: حضرت سلیمان گفت اگه هدهد دلیل قانع‌کننده‌ای نداشته باشه ترتیبشو می‌دم

احمدی نژاد: حضرت سلیمان گفت

اگه هدهد دلیل قانع‌کننده‌ای نداشته باشه ترتیبشو می‌دم

وبلاگ manmote نوشت:
امشب در مراسم تقدیر از برگزیدگان ویژه پنجمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال حاضر شدم.

نکته خاصی برام نداشت جز این تناقض جالب:

احمدی‌نژاد در سخنرانی کمی خود راجع به رسانه و ارزش علم و اندیشه، صحبت کرد و سپس داستان سلیمان و تخت بلقیس را به عنوان مثال ذکر کرد.

وی گفت: در قرآن داریم که سلیمان دید یه پرنده‌ای نیست که اگه اشتباه نکنم هدهد بود (!!) گفت این پرنده کجاست؟ اگه بیاد و دلیل قانع‌کننده‌ای نداشته باشه، ترتیبشو می‌دم! (عین لفظ ایشون رو عرض کردم)

پرنده اومد و گفت که آره زنی به نام بلقیس در یه سرزمینی حکومت می‌کنه و ...

خلاصه داستان رو گفت تا سر ماجرای آصف برخیا. بعد گفت که این آقا یه علم از این همه علومی که بشر می‌تونه بهش دست پیدا کنه رو داشت و تونست تخت بلقیس رو اونجا حاضر کنه و در ادامه گفت که ما باید به جایی برسیم که هرچی اراده کردیم، همون لحظه پیشمون حاضر بشه!

خلاصه بنده که محو در این سخنان ایشون بودم و کم مونده بود یه مکاشفه عرفانی هم برام رخ بده! پس از اتمام سخنان ایشون اومدم بیرون برای گرفتن موبایلی که تحویل داده بودم.
قریب به یک ساعت بین زمان تحویل دادن شماره و پیدا شدن موبایل بنده طول کشید که همین باعث شد از خلسه عرفانی که داشتم بیرون بیام و برگردم به واقعیت‌ها.

Neda02 - کانادا - اتاوا
وااااااااااااااای!!! حضرت سلیمان هم مثل آخوندا به صغیر و کبیر و حیوان هم رحم نمی‌کرده یعنی؟
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
دیوانه نشده احمدی نژاد؟؟؟
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

mansourehtaghavi - ترکیه - ازمیر
این موجود هرگز به بخشش یا تسامح فکر نمیکنه فقط با سرنگونی ونابودی پاسخ میده.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
خاک بر سرتان با دین پر از سیاهیتان-- مردک افلیج فکری قرن 21 است نه صدر اسلام و شنوندگان عاری از مغز/ کشوری که پیش از ورود اجداد قاتل و وحشیت دانشگاه گندی شاپور را داشت حال داستان هد هد و سلیمان???????ننگت باد/
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
یعنی کهریزک قدمتش به سلیمان هم میرسه? پس چرا تا حالا جنتی حرفی ازش نزده?
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
دیوانگی که شاخ و دم نداره...فقط ابجی پروین بگه داداشم بچه خوبی بود..ولی تو مدرسه بچه ها زدن تو ملاجش ...مغز نداشته اش تکون خورده..اگه چیزی میگه به دل نگیرین...گاهی یادمون میره قرصهاشو بدیم.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
انتظاری بیش از اینم از ایشان با این طرز حرف زدنش نمیشه داشت
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
میگم, مگه فکر میکنید که احمدی کم هوادار داره؟ از دو رویان تا نون به نرخ روز خوران و جهالان بسیاری ایشون را همراهی میکنند. عزیزان من معضل واقعی احمدی نژاد و یا خامنه ای نیستند! خدای من شاهد است که بزرگترین معضل این کشور تعداد زیاد ابلهان و احمقان در این کشور هست. مسأله اینجا عرضه و تقاضاست, از اونجایی که تعداد شنونده های این چرندیات زیادند, پس واعظ و حراف و سخن پراکن هم بمرور زیاده میشه. احمدی یا خامنه ای نمیرن که سر خیابون موعظه کنند, اینها میرن چون میدونند یکعده گاو و گوسفند اونجا جمع شدند.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

sama128 - ایران - شیراز
البته حضرت سلیمان هیچ گاه چنین حرفی نمی زنه این گونه ادبیات و لحن صحبت از یک چاله میدانی درپیتی مثل احمدی فشار بر می یاد و بس در ضمن این گونه وحشی گری و رحم نکردن به حیوانات از اصول اولیه فیض در فیضیه هستش و درواقع تمامی طلبه ها اونهایی که طلبه هستند باید یه درس 3واحدی و یه درس 2واحدی و یه درس 30 واحدی در این زمینه را در فصول مختلف بگذرانند درواقع اصل و اساس دروسی که می خونند چه داخل فقه یعنی توی حجره و چه خارج فقه یعنی بیرون حجره کنار حوض وسط فیضیه در این خصوص صحبت شده واقعا دلم برای کبوترهای قم می سوزه و بس البته سمت نارمک هم از زمانی که احمدی نژاد منزل گرفت کبوترها فرار کردند یه مشت گنجشک بودند که از ترسشون جیک جیک هم نمی کنند مبادا احمدی فشار ترتیبشونو بده .
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
sama128 - ایران - شیراز. دمت گرم......این یه کامنت رو خوب گفتی.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.