استیلی در پرسپولیس ماندنی شد

استیلی در پرسپولیس ماندنی شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به فعالیت خود در این تیم ادامه خواهد داد.

 

فارس : ظهر امروز مسئولین باشگاه پرسپولیس در جلسه‌ای درباره شرایط این تیم به بحث و گفت‌وگو پرداختند و در نهایت مقرر شد حمید استیلی در سمت خود باقی بماند.
 محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس این خبر را در جمع خبرنگاران اعلام کرد.
 

پروین: به نفت هم ببازیم استیلی می‌ماند/ سر سوزنی دخالت نکرده‌ام

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس و عضو هیئت مدیره این باشگاه گفت: سفت و سخت از استیلی حمایت می‌کنیم و او با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.

علی پروین پس از جلسه امروز با بازیکنان پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: جلسه بسیار خوبی با بچه‌ها برگزار کردیم. من همان پروینی که بودم، هستم و با نام مدیر تیم تغییری نکردم. من آمده‌ام تا به پرسپولیس کمک کنم و به هر قیمتی به هدف خودم می‌رسم.
 
وی افزود: همه باید به استیلی کمک کنیم و نباید دنبال کار دیگری باشیم. من روز گذشته هم گفتم باید بنشینیم با استیلی حرف بزنیم و شرایط را جویا شویم. حرف دیگری نزدم. استیلی با قدرت کار خود را دنبال می‌کند و ما هم با او صحبت‌های لازم را انجام می‌دهیم.
 
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره این سمت گفت: اگر بشود در کارهای فنی دخالت می‌کنم. در جلسه امروز فیلم بازی پرسپولیس و مس دیده شد و یک مقدار با بچه‌ها درباره مسائل مختلف حرف زدیم. استیلی، پنجعلی و برخی‌ها در این جلسه حرف زدند، ایرادها را گرفتیم تا انشاءالله در بازی مقابل نفت تهران به سه امتیاز برسیم.

پروین در خصوص رفاقت بازیکنان گفت: همه تلاش ما این است که بتوانیم بازیکنان را با همدیگر رفیق کنیم تا پرسپولیس موفق شود. اگر بتوانیم این کار را کنیم هیچکس جلودار پرسپولیس نیست.
 
عضو هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا استیلی روز جمعه روی نیمکت خواهد نشست یا خیر نیز گفت: او با قدرت روی نیمکت می‌نشیند و کارش را دنبال می‌کند. ما هیچ اولتیماتومی به استیلی ندادیم. من در خصوص جلسه هیئت مدیره‌ خبر ندارم و اصلا قرار نبود جلسه‌ای برگزار شود. من در جریان این جلسه نیستم. فعلا سفت و سخت از استیلی حمایت می‌کنیم و انشاءالله با یک برد همه چیز درست می‌شود.

پروین در پاسخ به این سؤال که آیا شما در بازی‌های قبل پرسپولیس را ارنج می کردید گفت: تا الان من هیچ دخالتی اندازه نوک سوزن نداشتم. از اینکه ۴ دفاع در ترکیب پرسپولیس بود من بی خبرم. اگر شما "به خدا قسم" را قبول دارید من تا الان دخالتی نداشتم. حتی نظر هم ندادم.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد:‌ هرگز روی نیمکت نمی‌نشینم و اگر استیلی این بازی را هم ببازد باز هم روی نیمکت می نشیند البته روز جمعه برابر نفت تهران نمی‌بازیم و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهیم.

پروین در پاسخ به این سؤال که چرا رویانیان درجلسه امروز نبود گفت: قرار نبود که ایشان در جلسه باشد. این جلسه کادر فنی بازیکنان با من بود. ما در این جلسه فیلم بازی را دیدیم. من از شما می پرسم که چرا باید ایشان در جلسه شرکت می‌کرد. ما می‌خواستیم فیلم بازی را ببینیم و یک خورده با بچه‌ها حرف بزنیم. همه دست به دست هم دادیم و یکدل شدیم تا پرسپولیس موفق شود.
 
 وی اضافه کرد: من همیشه حرف دلم را می زنم چون دوست دارم پرسپولیس موفق شود. این خبری که برخی ها دوست داشتند استیلی برود و من او را نگه داشتم اصلا درست نیست. اصلا خبری مبنی بر برداشتن ایشان نبود. پرسپولیس اگر یک باخت داده دو بازی هم برده است. چیز مهمی نبود. شما اگر دقت کنید در این چند سال پرسپولیس در کرمان زیاد موفق نبوده و انشاءالله سعی می‌کنیم بازی با نفت اتفاقات را جبران کنیم.

پروین در پاسخ به این سؤال که درد پرسپولیس چیست عنوان کرد: یک مقدار این بچه‌ها بدشانس هستند و بد بازی می‌کنند. این تیم حاشیه‌ای ندارد. خوشبختانه رویانیان نیز با قدرت کار خود را دنبال می‌کند. به نظر من در فوتبال این حرف‌ها را می‌زنند که این یا آن کم کار بودند اصلا درست نیست. این حرف‌ها را نزنید.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا شما از روز سه شنبه با گرمکن ورزشی پرسپولیس را تمرین می‌دهید یا خیر گفت: خیر، من می‌خواهم به استیلی کمک کنم. اگر ایشان با من مشورت کرد در خدمتشان هستم. در مورد ترکیب هم به ایشان مشورت می‌دهم اما روی نیمکت نمی نشیم و از همان بالا بازی را نگاه می کنم.


خوردبین: استیلی می‌ماند، پروین فقط مشاوره می‌دهد

 سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حمید استیلی می‌ماند و پروین ارنج نمی‌کند و فقط مشاوره می‌دهد.

 

 محمود خوردبین پس از جلسه بازیکنان با علی پروین، استیلی و زارع قائم مقام باشگاه گفت: جلسه خوبی بود. از بازیکنان مشکلات را پرسیدیم و هر کس نظر خودش را مطرح کرد. در جمع‌بندی به این رسیدیم که دوستی‌ها و رفاقت‌ها بیشتر شود و همه دست به دست هم بدهند تا در بازی آینده پرسپولیس موفق شود و برنده از زمین بیرون بیاید.
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا مشکل تیم فقط رفاقت است، اظهار داشت:  در حرف‌هایی که زده شد به این جمع بندی رسیدیم. در این جمع‌بندی خستگی نیز یکی از مشکلات بازیکنان بود.
 
خوردبین در پاسخ به این سؤال که آیا در این جلسه در خصوص کادر فنی هم صحبت‌هایی مطرح شد، عنوان کرد:‌ در این مورد حرفی نزدیم. حتی پروین به استیلی گفت برای تغییر تو نیامده‌ایم. کمک می‌کنیم پرسپولیس در مسابقات با قدرت ظاهر شود. در مورد رفتن حرفی زده نشد و استیلی می‌ماند. حتی به علی پروین گفتیم آیا تو مدیر فنی هستی که او گفت مدیر پرسپولیس است. پروین ارنج نمی‌کند بلکه مشاوره می‌دهد. این دخالت در کادر فنی نیست. هدف ما کمک به بهتر شدن پرسپولیس است.

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: حمید استیلی می‌ماند و با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.


 


جواد کاظمیان پس از جلسه کادر فنی با بازیکنان گفت: جلسه مثبتی بود و استیلی می‌ماند و با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این جلسه درباره کادر فنی صحبتی نشد، گفت: در این جلسه بازی مس را آنالیز کردیم اما درباره کادر فنی صحبتی نشد و بیشتر بحث در مشکلات روحی و روانی بازیکنان بود.
 
بازیکن پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا این درست است که بعضی از بازیکنان در زمین کم‌کاری می‌کنند، گفت: نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا نشأت می‌گیرد. هنگامی که استقلال و پرسپولیس نتیجه نمی‌گیرند بی‌غیرت می‌شوند. تمام این صحبت‌ها از بیرون است و طبیعی است مردم و هواداران پرسپولیس نیز حق دارند اما باید به آینده امیدوار باشیم.
 


اولادی: استیلی کم شانس است، باید به او فرصت داد

مهاجم پرسپولیس گفت: حمید استیلی کم شانس است و باید به این مربی فرصت داد.

 

مهرداد اولادی پس از جلسه بازیکنان با علی پروین، استیلی و زارع قائم مقام باشگاه گفت:‌ امیدوارم در بازی‌های آینده موفق شویم. علی پروین بزرگ تیم و در کارش وارد است. استیلی کمی کم‌شانس است و فشار زیادی روی او وارد آمده و باید به این مربی فرصت داد. با بردهایی که در آینده بدست خواهیم آورد می‌توانیم این فشار را کم کنیم.
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا در بازی آینده استیلی روی نیمکت خواهد نشست، گفت:‌ از این موضوع اطلاعی ندارم.
 
اولادی در پایان گفت: همه بازیکنان دوست دارند در زمین برتر باشند گرچه پایم مصدوم است اما آمده‌ام کار و برای موفقیت تیم تلاش کنم.

کاظمیان:استیلی با قدرت به کارش ادامه می‌دهد

وقتی می‌بازیم بی‌غیرت می‌شویم!

bache shapoor - سوئد - یوسدال
من یک استقلالی هستم و میگویم, البته که چه پرسپولیس و چه استقلال با اون پولهایی که گرفتن و با این تعداد طرفداری که دارند اگر به تیم ته جدولی ببازند بی غیرت هستند!!! البته رو فوتبال نمیشه حساب کرد چون ممکنه یک تیم مثل راه اهن ضد فوتبال بازی کنه و با وقت کشی سرعت تیم مقابل رو بگیره!!! در اینجا اگر تیم مقابل اگر هم ببازد بی غیرت نیست چون تیم مقابلش(راه اهن) ضد فوتبال بازی کرده!!! ولی تیم مس ضد فوتبال بازی نکرد و با بازی حساب شده تیمی مثل پرسپولیس را برد. در اینجا من فکر میکنم از بی غیرتی پرسپولیسی ها و بی کلاسی مربی شان بوده است.
دوشنبه 25 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.