پاسخ پنج بازیگر زن به اظهارات سلحشور

پاسخ پنج بازیگر زن به اظهارات سلحشور

پنج بازیگر سینمای ایران در یادداشتی به اظهارات فرج‌الله سلحشور کارگردان مجموعه «یوسف پیامبر» پاسخ دادند.

به گزارش خبرآنلاین، در این متن که به امضای ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، نگار جواهریان، هانیه توسلی و باران کوثری رسیده، آمده است: «جناب آقای سلحشور، از اینکه می‌بینیم آن همه پرداختن به زوایای نورانی زندگی پیامبران و سرمشق قرار دادن منش ایشان تاثیری در کلامتان نداشته، و در نهایت شهرت‌تان را از نفرت‌پراکنی و بی‌ادبی در برابر هم‌نوعانتان به دست آورده‌اید، بسیار متاسفیم.»

در بخش پایانی این متن آمده: «ای کاش لطف کنید سینمایی را که خجالت می‌کشیم بگوییم شما را یاد کجا می‌اندازد به حال خود رها کنید، شاید که رستگار شوید و آرامش و صلح و محبت به وجدان نگران‌تان بازگردد.»

سلحشور سینمای ایران را به 'فاحشه خانه' تشبیه کرد


فرج الله سلحشور، کارگردان ایرانی، با انتقاد از تلاش یک تهیه کننده برای دعوت از آنجلینا جولی، هنرپیشه پرآوازه هالیوود به ایران، گفت که "سینمای ایران فاحشه خانه است."

آقای سلحشور، روز شنبه ۲۳ مهر (۱۵ اکتبر) در گفتگوی اختصاصی با پانا (خبرگزاری کانون دانش آموزی ایران) گفت: "هنرپیشه‌های زن ایران خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند و سینمای ایران باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین المللی بیاورد."

مطالب مرتبطانتقاد سلحشور از مدیران سینمایی و تلویزیونی ایرانفرج الله سلحشور: مسعود کیمیایی از یک خائن دفاع کرد موضوعات مرتبطفیلم و سینمای ایران، هنر ایران او به خبرگزاری پانا گفته است: "سینمای ایران فاحشه خانه است. مگر صبح تا شب عکس های هنرمندان چاپ نمی شود. وقتی زن‌های ما افتخارشان این است که عکس های خود را به صورت نیمه عریان در اینترنت بگذارند، یعنی خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند."

به گزارش رسانه های داخلی ایران، یکی از تهیه کنندگان این کشور تلاش کرده بود که از آنجلینا جولی برای بازی در یک فیلم جدید تولید ایران دعوت کند.

علی سرتیپی، تهیه کننده فیلم "رسوایی" که قرار است با کارگردانی مسعود ده نمکی ساخته شود، چند روز پیش در گفتگو با خبرگزاری فارس، ضمن تایید این خبر گفته بود که آقای ده نمکی با این پیشنهاد مخالفت کرده است.

از فرج الله سلحشور سریال "یوسف پیامبر" از تابستان ۱۳۸۷ به مدت یک سال هر هفته از تلویزیون ایران پخش شد.

بیشتر فیلم ها و سریال های ساخته آقای سلحشور بر اساس متون مذهبی است - از جمله فیلم "ایوب پیامبر" و سریال های "مردان آنجلس" و "یوسف پیامبر".

romano - ایران - تهران
کافر همه را به کیش خویش پندارد چقدر این ایرانیها ضرب المثلهای بجایی دارند! البته اگر طرف اندک بویی از انسانیت برده باشد باید از خجالت آب شود ولی کو انسانیت تنها بو از آنها می‌آید آنهم بی خاصیت چیزی در مایه‌های بوی جن که می‌شود جن بو داده! در ضمن چرا عکس این خازن جهنم را وسط پنج حوری اصیل و با خانواده گذاشته‌اید. راست گفته مولای من مولانا مه فشاند نور سگ عو عو کند حکایت این لیف کشان جمهوری ولایت فقاهت الهی که از این کلمات نه ولایتش را دارند نه فقاهتش نه الهش را (البته قبلشم چیزی نبودند کافیست شعر پروین اعتصامی را با بزرگترین آخوندها مقایسه کنید).
دوشنبه 25 مهر 1390

sarbaz007 - المان - المان
دهانت ببند ای بی ادب بی همه چیز حیف این اشغال توی مملکت نون بخوره
دوشنبه 25 مهر 1390

mnm - کره - اینچان
اقای سلحشور .لطف کن وخفه بمیر .مردک روانی .کودن .اگر قبل انقلاب بود ریس فیلمهای زشت میشدی....حالا داری جانماز اب میکشی .خرفت
دوشنبه 25 مهر 1390

winnie1987 - یوکی - بیرمنگهام
خوردی خانم جولی? تا تو باشی هوس بازی در فیلم اخوندها رو نکنی...
دوشنبه 25 مهر 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
البته که این قبیل اراجیف گفتن فقط مختص کور مذهب ها و پاچه خوارهای نظام و حسودان بی صفت و. . نمیشه! دوستانی مثل sepehrdad و.. هم چنین نظری رو در مورد بازیگران زن ایرانی مثل گلشیفته داشتن و دارن! به قول فریدون: خیلی بده آدم فاحشه مغزی باشه!
دوشنبه 25 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
این مرتیکه فکرش فاحشه است. دوستداشتم ببینم همین مردک وقتی پاش بخارج میرسه چیکارست؟ مثل خیلی های دیگه که تجربه کردم و تا توی ایران بودند میگفتند همه فاحشه اند, اما اینجا که رسیدند بعد از قطعه صباحی خود فاحشه تر از هر دیگری به ثبت رسیدند.
دوشنبه 25 مهر 1390

قیصرمنم - ایران - اصفهان
آخه مردک ابله کودن نفهم، تو که در سینمای ایران جز دزدی آثار دیگر هنرمندان کاری بلد نیستی، بگذار مهر دادگاه دزدی فیلمنامه یوسف پیامبر خشک شود بعد زر زر کن..............هوچی بگم کم گفتم...
دوشنبه 25 مهر 1390

ekman - ‫ایران - ‫ شیراز
هیچ کاری بدتر از دزدی نیست ای نا سلحشورِ سناریو دزد،حداقل شخص تن فروش میتونه بگه که اختیار تنم را دارم و از دیوار کسی بالا نرفتم،امثال تو چی دارید که بگوئید که خانواده سینما را با خانواده خودت اشتباه گرفتی!!!.
دوشنبه 25 مهر 1390

Matilda71 - سوئد - سوئد
این مرتیکه خودش هرزه ست درغیاب همسر اولش رفت زن شهید گرفت و پتش چند سال بعد رو شد زنش هم از خونه بیرونش کرد . چندین سال پیش / میدونید چرا میدونم چون با این ساندیس خور همسایه بودیم
دوشنبه 25 مهر 1390

Larkiden - لوکزامبورگ - لوکزامبورگ
فرمانده گردان کمیل اینقدر بی تربیت؟. خوشبختانه چیزی که تو سرشون هست رو میریزن بیرون. کاش امثال اینها همون سی چهل سال پیش این حرفهاشون ر و میزدند.. شاید آدم عاقل پیدا میشد بفهمه اینها چه نفهم هایی هستند
دوشنبه 25 مهر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
هییییییییین چه حرف زشتی واقعا که خجالت هم خوب چیزیه..اینها هنرمندان این مملکتند این حرفهای بی شرمانه چیه.......
دوشنبه 25 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
عجب هنرپیشه های خوش تیپی و جذابی داریم ما ! با وجود حجاب و رنگ توسری سیاهرنگ یکی از دیگری زیبا و جذابتر, پس خدا نسلشان را 2 چندان کند !
دوشنبه 25 مهر 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
اشغال خدا میدونه و میتونه بنده هاشو قضاوت کنه نه تو سراپا تقصیر.انجلینا جولی با اون قلب مهربانش که اینهمه فقیر و بچه های بی سرپرست را کمک کرده شاید یکی از بنده های عزیز خداوند باشد.
دوشنبه 25 مهر 1390

hamrah-sabz - امریکا - لوس آنجلس
با درود،. احتمالا ایشان به نقش خواهر و مادر خودش تو زندگی نگاه کرده و فکر میکنه همه نقش آفرینان مثل آنها هستند.درود به زنان ایرانی که زیر بار افکار کثیف و قرون وسطایی این جانوران نمیروند..ایران آزاد و ایرانی سر بلند باد. امریکا لوس آنجلس .
دوشنبه 25 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
البته کافیه فقط یه مرور بر ورود بازیگران زن ونحوه هنرشون در سینمای همه دنیا بی اندازید و منصفانه قضاوت کنید, ایشون حقیقت تلخی رو گفته.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
sepherdad - استرالیا - سیدنی . پس یه چند تا از این کامنت ها رو که برای سلحشور نوشتن واسه خودت گلچین کن!مخصوصا اون کامنت هایی که به صراحت اشاره میکنن فاحشه کیه! من قبلا هم گفته بودم به خاطر همین افکارته که همه بهت میگن احمدی نژاد! با هم مو نمیزنید!
سه‌شنبه 26 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن/هموطن گرامی در قاموس بعضی ها رابطه متعدد داشتن با جنس مخالف از زن یک فاحشه میسازد ولی از مرد یک قهرمان!! زنی که بجز ابگوشت بار گذاشتن و تروخشک کردن شوهر و بچه کار دیگه ای بلد باشد از این حرفها زیاد میشنود.از جنتی بگیر تا ذکور به ظاهر امروزی!...راستی اب و هوای ایران چطوره?!!!!!! ;)
سه‌شنبه 26 مهر 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
bita tehrani - کانادا - ویکتوریا . :)))) تیکه آب و هوای ایران رو عالی اومدی! . متاسفانه هنوز بعضی ها با اینکه حرف از بی دینی و مخالفت با افکار عصر حجری میزنن تو پس ذهنشون اخلاق دینی رو سفت چسبیدن و ادعای روشن فکری میکنن!
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Royan - آلمان - بوخوم
freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن خیلی عالی گفتی حقش بود به نظر من که نسبت های خانوادگی خودش را به هنرمندان داده.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
bita tehrani - کانادا - ویکتوریا -freedom-is-not-free doom- - استرالیا - ملبرن Royan - آلمان - بوخوم - شما سه کاربر از این به بعد به دلیل دادن فحشهای ناموس و توهین به مادر و خواهر من جزو لیست سیاه من خواهید بود. بحث با ادم بدهن و فحاش بی معناست.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
sepherdad - استرالیا - سیدنی . فحاش به تو میگن که واسه قاموس و خانواده این همه بازیگر زن ارزش قایل نیستی! که متاسفانه فقط به خاطر کج فهمی و بی فرهنگیته! این توهینی بود که خودت به خودت کردی! البته که چندبار قبلا از این جور توهین ها به من هم کرده بودی! لیست سیاهت؟ اون پرونده ات که تازه سیاه تر از این حرف هاست!
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.