خاطره شیخ وهابی از دعا برای سینه مهماندار هواپیما !

خاطره شیخ وهابی از دعا برای سینه مهماندار هواپیما !

جام نیوز - شیخ 'سعد البریک' چهره سرشناس وهابیت عربستان سعودی در یک برنامه زنده تلویزیونی خاطره خود از نگاه کردن و دعا بر سینه یک زن نامحرم را بیان کرد.

به گزارش جام نیوز شیخ "سعد البریک" چهره سرشناس وهابیت عربستان در برنامه "سفر" در شبکه ماهواره ای "الدلیل" گفت: بنده همواره برای افراد دعا می خوانم. بیماران زیادی به من مراجعه می کنند تا بر آنان دعا کنم.

یک روز که سوار بر هواپیما بودیم و از مدینه منوره به سمت ریاض در پرواز بودیم، یک مرد مسافر که از درد معده رنج می برد، نزد من آمد. از او خواستم که دگمه پیراهنش را باز کند و برایش دعا کردم. ناگهان یکی از مهمانداران زن که این صحنه را دید، بلافاصله جلو آمد و دگمه پیراهنش را باز کرد و با نشان دادن سینه خود، از من خواست که برای او نیز دعا بخوانم.

بنده فورا روی خود را برگرداندم تا صحنه را نبینم اما او با ناراحتی گفت: شیخ، مگر من با آن مرد چه فرقی دارم؟ خب من هم بیمارم. وقتی حرف های او را شنیدم، به او گفتم، به شرط اینکه یک زن دیگر در کنار تو نشسته باشد، این کار را برای تو هم می کنم تا فکر بدی به سر مردم خطور نکند! او پذیرفت و من هم این کار را کردم.

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
. به این میگن هم خدا هم خرما.................. با این حساب مردا میتونن به همه جای یه زن نگاه کنن به شرطی که یه زن دیگه هم اونجا باشه.خوب دین خوبیه!!!!!!!.
دوشنبه 25 مهر 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
مطلبش کو پس؟؟؟؟
دوشنبه 25 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خوبه فقط سینه هاش درد میکرده؟؟؟؟؟!!!!!!! وگرنه یکی دو نفر باید مهماندار را از دست شیخ نجات میدادن!!!
دوشنبه 25 مهر 1390

naslesookhteh - ایران - تهران
دست گلتون درد نکنه که به فکر مردمید!
دوشنبه 25 مهر 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
اخی نازی
دوشنبه 25 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
اشیخ چرا حالا دعات از لباس مریضا رد نمیشه بماند!
دوشنبه 25 مهر 1390

saljog - سوئد استکهلم - سوئد استکهلم
مردک مگر خدایی هست ان بالا بالاها. که اراجیف تو را بشنود .همه چیز بر حسب تصادف بوجود امده گرچه نظم و پدیده های طبیعت هزاران سال است که انسان را سخت به تفکر وا داشته و هنوز کشف نکرده که قضیه اصلا چی است. بعداز مرگ به نظر من به این صورت میشود که گویی نه بودیم و نه خواهیم بود.وسلام.
دوشنبه 25 مهر 1390

ehsan_8888 - امارات - دبی
سلام من کلیپ این مطلب رو دیدم اصلا یه چیز دیگه میگه اقا چرا مطلب دروغ میزارین?????????????????????????
دوشنبه 25 مهر 1390

سیروس کمال - امارات - دبى
مزخرفى از مزخرفات ملاها ، چه شیعه و چه سنى . اگر با دعا کردن بیمارى را شفا میدهند پس باید همه دکترها بروند دنبال کارهاى دیگر .. یه مشت ملاى مسخره . شرط میبندم این کودن تا مریض شد یک اکیپ دکتر روسى براى علاج خود درخواست میکند . برین گمشین کودنهاى احمق ..
دوشنبه 25 مهر 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
به این ترتیب زن این بابا تا روزی که زنده هست حتی از مرض های غیر قابل علاج هم مصون هست.
دوشنبه 25 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
دعا بهترین وسیله است برای اینکه هیچ کاری نکنی اما همه ممنوننت باشن چون فکر میکنن داری کاری میکنی!.
دوشنبه 25 مهر 1390

rezafox - امارات - دبی
ehsan_8888 - امارات - دبی ای بابا فکر کردی اینا خودشون مطلب مینویسند؟؟؟ این ایرانیان انگلستان هم همشون ایرانی هستند مثل خودمون و ایرانی جماعت هم... یه سایت زده یه مطلب ار اینجا میبینه خوشش میاد بر میداره یکی از اونجا میبینه خوشش میاد این یکی رو هم یه جا دیده خوشش اومده انداخته توی سایتش که من هم فیلمش رو دیدم اصلا جریانش این نیست دروغ زدن اسونه
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.