استیلی از ورزشگاه درفشی‌فر دیدن کرد , نشانه‌های ابقای سرمربی

استیلی از ورزشگاه درفشی‌فر دیدن کرد ,

نشانه‌های ابقای سرمربی

صحبت‌های حسن‌زاده جای شک‌وشبهه دارد/باید ببینم در جلسه با رویانیان چه اتفاقی می‌افتد

سرمربی پرسپولیس در واکنش به اظهارات رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: صحبت‌های حسن‌زاده درباره محرومیت بازیکن مس کرمان جای شک و شبهه دارد.

حمید استیلی در گفت‌وگو با  فارس، در خصوص اظهارات حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه حکم محرومیت قاسم دهنوی بازیکن تیم مس از بازی آینده اجرا می‌شود، عنوان کرد: اگر بازیکنی مشکل داشته نباید به میدان برود و باید محروم شود.

وی افزود: هیچ وقت قصد بی احترامی به کسی را ندارم اما یک هفته قبل اعلام شد دهنوی تا اطلاع ثانوی محروم است. ما نمی‌گوییم با حضور یک بازیکن حریف باخته‌ایم ولی در رسانه ملی اعلام کردند بازیکن مس کرمان محروم است و تا اطلاع ثانوی این حکم پا بر جا است اما روز بازی این بازیکن وارد زمین می‌شود. چرا یک هفته قبل حسن زاده این موضوع را اعلام نکرده بود؟ اگر این بازیکن محروم است پس نمی‌تواند بازی کند ولی حالا که می‌گویند بعد از بازی پرسپولیس باید اجرا می‌شده جای شبهه و شک دارد.

استیلی تصریح کرد: اگر قوانین شفاف باشد هیچ کس حرفی ندارد. اگر دهنوی را محروم و در رسانه ملی بارها اعلام نمی‌کردند ما برنامه‌ریزی می‌کردیم و برنامه‌هایمان را تغییر می‌دادیم. ما تک تک نفرات حریف را در هر بازی آنالیز می‌کنیم و تمام شرایط آنها را می‌سنجیم. روز بازی نمی‌شود همه تفکرات و آنالیز خود را انجام دهیم. امیدوارم به این موضوع رسیدگی شود.

سرمربی پرسپولیس در جواب این سؤال که برخی از بازیکنان شما وقتی روی نیمکت می‌نشیند اعتراض می‌کنند اما در زمین حرفی برای گفتن ندارند گفت: ما در یک سری از پست‌ها دچار مشکل هستیم و بازیکن می‌خواهیم. مثلا هافبک دفاعی نداریم. به همین دلیل مجبور شدیم در بازی مقابل مس از شیری در این پست استفاده کنیم. یا بازیکنی مثل کریمی را در اختیار نداشتیم و حتی جایگاه اصلی دفاع‌های کناری ما دفاع میانی است.

وی افزود: در 2 بازی گذشته خیلی خوب بودیم باید این را یاد بگیریم که بازیکنان کناری‌ در هنگام حمله بیشتر کمک کنند. تیم ما تازه شکل گرفته بود اما متاسفانه با وقفه‌ای که افتاد کمی کار ما خراب شد. احتیاج به زمان داریم تا همه چیز جبران شود.

استیلی در پاسخ به این سؤال که چرا در ابتدای فصل می‌گفتید همه بازیکنان مورد نظرتان جذب شده است، گفت: در ابتدای فصل در سمت چپ به دنبال ایران نژاد بودیم و دنبال دو بازیکن دیگر هم رفتیم که در پست تخصصی کناره‌ها بودند اما نتوانستیم با آنها به توافق برسیم. علیرضا محمد و حمید علی عسگر که بازیکنان کناری ما هستند را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. متاسفانه در کناره‌ها دچار کمبود هستیم. ما به دنبال هافبک میانی نیز هستیم و به همین دلیل با کیانی وارد مذاکره شدیم و باید ببینیم آیا می‌شود ایشان را جذب کرد یا خیر.

وی در پاسخ به این سؤال که دایی اعلام کرده زودتر از شما به دنبال کیانی بوده است گفت: به هر حال باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. اگر با کیانی به توافق نرسیدیم به دنبال گزینه دیگری می‌رویم.

استیلی در خصوص بازی روز جمعه مقابل نفت تهران گفت: نفت تیم خوبی است اما ما در این هفته با حضور نوروزی که در آخرین دقایق نتوانست در دیدار برابر مس ما را همراهی کند و بازگشت مازیار زارع، آقازمانی و شرایط بهتر اولادی وضعیت بهتری داریم و به دنبال این هستیم تا با کامل شدن نفرات به 3 امتیاز برسیم. البته کار سختی است و باید به خوبی نفت را آنالیز کنیم.

استیلی در پاسخ به این سؤال که چرا حرکت سینوسی پرسپولیس تمام شدنی نیست تصریح کرد: این برمی‌گردد به نفراتی که داریم. یک سری از بازیکنان ما در بازی با مس نبودند. ما دو هفته خوب بودیم اما به وقفه بدی خوردیم. بازیکن سالم به تیم ملی تحویل دادیم و آسیب دیده تحویل گرفتیم.

استیلی در پاسخ به سؤالی در خصوص احتمال تغییرات در پرسپولیس با توجه به گفته‌های رویانیان گفت: قرار است با ایشان جلسه‌ای داشته باشم. باید ببینیم پس از جلسه چه اتفاقی می‌افتد.

پروین: برای ادامه همکاری استیلی در پرسپولیس باید با او حرف بزنیم

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:‌ برای ادامه کار استیلی در پرسپولیس باید بنشینیم و با او حرف بزنیم.

علی پروین در گفت‌وگو با  فارس، درباره بازی پرسپولیس و مس کرمان اظهار داشت: باور کنید بازی بسیار بدی بود و من ساعت‌ها با توجه به 2 بازی خوب گذشته که بسیار خوب و روان بودیم شوکه شده بودم.

وی افزود: نمی‌دانم دلیل این اتفاق چه بود. پرسپولیس در ۳ باختی که قبل از این مسابقه داده بود اینقدر بد بازی نکرده بود واقعا نمی‌دانم چه بلایی بر سر تیم حمید آمده بود.

پروین ادامه داد: پرسپولیسی‌ها اگر حمله می‌کردند قطعا دروازه مس بازشدنی بود اما به نظر من آنها نتوانستند فشار لازم را بعد از بردن گل روی دروازه مس بیاورند به همین دلیل مسی‌ها بسیار باانگیزه شدند و جرات پیدا کردند بر دروازه پرسپولیس در ضد حملات بیشتر خطرناک باشند.

پروین خاطرنشان کرد: البته نبود و محرومیت و مصدومیت برخی بازیکنان هم تاثیرگذار بود. پرسپولیس دو بازیکن ۳ اخطاره داشت و چند بازیکن مصدوم. اصلاً وقتی ستون پرسپولیس یعنی علی کریمی نباشد، این اتفاق می‌افتد. چون علی خودش بازیکنی است که کارش را بلد است و همیشه در مواقع ضروری گره مشکلات پرسپولیس را باز می‌کند. امیدوارم هرچه سریعتر کریمی به ترکیب پرسپولیس برگردد تا یک سروسامانی در مواقع ضروری داخل زمین بدهد. این هم جزء بدشانسی استیلی است که در این شرایط حساس، کریمی و چند بازیکنش مصدوم باشند.

پروین درباره احتمال کنار گذاشتن حمید استیلی از پرسپولیس گفت: باید بنشینیم و با حمید، مفصل صحبت کنیم. به نظر من این بنده خدا استیلی هم این وسط مانده است و قطعا سعی خواهیم کرد در این نشست همه حرف‌ها را به او بزنیم. حالا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

پروین در پایان خاطرنشان کرد:‌ چند بازی سخت در تهران داریم و باید برای نتیجه گرفتن در این بازی‌ها بیشتر تلاش کنیم. بچه‌ها همت کنند تا پرسپولیس را بالا بکشیم ما کار بسیار سختی داریم و این را می‌دانیم که هواداران از جایگاه پرسپولیس ناراحت هستند. باید فردا به باشگاه برویم و در جلساتی که داریم هم با بچه‌ها اتمام حجت کنیم و همه صحبت‌ها را انجام دهیم.

استیلی:به شایعات توجه ندارم/جلسه با رویانیان خوب بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا زمانی که در پرسپولیس هستم با قدرت کار خودم را ادامه می‌دهم و تابع تصمیمات مسئولان باشگاه هستم.

حمید استیلی پس از جلسه با رویانیان اظهار داشت:‌جلسه خوبی با رویانیان داشتم و در خصوص مسائل مختلف با او حرف زدم.
 وی افزود: من همیشه تابع نظرات مسئولان باشگاه هستم و تا وقتی که در این تیم به عنوان سرمربی حضور دارم با قدرت هرچه تمامتر کار خودم را ادامه می‌دهم و به شایعات توجهی ندارم.
 وی افزود: هدف من سربلندی پرسپولیس است و برای رسیدن به آن باید با کمک بازیکنان تلاش بیشتری کنیم تا دل هواداران را بدست بیاوریم.
 

استیلی از ورزشگاه درفشی‌فر دیدن کرد/ نشانه‌های ابقای سرمربی

حمید استیلی پس از دیدار با رویانیان به ورزشگاه درفشی‌فر رفت و از امکانات آن دیدن کرد.

حمید استیلی سرمربی پرسپولیس ظهر امروز جلسه‌ای با رویانیان در خصوص اتفاقات اخیر پرسپولیس داشت و با او به بحث و گفت‌وگو پرداخت. استیلی پس از این جلسه و با نظر رویانیان، همراه معاون اجرایی باشگاه به ورزشگاه درفشی فر رفت تا از امکانات این ورزشگاه که جدیدا بازسازی و برخی از نقاط زمین چمن آن نیز ترمیم شده بازدید کرد.
 قرار است به زودی تمرینات پرسپولیس از ورزشگاه خیریه عمل به ورزشگاه درفشی فر منتقل شود.
 


sharafYabi - انگولا - بیمبه
استیلی بخاطر زدن ان گل به امریکا تا اخر عمر تحت حمایت امت حزب البقره میباشد. طرفداران پرسپولیس قیمتش را پرداخت خواهند کرد و بازیکنان پرسپولیس از این مربی بیشتر میفهمند. چهار تا انگشتر, یک جو علم و سواد!!.
دوشنبه 25 مهر 1390

zoroye iran - اتریش - وین
این استیلی اخرش با بی احترامی اخراج میشه ای کاش خودش با احترام گورشو گم کنه اصلا در حد تیم نیست و ترسم از اینه تیمو به ته جدول بفرسته
دوشنبه 25 مهر 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
این بره درخشانو میارن اونم یه چند هفته ای شانسشو امتحان کنه باز یکی دیگه بیاد از لنگیهای قدیم شانسشو امتحان کنه:))این وسط یکی کارش شاید بگیره مثل افشین قطبی سری لقب میگیره:))اصلا پروین بشه سرمربی. لنگیا هم خیلی دوسش دارن:))تیم میشه در حد لالیگا:)))
دوشنبه 25 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.