آقا داماد سیاسی ۵۱ میلیارد تومان از بقایی می خواهد!

آقا داماد سیاسی 51 میلیارد تومان از بقایی می خواهد!
 

عصر ایران : نظر خوانندگان محترم را جلب می کنیم به محتوای این درخواست و ارقام درخواستی کاملا غیرواقعی آن؛ از جمله برای سفرهای احتمالی(!!) 15میلیارد تومان، ایجاد و مدیریت پایگاه اطلاع رسانی 5 میلیارد تومان(!) و...

به گزارش تعامل ،حمیدرضا افراشته به همراه همسرش برای شرکت در اجلاس جهانی ان. جی. او‌ها در ژنو حضور یافت. سهمیه شرکت در این اجلاس جهانی جزو سهمیه‌های سازمان ملی جوانان بوده ولی مشخص نشد افراشته از جانب چه ارگانی در این اجلاس شرکت کرده است.

و حال خبر جدید اینکه افراشته پس از بازگشت از سفر ژنو به مدیریت آموزش مرکز ملی جهانی شدن منصوب شده است.

در اواخر مرداد ماه هم خبری مبنی بر نامۀ دفتر رئیس جمهور دربارۀ "درخواست اعطای بورس تحصیل داخل کشوری و همچنین جایابی و تعهد خدمت در دانشگاه صنعتی امیر کبیر" خطاب به وزیر علوم در خبرگزاریها منتشر شده بود. در پایین این نامه آمده بود: "فوری. جناب دانشجو! شخصاً حل مشکل و اعلام نتیجه کنید."

"افراشته" داماد خانم پروین احمدی‌نژاد است که علاوه بر عضویت در گروه مشاوران جوان ریاست جمهوری از جانب رییس دفتر رییس جمهور به عنوان دبیر همایش بین المللی جوانان نیز منصوب شده است.

آنچه که در جواب نامۀ منتشر شده از دفتر رئیس جمهور توسط حمیدرضا افراشته گفته شده توجیهی بیش نیست. وی مدعی شده بود که "مخالفان گفتمان عدالت دکتر احمدی‌نژاد به این نتیجه رسیده‌اند که... گفتمان وی را با مثال‌های نقض زیر سؤال ببرند." و "مردم به رئیس جمهور اعتماد دارند و چنین وصله‌ای به رئیس جمهور نمی‌چسبد".

بله، نمیچسبید!  اما نامۀ منتشر شده حقیقت دارد هرچند که به نتیجه نرسیده باشد. مسلماً اجرای عدالت مهم است نه حرف از اجرای آن و فرقی بین رئیس جمهور و نزدیکان ایشان با دیگران وجود ندارد. "رئیس جمهور نگفته که اقدام شود، گفته که حل مشکل کنید." هم از آن جمله هاست! یعنی هرکس دیگر هم میخواست این درخواست "فوری، حل مشکل شود" در پای نامه میخورد؟ یا اصلاً نامه ای نوشته میشد؟ تلاش افراشته برای ایجاد ارتباط این نامه با مبانی عدالت هم در نوع خود جالب به نظر میرسد.

 آقای افراشته طی یک نامه خطاب به آقای بقایی برای برگزاری همایش بین المللی جوانان در تیرماه سال آینده درخواست تأمین بودجۀ ۵۱ میلیارد تومانی از محل بودجۀ نهاد را نموده است.

نظر خوانندگان محترم را جلب می کنیم به محتوای این درخواست و ارقام درخواستی کاملا غیرواقعی آن؛ از جمله برای سفرهای احتمالی(!!) 15میلیارد تومان، ایجاد و مدیریت پایگاه اطلاع رسانی 5 میلیارد تومان(!) و...


Artosh - ایران - تهران
ای بابا. همش ۵۱ میلیارد تومنه دیگه..! چقدر سخت میگیرید. بنده خدا خوبه حالا نگفته ۳ هزار میلیارد تومن. اینا همه از برکات نظام و حکومت اسلامی ولایتی است که کمتر حکومتی از این موهبت برخوردار است...! امیدوارم این حکومت آخرین استبدادی باشه که ملت ما به خود میبینه..!
یکشنبه 24 مهر 1390

romano - ایران - تهران
خیلی باحاله دقت کنید طرف اول اسم عراق و ... آورده بعد یواش یواش کشور باحالا را رو اون بین چپونده. کاری به چاپیدنشون ندارم فقط ببنید کیا دارن می‌خورن با چه مغزهایی. مدیریت بانک اطلاعاتی گوگل تو دیتا سنتر مرکزیش هم فوقش 10 برابر اینه خیلی باحاله مدیریت بانک اطلاعاتی می‌شه همون Database Administrator که یک بنده خداییه کارش کپی برداری، تعمیر نگهداری و .. بانک اطلاعاتیه تازه توایران می‌شه MySql نه اوراکل و ... حالا احتمالا اینها می‌خواستن سرورهای گوگل رو بخرن باباجان کار انقلابی هزینه داره دیگه. شما هم مثلا نفهمیدین. اینها بدجوری داره موقع دگنک خوردنشون می‌رسه. لو رفتن این نامه ها بوضوح فروریزی لایه های میانیه حکومته.
یکشنبه 24 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
هر دم از این باغ بری میرسد.. تازه تر از تازه تری میرسد...هستن و این همه کثافتکاری رو میشه. وای به روزی که گورشون و گم کنن
یکشنبه 24 مهر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
"افزایش نقش الهام پذیری ایران در بین جوامع جهانی". 45میلیون دلار برای شروع این پرنامه. الهام جنایت, دروغ, هزار روئی, خیانت, دزدی, ادمفروشی, اعدام, رهائی با پول, قضات منحرف, روئسای نادان, مدیران بی لیاقت, امرای گوش به فرمان, مردم رنج دیده, ملت و کشور بدبختان, بیماران روانی مسلط بر امور ووو. ضمنا با اینکه پول رسمی کشور ریال میباشد, چون فهم رقمهای بالا برایشان امکانپذیر نیست از تومان استفاده شده. البته قانونا این مسئله هم بر ضد پروتکل وزارتخانه میباشد. صد گفته, دریغا از نیم تدبیر.
دوشنبه 25 مهر 1390

MNS - امریکا - مورگن هیل
مال مفت و دل بی رحم یکی نیست بگه بابا جون در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته.
دوشنبه 25 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.