سلحشور: گفت‌وگوی من بد منعکس شد

سلحشور: گفت‌وگوی من بد منعکس شد
کارگردان یوسف بعد از یک مصاحبه که در آن سینمای ایران فاحشه خانه خوانده شده، از توهین به سینماگران عقب نشینی کرد.وی افزود: منظور من این بود که آوردن یک بازیگر هرزه خارجی، پایین آوردن شأن سینمای ایران و بازیگران زن است.سلحشور ادامه داد: ممکن است در بازیگران زن ایران، افراد نابابی هم وجود داشته باشد ولی بسیاری از آن‌ها انسان‌های سالم و درستی هستند که به نظرم این اقدام اهانت به خود بازیگران سینمای ایران است.

سلحشور در گفت‌وگو با فارس درخصوص انتشار گفت‌وگویش با پانا مبنی بر اینکه «هنرپیشه‌های زن ایران خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند و سینمای ایران باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین‌المللی بیاورد»، با بیان این که این مطلب بد منعکس شده است، گفت: در میان بازیگران ایران، انسان‌های پاک، هنرمند و فرهیخته وجود دارد. من در آن گفت‌وگو گفتم چرا با وجود این همه بازیگر خوب ایرانی، باید یک بازیگر هرزه بین‌المللی بیاورید.

متن این گفتگو که خبرنگار پانا از در اختیار داشتن فایل صوتی آن سخن می گوید، به شرح زیر است:
فرج الله سلحشور با اشاره به برخی صحبت‌ها درباره حضور آنجلینا جولی در ایران و بازی در یک فیلم سینمایی گفت: هنرپیشه‌های زن ایران خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند و سینمای ایران باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین المللی بیاورد.

فرج الله سلحشور با اشاره به احتمال حضور آنجلینا جولی بازیگر شناخته شده سینمای هالیوود به ایران به خبرنگار فرهنگی پانا گفت : باید دید چه شخصی اجازه می دهد آنجلینا جولی به ایران بیاید، آمدن آنجلینا جولی به ایران اتفاق خوبی است، برای سینمایی که فاحشه خانه است باید برای ادامه فعالیت خود نیز فاحشه بین المللی بیاورد.
وی خاطر نشان کرد : سینمای ایران فاحشه خانه است، مگر صبح تا شب عکس های هنرمندان چاپ نمی شود. وقتی زنهای ما افتخارشان این است که عکس های خود را به صورت نیمه عریان در اینترنت بگذارند، یعنی خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند.

سینمای ایران عضوی از مملکت و خانواده ایران نیست
کارگردان فیلم سینمایی حضرت یوسف(ع) در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه سینمای ایران جزوی از مملکت ایران و خانواده ایران نیست اظهار کرد : به دلیل اینکه همه در سینما از یک قماش هستند، باید از آنجلینا جولی نیز دعوت کنند. خانواده سینما صهیونیستی و هالیوودی است و باید اذعان کرد که سینمای ایران برای ایران نیست، سینمای ایران عضوی از سینمای دنیا است و اگر علاقه نشان دهد که یک بازیگر بین المللی به ایران بیاید طبیعی است چون خود سینمای ایران عضوی از جامعه بین المللی هالیوود است .

وی تاکید کرد : سینمای ایران هالیوودی است و بازیگران آن نیز هالیوودی هستند البته ذائقه انسان‌ها و سلیقه آنها قابل تغییر است به نظر من اگر یک جامعه را به سمت رستگاری بردی آن جامعه به سمت ارزشها تمایل پیدا خواهد کرد. اگر به سمت زشتی ها متمایلش کردی آن جامعه به سمت زشتی ها خواهد رفت .
سلحشور یاد آور شد :وقتی آثار مستهجن در سینمای ایران ملاک، معیار و فراگیر می شود تماشاگر خاص خود را نیز خواهد داشت، سینما مال ما نیست و ما دچار اشتباه هستیم و فیلم هایی مثل توبه نصوح، یوسف(ع) و حضرت محمد(ص) اندکی از فیلم های سینمای دنیا و ایران را شامل می شودکه به مقوله اسلام و جامعه دینی می پردازد.وی تاکید کرد : سینما مال جمهوری اسلامی نیست و جزئی از جامعه جهانی صهیونیستی است و توسط کمپانی های صهیونیستی اداره می شود.

اگر در سینمای ایران آثار مستهجن ساخته شود تعجب ندارد !
کارگردان سریال اصحاب کهف در ادامه به اوضاع سینمای ایران اشاره کرد و گفت : اگر در این سینما آثار مستهجن ساخته شود جای تعجب ندارد، از سینمایی که هدایت آن را بنگاه های صهیونیسیت در اختیار دارد و خط و ربط آن توسط آنها داده می شود بیش از این نیز انتظار نمی‌رود .
وی اضافه کرد: در حال حاضر سینمای هالیوود برای ما تصمیم گیری می کند و ما بازیگران آن هستیم که در زمین صهیونیستی بازی می کنیم و نباید نسبت به شرایط موجود اعتراضی داشته باشیم.

مسئولان حکومت شرایط سینمای فعلی را پذیرفته اند
این کارگردان در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت سینمای ایران و نگاه مسئولان به آن گفت : جمهوری اسلامی و مسوولان آن این سینمای مبتذل را پذیرفته‌اند، علما نیز این سینما را پذیرفته اند و حرفی و اعتراضی ندارند و این امر نشان‌دهنده آن است که به این ابتذال رأی داده اند ،یعنی این فیلم ها مورد قبول مسوولان است و اعتراض ما بی فایده است و داد زدن ما مانند ضد انقلاب‌ها و اپوزیون ها است .وی با اشاره به مدیریت سینمای کشور در دولت دهم گفت : شمقدری و سجادپورها تنها تصمیم گرفتند چشم و ابروی این سینما را درست کنند و سعی کردند اشکالات سینمایی موجود را درست کنند، در حالی که این سینما درست نمی شود باید مبانی آن درست شود و مبانی جدیدی را برای آن به نگارش در آورد .

با ریش و جای مهر کسی مسلمان نمی‌شود
سلحشور ادامه داد : آدمی که دین و خدا و پیغمبر را قبول ندارد. اگر ریش حزب اللهی برای او بگذاریم و جای مهر را بر پیشانی او قرار دهیم آیا او مسلمان می‌شود سینمای فعلی ما نیز اینگونه است که تنها یک روسری سر هنرپیشه ها کردند و برادر برادر گفتند و چند صحنه نماز و گلدسته مساجد را گذاشتند آیا ،اینگونه سینمای ایران اسلامی می شود؟ حال معاون سینمایی آن شمقدری ،ضرغامی یا من سلحشور باشد فرقی نمی کند ماهیت سینما باید درست  شود و آن کافر باید شهادتینش را بگوید..

وی خاطر نشان کرد : سینمای ما ماهیتی غربی، صهیونیستی و اومانیستی دارد. این ماهیت با اینکه بگوییم اسلام اسلام درست نمی شود، باید ماهیت تغییر کند حال شمقدری باشد یا حتی ضرغامی و سیف الله داد باشد.هر کسی را در این پست گذاشتند نتوانست سینمای ایران را درست کند.وی در پایان با اشاره به این مطلب که باید علما و دانشمندان اسلامی به مقوله سینما ورود پیدا کنند تاکید کرد : باید علما و بزرگان دین ،اسلام شناسان بنشینند و اوضاع سینمای ایران را ببینند و تعریفی از سینمای درست اسلامی بدهند، این سینما با این ویژگی‌ها، دارای اصولی است که با اسلام در تضاد است.سلحشور خاطر نشان کرد: سینمای ایران اگر بخواهد اسلامی شود باید تغییراتی داشته باشد. باید با آن مبانی فیلم نامه بنویسند و آزمایشگاهی درست کنند و قدم به قدم نیرو تربیت کنند تا سینمای ایران اسلامی شود.
Azadikhah - هلند - تکسل
سهم هرزگی فکری کجاست آقای سلحشور!?اینکه یک دزد فیلنامه در خصوص فاحشگی دیگران نظر بدهد هم فقط در طنزهای ج.ا. دیده می شود!. دزد فیلمنامه!
یکشنبه 24 مهر 1390

bach abadan - ایران - آبادان
حالا که این آقا سینمای ایران را فاحشه خانه خوانده . پس خودش هم دربان و ژیتون بده اونجاست وهنرواش هم اهل بیت وفامیلهایش است
یکشنبه 24 مهر 1390

desert-wolf - المارات - دبی
خفه میشی یا با فحش خفت کنم بیناموس?مردک نفهم همین انجیلینا از 1000000000 مثل شما بیشرفا ,بهتره اینا دیگه کین بابا هر چی خرفت گیر این مردم بیچاره میفته هههه.
یکشنبه 24 مهر 1390

آوای آزاد - بلژیک - آنتورپن
خوب راست میگه این مردک.به قول خودش، وقتی‌ زنهای ما افتخارشان این است که عکسهای خود را به صورت نیمه عریان در اینترنت بگذارند یعنی‌ خودشان یه پا آنجلینا جولی هستن.این حرف دقیقا حرف کاملا درست و بینقصی هست .و خودشونم اعتراف کردن که زنهای ما.یعنی‌ زنهای اینها(مسئولین نظام و آخوندها و اشخاصی‌ نظیر سلحشور)همه فاحشه.هرزه. و روسپی هستن.
یکشنبه 24 مهر 1390

farzad711 - کره جنوبی - سئول
طرز تفکرت فاحشه ست اقوی سلحشور
یکشنبه 24 مهر 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
شاید آقای سلحشور بی اطلاع هستتند از اینکه خانم آنجلینا جولی و شوهرش بیش از خیلی از ملاها و خاخام ها و کشیش ها و راهب ها و بقیه مذهبیون بیشتر به فکر فقرا بخصوص کودکان بی سرپرست و بدسرپرست هست و کاملا مشخص است که قلبا دوست دارد که برای طبقه نیازمند از جان و دل قدم بردارد .درحالیکه آقای سلحشور از انسانهای فقیری که تعدادشان هم کم نیست و دردوقدمی او درهمان شهری که زندگی می کند زندگی می کنند کاملا بی خبراست زیرا که خودش دوست دارد که خبری نداشته باشد وگرنه اوهم مثل خانم آنجلینا جولی میتوانست برای جستجوی فقرا که تا آفریقا و آسیا سفر میکند بدون سفر از فقرای چندمتری خودش باخبر باشد و دستی از آنان بگیرد .اگر هرزگی به رفتار خانم آنجلینا گفته شود و پاکی به جناب سلحشور بهترآن است که همه ما مثل آنجلینا هرزه باشیم تا مثل سلحشور نجیب و پاک.
یکشنبه 24 مهر 1390

Matilda71 - سوئد - سوئد
این مرتیکه خودش هرزه ست درغیاب همسر اولش رفت زن شهید گرفت و پتش چند سال بعد رو شد زنش هم از خونه بیرونش کرد . چندین سال پیش / میدونید چرا میدونم چون با این ساندیس خور همسایه بودیم .
یکشنبه 24 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
دوستان عصبانی نشید. این یابو می‌خواسته تو حرف‌هاش از شغل ننه‌اش بگه، بعد یاد زنان شریف بازیگر ایرانی و خارجی افتاده که دستش، ببخشید سمش بهشون نمی‌رسه. قات زده و همچین عرعری کرده. ارزش حرص خوردن نداره.
یکشنبه 24 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
اعترافات فرج الله سلحشور....
یکشنبه 24 مهر 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
لطفا شلوغ نکنید الکی.من از این بابا خوشم نمیاد به حرفاشم اصلا کاری ندارم اما به شخصه بازیگرای زنی میشناسم که واسه گرفتن نقش همون گنده های سینما میخابن!!!!این هرزگی نیست؟.
دوشنبه 25 مهر 1390

farhad352 - ایران - تهران
مردک بد تر از هر زن تو اگر شرف داشتی دزدی ادبی نمیکردی و مثل ارباب دغل کار و بیشرفت به دیگران تهمت و افترا نمی زدی و همه را مانند خواهرت فاحشه نمی دیدی.
دوشنبه 25 مهر 1390

avasar - اتریش - وین
آنجیلیا جولی همیشه در کارهای خیر خواهانه پیش قدم اگه به همچین آدمی فاحشه گفته بشه جناب سلحشور اسم شمارو چی بذاریم که آثار یک نویسنده رودزدیدی
دوشنبه 25 مهر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
بفروش ! تنت را حراج کن…. من در دیارم کسانی را دیدم که دین خدا را چوب میزنند به قیمت دنیایشان، شرفت را شکر که اگر میفروشی از تن می فروشی نه از دین
سه‌شنبه 26 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.