نسخه طولانی تر مصاحبه با بهرام مشیری در پارازیت

نسخه طولانی تر مصاحبه با بهرام مشیری در پارازیت


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=TmGFJe8p9RM

لینک دانلود مدیافایر

Azadikhah - هلند - تکسل
درود بر بهرام مشیری
یکشنبه 24 مهر 1390

sir.amir - انگلستان - منچستر
با اینکه ایشان مبارزی با جهل در ایران هستند ولی اینرا من هیچ وقت نتوانستم درک کنم که چطور ایشان مبارزی هستن در برابر این دین ولی چگونه در جای حامی خسروگلسرخی کسیکه در دادگاه زمان شاه گفت من به مولایم علی تکیه میکنم کسیکه نقش در ادم ربائی شاهزاده داشتن یعنی همان رفتار وحشیانه طالبان
یکشنبه 24 مهر 1390

Persianshadow1 - انگلستان - برایتون
دروود به شرف این استاد مشیری. یه مرد هم تو ایران باشه خودشه۰ چند ساله که از محضر استاد خیلی چیزا یاد گرفتم. کسانی که علاقه دارند میتونند صحبتهای ایشون رو از سایت بهرام مشیری دات کام دنبال کنند . بقول استاد: جاویدایران زمین زنده باد آزادی!
یکشنبه 24 مهر 1390

anita14 - هلند - لاهه
درود بر مشیری
یکشنبه 24 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
تمام گفته هاش در این برنامه عین واقعیت بود و اطلاعات تاریخی اون را هم من "بعنوان کسی که بیش از ٢٥ سال وقت صرف تاریخ کشورم و منبسط به تاریخ کشورم، کردم " قبول دارم و معتقدم کسی که در آینده بخواهد به این کشور خدمت کند ، باید تاریخ کشورش را کاملاً بشناسد تا بتواند به مردمش خدمت کند.مردم ما متأسفانه اغلب دیکتاتور پرور و دو شخصیتی هستند که امیدوارم دیگه در آینده این اتفاق نیفتد و ملت بتونند خدمتکار به این مرز و بوم را مانند یک خدمتکار ببینند و نه مانند خمینی مقدس و یا مانند شاه سرور نگاهش کنند. باید یاد بگیریم و بدانیم که هیچکدام بدون دستمزد نیستند و برای ما برایگان کاری را انجام نمی دهند، نه شاه اینکار را کرد و نه خمینی و نه احمدی نژاد. دوستان رئیس کشور یک حقوق بگیر شماست و نه هیچ چیز دیگه. هیچکدام بدون مزد واسه شما تره خورد نمیکنند مخصوصاً شما ئی که دنبال این مردک چلاق افتادید،. این مرتیکه دلش بحال شما نمیسوزه، اون مایه میخواد، اون دنبال پول و قدرت هست و نه آخرت واهی شما. 
یکشنبه 24 مهر 1390

victor17 - بلژیک - بروکس
به به آقای مشیری عزیز ، آقا خیــلی مخلصــیم.
یکشنبه 24 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
آقای بهرام مشیری درود بر شما.
یکشنبه 24 مهر 1390

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
متاسفانه قسمت کامنتهای این ویدیو در فیس بوک رو پان ترکیستهای جدایی طلب به گند کشیدند انقدر که الکی اومدند و دعوای ترک وفارس راه انداختند.
یکشنبه 24 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
درود بر استاد بهرام مشیری عزیز که همیشه بی باکانه و دلاورانه حرف حق را میزند. اگر تعداد افرادی چون ایشان بیشتر بود راه رسیدن به دموکراسی هموارتر می بود.
یکشنبه 24 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
sir.amir - انگلستان – منچستر. خسرو گلسرخی به خاطر شهامتش در نطقش و شعرش در دادگاه برای طرفداری از آزادی بیان معروف شد و نه چون به مولا علی اعتقاد داشت!
یکشنبه 24 مهر 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
همه چیز داره جز عقل!
یکشنبه 24 مهر 1390

بی دین - ایرن - تهران
پدر دوم من کسی که در 4 سال گذشته مغز و روح من را با واقعیتها اشنا کرد .درود به شرف بهرام مشیری.
یکشنبه 24 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
من فکر نمیکنم کسی که ایران را دوست داره . سخنان استادمشیری را دوست نداشته باشه /ولی این مجری خیلی چت است .
یکشنبه 24 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
meshkiiiii - ایران - تهران. هر کسی به کامنت جنابعالی نگاه کنه خودش متوجه میشه خیلی آدم بدبخت هستی!!!
دوشنبه 25 مهر 1390

khosrow-london - اینگلیس - شیراز
شاید از تاریخ بدانی ولی ازرابطه با خدا هیچ نمیدانی
دوشنبه 25 مهر 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
متاسفانه شباهت بسیار زیادی بین هواداران مشیری با هواداران رجوی و خامنه ای و خمینی وجود دارد. کسانی که بدون منطق همه حرف های طرف را می پذیرند و با هر گونه انتقادی متعبانه برخورد می کنند. حتی کامبیز حسینی که با صراحت همه مهمانان برنامه اش را به انتقاد می گیرد اینجا اط ترس این جماعت متعصب حتی جرات نکرد یک انتقاد از مشیری مطرح کند و به همین خاطر برنامه اش این بار بسیار لوس و بیمزه بود.
دوشنبه 25 مهر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
درود بر این مرد نترس که سخنانش را با اعتماد به نفس میگوید نه اینکه از ترس مردم خودسانسوری کند. کاش از این گونه مردان در جامعه ایرانیان بیشتر بودند و مردم خرافات زده مذهبی را به خود میاوردند.
دوشنبه 25 مهر 1390

مستانه شرق - آلمان - هایدلبرگ
آقای مشیری سالیان سال زنده باشید که شما هم خیلی زیبا عمل میکنید و لایق. بهترین ها میباشید.............
دوشنبه 25 مهر 1390

yousef_jafari - ایران - تهران
با سلام و احترام خدمت تمام عزیزان ایران دوست و مهین پرست من تمام مصاحبه جناب آقای مشیری را گوش کردم و چندین سوال در ذهن من ایجاد شده است که یک ایشان که میداند انگلیس و امریکا برای منافع خود در مشروطه دخالت کرده است گونه است که چندین ده در امریکا زندگی می کند…؟؟!. دوم اگر این انقلاب به بی راه رفته باشد یعنی مورد داخلت امریکا و انگلیس قرار گرفته باشد به بیراه رفته نه اینکه …. سوم ایشان اصلا ایران نبوده نیست تا ببیند که چگونه بعد از این انقلاب که به کمک جوانان مهین پرست به وجود آمد زنده شده است. چهارم اینکه برای ایشان مرغ همسایه غاز است (دمکراسی)واقعا که. پنجم ایشان از دین یک تعریف مشخص بکند بعد به دین ایراد بگیرد. ششم با عرض معذرت که من این جمله را بکار می برم آخه چرا چرت پرت میگی در ایران تمام پیروان ادیان اسمانی به راحتی زندگی و میکنند اگر کسی باورندار خدا وکیلی یکم تحقیق کنید. هفتم ایشان در تمام مورادی که فرموندند فقط در مورد تجزیه ایران درست فرمودند . در آخر اینجانب برای موراد فوق با مدرک صحبت میکنم اگر کسی خواسته باشد. امید سربلندی ایران و ایرانی در تمام دنیا
دوشنبه 25 مهر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
خواندن تاریخ انسان را از لغزش به خرافات اگاه میکند.حرفهای مشیری حرفهای منطقی و قابل تامل است ولی ظاهرا بخاطر اسپانسرهای برنامه اش گهگاه رعایت یک عده را میکند که با توجه به اصل روشنگری که خود پیامرسان(مبلغ) ان است جور در نمی اید ولی روشنگری های تاریخی و مذهبی خوبی دارد و انتقادگر توانایی است.درد و بلای من و مشیری تو ملاج نوکران خامنه ای
دوشنبه 25 مهر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
درود بر این مرد بزرگ که از هرچی استبداد و شاه و شاهزاده بیزاره
دوشنبه 25 مهر 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
Ghooloo - ایران - آبادان. به نظرت احترام میذارم دوست خوبم.
دوشنبه 25 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
meshkiiiii - ایران - تهران. شما هموطن گرامی اگر خواستید به کسی تهمت بی عقلی بزنید این را با دلیل و مثال ذکر کنید که بقیه هم متوجه بشوند چرا استاد مشیری "همه چی داره جز عقل" من فقط خواستم متوجه بشید آدم بی دلیل به یک همچین شخصیت شناخته شده ای توهین نمی کند. اگر ما ایرانیها برای چیزهای خوب و شخصیتهای قابل احترام هم احترامی قائل نشویم به کجا خواهیم رفت؟ از این هم بدتر خواهد شد مطمئن باشید...موفق باشید دوست من
دوشنبه 25 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی. شما هموطن عزیز, شما جماعت هوشیار, شما جماعت بیدار, شما تافته جدا بافته, بفرمائید کدام انتقاد از سوی چه کسی / کسانی پذیرفته نشد که پای هواداران رجوی و خامنه ای و خمینی همه را پیش کشیدی؟ اصلا شما کامبیز حسینی میکروفن دست شما...۳ تا از ایرادهایی که روی دلتان سنگینی‌ میکرد و دوست داشتید از ایشان بپرسید را بفرمایید ما هم آگاه بشویم، ممنونم.
دوشنبه 25 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.