هجوم مردم اصفهان برای خرید آب

هجوم مردم اصفهان برای خرید آب


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=snQwcaecqQo

لینک دانلود مدیافایر

khosh bavar - ایران - یزد
اب و برق مجانی یعنی این !
شنبه 23 مهر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
حتما عرق سگی چیزی توش بوده ؟؟؟؟؟
شنبه 23 مهر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
معنی اب وبرق مجانی را هم فهمیدیم بر روحش لعنت,تف به ذات دروغگوی شما عرب زادهای کثیف
شنبه 23 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
بگذارید از این مانع هسته ای عبورکنیم . بعدخواهید دید تکلیف بی پدرمادرهای ذزدی.که مردم را به این روز انداختن .
شنبه 23 مهر 1390

golly47 - المان - فونکشتاد
اگر ولایت فقیه نبود اب کجا پیدامیشد این ولایت فقیه است که اب برای شما میاورد این اخوند است که رودخانه هارا خشک میکند که اب بشما برساند
شنبه 23 مهر 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
آب و برق را مجانی میکنیم, اتوبوس را مجانی میکنیم, عزت انسانی شما را بالا میبریم, اعدامتان میکنیم, بهتان تجاوز میکنیم, زندانیتان میکنیم, اختلاس میکنیم, پول نفت شما را سر سفره فلسطین و لبنان و سوریه میبریم...... دیگه چی میخواهید? تازه ساندیس مجانی هم بهتان میدهیم !!!
شنبه 23 مهر 1390

dler - فنلند - لاهتی
صومال همین طور است! دیگه افتخار ایرانی بوده نتون چیه و ادعای بالاتر از کشورهای دیگر تان چیه, فقط صحبت از تأریخ و تمدن ایران میکنین , الان و آینده مهم است.
شنبه 23 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
بگذارید هسته ای بشویم ، ومدیریت جهانی رو بدست بگیریم البته تا اون موقع آقا هم ظهور میکند ولکن این مشکلها با درایت مقام ولایت عظما علی گدا دزد و جنایتکار و دیگر آخوندهای نادان ،خود بخود حل میشود .!!!!هاهاهاهااهاها
شنبه 23 مهر 1390

darius mis - انگلستان - لندن
مطمعاا آب لوله است فقط رفنه توی بطری؛ امان از دست مردم!!!!
شنبه 23 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
خمینی<<<<<ما شما را به کرامت انسانی می رسانیم و شاه دزد--معنویت شمارا از بین برد / بکوری چشم کسانی که ملا خمینی را به جان ملت انداختند و جوانان احساساتی از هر نوعش از چپ تا مجاهد را به مسلخ رژیم فرستادند و خود الفراررررررر به خارج و باز شعارهای عنقلابی از کارگر کارگر گرفته تا اسلام دیگر//تعدادی هم به خارج امده هم منافع این طرف هم انطرف/ و این شد سقوط کامل ایران/شاید مرا بدبین بپندارید ولی در شرایط حاضر کوچکترین امیدی به اینده نیست چون تعداد فرصت طلبها /افلیج های اسلامی/ و رهبران اپوزوسیون اخته شده و و و و فراوان//میهن پرستان واقعی اندک!!!!!
شنبه 23 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
کامنت‌ها یکی از یکی جالب‌تر. دست همه درد نکنه. با این که خود خبر رو اعصاب بود کلی ختدیدم.
شنبه 23 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
آقا نذارین اینها گرون فروشی کنن. امام گفته آب و برق مجانی میشه. صبر کنید
شنبه 23 مهر 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
ان قلابی ها و عاشقان اسلام و ساندیس دوستان رو عشقه ..جانم ..جانم !!...
یکشنبه 24 مهر 1390

potatis - سوئد - مالمو
oghab - فنلاند - هلسینکی .شما یا خیلی خنگی یا خیلی فریبکار که این حرفو میزنی ،که به نظر من اولی هستی ،پس لطفا زر زیادی نزن (مملکت را ویران کردن ،رودخونه ها و دریاچه ها همه خشکیدن ،انوقت این مخبط ساندیس خوار میاد چی میگه )
یکشنبه 24 مهر 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
فریدون اسکندرزاده ساکن شیراز.از تمامی هموطنانم به خاطر این موضوع اگه ناراحت شدند معذرت می خواهم زیرا فقط منظورم ایشان است نه کل ملت ایران که توهین به اقوام و مللی که آفریدگار خداوندند عین .... است .نمی دانستیم بعد از تاریخ شناسی و اجتماع شناسی ودانشمندیت نفرت وبد دهنی وتهمت وانزجار هم جزو رفتارها و پیشینه با شرفت است((مثل پیشینیان بسیار با شرفمان همه ایرانیان را دوست داریم)). نمیدونم از مغول چه دیدی وشنیدی که همه را به چشم مغول می بینی.? مغول حداقل یک اصالت دارد ومیگوید من مغولم تو که نه معلومه اسکندرزاده ای نه سزار ونه مغول وتیمور وتاتار وافغان و.. حمله اسکندر به شهر شما که یادت نرفته؟ اون موقع پیشینیان تو چه مدلی از مقدونیه ایها استقبال کردند؟ مخصوصا ... ؟ آیا با آغوش باز بود یا بسته؟آدمهای با اصالت هرگز کسی را ندیده ونشناخته ، تهمت نمی زنند.
یکشنبه 24 مهر 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
فریدون اسکندرزاده ساکن شیراز... اگه علم ژنتیکت هم اشباع شده وپرفسور آفرینشی !!1اشکالی نداره من مغولم بیا هرجا خواستی بریم آزمایش ژنتیک انجام دهیم هزینه اش هم با من . ولی اگه من مغول نباشم وتو از نسل مقدونیه ایها ، میآم خودتو و.... را تکون می دهم تا .....!! من در بند 350 اوین هم بند پیمان بودم مدارک اوین هم همراهم است خواستی بیا پیشم بهت نشان بدم.تویی که زنان ایرانی پوز مردانی مثل تورازدند. کافر همه را به کیش خود پندارد.من هیچوقت دوربین عکاسی با خودم نمی برم تا ازکارهام برای تو فیلم برداری کنم. یادم باشه دفعه دیگه رفتم زادگاهم ودفاع از میهنم بگم از من فیلم بگیرند تا بهت پست کنم اگر مقبول تو افتاد باز هم ادامه بدم.
یکشنبه 24 مهر 1390

man-malaysia - مالزی - کوالالامپور
انرژی هسته ایی حق مسلم ماست.
یکشنبه 24 مهر 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
فریدون اسکندرزاده ساکن شیراز.... . در سرزمین اجدادی نیازی به ویزا نیست ولی اگر خواستی به مقدونیه ویونان ویا شاید هم رم وازبکستان وافغانستان و.. سری بزنی میتوانی کارت شهروندی بگیری چون همه تو را به عنوان نوه ونتیجه های نسل هزاران ساله اشان قبول می کنند. ونیاز ی به پاسپورت وویزا نیست چون بدون تحقیق شما را به عنوان فرزند اسکندر وسزار و تیمور محمود افغان و.. قبول خواند کرد. تو نمی خواهد از آذربایجان دفاع کنی .به فکر آینده کشور بیچاره ات باش که داره نابود می شه .ما هزاران ساله به جهانیان درس مبارزه وآزادی یاد میدهیم از دده قورقود گرفته تاهمین پیمان عارف هم بندی مبارزم. بهقول ناپلئون که میگوید یک ترک رامی توان کشت ولی نمی توان شکستش داد. ازحسادت ونفرت به آذربایجان و ایگیت هاش هم عصبانی باش واز این عصبانیت بمیر
یکشنبه 24 مهر 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
تا حالا یک کامنت واقعا مربوط به این تصویر نوشته نشده. آب معدنی قحطی نشده که این چیزها را می نویسید. آب معدنی همه جا باکسی 1800 تومان است اینجا دارد میفروشد 1200 و این خر مرد رند ها هجوم آورده اند بدون اینکه مغزشان را به کار بیاندازند که آبی که از این وانتی ناشناس با این قیمت می خرید به احتمال زیاد تقلبی است و با آب لوله کشی پر شده است. شاد هم خیال می کنند ابش خیلی غلیط است و می توان با نسبت یک به پنج رقیقش کرد و خورد.
یکشنبه 24 مهر 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫حتمأ قیمت فروش این آب نسبت به قیمت فروش در سایر فروشگاه های ارزانتر بوده که مردم اصفهان اینگونه هجوم آوردند،و گرنه قحطی آب که پیش نیامده،در تمام سوپر مارکت ها انواع مختلف آب بفروش میرسد.هفتاد ،هشتاد در صد مردم توان خرید آبهای معدنی و موجود در بطریها را ندارند و از همان آبهای لوله کشی شهری استفاده میکنند.
یکشنبه 24 مهر 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
فریدون اسکندرزاده ساکن شیراز. ... امثال رجب و علی اف به تو می ارزه . چون اونا برای کشور وملتشان جان در طبق اخلاص میگذارند ولی تو با هموطنات چه برخوردی داری؟ همان رفتار پیشینیان با شرفت؟ که همه را مغول می پنداری یا تازی ویا مثل ج.ا دشمن پارس وایرانی . تفرقه تو از اینجاست که هر کس حرفی زد که بر خلاف عقاید شماست آنرا یا حـ... می پنداری ویا پست تر از انسان . که این عین دیکتاتوری وخونخواری است. فرق تو و ج.ا چیست؟ همه انسانها با هم برابرند وحق سخن گفتن واعتراض دارندوانسانتر از آنها کسی است که به حرفت دیگران گوش دهد و احترام بگذارد نه مثل شما که بی اصل ونسبی خود را به دیگران تعمیم میدهی. بقول استاد سخن سعدی می فرماید: دشمن دانا که غم جان بود بهتر ازآن دوست که نادان بود. حاضریم 100 تادشمن دانا داشته باشیم ولی دوست حسود ومنفور ونادان مثل تو نداشته باشیم.
یکشنبه 24 مهر 1390

ذره بین - هند - میسور
سلام به همه . توی اینکه در حال حاضر توی ایران مردن هم دیگه ارزون نیست اما این ویدئو مربوط به تقریبا دوسال پیش میشه که گزارش دادن به علت نفوذ نفت به تصفیه خانه آب اصفهان تا چند روز آب لوله کشی قابل نوشیدن نیست واسه همین مردم همه هجوم بردن آب معدنی بخرن . شایعه پراکنی نکنید
یکشنبه 24 مهر 1390

amoo uk - انگلیس - لیدز
اسلام و اخوند یعنی بدبختی و فلاکت و مهمتر که ادمهای بی مغز و پوچ توجیه کنند
یکشنبه 24 مهر 1390

mansoor_uk - انگلستان - انگلستان
نگرانم این اخوندها به امام زمان هم اب خوردن ندن تا بمیره ,که بیشتر حکومت کنند.
یکشنبه 24 مهر 1390

sir.amir - انگلستان - منچستر
از برکت اسلام واقعا هم باید قعطی بیاد بر سر این مردم که هنوز عزادار یک مشت متجاوز به خاک این وطن هستن افسوس هزاران افسوس بر انهایکه دسترسی به کتابهای حمله اعراب از جمله عروس بخارا .تولدی دیگر. فتح الفتوح . دوقرن سکوت و...ای کاش همه ایرانیان بتوانند بخوانند حتی همان قران را بفارسی نه به زبان تازی یعنی عربی تا ببینند که چقدر از کشتن و انتقام هست در کتاب تازی نامه دوستان دروغ سید علی و احمدی همانند دورغهای اجدادشان از عمر محمد و علی وحسن و ابوبکر همه اشان جمعا
یکشنبه 24 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
oghab - فنلاند - هلسینکی. خودت را زدی به ...یا واقعا ...تشریف دارید؟
دوشنبه 25 مهر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
آزادیخواه - ایران - تهران، هموطن محترم این فریدون کارمند سفارت ایران در آلمانه همونطور که قبلا خودش رو معرفی کرده بود. دو سالی هست که به ضرب و زور تهمت و نفرت پراکنی و تفرقه وارد این سایت شده و کاربران ایرانی سکولار سایت رو هدف گرفته. تمام بحثها رو به مسائل نژادی می کشونه و قصدش فقط منحرف کردن بحث و تفرقه انداختن بین کاربرهاست. همین کامنتش رو در این تاپیک ببینید هیچ حرفی برای گفتن نداره. این آدم حتی برای خانواده ش هم ارز ش قائل نیست و گرنه نمی گفت از مادر بچه هاش بپرسند فریدون مرد هست یا نه! از این بیسواد انتظار ادبیات منطقی و درک تاریخی نداشته باشید.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
آزادی باز مغولخواه - ایران - تهران(بدون ویزا)بوی سوختگی از کامنت خنده دارت به مشام میرسد و این باعث افتخار است که ...اینگونه به دشنام گویی بیفتد.مثل اجدادت حدیث جعل میکنی و دامنه حدیث سازی ات به ایت الله ناپلئون رسیده.... از تو سپاسگذارم که برای من کامنت میگذاری و با حرفهای بی سر و ته و خنده دار موجب گشایش خاطر میشوی.افزودن به تعدد کامنت نشان عقل نیست دزدیدن شاعران و دانشمندان ملتهای دیگر هم شعور نمی اورد ولی درج سخنان بهشتی نشان از ضعف شخصیتی است که موجب گشودگی خاطرست.نیازی به تست ژنتیک نیست چون اول نشدنی است و پیشنهاد نشدنی نشان حماقت است و دوم از کوزه همان برون تراود که در اوست. تویی که خود را برای رجب طایر ازگلان و دماغ علی اف اینچنین پاره میکنی و بقول خودت به یک ایرانی فحش میدهی برای اثبات مغولیتت نیاز به تست ژنتیک نداری.در مورد هم سلولی بودن با پیمان گفتی.اه غضنفر تو هستی
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
2/آزادی باز مغولخواه - ایران - تهران(بدون ویزا).در مورد همسولی بودن با پیمان گفتی.اه غضنفر تو هستی چرا از اول نگفتی.چه روزهای باصفایی بود تو در یک سلول انفرادی با پیمان بودی منهم تو سلول دست چپی بودم یادت می اید چقدر تونل کندیم اخرش رسید به تونل فلسطینی ها و خالد مشعل لو مان داد ولی وقتی تو گفتی تو با ارامی ها و بابلی ها هم نژاد هستی و قرار است اثار باستانی درست کنید ترسیده ولمان کردند ولی پیمان را نگه داشتند که شلاق خورد.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.