واکنش تلویحی خامنه‌ای به اتهام آمریکا: تهاجم به ایران پرهزینه خواهد بود

واکنش تلویحی خامنه‌ای به اتهام آمریکا:

تهاجم به ایران پرهزینه خواهد بود

آیت‌الله علی خامنه‌ای در مراسم رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه

مردمک : آیت‌الله خامنه‌ای در یک رژه نظامی گفته است: ایستادگی و پیروزی ملت ایران در جنگ تحمیلی، به دنیا ثابت کرد که تهاجم به جمهوری اسلامی ایران پرهزینه است.

به گزارش وب‌سایت رسمی رهبر جمهوری اسلامی، او دیروز پنج‌شنبه ۲۱ مهر در سخنانی کوتاه در مراسم رژه نیروهای نظامی و انتظامی استان کرمانشاه گفته است که «تلاش قدرت‌های استکباری برای ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی» نتیجه نخواهد داشت.
 
آقای خامنه‌ای این تلاش‌ها را «تکرار شیوه‌های ابلهانه و بی‌خاصیت سیاستگذاران درمانده و پریشان» دولت‌های غربی خوانده و گفته که آمریکا گرفتار مشکلاتی است که نتیجه سیاست‌ها و عملکرد غلط این کشور است.
 
آقای خامنه‌ای گفته است راه خلاصی آمریکا از مشکلاتی که گرفتار آن شده، «شیوه‌های مادی، نگاه متکبرانه و روحیه تجاوزکارانه نیست» بلکه این کشور باید از روش ایران که مبتنی بر «منطق، عقل و معنویت» است بهره ببرد.
 
این گفته‌های رهبر جمهوری اسلامی می‌تواند واکنشی تلویحی به اتهام اخیر ایالات‌‎متحده به ایران باشد.
 
وزارت دادگستری آمریکا سه‌شنبه ۱۹ مهر، عواملی مرتبط با سپاه قدس جمهوری اسلامی را به برنامه‌ریزی برای ترور عادل الجبیر، سفیر عربستان سعودی در واشنگتن متهم کرد.
 
با این‌که مقامات آمریکایی گفته‌اند که چنین طرحی برای ترور به احتمال قوی به تایید عالی‌ترین مقامات جمهوری اسلامی و مشخصا رهبر رسیده است، اما آقای خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری اسلامی ایران، هنوز واکنشی صریح به این اتهام اخیر آمریکا نشان نداده‌اند.
 
رهبر جمهوری اسلامی دیروز نیز در سخنانش ایران را الگوی اعتراض‌ها در مصر، تونس، لیبی، بحرین، یمن و دیگر مناطق خوانده و گفته بود که این اعتراض‌ها، نمود شکست سیاست‌های آمریکا در منطقه است.
 
آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اعتراض‌ها در وال‌استریت آمریکا، گفته بود که ایالات متحده هرچند با شدت‌عمل این جنبش اعتراضی را سرکوب کند اما نمی‌تواند ریشه‌های آن را از بین ببرد و این ریشه‌ها چنان گسترش می‌یابد که «نظام سرمایه‌داری آمریکا و غرب را زمین خواهد زد».
 
دیگر مقام‌های جمهوری اسلامی در روزهای گذشته شدیدا به اتهام آمریکا اعتراض کردند و آن را «ادعای بی‌اساس و ساختگی» و پوششی برای مشکلات داخلی آمریکا به ویژه «قیام مردمی وال‌استریت» دانستند.
 
از جمله، حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه این اتهام را «سناریویی نخ‌نما و بی‌اساس» خواند و گفت که برای فرافکنی و انحراف افکار عمومی از نهضت ضد سرمایه‌داری وال‌استریت و ناکامی‌های آمریکا در اجرای سیاست‌های استکباری‌اش در منطقه و جهان مطرح شده است.
 
همچنین پس از مطرح‌شدن شک و تردید شماری از تحلیلگران آمریکایی درباره اتهام ترور به ایران، دیروز باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا، تاکید کرده که هیچ تردیدی درباره مستندات طرح ترور ایران وجود ندارد و این موضوع، بزرگ‌نمایی نیست.
 
وزارت امور خارجه ایالات‌متحده نیز تاکنون به آمریکایی‌های سراسر دنیا نسبت به «حملات بالقوه تروریستی ایران» هشدار داده و اعلام کرده است که دولت اوباما در تلاش است تا تحریم‌های بیشتری را علیه ایران اعمال کند.

جمشید جم - ایران - تهران
آره... پرهزینه خواهد بود... هزینه اش هم از جیب ما مردم بدبخت پرداخت میشود.. اینا به دنبال یه بهانه هستند که یه جنگ دیگه شروع بشه ..
شنبه 23 مهر 1390

sheyvar - ایران - ارسباران
فکر کردم نوشتین :. مردک آیت‌الله خامنه‌ای در یک رژه نظامی گفته است : .
شنبه 23 مهر 1390

amirmontreal - کانادا - مونتریال
بخواب بابا...............
شنبه 23 مهر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
اخه شافتکها اگر تحریمها اثر داشت در مدت 30 سال تحریم باید این نظام و رژیم از پا درمیامد.اما شما به دولت میخواهید فشار بیاورید اما غافلید که به مردم بدبخت فشار میاد بخصوص قشر فقیر جامعه که بیشترین امار را دارند.وگرنه نه با تحریم رژیم عوض میشه نه با تحدید.در ضمن خانوادهای اقازادها بهترین خانه.ماشین.امکانات را همیشه در این 30 سال داشته دارند و خواهند داشت اما مردم بیچاره چی???
شنبه 23 مهر 1390

MNS - آمریکا - مورگن هیل
"آقای خامنه‌ای گفته است راه خلاصی آمریکا از مشکلاتی که گرفتار آن شده، «شیوه‌های مادی، نگاه متکبرانه و روحیه تجاوزکارانه نیست» بلکه این کشور باید از روش ایران که مبتنی بر «منطق، عقل و معنویت» استبهره ببرد" پفیوز اینو باید بخودت بگی درضمن اگر فکر کردی که ملت و جوانان ایرانی برای تو و نظام ننگین تو جانفشانی میکنند کور خورندی , خر یکبار خرما می....ه.
شنبه 23 مهر 1390

lucina - ایران - تهران
sheyvar - ایران - ارسباران : منم همین فکرو کردم یه لحظه
شنبه 23 مهر 1390

hashamdar - ایران - تهران
اون ممرو لولو برد اگه جنگی بشه تویی و چهارتا جوجه بسیجیت مرتیکه. ما به امریکا ملحق میشیم...
شنبه 23 مهر 1390

afshin7174 - ایران - تهران
هر کسی که بخواهد به مملکت من حمله کند با یاری خدا و رهبری امام خامنه ای و استعانت حضرت مهدی (عج) در برابر او خواهیم ایستاد همانطوری که در برابر صدام ایستادیم.
شنبه 23 مهر 1390

desert-wolf - المارات - دبی
اقا خدا کنه حمله کنند و این اخودارو نابود کنند و کار ما مردمو راحت کنند
شنبه 23 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
بگفته سازمانهای امنیتی, پاسداران ایران در خلیج فارس, مدتیست که با مانورهای بیخردانه شان باعث " تحریک و جریحه دار " کردن نیروهای دریایی امریکایی شده تا usa ساده لوح را وارد یک جنگ چندساعته مصنوعی کنند تا ایران ( خامه ای و احمقی نژاد ) بر فشار سیاسی داخلی ایران غلبه کنند و به ادامه حیات زندگی سیاسیشان چند صباحی نیرو ببخشنند !
شنبه 23 مهر 1390

کیارش 88 - کانادا - تودنتو
آقای خامنه‌ای گفته است راه خلاصی آمریکا از مشکلاتی که گرفتار آن شده، «شیوه‌های مادی، نگاه متکبرانه و روحیه تجاوزکارانه نیست» بلکه این کشور باید از روش ایران که مبتنی بر «منطق، عقل و معنویت .فشاربه ملت . زندانی کردن کسی که حرفی باب میل حاج آقا بنزنه گرانی .بیکاری . .. .» است بهره ببرد.
شنبه 23 مهر 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
هزینه اش یه 3 , 4 متر طناب و چند متر کرباس سفید برای هر آخوند بی نا... که البته کم هم نیست و مردم بدبخت باید از یارانه هاشون پرداخت کنند.
شنبه 23 مهر 1390

winnie1987 - یوکی - بیرمنگهام
"بلکه این کشور باید از روش ایران که مبتنی بر «منطق، عقل و معنویت» است بهره ببرد." . البته نشانه های منطق و عقل و معنویت رو میشه در جای جای گفتار و اعمال رژیم دید.. حوصله نوشتنش رو ندارم, ولی اگه حکومتی راه شما رو بره اون ملت رو 5000 سالی عقب میبره به اون روزگار که مردم نه سواد داشتن و نه فرهنگ.. عرب زده های دزد قاتل نفهم!
شنبه 23 مهر 1390

golly47 - المان - فونکشتاد
من میرم میجنگم اگر سیصدتا اخوند بمن بدن
شنبه 23 مهر 1390

Mona25 - انگلند - لندن
afshin7174 - ایران - تهران:افشین وطنپرست درود بر تو .من هم حاظرم تفنگ به دست با هر دشمن ایران مبارزه کنم.اما من امام خمینی را از اقای خامنه هی بیشتر قبول یارم وفقط چون ایشان سید هستن من اخترام ان دارم.جنبش سبز را هم چون اسلامی و میهن پرستند قبول دارم.امام خمینی به گفته غرب برترین شخصیت قرن میبااشند
شنبه 23 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
sheyvar - ایران به جانوران موذی مرد یا زن نمیگویند بلکه نر و ماده. در این صورت باید نرک بگویند.
یکشنبه 24 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
afshin7174 - ایران - تهران . قوچعلی --امام زمانت همان سال اول از بی زنی در چاه پیش الله رفت این از تو برادر بسیجی لمپن/ اما ابجی زینب جدیدالتاسیس!!!Mona25 - انگلند - لندن تو و افشین وطنپرست هستید وطنتان عربستان نه ایران/ خمینی کثیفترین پفیوزترین بیشرفترین قاتلترین الاغ تاریخ ایران بود و افتخار برای امثال تو نه یک ایرانی/شرم کن/
یکشنبه 24 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
afshin7174 - ایران - تهران واقعا تو شرم نمی کنی یا این قدر مغزت شستشو شده که مغزت اب رفته..یکی مرد دیـن رفت بر تخت شاه. لجن را رسانیـــــــــد تا اوج مــــاه. چو ضحاک، بر شد به تخت کیان. بشـــــد آدمـــــی هم سرماکیــــــان. بجام انــــدرون خون رَز لخته شد. درِ شـــــادی و خـــــرمی تخته شد.به دین سیــــــــــه مردمان کوفتند. به نامردمــــی آتش افروختنــــــــد...
یکشنبه 24 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.