اولین هشدار در مجلس به رئیس جمهور درباره احتمال برکناری

اولین هشدار در مجلس به رئیس جمهور درباره احتمال برکناری

قانون -  بند ۱۰ اصل ۱۱۰ قانون اساسی ظرفیت بالنده‌ای دارد که عزل رییس جمهور با در نظر گرفتن مصالح کشور پس از حکم دیوان عالی کشور به تخلف وی از وظایق قانونی را عنوان می‌کند.
نماینده بابل در مجلس ضمن انتقاد از پایین بودن نرخ رشد اقتصادی در کشور گفت: بند 10 اصل 110 قانون اساسی ظرفیت بالنده‌ای دارد که عزل رییس جمهور با در نظر گرفتن مصالح کشور پس از حکم دیوان عالی کشور به تخلف وی از وظایف قانونی را عنوان می‌کند.
 
محسن نریمان نماینده بابل در جلسه علنی امروز طی نطقی با انتقاد شدید از پایین بودن نرخ رشد اقتصادی، عدم کنترل نرخ بیکاری، ‌عدم مهار تورم و گرانی کالاها، گفت: آیا طرح این سوال منطقی نیست که با این درآمد رویایی نفت در سال‌های اخیر چگونه نتوانستیم شاخص‌های اقتصادی را با رشد پرشتاب روبرو سازیم.

این عضو فراکسیون خط امام(ره) ادامه داد: اگر دلسوز انقلاب و نظام هستیم باید از ابزار نظارتی و ظرفیت‌هایی چون اصل 89 و بند 10 اصل 110 قانون اساسی استفاده کنیم و پاسخ تخلفات، قانون‌گریزی‌ها، ایجاد تردید جدی در اعتماد جامعه، به هیچ انگاشتن افتخارات مدیران پیشین، هتک حرمت‌های مستقیم و رسمی، ‌تورم، بیکاری، وضعیت بد اقتصادی، گرانی و اختلاس را با عملیاتی کردن این اصول بدهیم.

homa--ir - المان - هامبورگ
این حکومت از ریشه خراب است . رئیس مجلس اقای لاریجانی را باید اول. استیضاح کرد که برادرش لاریجانی رئیس قوه قضائیه بالاترین احکام اعدام را. تا جوانان زیر 18 سال را صادر کرده است و اختلاس پولی میلیاردها دلاری را. و چرا سرمایه میلیاردی رهبر خامنه ای را انگشت نگذاشته و فجایع دیگر..... که در زمان ریاست مجلس و قوه قضائیه که مجری قانون هست. این . هشدار مجلس که درحقیقت هشدار رئیس مجلس اقای لاریجانی است که. اختلاف شدید با احمدی نژاد دارد. هرچند احمدی نژاد روزاول منتخب رهبر. خامنه ائی بوده است. سگ برادر شغال هست . این شغال زوزه کش بره. شغال زوزه کش و درنده تری دیگری خواهد امد. ننگ بر این حکومت
جمعه 22 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
سه میلیارد چی شدددددددد.?هلسینکی
جمعه 22 مهر 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
بازم دم همشهری مان گرم.
جمعه 22 مهر 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
بیکاری,اختلاس,تورم و وضعیت بد اقتصادی که سی و پنج ساله شد.مدیران پیشین هم که یادمون نرفته هیچ غلطی نخوردن جز دزدی .هتک حرمت به رفسنجانی هم که به دستور مقام ولایت منحوسه بود.الان وقت انتخابات شد سر افتادن که تقصیر هارو بندازن گردن الف نون و یکی رو قربونی کنن.این جانور هم چند سال جو گیر شد فکر کرد ظهور کرده.خلاصه اینکه همه آتیشا از گور خامنه ای بلند میشه.بقیه دستنشونده هستند.
جمعه 22 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
پاره هم بشید کسی دیگه نمیاد رای بده .. حالا هی تو اون حوض دوار که علی گدا واستون درست کرده قر بدید! .. این فیلما رو ما خودمون 1000 تاش رو دیدیم
جمعه 22 مهر 1390

tehran_london - انگلستان - لندن
کی گفته تو ایران بیکاری هست؟مگه نمی بینید همه مردم سر کارن!!!
جمعه 22 مهر 1390

مانفرد - ایران - ایران
یه مشت بی غیرت
جمعه 22 مهر 1390

alexxx - اتریش - وین
نمیخواد از همدیگه خورده بگیرین , مگه هست یک نفر بین شماها که به نوعی یا دزدی, ریاکاری, تقلب, جنایت, خیانت به ملت و کشور نکرده باشد ? روی همه تان سیاه و تاریک مثل شب است. بگذارید تا بیش از این تومار جراعمتان طولانی تر نشده و بروید دنبال طلب عف و مغفرت کردن که حتی همین الان هم برای بسیاری از شما سفاکان افتاب عف غروب کرده و جز مجازات شاقه چیز دیگری تعلق نخواهد گرفت. بس است ظلم و ستم, خودتان بروید تا مردم دست بکار تصفیه نشدن.
شنبه 23 مهر 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
شیتیلشون مجلسیا دیر شده نرسیده باز به جون هم افتادن!!!
شنبه 23 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
محسن نریمان دستت رامیبوسم.اینهمه پستی,خیانت,دروغگویی,حقه وفریب,که این یهودینژاد استفاده میکندحداقل دونفرمردپیدشد که اعتراض کنند.هموطنان نمایندگان انتسابی ملت یک سرسوزن شهامت داشته باشید.والله بدنیست.این یهودینژاد کسی نیست که ازاومیترسید.شماهاازخدانمیترسید.امابرای پست ومقام خودتانراخواروذلیل میکنید?انسان اگرشخصیت نداشته باشد.ثروت قارون هم برایش بیفایده است.یهودینژاد ارزش این مقام رامطلقانداشت.خامنه ای اورابخاطر بیحیایی که دراوسراغ داشت برای سرکوب جناح رقیب به ملت قالب کرد.درضمن حاکمییت رژیم ملایان کلااشتباه است.که به سبزه هم اراسته شده.
شنبه 23 مهر 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
این درآمد رویایی نفت در سال‌های اخیر, صرف رویاهای دانه درشت ها میشود
شنبه 23 مهر 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
میگم اخطار اول رو الان دادین , بعدی رو سال اینده بدین ، اخطار سوم رو سال بعدیش بدین که سه اخطاره بشه نتونه بازی بکنه ، یه دفعه زودتر اخطار ندین که بازی از مزه می افته !!!!
یکشنبه 24 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
اره والا ,,,خودتون هم جل وپلاس تون و جمع کنید گم شید.....زود
یکشنبه 24 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.