مرد ناسپاس شوخی شوخی به خارج از کشور رفت

مرد ناسپاس شوخی شوخی به خارج از کشور رفت


زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم همیشه به شوخی در مورد رفتن به خارج از کشور صحبت می‌کرد ولی من هیچ‌گاه تصور نمی‌کردم که این کار را انجام دهد چرا که من با تمام خوبی‌ها و بدی‌های او کنار آمدم.

به گزارش فارس ، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست طلاق خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.
 
این زن در حضور قاضی پرونده با بیان اینکه شوهرم 6 ماه است که مرا ترک کرده و مجهول‌المکان است، گفت: حدود 12 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد و یک پسر 7 ساله داریم و شوهرم 6 ماه است ما را ترک کرده و اطلاعی از او نداریم.
 
وی با اشاره به اینکه از مهریه 200 سکه‌ای‌ام تنها 10 سکه را به شوهرم بخشیدم تا طلاق بگیرم، افزود: دیگر خسته شدم و تحمل صبر کردن برای بازگشت او را ندارم، در واقع شوهرم اصلاً برای ما ارزش قائل نبوده که بی‌دلیل ما را رها کرده و بدون خرجی گذاشته است.
 
زن بار دیگر در برابر قاضی عموزادی با بیان اینکه شوهرم طی 12 سال زندگی با لجبازی‌هایش مرا بسیار آزار می‌داد و من طی این همه سال گذشت کرده و نگذاشتم ناراحتی برایش پیش بیاید، اضافه کرد: در حقیقت هر کاری کردم تا محیط خانواده برایش گرم باشد.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه اقوام مدعی هستند که شوهرم به خارج از کشور رفته است، عنوان کرد: شوهرم گاهی به شوخی در مورد رفتن به خارج از کشور و ترک ما صحبت می‌کرد ولی من هیچ‌گاه تصور نمی‌کردم که این کار را انجام بدهد چرا که مرا خیلی دوست داشت و من به هر شکلی با او کنار آمدم.
 
زن در انتها با بیان اینکه پسرم در حال رشد است و سایه پدر بالای سرش نیست، گفت: می‌خواهم به صورت غیابی از شوهرم طلاق خلع بگیرم و مهریه‌ام را با بخشش 10 سکه از شوهرم دریافت کنم چرا که او مستحق چنین برخوردی است.
 
قاضی عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده بعد از اتمام صحبت‌های زن، طلاق خلع را صادر کرد و برای رسیدگی بیشتر به پرونده در خصوص مهریه و موارد دیگر، زن را به داوری ارجاع داد.
 

mortimer - ایران - اصفهان
دمش گرم...عجب آدم پایه ای بوده...خوشم اومد...
جمعه 22 مهر 1390

آینه - انگلیس - لندن
خدا کنه سرش رو زیر آب نکرده باشند و این داستان رو هم برای رد گم کردن
جمعه 22 مهر 1390

Coco - کانادا - تورنتو
فردا میبینیش یارو را به برند نیو دوست دخترِ فیلیپینیش که مهریه هم نمیدونه برگ کدوم درخته در خیابانهای تورنتو دست در دست همدیگه ،،تازه کاندو هم داره خانوم خانوما که دیگه مشگل اجاره خونه هم در میون نیست.
شنبه 23 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.