فرار زن جوان از دام دوست خائن همسرش

فرار زن جوان از دام دوست خائن همسرش

خراسان: زن جوانی که در دام دوست گرگ صفت شوهرش گرفتار شده بود، به سختی از خانه فرار کرد و خود را به کلانتری رساند.

افسران آگاهی کلانتری ۳۵ مشهد در پی اعلام شکایت این زن جوان بلافاصله برای پیگیری موضوع وارد عمل شدند و متهم پرونده را دستگیر کردند.

زن ۳۱ساله در تحقیقات پرونده و در بیان چگونگی ماجرا اظهار داشت: چند سال قبل در پی دوستی خیابانی با پسری جوان، با وجود مخالفت های خانواده ام تن به ازدواجی احساسی و هیجانی دادم. من و شوهرم زندگی مشترکمان را بلافاصله آغاز کردیم اما من خیلی زود فهمیدم مرتکب اشتباه بزرگی شده ام چون همسرم آن مردی نبود که در رویاهایم تصور می کردم.

متاسفانه شریک زندگی ام فردی رفیق باز بود و کفترهایش را با تمام دنیا عوض نمی کرد. در بین دوستان شوهرم یکی از آن ها بیشتر به خانه ما رفت و آمد داشت و آنها تمام وقت خود را صرف کبوتر بازی و پرسه زنی درکوچه ها و خیابان ها می کردند.

زن جوان افزود: من که به ناچار برای تامین مخارج زندگی سرگرم کار بیرون از خانه شده بودم، نمی دانستم دوست شوهرم چه نقشه ای برای زندگی ام کشیده است. او با حیله و نیرنگ همسرم را به دام کراک انداخت و بدبختی های ما از همان زمان آغاز شد.

همسرم در کمتر از یک سال با اعتیاد به این ماده مخدر صنعتی و مرگبار به وضعیت بسیار اسف باری مبتلا شد و زخم های عفونی وحشتناکی روی پاهایش به وجود آمد. من که از دیدن آن زخم ها و حال و روز شوهرم ترس عجیبی پیدا کرده بودم، از خانواده همسرم کمک خواستم. پدر و مادر شوهرم، او را برای مداوا به نزد دکتر بردند. طبق نظر پزشکان هر دو پای همسرم باید هرچه سریع تر از زانو قطع می شد. این خبر خیلی برایم ناراحت کننده بود و با ناامیدی از آینده به خانه برگشتم.

خجالت می کشیدم در این باره به پدر و مادرم چیزی بگویم و نمی دانستم چه کار کنم. تا این که امروز صبح همان دوست شوهرم که عامل اعتیاد و بدبختی اش بود، زنگ زد و ادعا کرد که مقداری پول به همسرم بدهکار است و می خواهد قرض خود را بپردازد. او با این حیله به مقابل منزل ما آمد و زمانی که در خانه را به رویش باز کردم با توسل به زور و تهدید وارد خانه شد و پیشنهاد بی شرمانه ای را مطرح کرد.

من که در دام هوس های کثیف این آدم بی معرفت گرفتار شده بودم، در اقدامی سریع خود را از خانه بیرون انداختم و به خانه همسایه پناه بردم. دوست خائن شوهرم نیز که خیلی ترسیده بود از صحنه گریخت. الان باید بگویم خودم کردم که لعنت بر خودم باد. این است عاقبت ازدواجی که از سر یک دوستی خیابانی سربگیرد و با رفیق بازی و اعتیاد ، به آتش و تباهی کشیده شود.

homa--ir - المان - هامبورگ
وای چه بدبختی گریبان این خانم شده - همه چیز در این رژیم ازبین رفته حتی دوستی و رفقات وشرف و ناموس . لعنت براین حکومتی که اسمش را. اسلامی هم گذلشته است.
جمعه 22 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
دراین جملات به جای کلمه,دوست,بایدازکلمه,اشنا,استفاده شود.خیلیهادوست رابااشناتشخیص نمیدهند.ممکن است کسی هزاران اشناداشته باشدامادویاسه تادوست داشته باشد.دوست یعنی کسی که همسروفرزندانت رابتوانی به اوسفارش کنی.یاپیش اوامانت بگذاری باخیال اسوده درزمانهای خاص..نسبت دوست به اشنامثل زرنگی باحقه بازیست.به اصل کلمه بایددقت کرد.شادباشید.
جمعه 22 مهر 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
غلط کردی تو.اگه چراغ سبز نشون ندی اون طرف حتی جرات مطرح کردن این مسایل رو هم نداره.
جمعه 22 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
عشق چی کشک چی!! .. تو ایران با این زندگی ها همه دنبال قاتل بروسلین
جمعه 22 مهر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
امان از این دوستیهای خیابانی و بدون شناخت که مشکلات و خرابی های زیادی به بار میاره ....مشکلات روحی دردناکترین اینهاست
جمعه 22 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
h.k - دانمارک - اودا آفرین دوست عزیز با کامنت شما خیلی موافقم واقعا !!!کلا بعضی ها با لباس دوستی وارد میشن ولی اهداف شومی دارن !!!خیلی ناراحت کنندست بخدا آخه دیگه آدم به کی میتونه اعتماد کنه ..!!!. وقتی من اینجور اتفاقات ناگوار رو میبینم دیگه به طور کامل انگیزه خودم رو برای ازدواج از دست میدم تمام وجودم رو انگاری خاف گرفته ...هر چند 5 تا انگشت دست مثل هم نیست ولی خوب وقتی چشم آدم بتر سه از روزگار دیگه تمامه !!!
جمعه 22 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
h.k - دانمارک - اودا. دقیقا درست فرمودید دوست عزیز, فرق اشنا با دوست, و فرق عشق باهوس بسیار است, متاسفانه درست بکار نبردن واژها باعث فریب ذهن میشود.
جمعه 22 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
شیر بیشه مازندران - ایران - ایران....آدم خوبه یه خورده مغز تو کلش داشته باشه. از ان بیشه ای که توش بزرگ شدی یه بار بیا بیرون. دنیا بزرکتر ار ان بیشهس..
جمعه 22 مهر 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
dara va sara-استرالیا-پرت.درست مثل همان جایی که هستی و اسمش پرت هست تو هم داری چرت و پرت میگی.به دولت استرالیا پیشنهاد بده که چرت به اول اسم اون شهر اضافه کنن تا...
جمعه 22 مهر 1390

Mona25 - انگلند - لندن شیراز
خیانت در امانت گناه نناپسندیی وای ر شرم در اینگونه خیانت ها خدایا ماارا از گناه خیانت دور کن
------------------
کاربر گرامی لطفا شهر محل زندگی خود را صحیح بنویسید .
با تشکر
جمعه 22 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
سلام بهfanoos عزیزوsephrrdad گرامی.که اظهارلطف کردید.وتشبیه کامل وروشنی که sephrdad ازدوست واشنااورده.,,عشق وهوس,,خیلیهاتفاوت بین,,دوست واشنا,,وعشق وهوس,,رانمیدانند.فرق بین اینکلمات بسیارزیاد است.وخیلیهابه اشناهاشان دوست میکویند.صحیح نیست.دوم.fanoos جان هموطن عزیز.شماکمتراشتباه میکنید.چون اطلاعات عمومیتان تقریبابالاست.ومعیارازدواج,,کندهمجنس باهمجنس پرواز,,مااقایان,دخترراازمادرش میشناسیم.وپسرراازپدرش.شمااگرفریب ظاهررانخوریدابتداخانواده فردرادرنظرداشته باشید.البته بعدازسلامتی روحی وجسمی.سوم.تحصیلی چهارم.مادی.صددرصدخوشبخت هستید.اگرمیبینی درسایت گاهی ازاختلافات زوجین مطالبی هست.شایدپنج درصدی باشد.که شامل افرادی خاص وازدواجهای اجباری ونااگاهی طرفین ازمسئله ازدواج بوده .وبین شماوانهاازنظراطلاعات ودانستگیهافرق اززمین تااسمان است.بنابراین شجاع باش..چون میتوانی زندگی زیبای باازدواج داشته باشی.ارزوی خوشبختی شمارادام.
یکشنبه 24 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
fanoos عزیز.کلی خندیدم.که توخودت راباچه کسانی محک زدی.اول.این خانم درخیابان خاطرخواه شده.یعنی ازخیابان پیداکرده.دوم.اقایان هردوکفتربازومعتاد بوده اند..مازمانی که ازازدواج صحبت میکنیم ازگروه,کفتربازان,خروسبازان,قناریبازان,و....بازان,,صحبتی به میان نخواهیم اورد.منظورم توهین به انان نیست.ولی گروه خونی ماهامطلقاباانان همخوانی ندارد.,,چون گفتگوی همیشگی انهاهمواره ازکبوترونژادخروس ورنگ قناری است...البته رفاقت شان هم اینگونه است.لطفاخودت رابانان مقایسه نکن.انهاوامثال انهاهمواره فرق داشته اند.حتی خوب هاشان.خوشبخت باشید.
یکشنبه 24 مهر 1390

sadra121 - ایران - کفترآباد
شیر بیشه مازندران - ایران - ایران. آفرین ؛ تا شخص خودش نخواد چنین مسائلی مطرح نمیشه ؛ چه خواسته که پیشنهاد داده بشه
یکشنبه 24 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
h.k - سلام به شما هموطن عزیزم ... الان که فکر میکنم میبینم حق با شماست . البته تا حدی هم باید مراقب بود هم نباید زیاد سخت گرفت به قول معروف آدم نه باید از این ور بوم بیوفته نه اونور بوم. امیدوارم که همیشه ایام به کامت باشه و شادو سربلند باشی دوست عزیزم.
یکشنبه 24 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
fanoos جان.شماخانم فهیم وتحصیلکرده هستید.ازاین روبهترین زندگی رامیتوانیدبرای خودایجادکنید.مهمترین رمزدرمسیرزندگی تفاهم است.وتفاهم رامیتوان به حداعلارساند.اگردونفرخواسته های معقول یکدیگررابفهمند.ویکدیگررادرک کردن,,ازنظرروحی ومادی,درزمانهای خاص .زن وشوهر اگربتوانندباهم دوست باشندغیرازمرگ کسی نمیتواندانهاراجداکند.زن ومرد میتوانندهمه کس وهمه چیزیکدیگرباشند.تاجایی که بدون یکدیگرنمیتوانند حیات داشته باشند.امازن مهره قدرتمندتری درصفحه شطرنج زندگیست.دراصل زندگی یعنی ,زن,..طراح زندگی,زیبایی خانه وزندگی,نشاط زندگی همه باشماخانمهاست.وشمامیتوانیدچون تفکرواندیشه اش رامن درتومیبینم.باارزوی خوشبختی شما.
یکشنبه 24 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
h.k - دانمارک - اودا هموطن بسیار عزیزم سپاسگذارم از محبت و لطف شما .. باور کنید بخدا با کامنت پر از عشق و با مفهموم و پر محتوای شما کلی برای ازدواج انگیزه تازه ای کسب کردم و خیلی خوشحال شدم از اینکه مقام زن رو در اولویت قرار دادید بسیار زیبا ... بازم تشکر از اینکه دیدگاه من رو به زندگی (ازدواج ) متغیر و بهبود بخشیدی یا حتی عوض کردی خیلی کمک کردی هزاران بار از شما ممنونم . برای شما از صمیم قلبم آرزوی سربلندی و موفقیت میکنم در تمام مراحل زندگیت در کنار خانواده محترمت ...
دوشنبه 25 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
fanoos جان .هموطن فهیم وکنجکاومن..چون کلام به اینجارسید.خواستم تجربه خودودیگران راکه چراخوشبخت وعزیزند رابرایت بنویسم.....ماترکهامثالی داریم.,,دیگران رادوست داشته باش تادوستداشتنی باشی,,اعتمادبه نفس داشته باش,,که خوشبختانه داری.بزرگمنش باش.که هستی.حافظ گفته,,توبندگی چوگدایان به شرط مزدمکن...چون خدمت دیگرانراادمیان میفهمند.ودرعوض چشمداشتی نداشته باش...وسعی نکن دیگران مثل خودت بایدباشند.چنین چیزامکان ندارد.اقوام شوهرراصمیمانه حرمت بگذاروپذیرایی کن.تابه وجودداشتن عروسی چون شمابرخودببالند.درغم وشادیشان باانان باش.بامادروخواهرشوهرت دوست باش.ودرکارهایت باانان مشورت کن.اگرعمل هم نکنی یابکنی.تپدرشوهرذاتاعروسشانراخیلی دوست دارنداگرچه بعضابروزنمیدهند.ودرکل انان نزدیکان توهستند.درضمن هرفردی باید روانشناس خوبی هم باشد.وخواسته دیگرانرابفهمدکه چگونه خوشحال میشوند .وتورامحرم اسرارخودمیدانند.وووتابعد.ایام بکام همیشه خندان.
دوشنبه 25 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.