کیف‌قاپ‌ها دست مالباخته را قطع کردند!

کیف‌قاپ‌ها دست مالباخته را قطع کردند!


2 تبهکار خشن هنگام سرقت پول مشتری بانکی در منطقه اندیشه شهریار وقتی با مقاومت مالباخته روبه‌رو شدند، مچ دست او را با قمه قطع کردند.

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهریار تماس گرفت و خبر داد 2 مرد کیف‌قاپ با حمله به یک مرد رهگذر بشدت او را زخمی کرده‌اند. دقایقی بعد با حضور ماموران در محل حادثه ـ منطقه اندیشه ـ معلوم شد مردی کنار خیابان بی‌هوش افتاده و مچ دست وی نیز قطع شده است.

در پی این حادثه، مرد زخمی به بیمارستان منتقل شد.

ماموران با تحقیق از شاهدان حادثه متوجه شدند عاملان حادثه 2 راکب یک دستگاه موتورسیکلت بوده‌اند که در پی درگیری با مرد جوان به قصد سرقت کیف و مقاومت وی با قمه به او حمله کرده و مچ دستش را قطع کرده‌اند.

با ثبت اظهارات شاهدان، تحقیقات در این زمینه ادامه پیدا کرد تا این‌که در تماس تلفنی مسوولان بیمارستان در شهریار با پلیس معلوم شد مرد زخمی به هوش آمده است.

با حضور ماموران در بیمارستان مرد زخمی در تشریح ماجرا گفت: روز حادثه برای دریافت چند میلیون تومان پول از حسابم به بانک رفته و پس از بازگشت در خیابان منتظر تاکسی بودم که یک موتورسیکلت به من نزدیک شد و راکبان قصد سرقت کیف پول‌هایم را داشتند.

شاکی اضافه کرد: به مقابله با آنها پرداختم تا مانع از سرقت کیفم شوم. در همین موقع یکی از کیف‌قاپ‌ها با قمه‌ای که همراه داشت به من حمله‌ور شد و مچ دستم را قطع کرد. با صدای فریادهایم، مردم که متوجه ماجرا شده بودند به کمکم شتافتند و متهمان که با حمله مردم خشمگین روبه‌رو شده بودند، پس از ناکامی در سرقت از محل متواری شدند.

بنابر این گزارش، با اطلاعات به دست آمده از شاکی و چهره‌نگاری رایانه‌ای از کیف‌قاپ‌های شرور، جستجوهای پلیسی برای یافتن آنها ادامه دارد.

raha1984 - المان - هامبورگ
وای خدایا چه وحشتناک !! الهی که به بدترین درد گرفتار بشن !!
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
اینا دیگه کیف قاپ نیستند،جلاداند !!!. امیدوارم نیروی قوی پلیس در اون منطقه قابلیتهای خودش رو نشون بده و سریعا متهمان دستگیر و مچ دستشان قطع گردد
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خدا آن روز را نیاورد که قحطی بیاد !!! دیگه هیچی ....
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

Alborzi - ایران - کرج
عجب استعدادهای درخشانی جون میدن برای مدیریت سیستم دولتی ایران.
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

love-iran - ایران - چابهار
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد. موافقم اما حالا حالا نمیاد و مطمئن هستم کمتر از 1 هفته دستگیر میشن کسی از دست پلیس اونم تو ایران نمیتونه فرار کنه
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خدا آن روز را نیاورد که قحطی بیاد !!! دیگه هیچی ....
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

roya25 - انگلیس - لندن
از زرتشت پرسیدند زندگی خود را بر چند اصل بنا کردی. فرمود چهار اصل. دانستم رزق مرا دیگری نمی‌خورد پس آرام شدم. دانستم که خدا مرا می‌بیند پس حیا کردم. دانستم که کار مرا دیگری انجام نمی‌دهد پس تلاش کردم. دانستم که پایان کارم مرگ است. پس محیا شدم. من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمیکشم چراغ می افروزم. زرتشت.
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

roya25 - انگلیس - لندن
جهان به آن نیرزد که پریشان کنی دلی را.- نیکی و سود را در . زیان دیگری نبین.
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

roya25 - انگلیس - لندن
کسانی که به کردار زشت دست میزنند.گرفتار بدبختی ونیستی خواهند شدزرتشت
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

roya25 - اینگلیس - لندن
اینها همه نتیجه مذهبی است که بزور شمشیر وارد کشور ما شده.وپدران ما از ترس به این مذهب شمشیر تن دادن.زرتشت میگوید فقط از ترس بترسید اینگلیس لندن
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
انقلاب اسلامی ودست اوردعدل علی یاهمون بیل مکانیکی الکتریکی.یکی‌ از معجزات دخت ممد عرب که فاطی باشه این بوده که دست‌های قطع شده را با مالیدن آب دهان دوباره وصل میکرده،،اینو سیدی به ما میگفت که در بچگی‌ که به روستا مرفتیم،،ادعا داشت که پدر سیّدش روی دیوار نشسته و دیوار حرکت میکرده.در هر روستایی هم یکی‌ دو تا دختر زیر سنّ و نوجوان هم واسه رضای لله ،به ثواب الهی مشغول بود .
جمعه 22 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
بابا این شهریارچه دخمه ای است . دولت با لودر صافش کنه /توالت به تماممعا
جمعه 22 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
love-iran - ایران - چابهار منم با کامنت شما موافقم ..آره خوب دقیقا همانطور که فرمودید
جمعه 22 مهر 1390

دستان - ایران - تهران
ایران شهمیرزاد ارومتر بگو مگه نمیدونی الان انجمنهای به اصطلاح حقوق بشری امثال شیرین عبادیها گوشه ای کز کردند تا کسی حرفی بزنه میگن تو ایران حقوق بشر را زیر پا گذاشتند .آخه بیچاره ها امثال شیرین عبادیها کلا این پروژه را گنترات از اربابای غربیشن گرفتند حالا فرق نمیکنه طرف مجرم کی باشه میخواد دزد قمه بدست باشه میخواد قاچاقچی مواد مخدر یا متجاوز به عنف و یا سارق مسلح بانک و طلا فروشی باشه فقط ملعبه ای باشه برای به حاشیه بردن افکار عمومی دنیا تا کسی در مورد اعتراضات مردمی در امریکا و انگلیس و سایر کشورهای غربی چیزی نه گفته بشه و نه نوشته بشه اونا پول میدن مزدور اجیر میکنند و تا دلت بخواد مزدور خود فروخته فراوون.
جمعه 22 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
خانمها و آقایان. این عملها نتیجه افکار ویا ایدولوژی اعدام پرستی و قصاص است..وقتی افرادی اینچنین به حکم اعدام رای میدهند و وقتی که بجای تفکر در پیدا کردن ریشه مشکل و درمان بیماری به این راحتی مرگ همنوع خود را میطلبید. این را بدانید که شما ها نیز توان انجام اینچنین کاری را خواهید داشت. البته به موقعش.افکار اعدام و قصاص چیزی بجز خشم . کینه. و ادم کشی به ارمغان نمیاورد.من نتنها با عمل اعدام مخالفم بلکه وضع کنونی مملکت را . ماه عسل فرهنگ اعدام و قصاص پرستی میدانم.. حال شما هی فریاد بزنید اعدام اعدام.
جمعه 22 مهر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. roya25 - انگلیس - لندن ...خیلی زیبا بود ..دمت گرم.. oghab - فنلاند - هلسینکی..با شما موافقم..شهریار واسلامشهر خیلی داغونه..هر چی جنایت رخ میده در شهرهای اطراف تهران نا خود اگاه ذهنم به سوی شهریار واسلامشهر معطوف میشه...
جمعه 22 مهر 1390

Mona25 - انگلند - لندن شیراز
تو از انسان فقط اسمش را داری.تو به پاکترین و مقدس ترین انسانها توهین میکنی.فاطمالزهرا دخت پیامبری هست که در داخل کعبه مولود نمودن حتی دیگر مذهب ها هم احترام ایشن را دارند.به مولی علی توهین کرده و میکنی.این را بدان کاربر های دیگری که اقلب هم زن و مثلا با سواد هستند هم کم توهین نمیکنند. اماتو هیچ وقت در دنیا و اخرت خیر نمی بری زیرا به جز همه این ها تو تنها کسی بودی که از بین چند ملیرد انسان وبا وقاحت تمم از سلمان رشدی مرتد که دل ملیردها مسلمان را شکست دفاع کردی و نوشته سراسر توهین وناسزا را به پاک ترین وکامل ترین معجز جهان نمودی.از عذاب سخت و همیشگی که دامان ناپاکت را خواهد گرفت بترس و توبه کن.لطفا اگر توبه نمیکنی.این نوشت ها گناه الود را هم منویس.من با اینکه سید دو طرفه هستم تا الان تو را نفرین نکردم که اگر کردم رد خور نداره
جمعه 22 مهر 1390

roya25 - اینگلیس - لندن
قانون این مذهب همان قانون عربهای وحشی هزار وچهارصدسال پیش عربهای وحشی است اینگلیس لندن
شنبه 23 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.