لوکا بوناچیچ از سپاهان اخراج شد


لوکا بوناچیچ از سپاهان اخراج شد

کریم قنبری سرمربی موقت است

سپاهانی ها لوکا بوناچیچ را از سرمربیگری تیمشان برکنار کردند.


به گزارش خبرآنلاین، لوکا بوناچیچ از سرمربی گری سپاهان برکنار شد.مسئولان باشگاه سپاهان بعد از ظهر امروز این مربی کروات را از سمتش برکنار کردند.
کسب نتایج ضعیف در این تیم اصفهانی دلیل اصلی برکناری بوناچیچ بوده است.در حال حاضر به جای لوکا قرار است کریم قنبری هدایت سپاهانی ها را برعهده بگیرد.


پشت پرده کنار گذاشتن بوناچیچ از سپاهان/از حضور اخراجی ها در تمرین تا قهر کردن مرد کروات

لیگ برتر - خبر کنار گذاشتن لوکا بوناچیچ از سرمربی گری سپاهان در حالی بعد از ظهر چهارشنبه به گوش رسید که این اتفاق کمی عجیب بود.


با فاکتور گیری از بازی سپاهان و مس کرمان،لوکا نتایج بدی نگرفته بود اما پس از باخت سه بر صفر در کرمان یک دفعه همه چیز به هم ریخت و اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند تا پس از بازگشت به اصفهان و عادی شدن شرایط تصمیمی اساسی در مورد این سرمربی بگیرند.بعد از ظهر چهارشنبه خبر رسید که بوناچیچ برای تمرین دادن سپاهان راهی محل تمرین این تیم شده است،اما به محض حضور او ،اجازه ورود نمی دهند و همه کار ها را قنبری در دست می گیرد.همان مربی معروف اصفهانی که لوکا بر سر اختلاف نظر،ترجیح داده بود که همکاری اش را با او قطع کند.تمرین چهارشنبه اما چند مهمان ویژه هم داشته است.رحیمی مدیر عامل باشگاه ،محسن بنگر اخراجی مورد غضب لوکا،قنبری،پاپی،فرزاد حاتمی و البته رحمان احمدی را به تمرین آورده بود تا علامت سوال بزرگی بالای سر این مربی کروات سبز شود.این اطلاعات را یکی از نزدیکان بوناچیچ داده است.او می گوید لوکا وقتی این نفرات را در تمرین می بیند علت را جویا می شود و زمانی که می شنود آنها باید به تمرینات برگردند ناراحت می شود و پس از کمی داد و فریاد محوطه تمرین را ترک می کند.ساعتی بعد،وقتی رحیمی مدیر عامل سپاهان با او تماس می گیرد و خواستار بازگشت وی به تمرینات می شود او این جواب را از مرد کروات می شنود:«یا جای من در این تیم است،یا جای آنهایی که به تمرینات آورده اید»
بوناچیچ علیرغم کنار گذاشتن از این تیم همچنان در اصفهان است و به گفته دوست نزدیکش برخلاف انتظار حالش خیلی خوب است و اصلا هم عصبی نیست!هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی برای سپاهان و سرمربی آن می افتد.سرمربی ای که خبر کنار گذاشتنش را خود رحیمی هم مانده است تکذیب کند یا تایید.در حال حاضر تیم زیر نظر کریم قنبری کارش را ادامه می دهد و مسئولان این تیم اصفهانی درصدد هستند تا بهترین تصمیم را برای این تیم بگیرند.تیمی که در هفته های پیش رو باید چند بازی حساس را در لیگ برتر انجام بدهد.

 

sia_sefid - ایران - تهران
زیاد جالب نبود . نمیدونم چرا گیر دادن تو ایران بمونه !! ما که چیز خاصی تا امروز ازش ندیدیم جز یه نایب قهرمانی آسیا با بهترین تیم ایران در زمان خودش
جمعه 22 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.