چهار دسته از افرادی که نباید با آنها معاشرت کنید

چهار دسته از افرادی که نباید با آنها معاشرت کنید

1- آنهایی که از زندگی بیزارند و با همه دنیا سر جنگ دارند.

به یاد داشته باشید که جامعه مارا اسیر خود نکرده است . مردم و محیطی که در آن زندگی می کنیم روی زندگی ما تاثیری انکار ناپذیر دارند. با افرادی معاشرت کنید که از زندگی شان راضی اند و با دنیا قهر نیستند ؛ انرژی منفی آنها روی شما تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.
اخلاق بد مسری است .این گونه افراد همیشه و نسبت به همه چیز بدبین اند و اغلب اوقات عصبانی اند.مطمئن باشید در اثر معاشرت با آنها عصبانیت آنها به شما هم سرایت خواهد کرد.

2- آنهایی که مدام پشت سر دیگران غیبت می کنند.
گروه دیگری از مردمی که نباید با آنها معاشرت کنید آنهایی اند که همواره در حال غیبت کردن از دیگران اند. "چیزی که من در مورد این افراد فهمیدم اینست که آنهایی که در مورد دیگران با من صحبت می کنند اغلب در مورد من هم با دیگران حرف می زنند." زمانیکه در مورد دیگران دارید صحبت می کنید در واقع دارید شخصیت خودتان را به نمایش می گذارید.

3- کسانی که شکست ها و سرخوردگی های گذشته شما را به شما یادآوری می کنند
دسته دیگری از افراد ناسالم افرادی هستند که تلاش می کنند گذشته شما را به یاد شما بیاورند. زمانیکه این افراد شکست های شما را به یادتان می آورند ، در واقع دارند تلاش می کنند که برتری خود را به شما نشان بدهند.
این شما هستید که نباید به زمزمه های این افراد گوش دهید و به گذشته فکر کنید. از گذشته تان قدر دانی کنید ، فردا هنوز نیامده است ! خدا در حال برنامه ریزی برای گذشته شما نیست ، او در حال خلق آینده شماست . او برای فردای شما هدفی در نظر گرفته است. با افرادی معاشرت کنید که هدف خدا را به شما یادآوری کنند.

4- آنهایی که می خواهند شما را کنترل کنند.
این گونه افراد سعی می کنند به صورت زیرکانه و غیر عادلانه برتری خود را به شما نشان دهند و بر شما مدیریت کنند.اگر تحت نفوذ آنها باشید ، در واقع دارید کاری را انجام می دهید که آنها می خواهند به جای اینکه دنبال علایق و اهداف خودتان باشید.
تحت نفوذ و کنترل بودن احساس وحشتناکی است ،. انسان در این شرایط احساس بی ارزشی و پوچی می کنند. شما انسان خاص و با ارزشی هستید و مطمئن باشید خودتان به تنهایی می توانید در پی علایق تان باشید. نیازی به مدیر و رهبری دیگری در زندگی شخصی تان ندارید.
snowy me - سوئد - مالمو
امان از دست گروه اول. کسایی که مدام از زندگی می نالند و از همه چیز بیزارند. من با یکیشون سروکار دارم. آشنای نزدیکمه. ولی واقعا چند وقتیه ارتباطمو باهاش خیلی کم کردم. باور کنید هیچ کس تو زندگی اینقدر به من انرژی منفی نمیده. وقتی پیش هم هستم اصلا از زندگی سیر میشم و تمام اهداف خودم رو برای آینده از یاد میبرم. همش ناله و نا امیدی و بد و بیراه گفتن به دنیا. اه اه اه
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
یعنی کلا با ایرانی قطع رابطه کنیم ؟:)
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

siya48 - آلمان - کلن
snowy me - سوئد - مالمو. عزیز جان با این کامنتت ثابت کردی که تو خودت جزو گروه دوم هستی‌،اینطور نیست؟ها‌ها ها ها
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
بخصوص افراد ی که همش سرجنگ دارن و مدام پشت سر دیگران غیبت میکنن . موافقم snowy me - سوئد - مالمو آفرین خوب کردی که ارتباط رو باهاش کم کردی چون در نظر بگیر اینجور اشخاص همش تو اعصاب آدمه .. موفق باشی عزیزم
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

Mona25 - انگلند - لندن
گروه پنجم با افراد لا مذهب و بی‌ خدا،،چون به هیچ اخلاق و منطقی‌ پابند نیستن،،مرغ این جماعت فقط یک پا داره.خدا از سر نادانی وتقصیراتشان بگزره.الهی امین
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

احتراز - آلمان - دورف
zahra50 - دانمارک - کپنهاگ . اینو خوب اومدی
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

shahram khosh maram - ایران - تهران
من به هیچ وجه با گروه اول که افراد منفی باف, ناامید, عصبانی و بددهن هستند رفت و امد نمیکنم. من هم معتقدم همانطور که امید و زیبایی و شادی و خنده منتقل میشود, تنفر و رنج و عصبانیت و یاس هم منتقل میشود و اول از همه خود ان شخص را نابود میکند. فرد کم کم منزوی میشود و یا افراد مثل خودش جذبش میشوند پس بازهم ناامیدی بیشتر میشود و حرکت کم کم از دست میرود. وقت کم هست و زندگی زیباست و همیشه و همه جا بهانه برای شاد بودن و امید میتوان یافت. :)
جمعه 22 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
siya48 - آلمان - کلن واقعا به نظرت من غیبت کردم؟ نه عزیزم. شما حتی خود من رو شخصا نمیشناسید. چه برسه به کسی که من فقط گفتم از آشناهاست. شما یه تحقیقی بکن ببین اصلا غیبت کردن یعنی چی.
جمعه 22 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد آره فانوس جان. واقعا مثبت و منفی بودن آدمها روی بقیه تاثیر میزاره. خیلی هم زیاد. حداقل اش اینه که آدم رو آزار میده حتی اگر روی رفتار و افکار آدم اثر نزاره. موفق باشی دوست عزیزم:)
جمعه 22 مهر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
zahra50 - دانمارک - کپنهاگ - دوست عزیز شما باید عراقی باشید اگر اشتباه نکنم ?
جمعه 22 مهر 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
pelle سوئد.دوست نازنین فکر میکردم میتونم این راز رو نگه دارم ولی آدمای باهوشی مثل شما پرده از راز ما برمیدارن.نازنین باز به اسب شاه گفتیم یابو؟!!این حس ناسیونالیستی شما ایرانی هاست که ما عراقی ها رو خفه کرده.به زناتون روز روشن تو باغ خصوصی تجاوز عمومی میشه ساکت میشینید.روزی صد نفر اعدام میشن میرید تماشا .اسید میپاشید تو سرو صورت زن و بچه هاتون تا دلتون خنک شه.آ عراقی ها و افغانی ها رو قاطی آدم حساب نمیکنید انگار خودتون چه هستید.خوندا هم که هر روز یه بامبولی در میارن مثل سنگ تحمل میکنید.آخه بابا به چی تون مینازید.من عراقی باشم یا افغانی معتقدم ایرانی بی هویته.
شنبه 23 مهر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
. zahra50 - دانمارک - کپنهاگ -جواب یک سئوال که من خیلی محترمانه از شما کردم ،دریائی دشنام و اهانت به کشور و مردم ایران شد!!! و جالب اینجاست که مردم ایران را بی هویت می نامید !! ویروسی که بجان کشور وملت من افتاده و باعث شده تو و امثال تو ما را سرزنش کنند سرچشمه اش ازتازیهای اشغالگرو بی هویت است، راستش موندم جواب یک آدمی مثل شما را چگونه بدم که بجای دشنام دادن بمن کشور و مردم ایران را هدف قرار ندهید، فقط میگویم متاسفم برایت و ببخشید که هویت شما را درست حدس زدم.
یکشنبه 24 مهر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
zahra50 -دانمارک-کپنهاگ دوست عزیز ایا شما واقعا عراقی هستید؟؟؟؟ سدگ انتی اعراقیه؟؟ منم یه خورده میتونم به زبان شما صحبت کنم البته به پای شما نمیرسم ولی به لطف همسایه ی عراقی که داشتیم در حد یه گفتگوی ساده میتونم حرف بزنم و همینطور اکثر دوستام عرب بودن...وای که باورم نمیشه شما عرب باشید اخه زبان فارسی رو خیلی خوب بلدید البته ببخشیدا اخه خیلی ذوق زده شدم...موفق باشید دوست عزیز
یکشنبه 24 مهر 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
pelle جان کامنت قبلی شما محترمانه نبود راسیستی بود.ولی کامنت من هم دشنام نبود واقعیت ایران امروزیست.هر کدومش دروغ یا اشتباهه بگو من عکساشو میزارم تو سایت.نه ببخشید عکسا و خبراش تو همین سایت موجود است.اینکه ایرانی بی هویته در کامنت دوم خودت عزیز بهش صحه گذاشته شده.شما عامل همه بدبختیهای ایرانی ها رو در تازی ها و آخوندا میبینید چرا؟دلیلش واضحه فرهنگ عرب و مغول و فرهنگ آخوندی تا استخوانشان نفوذ کرده اگر ملتی هویت داشته باشه هرگز آیین و زبان و رسوم قوم مهاجم رو نمیگیره.ایرانی ها برای بقای حیات توانایی غیر قابل وصفی در شبیه شدن و پذیرفتن فرهنگ بیگانه دارند.تاریخ واقعیتی تلخ است.برایتان آرزوی سربلندی دارم .
یکشنبه 24 مهر 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
mastaneh.deldar دوست عزیزم به خاطر اینکه به ایرانی انتقاد کردم هموطن خوبم فکر کرد عراقی هستم .چون همیشه تصور میشه عراقی ها و کلا عربها دشمن ایران هستند .ما ایرانی ها عادت داریم تقصیر بدبختی هامونو بندازیم گردن اینو اون .ولی تا از خودمون شروع نکنیم به جایی نمیرسیم.چطور ممکنه مملکت ایران دربار ساسانی با اونهمه جلال و جبروت بیافته دست آدمهایی که از تمدن بهره چندانی نداشتن و بیابان نشین بودن.(این توهین نیست فقط شرایط اعراب 1500 سال پیش است )تقصیره کیه مصدق خونه نشین شد شعبان بی مخ تقدیر شد.تقصیرکیه شاه رفت خمینی جاشو گرفت.تقصیر کیه نخبگان یا در زندان هستن یا فراری.تقصیر کیه مردم ایران از ساعت 4 صبح میرن انتظار میکشن برای حلق آویز کردن یه بچه 17 ساله و وقتی مامور انتظامی میگه اگه ساکت نشین اعدام رو کنسل میکنیم صدا از زمین و زمان در نمیاد و همه خفه میشن.تقصیر کیه اگه به این همه درد اشاره کنی از سرزمین خودت بیرونت میکنن؟ما ها اینیم .واسه همینه ایرانی بودن واسم افتخاری نداره .
یکشنبه 24 مهر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
zahra50-دانمارک-کپنهاگ دوست عزیز یعنی همش سرکاری بود وای که من ساده هم زود باور کردم باور بفرمایید هی با خودم میگفتم ایشون اگه عرب باشن چطوری اینقدر به زبان فارسی مسلط هستند و تیکه کلام ما ایرانی ها رو خوب بلدند بکار ببرندنگو خودتون یه پا ایرانی تشریف دارین...ولی ای ولله سرکاری بامزه ای بود و همینطور حقایقی تلخ....امیدوارم همیشه شاد و پاینده باشید
یکشنبه 24 مهر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
. zahra50 - دانمارک - کپنهاگ -البته که دوست نداری خودت را ایرانی بدانی چون نیستی ،راسیست واقعی کسی است که وقتی با یک نفر اختلاف پیدا کرد ملتی را بی ادبانه مورد توهین قرار ندهد چون خوب و بد درهمه جای دنیا است. از اینجور عکسها و مطالب که بقول خودتان میخواهید رو کنید در مورد تمام مردم دنیا از جمله عربها وجود دارد این دلیل نشد که شما بخواهد ملتی را به این شکل مورد داوری قرار بدهید. بهر سعی نکن که وانمود کنی که ایرانی هستی ولی بخاطر اینکه از ایرانیها ناراحت و آزرده هستی حاضر نیستی خودت را ایرانی بدانی ،شعرهای شاعران عرب که یادت هست در این سایت می نوشتی . بهر حال برایت آرزوی موفقیت میکنم.
یکشنبه 24 مهر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
mastaneh.deldar - ایران - اهواز-دوست گرامی این دوست عزیز ما عراقی هستند که البته هیچ فرقی ندارد که هر شخصی متعلق به چه سرزمینی باشد ، بلکه تنها انسانیت و رفتار آدمهاست که اهمیت دارد، من فقط یک سئوال از ایشان کردم که متاسفانه اگر بهشون برخورده بود باید بمن ناسزا میگفت ولی گستاخانه تمام مردم ایران را مخاطب دشنام و توهین خود قرار داد .
یکشنبه 24 مهر 1390

pelle - سوئد - استکهلم
mastaneh.deldar - ایران - اهواز-دوست عزیز سرکاری کدام است ،سخنگو وزارت خارجه هم پارسی صحبت میکند شعر حافظ را هم حفظ است با تمام مثالهای ایرانی هم آشناست ،هر چقدر او ایرانیست ایشون هم هستند، یکبار دیگرکامنت او را در جواب سئوالی که من از ایشون کردم بخوانید و ببیند کدام ایرانی این همه بیشرمانه به ملت و کشور ایران توهین میکند که او براحتی کرد، قبلا هم یک چنین بحثی با بقیه در این سایت داشت که سعی در دفاع ازعربها و انتقاد از ایرانیها داشت که البته بنظر من هیچ اشکالی ندارد و ایشون حق هر نوع انتقادی را دارند ولی نه به این شکل که انگار منتظر فرصتی بودند تا چادر عربیش را بکمر ببند و در مقابل یک سئوال هر چه فحش و توهین نثار مردم ما بکند، اگر او از سئوال من ناراحت شد چرا به همه مردم ناسزا میگوید ، بقول خودش که یکبار گفت شما ایرانیها اگر از صدام ناراحت هستید چرا آنرا از چشم مردم ما عراقیها می بینید ما عراقیها هم از صدام خیلی صدمه دیدیم .شاد و موفق باشید.
یکشنبه 24 مهر 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
pelle.عزیز بزرگوار هرگز قصد اهانت به هیچ ملتی رو ندارم .از من دلگیر نشید.وقتی بحث پیش میاد ممکنه طرفین به شدت درگیر بشن ولی در نهایت منظور بحث کردنه نه توهین .براتون بهترین آرزوها رو دارم.
یکشنبه 24 مهر 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
pelle جان راستی من اصلا شاعر عرب نمیشناسم ولی واقعا من از شعرای عرب شعری نقل کردم؟نمیدونم شایدم.البته ایرادی هم نداره اگر گفته باشم . من مارکس رو هم میشناسم و ازش نقل قول میکنم ولی مارکسیست نیستم یا از شریعتی هم نقل قول میکنم ولی طرفدارش نیستم.mastane.deldar دوست عزیزم منو ببخش قصدم سر کاری نبود فقط شوخی کردم .خوشحالم ناراحت نشدی.موفق باشی عزیز
یکشنبه 24 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
zahra50 - دانمارک - کپنهاگ. عزیز شما جنایت کاران یک کشور رو جزو شاخص هویت ان کشور حساب کردید!!!! شما مطمئنااز تاریخ بی اطلاع هستید, ولی همین اشاره برات کافی هست که فقط دوکشور در دنیا(ژاپن, امریکا) جنایت کار ادم خوار درزندان دارند, و کشورهای مثل امریکا و انگلیس که هرگز اشغال نشدن بیشتر از همه دچار سردرگمی هویت و تاثیر پذیری از دیگر کشورها هستند.
دوشنبه 25 مهر 1390

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.