آیت‌الله خامنه‌ای: مسئولی که بخواهد کج‌‎روی کند حذف می‌شود

آیت‌الله خامنه‌ای: مسئولی که بخواهد کج‌‎روی کند حذف می‌شود

آیت الله خامنه ای به کشورهای غربی هشدار داد که "ایران را با برخی کشورهای دیگر اشتباه نگیرند"

آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران گفت: "اگر مسئولی در کشور بخواهد کج روی کند و حرکت دیگری در قبال انقلاب اسلامی به راه بیندازد، مردم او را حذف خواهند کرد."

به گزارش سایت آیت الله خامنه ای، وی چهارشنبه ۲۰ مهر (۱۲ اکنبر) در جمع مردم کرمانشاه خطاب به کشورهای غربی اظهار داشت: "ایران را با برخی کشورهای دیگر اشتباه نگیرید، زیرا در ایران اسلامی، اراده و عزم مردم نقش اصلی را دارد و مردم در انقلاب، صاحب سهم هستند."

اظهارات رهبر جمهوری اسلامی در مورد نقش مردم در حکومت، در شرایطی مطرح شده که در فاصله چند ماه مانده به انتخابات مجلس نهم، بسیاری از مسئولان ایرانی بر اهمیت حضور گسترده رای دهندگان در انتخابات تاکید کرده اند.

رهبر ایران هم در سخنان امروز خود، با تاکید بر اهمیت "حضور وسیع و گسترده مردم" و "قانونگرایی و احترام به رای مردم" در انتخابات آینده، گفته است که دشمنان حکومت قصد دارند کاری کنند که "انتخابات کمرنگ باشد".

وی یک ماه پیش انتخابات آینده مجلس را نوعی "چالش" برای ایران و در عین حال "پشتوانه امنیت نظام" توصیف کرده و افزوده بود که نباید اجازه داد انتخابات به امنیت ایران صدمه وارد کند.

رهبر ایران در اظهارات امروز خود نیز با یادآوری "فتنه سال ۸۸" اظهار داشته: "گناه اصلی آتش افروزان فتنه ۸۸ ، تمکین نکردن به قانون و رأی مردم بود."
آیت الله خامنه ای و هواداران وی، تظاهرات خیابانی معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری دهم در ایران را "فتنه ۸۸" می نامند.

وی در سخنرانی خود در کرمانشاه، با توصیف اعتراضات سال ۱۳۸۸ به عنوان "یکی از چالش های پیچیده پیش روی نظام" گفته است: "اگر بعد از انتخابات هم اعتراضی وجود داشته باشد، مسیر قانونی آن مشخص است."

برخورد با 'فساد بانکی'رهبر جمهوری اسلامی ایران در ادامه از مسئولان کشور خواسته است تا کاستی ها را "صادقانه" با مردم در میان بگذارند و افزوده: "ناراحتی مردم در مواقعی است که در برخورد با متخلف و پیگیری عدالت کوتاهی می شود."

وی با اشاره به وقوع اختلاس در سیتم بانکی ایران افزوده است: "خوشبختانه در قضیه فساد بانکی اخیر، مسئولان سه قوه با یکدیگر همکاری خوبی دارند و این قضیه باید تا رسیدن به نتیجه ادامه یابد و متخلف، هر که باشد، با آن برخورد شود تا درس عبرتی برای دیگران شود."


اشاره آیت الله خامنه ای، به پرونده معروف به "اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی" است که در جریان آن، چند نفر از روسای بانک ها برکنار شده یا استعفا داده و برخی مسئولان ارشد دولتی به کوتاهی یا تخلف متهم شده اند.

رهبر ایران ۱۰ روز پیش با اشاره به اطلاع رسانی رسانه ها در خصوص این اختلاس تاکید کرده بود: "رسانه ها بیش از این نباید به جنجال و هیاهو درباره این ماجرا ادامه دهند، بلکه باید به مسئولان اجازه دهند تا عاقلانه، مدبرانه، قوی و با دقت قضایا را پیگیری و بررسی کنند."

رسانه های ایران، تخلف مالی اخیر را بزرگترین پرونده اختلاس در تاریخ این کشور توصیف اند.

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
باز این زیادی کشید و هذیون گفت. مردیکه شیاد جنایتکار
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

farhad352 - ایران - تهران
جلاد ننگت باد وبدان که این بار مردم ایران بی آبرویی و رسوایی رژیم سرتا پا فساد و نیرنگ ترا با شرکت نکردن در انتخابات رسوا خواهند نمود و چهره ضحاک ایران زمین را با تمامی رذالت و مکر و فریب هایش به جهان نمایش خواهند داد . شرمندگی و نفرین ابدی یک ملت بدرقه راهت در سرنگونی عنقریب رژیم ننگین تازی و نمایش انزجار همگانی یک ملت دردفن موجودیت پلید تو در خاک سپاری وجود نکبت بارت
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
منظورت از کج روی گوش ندادن و اجرا نکردن فرمان تو دیگه.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
این بی‌همه چبز با این همه جنایت و برنامه‌ریزی ترور داره ایران را به جنگ و نابودی می‌کشونه.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
خفه مردک حیله گر. الکاپون حقه باز متظاهر بدین. تو از احساسات مذهبی ملت سواستفاده کردی خود را یک شبه ایت الله نمودی و قیافه حق بجانب می گیری ولی مشتی خائن به ملت را مسول می کنی تا بچاپند ولی برای ماله کشی روی گندکاریهایشان به روزنامه ها نهیب میزنی زیرا دست چلاق خودت الوده است. مشتی هم فکر میکند تو بحقی ولی غافل از اینکه در راس این دزدیها قرار داری غیرمستقیم. مرگ برتو و اهل ایالت باد که هرکدام خانه ای یا سهامی و شرکتی در کشور های غربی خریده اند و پاسپورت انجا را دارند برای روز موعود.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

sharafYabi - انگولا بیمبه - انگولا بیمبه
تو گفتی و ما باورمان شد و انها هم ترسیدند.البته همه میدانند که کج روی و حرکت در مقابل انقلاب فقط انحصار خودت و نوکران دزد, قاتل و بی خاصیت بیتت میباشد. دیگری فعلا جرات و جای انجام ان را ندارد. تو خودت همه را انجام میدی, چیز دیگه ای برای کسی نمونده.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

robinhood2020 - انگلیس - بیرمنگام
منظورش از کجروی تکخوری بود.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
زنده باد رهبری. ای کسانی که انکار میکنید اگر در ایران بودید و یا خارج نشین بودید به تلویزیون و ماهواره های خود نگاه می انداختید تا بجای خودرا فریفتن این استقبال میلیونی مردم از رهبرشان را میدید.که در هیچ جای دنیا چنین صحنه های ناب و زیبایی را نخواهید یافت! آل سعود و پرزیدنت های آمریکا حتی در آرزوی یک در هزار استقبال مردمانشان از خود هستند. پس اگر کمی فرهنگ و ادب برایتان باقی مانده به عقیده اکثریت دیگر هموطنانتان احترام بگزارید.
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

mortimer - ایران - اصفهان
پس یه لطفی بکن خودتو و نوکراتو از رو کره زمین حذف کن...
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
پس خودت چی کج و کوله چلاق که از همه بدتری ...با اون قیافه هایه کریهتون..که حتی عزرائیل ازتون میترسه...کم می کشید ???کم دزدیدین?? عوضی کم بلا سر مردم نیاوردین...برو بمیر
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

dara20 - ایران - تهران
شیاد اگر مردم صاحب سهم هستند چرا تو مطلق خوانده می شوی و بی شرمانه برای 70 میلیون نفر یکجانبه و ابلهانه تصمیمات غلط و ضد بشری می گیری? تنها مرگ انهم با خفت سزای توست مرتیکه الدنگ
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ضحاک زمان که به جای 2 مار بردوش صدها هزار مار را به جان ملت بخت برگشته ای انداخته---- اینهمه هنرمند خارجی و ایرانی در سنین پائین مردند این پفیوز با نوشیدن خون زنده است ملت هم 33 سال است ورد می خواند اینها رفتنی هستند کم کم بصورت جوک در امده/
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. از چرچیل نقل و قول است که از و سئوال میکنند چرا مثلا کشوری مثل ایرلند را تسخیر و اشغال نمیکنی‌ در جواب می‌گوید در کشوری که اکثریت نادان و اقلیت خائن باشه راحت میتوانی‌ آن کشور را تسخیر و اشغال کنی‌ چه نظامی چه سیاسی چه اقتصادی و و. به امید روزی که فهم و شور سیاسی و اجتماعی بالا و بالاتر تا آن زمان دیگه احتیاج به رهبر این چرندییت قرون وسطی با این امام زمان‌های احمقی نژادی نباشه و هر کس رهبر و انتخاب کننده خود باشه. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پایند با د ایران عزیزمان
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
مسیح پسر مریم - ایران - تهران داروهات رو خوردی ???وطن فروشی به عرب زاده ها بسه...ایران ماله ایرانیه
شنبه 23 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.