گوشت بلدرچین، بهانه درگیری و جدایی یک زوج شد

گوشت بلدرچین، بهانه درگیری و جدایی یک زوج شد


مردی در دادگاه خانواده گفت: همسرم به دلیل اینکه تنها یک هفته برایش گوشت بلدرچین تهیه نکردم، مرا رها کرد و 3 سال است که به خانه مادرش رفته است.

به گزارش  فارس ، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست تمکین زن خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.
 
این مرد در حضور قاضی این پرونده با بیان اینکه همسرم 3 سال است که خانه را ترک کرده و هر چقدر واسطه می‌فرستم و خودم به دنبالش می‌روم، باز نمی‌گردد، گفت: بیشتر مشکل ما به خاطر مادر زنم است چرا که دائم در زندگی ما دخالت کرده و به همسرم می‌گوید که با من زندگی نکند.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه حدود 5 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، افزود: ما فرزندی نداریم و همسرم حاضر به داشتن فرزند نیست؛ در واقع او تمایلی به ادامه زندگی با من ندارد و دائم از من درخواست پول می‌کند.
 
مرد در ادامه با بیان اینکه تمام مشکل ما از بلدرچین شروع شد، گفت: همسرم از همه کار‌های من ایراد می‌گیرد و حتی از گوشتی که من برای خانه تهیه می‌کنم، نیز ایراد گرفته و می‌گوید تنها گوشت گوسفند می‌خورد نه گوشت گوساله‌ای که من برای منزل تهیه می‌کنم، در حقیقت همسرم بهانه‌گیر است.
 
وی با بیان اینکه همسرم مرا تهدید کرده بود که یا گوشت بلدرچین تهیه کنم یا او به خانه مادرش می‌رود، ادامه داد: همسرم مدعی است که تمام مشکلش سر این موضوع است که برایش گوشت بلدرچین تهیه نمی‌کنم و می‌خواهد جدا از من زندگی کند تا به خواسته‌های غذایی‌اش برسد.
 
مرد در ادامه افزود: در حال حاضر که همسرم در خانه نیست 2 بلدرچین در یخچال است و من زمان حضور او نیز این گوشت را تهیه می‌کردم ولی دیگر از دستورات او خسته شده بودم و تنها یک هفته گوشت بلدرچین در خانه نداشتیم.
 
وی عنوان کرد: مهریه همسرم 250 سکه بهار آزادی است که آن را درخواست کرده و در حال حاضر در حال دریافت است؛ همسرم تنها پول مرا می‌خواهد ولی من وضعیت مالی متوسطی دارم و نمی‌توانم خواسته‌های زیاد همسرم را تهیه کنم.
 
مرد با اشاره به اینکه در خانه مادر همسرم، زن سالاری است، گفت: همسرم 3 سال است که مرا ترک کرده و من دیگر تحمل دوری از او را ندارم و حاضرم هر مقدار که گوشت بلدرچین بخواهد، برایش فراهم کنم تا بازگردد و دیگر به خانه مادرش نرود.
 
وی در انتها ادامه داد: در حال حاضر همسرم خانه‌اش را تغییر داده و من آدرس جدید او را بلد نیستم ولی دیگر تحمل ندارم و تمکین همسرم را می‌خواهم.
 
قاضی عموزادی بعد از صحبت‌های مرد، آدرس جدید زن را برای ارائه دادخواست و حکم تمکین خواهان شد و به دلیل نبود آدرس جدید رسیدگی به جلسه دیگر موکول شد.
 

sepherdad - استرالیا - سیدنی
"قاضی عموزادی بعد از صحبت‌های مرد، آدرس جدید زن را برای ارائه دادخواست و حکم تمکین خواهان شد و به دلیل نبود آدرس جدید رسیدگی به جلسه دیگر موکول شد""!!!!! فکر نکنین فقط ایران اینجوریه نه!! در همه جای دنیا همینه!.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
بمیرم چقدر دلم سوخت. اگه داستان اون جوری باشه که گفته، زنش یا خیلی نادانه یا اصلا دوستش نداره. عجب دنیاییه.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

marius111 - رومانی - بو خارست
از ریشه خراب بودن این زوجین
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

اتحاد ایرانیان - ایران - شیراز
خدا داده دختر مجرد دم بخت
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

Coco - کانادا - تورنتو
عجب خریه این یارو، خودش داره میگه "همسرم دیگه منو نمیخواد.." با این همه هنوز مسج را نگرفته..حالا مگه چی‌ بوده این تحفه که اینقدر واسش تب کردی ؟؟ اتحاد ایرانیان، خوب گفتی‌ اینو،،بابا نمیخوادت هزارتا دیگه ریخته واست
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

chatoli - ایران - تهران
آدم تعجب می کنه واقعاً از حماقت بعضی ها ! من اصلاً وارد جزئیات و ریشه های بروز اختلاف بین این زن و مرد نمیخوام بشم اما یکی نیست به این آقا بگه این خانم که 3 ساله ترک زندگی و مسئولیت و تعهد کرده ، تو هم که داری مهریشو میدی ، میدونی که اون هم گوشت بلدرچینش نباید ترک بشه ، باز بچه میداشتی میگفتم واسه خاطر بچه چشم به روی ندانم کاری های زنه بسته ، پس عقلت رو دادی اجاره که هی خانم خانم میکنی؟ بیخود نیست که گفتن محبت زیادی مرض میاره! محبت باید دو طرفه باشه عزیز دل برادر
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.