تاج: این ۶ گل جواب دور افتخار بحرین با پرچم عربستان بود


 

تاج: این 6 گل جواب دور افتخار بحرین با پرچم عربستان بود

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: 6 گلی که به بحرین زدیم پاسخ دور افتخار آنها با پرچم عربستان بود.

مهدی تاج در گفت و گو با فارس درباره برتری 6 بر صفر ایران برابر بحرین عنوان کرد: معتقدم فوتبال ایران پتانسیل زیادی دارد و کی‌روش هم خیلی خوب می خواهد از این توانایی ها استفاده و بهره برداری کند. من به آینده فوتبال خوشبینم هر چند که هنوز در ابتدای راه هستیم.

وی افزود: پیروزی مقابل بحرین خیلی شیرین بود و آن هم به دلیل خاطره بدی است که در سال 2001 بابت شکست مقابل این تیم داشتیم. آنها مانع این شدند که ما به جام جهانی برویم و سپس با پرچم عربستان دور افتخار زدند و این صحنه هیچ وقت از ذهن مردم ایران پاک نمی شود. زدن 6 گل به بحرین حرف های زیادی داشت و پاسخ رفتار آن زمان بحرینی ها بود.
 
تاج تصریح کرد: بازی برگشت هم مهم است. اکنون شرایط جدی تر شده و باید بدانیم که آنها میزبان هستند و باید حواسشان را بابت مسائل حاشیه ای جمع کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا ناظر امنیتی فیفا گزارشی ارسال کرده یا خیر گفت: اتفاقی رخ نداد که بخواهد گزارش کند. بازی در شرایط مطلوبی برگزار شد.
 
تاج در جواب به این پرسش که گفته می شود دو بازیکن بحرینی در ایران پناهنده شده اند، به فارس گفت: من چنین چیزی نشنیدم.

نایب رئیس فدراسیون در خصوص رای فیفا بابت تیم امید ایران و عراق گفت: هنوز رایی صادر نشده اما تا دو سه روز آینده رای صادر می شود. تا قبل از صادر شدن رای، هر گونه اظهار نظری، گمانه زنی است.


بلاژویچ: این برد را در خواب هم نمی‌دیدم
جشن واقعی فوتبال ایران بود

 سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به برتری 6 بر صفر تیم کشورمان برابر بحرین گفت: در خواب هم چنین پیروزی بزرگی را تصور نمی کردم.

میروسلاو بلاژویچ  در مورد برتری 6 بر صفر ایران برابر بحرین گفت: چنین پیروزی بزرگی را هم در خواب تصور نمی‌کردم. ایران بسیار عالی بود و عالی بازی کرد. جشن واقعی فوتبال ایران شب گذشتخ برگزار شد. جشنی که ایرانی‌ها مستحقش بودند. من امیدوارم تیم ملی فوتبال ایران قله‌های افتخار آسیا را فتح کنند.

وی در مورد اینکه اگر بحرین 10 نفره نمی‌شد ایران می‌توانست پیروز شود،‌ تصریح کرد: ‌بحرین با 11 بازیکن هم هم می‌باخت. بازی با تیم‌هایی که یک بازیکنشان اخراج می‌شود و یک نفر کمتر دارند، خیلی سخت‌تر است. ایران خیلی عالی بازی کرد و یک پیروزی بزرگ به دست آورد. بازیکنان ایران بسیار حرفه‌ای بازی کردند و گل‌هایی که زده شد بسیار زیبا بود. ملت ایران از این پیروزی شاد شدند.
 
سرمربی تیم مس کرمان در ادامه در مورد بازی شنبه آینده با پرسپولیس گفت: قطعا این دیدار یکی از بازی‌های جالب نیم فصل لیگ خواهد بود. ما سعی می‌کنیم بهترین بازی خود را برابر پرسپولیس انجام دهیم و به آنچه استحقاقش را داریم، برسیم.
 
بلاژویچ در مورد اینکه قرار است پاداش پیروزی برابر پرسپولیس را او تعیین کند، گفت: ‌اگر پرسپولیس را ببریم سر تک تک بازیکنان را می‌بوسم. این پاداش من است.


 
دیلی نیوز: بی‌کلاس‌ها 6 تایی شدند

نشریه چاپ منامه تیم ملی بحرین را در جدال با ایران "بی‌کلاس" خواند.


 


روزنامه دیلی‌‌نیوز در گزارشی که از جدال شب گذشته ایران و بحرین در ورزشگاه آزادی انجام شد و مردان کارلوس کی‌روش با ارائه بازی برتر 6 بر صفر حریف عربی خود را شکست دادند، این نشریه از تیتر "بحرین بی‌کلاس 6 تایی شد" استفاده کرد،اما در گزارش خود این باخت سنگین را قابل فراموشی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل قلمداد کرد.
 
 دیلی‌نیوز نوشت: پس آنکه در همان دقیقه اول بازی راشد ال حوتی، مدافع بحرین به خاطر دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد، همه چیز به ضرر میهمانی که هیچ‌گاه خود را باز نیافت و به سود میهمان رقم خورد.
 
 در ادامه این نشریه عنوان کرد: در ورزشگاه آزادی که بیش از 70 هزار نفر تماشاگر حضور یافتند، میزبان در هر نیمه بازی سه گل زد تا ایران در سومین مصاف خود در مرحله مقدماتی جام جهانی به پیروزی پرگل برسد. اما میهمان در سومین مصاف خود با چنین شکستی مواجه شود.
 
 به باور تحلیل‌گر این نشریه عامل اساسی این ناکامی در دقیقه نخست بازی زمانی که الحوتی روی آندرانیک تیموریان هافبک تیم ایران خطای فاحش کرد و به دستور داور مسابقه اخراج شد، رقم خورد. از این رو این نشریه نوشت: پس از آن تیم بحرین از لحاظ روحی اسیر میزبان خود شد. حتی ابتدای  نیمه دوم به نظر رسید بحرین بهتر از نیمه اول عمل خواهد کرد، اما میزبان به بازی تهاجمی خود ادامه داد و سه گل دیگر نیز زد.
 

Azadikhah - هلند - تکسل
از این به بعد به جای واژهٔ نامانوس آبکش بگوئید:بحرین
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
جواب دور افتخار بحرین با ده سال تاخیر از جانب جناب تاج داده شد.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

mnm - کره - اینچان
تبریک میگم ....واما نمدانم چرا از عربها .از بزرگشان گرفته تا کوچکشان متنفرم....دست خودم نیست .نابود باد عرب بی خاصیت
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫تیم فوتبال بحرین واقعأ بی کلاس اند،چون اگر کلاس داشتند هنگامیکه ایران را در ۲۰۰۱ ناجوانمردانه و با وقت کُشی های بیجا که مختص تیم های عربیست بردند نمیبایست با پرچم سوسمار خوارها دور میدان با پرچم کشوری بیگانه تر از ایران دور افتخار بزنند،اگر اینکار را هم نمیکردند،بازهم انعامشون پیش اربابشون که وعده داده بود محفوظ بود.حالا اون جامعه شناسی که استاد دانشگاه و سوپاب اطمینان رژیم است و من متأسفانه اکنون نامش را بیاد نمیآورم هی بگوید ما ایرانیها نژاد پرستیم.بجای تحریم کردن و بازی نکردن با ورزشکاران اسراییلی،ایران باید با بعضی تیمهای عربی بازی نکند.در پایان این پیروزی شیرین را به هموطنانم تبریک عرض میکنم و امیدوارم در بازی برگشت هم تیم ما روی تیم بحرین را بازهم کم کند.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
این برد زیاد من رو خوشحال نکرد . مردم بیشتر از شکست اعراب خوشحال شدن تا برد 6 تایی ها !! .. اگه عربستان جلو تیم حریفش 6 تا میخورد شاید به اندازه ی همین بازی خوشحال میشدند .. مساوی ایران جلو استرالیا .. هزاران بار قشنگ تر از برد 100 بر صفر مقابل بحرین بازیکن در زندان هستش!
جمعه 22 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.