داود احمدی نژاد:گفتند درباره آن آقا چیزی نگو , ۱۰ برابر اختلاس در ماجرای ترکیه انجام شد تا ساکتشان کنند

داود احمدی نژاد:گفتند درباره آن آقا چیزی نگو ,

 10 برابر اختلاس در ماجرای ترکیه انجام شد تا ساکتشان کنند

عصر ایران : داوود احمدی نژاد نماینده ویژه رئیس جمهور در پدافند غیرعامل گفت: فساد بزرگ بانکی اخیر تنها یکی از پرونده هایی است که با دست خط جریان انحرافی دولت اتفاق افتاده است.

به گزارش خراسان داوود احمدی نژاد در همایش «از ادعای ولایت تا ولایت مداری» که به همت تشکل دانشجویی جامعه اسلامی دانشگاه فردوسی عصر روز گذشته در تالار دانشکده اداری و علوم اقتصاد برگزار شد فساد بانکی اخیر را تنها یکی از پرونده هایی برشمرد که با دست خط جریان انحرافی اتفاق افتاده است.

وی با بیان این که پرونده «فولاد خوزستان» را وی از ماه ها قبل به کمیسیون اصل ۹۰ گزارش داده بود ادامه داد: «فقط این ها که نیست ۱۰برابر اختلاس در ماجرای عذرخواهی ترکیه از ارمنستان و پرداخت غرامت انجام شده است!»

وی افزود: « و این یک مورد است، در قضیه ای که یک لوح از سفیر انگلیس گرفتند و درازای آن ۲ تا قول دادند، یکی این که آن نکاتی که درباره ایران کاوش شده هبه کنند به آن لوح تا آن کامل شود (می خواهم) ۱۰۰سال هم نشود»

وی ادامه داد: «ما ۳۲سال در برابر ترکیه طوری رفتار کردیم که تنش بین ما و ترکیه نباشد چون اهم و مهم است، ما گفتیم شیطان بزرگ را باید تکلیفش را روشن کنیم نه این که با جای دیگری درگیر بشویم. این ها در واقع آمدند درگیر کردند. بعد از این که گفت ترکیه از ارمنستان عذرخواهی کند، غرامت بدهد نمی دانید چه شد،چون همین اتفاقی که در این اختلاس شد ۱۰برابرش آن جا شد که آن را ساکت کنند.»

وی همچنین به تضاد ادعای ولایت مداری با رفتار و گفتار برخی مسئولان اشاره کرد و گفت: آنانی که به دنبال برگزاری جشن نوروز و جشن ۲۵۰۰ساله شاهنشاهی هستند چه سنخیتی با ادعای ولایت مدارانه دارند؟

داوود احمدی نژاد با تاکید بر این که شکوفایی و اعتبار برجسته کشور از برکت مکتب اسلام است نه مکتب ایرانی افزود: عزت ما از نظام ولایی است نه از مکتب ایرانی نماینده ویژه رئیس جمهور در سازمان پدافند غیرعامل در ادامه سخنان خود بذل و بخشش های جریان انحرافی، نفی اصالت حجاب، زیر سوال بردن ارزش حجاب در نشریه خاتون، عزل و نصب های نادرست و همایش ایرانیان مقیم خارج را از دیگر رفتارهای متضاد با اندیشه ولایت مداری برشمرد و تصریح کرد: این همه افراد فرهیخته و توانمند در کشور داریم چرا به جای این که آنها را جذب کنیم به دنبال ایرانیان مقیم خارج هستیم، اگر این ها به شما و کشورشان دل داشتند که فرار نمی کردند.

داوود احمدی نژاد توجه نکردن به فرمایشات رهبری را آفتی برای نظام دانست و اظهار داشت: مقام معظم رهبری ۳بار تذکر دادند و بعد کتبا و رسما نوشتند. وقتی می گویند نباشد پس نباید باشد.

وی در پاسخ به سوال یک دانشجو که پرسید «ولایت مداری رئیس جمهور را با توجه به جریان انحرافی، برکناری برخی وزرا و این که گفته اند رابطه من با مقام معظم رهبری رابطه پدر و فرزندی است را چطور ارزیابی می کنید» اظهار داشت: «مرز عقیده مهم است نه مرز مادی. امروز کسی در کنار ما قرار گرفته که آیات الهی را اشتباه بیان و تحلیل می کند، خودتان فکر کنید چه ارتباطی می تواند وجود داشته باشد، برخی از من می خواهند اسم ببرم ولی شما با یک اشاره باید متوجه شوید.»

به من گفتند چیزی درباره آن «آقا» نگو

داوود احمدی نژاد همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر سمت و مشاغل وی قبل از دوران ریاست جمهوری برادرش توضیح داد:« بعد از انقلاب وارد کمیته و سپاه شدم و افتخار می کنم سردار سپاه هستم. در دولت نهم بعد از این که دیدم عناصر نامطلوب در دولت نفوذ پیدا کرده اند با وجود این که نیاز مالی نداشتم وارد مجموعه بازرسی شدم اما به من گفتند به این «آقا» کاری نداشته باش و چیزی نگو ولی من گفتم اخلاقا و شرعا نمی توانم، گفتند پس جایی در بین ما نداری و برو! ولی بعد دیدند بد شد و گفتند برو پدافند الان هم می گویند چیزی درباره فلانی نگو.»

romano - ایران - تهران
این حکومت دارد با سرعت نور بطرف مرگ می‌رود حالا بشینید ببینید. همه این حرفها با هدف است اما اینها دارند همه کارها را با سرعت بسیار زیاد انجام می‌دهند و این برای اینها مرگ می‌آورد.خیلی ابله هستند از سال 88 تا الان به سراشیبی خطرناکی افتاده‌اند که هر لحظه سرعت آنها را دارد زیاد می‌کند. خامنه‌ای در خیال خود حذف پست رئیس جمهوری یا چیزی را در سر می‌پروراند و فکر می کند تا چند سال آینده به بمب اتم می رسد (زهی خیال باطل ما فنی هستیم می‌دونیم الان وضعیت اینها چیه مخصوصا در مدیریت پروژه تمام موشکها و باقی چیزهاشون هم جفنگه خودتون یکروز می‌فهمید). از انطرف هم احمدی نژاد و سپاه و .. دارند سهم خود را در خیال می‌پرورانند. از حرفهای این نخودی کاملا بوی خیالهای پشت پرده می‌آید. راه نجات اینها تنها یک انتخابات با حضور موافقان سبز‌اللهی اینهاست که خامنه‌ای در دایره قدرت دیکتاتور کلاسیک به سرحد جنون نزدیک شده. کسی در قدرت می‌تواند باشد که شراکتش را برای بهایی نیز قبول کند چون تسهیم قدرت بخشی از قدرت در دنیای امروز است اما موسوی و کروبی اینطور نیستند و اصلا زاده این نظامند. تاریخ معلم خوبی برای ملتهاست.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

Arash_Barcelona - اسپانیا - بارسلونا
همش فلانی.همش اون اقا..همش بگم.میگما..مرده شور اون ملکت داری شماها رو ببره کی دست از این خیمه شب بازیتون ور میدارید.انگاری که مملکت ارث پدره ... تونه..ملت از نداری و از گشنگی جونشون به لب رسیده . لعنت به اون دین نداشتتون.لعنت به اون رهبر خونخوارتون.لعنت به اون پدری که ...
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

farhad352 - ایران - تهران
سگ زرد برادر شغال است و این ابله هم همچون داداش بیشعورش در بلغور کردن اراجیف در حال تمرین است. مرگ بر خیانتکاران به ایران و ایرانی چه و چه اون!
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

amir58 - ایران - مشهد
تویکی خفه شو.اگه ا.ن رییس جمهورنمیشد شماگداگشنه ها راکی میشناخت.!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
تازى بی حیثیت وقتى که در باره ایران و ایران باستان حرف مى زنى اول دهان نجست را بشور نام مقدس ایران را آلوده حرف هاى نشسته ات نکن
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
وقتی چوپان و قاطر بان بشن نماینده مجلس تکلیف بهترازاین نمیشه
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
ولی خودمونیم یک دونه ادم با قیافه و شمایل یک انسان نرمال و سالم تو اینها نیست. هر کس هم یه خورده نرمال میزنه از میون اینها, میزنه به چاک. یکی از یکی کریه تر. بیخود نیست که پروردگار عالم وقتی حضرت جبرائیل را به سوی حضرت مریم فرستاد, او را در جسم یک انسان خوش بر و رو فرستاد, زیبائی درون و بیرون بسیار با هم موازی هستند. اگر میخواست یکی مثل اینها بفرسته, مسیحیت شروعی نداشت. منکه فردا یک کفاره ای بابت دیدن این عکس خواهم داد.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

ali158 - روسیه - مسکو
amir-amir - کانادا - تورنتو. من از مسکو دستتا میبوسم به خاطر متنی که نوشتی. . sharafYabi - انگولا - بیمبه. قربونت سر راه یک کفاره واسه منم بده ,به مرگ خامنه ای پولتا میدم. ..... این اشغاله ها پیشرفت کم ایران را میگذارن به اسم اسلام نه ایران
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

اپوزیسیون - ایران - گرمسار
سگ زرد برادر شغال است. هر چی باشه خانوادگی متعلق به احمق نژاد هستی. تو اگه می خواهی آدم پاکی باشی و خودت را سپاهی قدیمی میدانی چرا شهامت نداری اسم مشاعی را ببری. پ1اسداری که این همه بزدل و تروسو باشه و از ترس از دست دادن شغلش شهامت و راستگوئی خودش را از دست داده و حتی با مشاهده فساد در دولت آخوندیسمی حاضر به بازنشستگی نمی باشه باید بمیره. ضمناً ولایت مداری یعنی ..مالی به سبک اسلامی و یا دست بوسی و جان نثاری به سبک پهلوی قبل از انقلاب.
جمعه 22 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
اینههم اقای یهودینژاد.برای اینده دستوپامیزنه.
جمعه 22 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.