واکنش حدادعادل به تیترروزنامه هادرباره دخترش

واکنش حدادعادل به تیترروزنامه هادرباره دخترش


غلامعلی حداد عادل که در برنامه پارک ملت حضور یافته بود ، توضیحاتی را درباره علت تحصیل و زندگی دخترش آزاده حدادعادل در ژاپن و آمریکا ارائه داد .

به گزارش خبرنگار آینده، شهیدی فر مجری برنامه از دکتر حداد عادل پرسید : امروز خبری در روزنامه درباره دختر شما نوشته شده بود که تداعی این موضوع بود که فرزندان مقامات برخلاف آنچه گفته می شود در خارج از کشور زندگی و تحصیل می کنند و این طور مسایل .

حداد عادل نیز در پاسخ به این موضوع گفت : دخترم وقتی دانشگاه قبول شده بود ازدواج کرد و داماد بنده پزشک است. ژاپن به شوهر دخترم بورس تحصیلی در رشته ژنتیک مولکولی داد و این بورس همزمان شد با فارغ التحصیلی دخترم در مقطع کارشناسی و خلاصه انها راهی ژاپن شدند .

حدادعادل در ادامه باتاکید براینکه دخترش نیز در ژاپن ادامه تحصیل داد ، تصریح کرد : البته دخترم از جایی بورسیه نبود و بخاطر همسرش راهی آنجا شد .

وی همچنین درباره آمریکا رفتن دخترش گفت : بعدها به سبب تحقیقاتی که همسر دخترم در یک دانشگاه امریکایی انجام داد ، به همراه دو فرزندشان راهی آمریکا شدند اما بعد از سه سال به ایران برگشتند .

حدادعادل درباره علت بازگشت خانواده دخترش به ایران گفت : در امریکا نوه هایم در مدرسه اسلامی درس میخواندند اما شرایط زندگی برای انها راحت نبود و در نهایت دخترم و خانواده اش به ایران برگشتند.

وی درپاسخ به اینکه در حال حاضر دخترش به چه کاری مشغول است گفت : دخترم در ایران کار نانوتکنولوژی را دنبال نکرد و با مادرش همراه شد و شبکه زنان دانشمند جهان اسلام را راه اندازی کردند تا زنان دانشمند را به زنان جهان اسلام و خارج از جهان اسلام معرفی کنند .

وی در انتقاد از تیترهایی که برخی روزنامه ها و رسانه ها درباره تحصیل دخترش در ژاپن و آمریکا زده بودند ، گفت : در عالم سیاست رقبا از هرفرصتی استفاده می کنند تا دندان خود را به تن رقیب فرو کنند .

حدادعادل هم چنین گفت : برای پیشرفت علم به قول رهبری باید هرکجا شد رفت ، باید به ژاپن هم رفت ، حتی به امریکا البته با حفظ مواضع .

وی شایعه تعلق برجهای دوقلو در عفیف آباد شیراز به خود را نیز رد کرد و گفت: کسی که آنجا در حال ساخت ساختمان بوده این شایعه را راه انداخته که البته صدایش کردیم و با او برخورد شد. اما هنوز این شایعه در شیراز می چرخد و اگر من آنجا چیزی داشتم برای شما و بیننده شما.

حداد البته تاکید کرد که آدم فقیری نیستم و فقیرنمایی نمی کنم.

ایران بانو - ایران - تهران
خوب شد برادرت شهید شد که تو به یک نان ونوایی برسی ..فقط سر بچه های برادرت بی کلاه موند
سه‌شنبه 19 مهر 1390

alirezaperspolisi - ایران - بندرعباس
حدادعادل هم چنین گفت : برای پیشرفت علم به قول رهبری باید هرکجا شد رفت ، باید به ژاپن هم رفت ، حتی به امریکا البته با حفظ مواضع . اینو رهبری گفته یا پیامبر ای خدااااااااااااااااا هستی یا تو هم .. پدرسگها دزد زاده گدا زاده الهی حرومتون بشه هرچی بنام ملت بکام شما شده حروم لقمه ها
سه‌شنبه 19 مهر 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. چرا نه آقای عادل چه اسمی و چه ماری زیر این ریش و اسم همه چیز‌ها واسه خودشان حلال و خوب است از ماشین شخصی‌ تا وسایل زندگی‌ همه مدرنترین و بهترین با مارک‌های استاندار ولی‌ واسه مردم همه چیز حرام و غربی و کفر از این چرندیات است فقط باید امید داشت به آن روزی که فهم و شور و از همه مهمتر آگاهی‌ سیاسی و اجتماعی عامه مردم بالا برود و هر کس رهبر و راهبر خود تحت قوانین و آرمان‌های اجتماعی و بین‌المللی تا دیگه کس‌های اقدی مثل این احمقی نژاد‌ها و امام زمان‌های قرون وسطا جای تکان خوردن ناداشته باشند. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پایند با د ایران عزیزمان.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

بابک - ایران - سبزوار
غلط کردی مردکه دزد .
سه‌شنبه 19 مهر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
در مورد نوه مو طلایی که در لابراتوار انگلیس برای دختر ش که عروس خامنه ای هست چیزی نگفت ؟ که مجتبی داماد خواجه اش داره پسر انگلیسی اش را از چشم همه پنهان میکنه !!!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Royan - المان - المان
چه علی خواجه , چه خواجه علی , کسانی که غرب و شرق را رد میکردنند نباید از مواهب آن هم برخودار بشوند. اگر نظری رهبری این است , یک بوم و دو هوا که نمیشود. دخترت و یا دامادت هردو کار اشتباهی کردند و باید از امکاناتی که در ایران برای تدریس همگان است استفاده می کردند.
-----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را نیز بنویسید , در غیر اینصورت از درج نظرات شما در آینده معذور خواهیم بود.
باتشکر
سه‌شنبه 19 مهر 1390

آرش کمانگیر3 - ایران - تهران
صدالبته انبار آهن ایشان در جنوب شرقی تهران در مجاورت تعمیرگاه شرکت واحد که وسعت آن به اندازه ای است که باید با تاکسی در داخل آن بگردی نمی گذارد ایشان از ثروت بدشان آید
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
اگر دخترک دانشمند سواد نانو تکنولوژی یا حتی یک تحقیق ساده مربوط به ژنوم داشت نمیرفت مفت خوری و شبکه زنان دانشمند مسلمان رو درست کنن!حقیقتا که راست است تو ایران هرروز میروند مرگ بر استکبار میگویند بعد فرزندان جون جونی یکی یک دونه دردونه شون همه یا درکاناد یا درامریکا یا دراروپا یله هستند پس اون مرگ بر آمریکا چی شد ؟ حالا همچین میگه که هر کی ندونه فکر میکنه دومادش بچه حسنقلی خان قصاب محله سرآسیابه. بابا دومادت هم بچه یک آقازاده دیگه اس. میگی نه اسم و فامیلش رو بگو تا اصل و نصبش رو سه سوت واست در بیاریم.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
یعنى شما اعتقاد دارید وقتى که به امریکا سفر باید کرد در انجا باید شعار مرگ بر امریکا را عملا انجام داد, وقاحت و پر روئى و بى حثیتى از سر و روى تریاکى اش مى بارد
سه‌شنبه 19 مهر 1390

kian ahvaz - ایران - اهواز
من انسان بدبینی نیستم ولی مملکت ما عملا تبدیل به مافیای قدرت و ثروت شده و تا بازار عوام فریبی گرم است و ایران پر از انسان های خر متعصب هست دزد هم هست اختلاس هم هست زندان و چوبه دار هم است جایی که انسان برحق شدنش دار مجازاتش میشود و همنوعانش برای جان دادنش نیمه شب به خیابان می ایند و با یا قیافه های حق به جانب لحظات جان دادن همنوشان را مینگرند و یا موبایل بدست سعی در ضبط این ننگ های تاریخی دارند ناحداد ها و نا عادل ها اریکه قدرت خواهند بود و به حماقت این مردمان خواهند خندید تا زمانی که ملت ما مسخ استعمار مشتی زنده رمال هستند نماینده ملت و سرزمین ما در برابر چشم های بیدار جهانیان جانوری همچون احمدی نژاد است و تا زمانی که چشم امید مردم به شیادانی چونی رجوی ها و متظاهرینی چون مجاهدین واپسگرا باشد ازادی و توسعه بی معناست....بقول خوش باور عزیز شاد و واقع بین باشیم....
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

persepolis52616 - ایران - تهران
یعنی چی هرکی از فرزندان مقامات درس میخونه یا خراجه شما بهش میین دزد؟کی گفته هرکی درس خونده سهمیه داشته یادزدی کرده؟اصلا شما میدونید پدر حداد عادل زمان شاه تاجر بوده...انبار های چای داشته؟چرا مزخرف تلاوت می کنید...شماها خودتون چه جوری رفتین خارج؟ اه اه اه از اینهمه حسادت
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
persepolis52616 - ایران - تهران:هیچ نوع حسادتی در کار نیست.حالا چون پدرش انبار چایی داشته شوهر فرزندش باید بورسیه بگیره!؟.چرا بقیه از بورسیه محرومند و طرفداران خودشون باید بورسیه بگیرن؟ نمونهاش اینجا زیاد دیدم
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.