استیلی: قلعه‌نویی بچه محل ما است


استیلی: قلعه‌نویی بچه محل ما است، کیانی را نیم فصل می‌آوریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قصد داریم کیانی را با توجه به اتفاقات اخیر در نیم فصل جذب کنیم.

به گزارش  فارس، حمید استیلی در خصوص اردوی 3 روزه کیش اظهار داشت: خوشبختانه اردوی خوبی را در کیش برگزار کردیم و به اهداف پیش بینی شده خود رسیدیم. در کنار این اردو بازی تدارکاتی خوبی را نیز به نمایش گذاشتیم که در این بازی حرکت‌های خوب تیم برای ما بسیار امیدوار کننده بود.

وی افزود: امیدوارم در بازی سنگین مقابل مس کرمان بتوانیم با داشتن ملی پوشان خود و یک بازی منطقی و هوادار پسند به 3 امتیاز بازی برسیم و به بالای جدول برویم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص جذب مهدی کیانی مهاجم اخراجی تراکتور سازی گفت: به دنبال این هستیم که در نیم فصل یک بازیکن لیگ برتری بگیریم. نظر ما روی کیانی است، ما این بازیکن را از قبل زیر نظر داشتیم و می‌خواستیم زودتر جذب کنیم، اما شرایط این کار فراهم نشد. نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد چون خودش دوست دارد به پرسپولیس بیاید یعنی دو طرف دوست دارند به یکدیگر همکاری کنند اگر خدا بخواهد تا نیم فصل کیانی به پرسپولیس می‌آید.

وی در پاسخ به سؤالی که فکر می‌کنید با این کار قلعه نویی ناراحت ‌شود، گفت: امیر بچه‌ محل ما است و دوست خوب من است. می‌دانم دوست دارد به ما کمک کند انشا الله قلعه نویی راضی است و این اتفاق خواهد افتاد. من همیشه اتفاق خاصی برای آقای قلعه نویی قائل هستم.
 
استیلی در پاسخ به اظهارات سپهر حیدری عنوان کرد: من همیشه سپهر را دوست دارم، خودم ایشان را فصلی که قهرمان شدیم به پرسپولیس آوردم اما امسال این اتفاق نیفتاد. من همیشه به نیکی از ایشان یاد می‌کنم چون بازیکن خوبی است. امیدوارم همیشه موفق شود. دیگر حرف دیگری نمی‌زنم.
 
وی در خصوص غیبت سومدیک و ممدوتال در تمرینات گفت: سومدیک قرار بود امروز به تهران بیاید اما باید گذرنامه‌اش را عوض می‌کرد، به همین دلیل کمی سفر او به تاخیر افتاده است. ممدوتال نیز با توجه به مشکل پروازی که برایش پیش آمده بود به ایران نیامد و در اولین فرصت قرار است که به تهران بیاید.

zoroye iran - اتریش - وین
یه جور میگه بچه محل انگار خاوریه دزد معروف و همسایش کینت وینسلت بازیگر تایتانیکه هرچی داغون خسته زقارته بچه محلت بودن بجز سلطان حالا اول دفاع رو سرو سامان بده هافبک دفاعی میخوایم چکار 3تا خوبشو هم داریم مازیار زارع بادامکی و اقازمانی کیانی بدرد تیم نمیخوره الان باید بفکر دوتا دفاع شش دانگ بگرده نه اون مدافع داغون افریقایی مامال از دزدهاشون اگه بزنن راحت میشه با 300 هزار تا 500 هزار بهترین دفاعها رو از لهستان-رومانی-بلغارستان-چک اورد نه اون افریقایها رو با50 هزار مییارن 300 میلیون هم تو جیب دلال و مدیر تیم میره این استیلی برای تیم کوچیکه و نمیفهمه
سه‌شنبه 19 مهر 1390

shahram khosh maram - ایران - تهران
باز این لنگیا خودشونو به استقلالی جماعت چسبوندن تا یه کم پرستیژ کسب کنن:)
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
shahram khosh maram - ایران - تهران:برو با این تیم لگن پوز نده :P
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
این روزا همه یاد استقلال میکنند .. چون تیم ملی بحرین هم 6 تا خورده !! برید حال کنید که با بحرین مقایسه میشید!! . چون ما شما رو آفتابه سازی رشت هم مقایسه نمیکنیم!
جمعه 22 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.