توهم مرد شیشه ای : رییس جن ها را کشتم

توهم مرد شیشه ای : رییس جن ها را کشتم

با وقوع جنایتی در جنوب شرق تهران، عامل جنایت که یک جوان معتاد به شیشه است در حالی که مرتکب قتل شده بود فریاد می زد من رییس جن ها را کشتم.


به گزارش جام جم آنلاین، روز گذشته به دنبال تماس مردمی با فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع جنایتی در یک گاراژ تعمیرات خودرو در خیابان خاوران، ماموران انتظامی و اورژانس به محل حادثه اعزام و با مشاهده  جسد جوانی حدودا 30 ساله که آثار ضربات چاقو بر بدن وی مشاهده می شد موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران گزارش شد.
 
با تحقیقات اولیه و دستگیری عامل جنایت به نام ایوب، مشخص شد وی اعتیاد شدیدی به شیشه دارد و هر شب به اتفاق مقتول و چند نفر دیگر در این محل مواد مخدر مصرف می کردند.
 
با دستگیری متهم و انتقال جسد به پزشکی قانونی عامل جنایت به شعبه 10 پلیس آگاهی تهران انتقال یافت.
 
در تحقیق از شاهدان حادثه، آنها عنوان کردند قاتل از چندی پیش خیرالله (مقتول) را تهدید به قتل کرده بود و عامل جنایت بارها عنوان می کرد که «خیرالله» یک جادوگر است و با فرستادن جن ها به سراغ او، وی را اذیت می کند و به همین تنفر شدیدی از مقتول دارد و به زودی از وی انتقام خواهد گرفت.
 
با توجه به اظهارات عجیب تعدادی از شاهدان و کارگران داخل گاراژ درخصوص جادوگران خواندن مقتول از سوی متهم، کارآگاهان تحقیق از عامل جنایت را آغاز کردند.
 
متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: از چند سال پیش با «خیرالله» دوست بودم و با وی شیشه مصرف می کردم. از چند ماه پیش متوجه شدم که «خیرالله» قصد دارد تا با فرستادن اجنه به سراغم و جادو مرا اذیت کند و آبرویم را ببرد به همین دلیل تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم تا از دست جن ها راحت شود.
 
سرهنگ حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران به جام جم آنلاین گفت: در حال حاضر تحقیق از متهم ادامه دارد و متهم به دلیل استفاده شدید از مواد مخدر روانگردان (شیشه) دچار توهم شده و به تصور اینکه دوستش را سرکرده اجنه می دانسته او را به قتل رسانده است.
 
سرهنگ حاجی زاده افزود: با دستور بازپرس روشن متهم برای انجام تست روحی و روانی به پزشکی قانونی انتقال خواهد یافت.

eshghe_london - ایران - تهران
تازه این که چیزی نیست !!!!!!!!!!1. محلمونه . انقد باحاله که نگو!. هر هفته 1 نفر رو توش می کشن!. اینم تازه یکیشه . تعجب کردم که الان اینو تو سایت گذاشتن. یه بنده خدای دیگه ام شیشه زده بود دختر مردم تیکه تیکه کرده بود.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خوبه مردم میدونن کشیدن شیشه آخرو عاقبتی نداره و همش به انسان حالت توهم دست میده باز میرن سراغ این زهرماری !!!!!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
رِییس جن ها که علی گداست چرا اشتباه کشتی؟ ای خاک بر سرتون غم و بدبختیتون کمه , حالا همه شیشه ای هم شدند.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

onsore ahriman - فرانسه - مارسی
یاد فیلم "پارانرمال اکتیویتی 1" افتادم .
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
چرا اعدامش نمیکنید ؟ ببین چقدر راحت یک مطلب در رابطه با یک قتل رو میخونیم و از رویش رد میشیم. چقدر مرگ و قتل و ادم کشی برامون عادی شده. انقدر عادی شده که حتا همه کارهارو با اعدام حل میکنیم... چه بلای سر ما آمده؟؟
سه‌شنبه 19 مهر 1390

adsi - چین - شانگهای
جنایت , قتل دزدی, بیناموسی وهزاران خلاف دیگه داره تو مملکت ما بیداد میکنه و این همه از چی سرچشمه داره فقط خدا عالمه و بس !!!!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
اولین کشور مصرف کننده شیشه در دنیا ایران است که این مواد در بلژیک ساخته می‌شه
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.