۷ نکته که آقایان باید بدانند

7 نکته که آقایان باید بدانند

تصور کنید برنامه ملاقات شما به خوبی پیش رفته است، و او شما را برای صرف آخرین نوشیدنی به منزلش دعوت کرده. شما وارد می شوید، کفش هایتان را از پا در می اورید و انگاه عطر جوراب هایتان در تمام فضای اتاق پخش می شود. امیدوارید که او متوجه نشود؟

آرزوی خوبی است، اما باید بدانید زمانی که نوبت به موارد بهداشتی و نگهداری از بدن می رسد، خانم ها متوجه همه چیز می شوند. و از آنجایی که بیشترین میزان توجه آنها در انتخاب همسر مناسب به مواردی نظیر بو، و بهداشت بر می گردد، جوراب های کثیف و یا ناخن های نا مرتب می توانند به راحتی رابطه شما دو نفر را بر هم زنند.

در این قسمت لیستی از اعضایی که آقایان معمولا به این دلیل که تصور می کنند خانم ها به آن قسمت ها اهمیت نمی دهند، آنها را تمیز نکرده و مراقبت های لازم را در موردشان انجام نمی دهند، را برایتان آورده ایم. امیدواریم پس از مطالعه لیست زیر، جزء افرادی باشید که از این نقاط مراقبت کافی می کنند و اهمیت آن را می دانند.

1- ابرو

او انتظار ندارد که ابروهای شما همانند خودش کاملا دارای فرم باشد، اما ابروهای پر و در هم و بر هم نیز، چیزی نیست که او انتظار دیدنش را داشته باشد.

در این مورد چه کنید: اگر شما جز آن دسته از مردهایی هستید که ابروهای پری دارند، باید درست کاری را انجام دهید که خانم ها انجام می دهند: ابروهایتان را بردارید. فقط کافی است موهای بین دو ابرو را بردارید (فقط موهایی که وسط دو ابرو قرار دارند)

2- ناخن

دستان شما نقطه ای هستند که مطالب بسیاری در مورد نظافت و بهداشت شخصی شما را در اختیار او قرار می دهند. پس اجازه ندهید تا ناخن های چرک و کثیف شما را از دور خارج کنند.

در این مورد چه کنید: لازم نیست هر هفته مانیکور کنید تا ناخن هایتان فرم داشته باشند، بلکه فقط کافیست از داروخانه یک عدد سوهان خریداری نمایید و سختی ها و لبه های تیز آنرا صاف کنید. هیچ خانم دوست ندارد، کسی او را با ناخن های بد فرم و ناصاف در آغوش بگیرد.

3- پوست

هیچ خانمی نمی تواند از لمس کردن پوست لطیف و صاف اجتناب کند. آیا این دلیل کافی نیست تا شما را ترغیب به داشتن پوستی لطیف و شاداب نماید؟

در این مورد چه کنید: خانم ها به وسیله کرم های نرم و مرطوب کننده با خشکی پوست در سرما مبارزه می کنند، آقایان اغلب این کار را انجام نمی دهند. لازم نیست موشک هوا کنید؛ فقط یک قوطی نرم کننده (ترجیحا بدون بو) خریداری کنید و آنرا مرتبا بر روی پوست خود بمالید تا خشکی ها از بین بروند. افرادی که پوست های چربی دارند، باید نمونه هایی را خریداری کنند که بدون روغن (oil free) باشند، به این ترتیب مشکلاتان به اسانی حل خواهد شد.

4- پا

ترک پا، قارچ های موضعی، ناخن ها بلند انگشت های پا، و بوی بد آن می تواند به راحتی او را از برقراری رابطه با شما منصرف کند. متاسفانه زمانی که شما کفش هایتان را در می آورید اولین چیزی که یک خانم به آن توجه می کند، همین موارد هستند. اگر نتوانید از این قسمت پنهان بدن خود به خوبی مراقبت کنید، او ممکن است تصور کند که توانایی مراقبت و نگهداری از سایر اعضای مخفی را نیز ندارید.

در این مورد چه کنید: اگر پودرها و پمادهای روی میز جواب نمی دهند باید با یک پزشک در این مورد مشورت کنید.

5- موی بینی/ گوش

من موی گوش و بینی یک مرد را با سبیل های بلند و نمایان یک خانم برابر می دانم. یک خانم برای از بین بردن سبیل ها، آنها را موم می اندازد، دکولوره می کند و هر کار دیگری که از دستش بر آید در این زمینه انجام می دهد. آیا شما نیز نباید همین کار را انجام دهید؟

در این مورد چه می کنید: در این قسمت یک راهنمای ساده وجود دارد که باید آنرا اجرا کنید: زمانی که موهای گوش و یا بینی آنقدر بزرگ شده باشند که از سوراخ ها بیرون بزنند، باید نسبت به کوتاه کردن آنها اقدام کنید.

6- دندان

لبخندی با دندان های درخشان تحت هر شرایطی همه چیز را به نفع شما بر می گرداند. دندان های لکه دار، زرد، و پلاک دار او را به راحتی به سمت دیگری منحرف میکند.

در این مورد چه کنید: اگر مشکلات دندان هایتان بیش از اندازه حاد شده باید، نزد دندانپزشک بروید؛ اما اگر هنوز به این مرحله نرسیده اید، بهتر است یک خمیر دندان سفید کننده و دهان شویه خریداری کنید. البته باید اشاره کنم که استفاده کردن از آنها را نیز از یاد نبرید.

7- کمر

کمر شما شهوت انگیزترین نقطه بدنتان است، البته نه زمانی که پر است از جوش و موهای زائد.

در این مورد چه کنید: اگر مشکل شما جوش های غرور است، از کرم و یا لوسیون های پاک کننده استفاده کنید. در مورد موها هم اگر مقدار آنها کم باشد اصلا مسئله ای نیست، تا به حال کمی مو هیچ را اذیت نکرده اما اگر مقدار آن بیش از حد نرمال است باید به سالن زیبایی بروید و آنها را اپیلاسیون کنید .
mastaneh.deldar - ایران - اهواز
اه اه بعضی از مواردش خیلی مزخرفه اگه یک مرد به همه ی اینها عمل کنه با زن هیچ فرقی نداره و میشه یک مرد زن نما....البته من با بهداشت اقایون مخالفتی ندارم اتفاقا برعکس ولی دیگه نه تا این حد...
سه‌شنبه 19 مهر 1390

katrina - بریتانیا - لندن
عالی بود مرسی ..قابل توجه اقایون وطنی ابروهاتون رومرتب کنید .
سه‌شنبه 19 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
با همه موارد موافق بودم جز ابرو برداشتن ..
سه‌شنبه 19 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
تغییر جنسیت چی؟
سه‌شنبه 19 مهر 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
با همه موارد موافقم, غیر از ابرو بر داشتن !! این قرتی بازیها به ما نیامده !
سه‌شنبه 19 مهر 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
باز هم گفتی کمر. ما که نفهمیدیم منظور تو از کمر کجای ما می باشد! ما فقط داشتیم می رفتیم آخرین نوشیدنی را در منزل ایشان میل کنیم. قرار دیگه ای نبود درکار!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
مردی که زیرابرو ور میداره باید ماتیک بزنه و دامن هم بپوشه البته یه عمل جراحی ...فقط میمونه که ...اوا خواهر...
سه‌شنبه 19 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
من فکر میکنم مرد باید تمیز وبا کلاس باشه اما به هیچ وجه امروزی نباشه! مرد یعنی تاریخ! یعنی اصالت, یعنی بودن و هست کردن از هیچ. خاک بر سر مردی که. کمرش جایی برای عرض اندام باشه! مرد افتخارش به شرافت و بازوش هست.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Royan - المان - المان
حالا که اینقدر بهتون بر خورد لازم نیست ابروهاتون را بردارید ولی حداقل قیچی کنید , مرتبش کنید , میتوانید شانه به ابروها بزنید با یک مسواک هم میشود این کار را کرد نه اینکه وقتی با حوله صورت خودتون را خشک میکنید یه نگاه هم توی آینه نندازید و یه دستی هم به ابروهاتون نکشید.
-----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را نیز بنویسید , در غیر اینصورت از درج نظرات شما در آینده معذور خواهیم بود.
باتشکر
سه‌شنبه 19 مهر 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. mashady - انگلیس - منچستر-اگه دقت کنی بعضی ازابروهای اقایون انگارباپشم گوسفند پیوند زده شده خیلی ضایع هستش :))))))))
سه‌شنبه 19 مهر 1390

zps - ایران - تهران
با برداشتن ابرو سوهان کشیدن ناخن و اپیلاسیون کمر شدیدااااااااااااااااا مخالفم. اگه شوهرم اینکارارو بکنه از خونه پرتش می کنم بیرون!. بهداشت و نظافت یه چیزه ، کارای زنونه یه چیز دیگست!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
اخرین نوشیدنی که اینهم قرواطوار نداشت! حالا اخرین نوشیدنی قبل از چی منظورتون بود??!!!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

mahboobeh - بلژیک - بروکسل
دوستان چرا با ابرو برداشتن اقایان مخالفید بعضیها واقعا ابروهای زشتی دارن که با مرتب کردن خوب میشه اشکالی هم نداره بهتر از اینه که وقتی بعضی از اقایونو میبینی یاد کارتون کار و اندیشه میافتی.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. sepherdad - استرالیا - سیدنی-سپهرجان اینطوری که شماعنوان کردی مرد یعنی لطفعلی خان زند فتحعلی شاه قاجار وعلی مردان خان...:))خب خنده کافیه !بااین قسمت(اما به هیچ وجه امروزی نباشه! ) موافق نیستم.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
خیلی هم درسته. منظورش مرتب کردن ابرو هست. نه زیر ابرو برداشتن کامل. ابروی مرد رو میشه خیلی کم و با احتیاط مرتب کرد و نه تنها زیبا تر میشه، هیچ کس هم نمیتونه بفهمه. نگفته که برید قیتونی کنید. بعضی مردها واقعا احتیاج دارن این مورد رو. به نظر من مرتب کردن هر مویی لازمه. مثل ریش و سبیل. در ضمن آدم باید به انسانیت و کردار درستش بنازه. نه به کلفتی سبیل و پاچه بزی بودن ابروش.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

Sappho - ایران - اصفهان
ولی مردایی هم که یخورده ظاهر و رفتار جنس مخالفشونو دارن بعضی وقتا یجورایی دوست داشتنی میشن ! ولی جذاب نه !!
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
katrina - بریتانیا - لندن . عزیزم, درود من برلطفیخان زند و خانواده زندیه باد, تاریخ فقط شاهان نیستند, تاریخ تمامی سربازانی هستند که که از خود گذشتن تا ایران باقی بماند, تاریخ سربازان ایران هستند که در جنگ چالداران با دست خالی و شمشیر وتبر!! جلوی تفنگ و توپ ارتش عثمانی(ترک) ایستادن و انها را عقب راندن, تنها پوستین خرس(سرباز دلیر ایرانی- زاده کردستان) تعدای زیادی از تفنک چی ها عثمانی را با تبر سر زد(اسناد ارشیو بریتانیا) -دوم, نویسنده این مقاله فاقد شرایط لازم برای نوشتن هست,طبیعی هست که یه دختر 12 ساله دوست داره یه پسر عروسکی داشته باشه, اما یک زن بالغ فرق مرد رو از یک عروسک زیر ابرو برداشته تشخیص میده. چیزی که مردم به اون میگن امروزی معمولا بدرد همون مردم میخوره. سوم! سئوال از نویسنده مقاله! شما کی هستی که فتوا میدی?. بر چه اساسی حرف میزنی? از کی تاحالا شما شدی سخنگوی زنان? اگر سخنگویی زنان هم باشی چه حقی داری به مردها توصیه بدی? متاسفانه امروزه همه نویسنده شدن امادریغ از ذره ای معلومات.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
Royan - المان - المان -. mahboobeh- بلژیک - بروکسل . عزیزان من, ما مردها بدیم, زشتیم, ابروهامون هم گوسفندیه:))) ولی هرچه هست اصله, تقلبی نیست, اونها باید نگران باشن که ابروهای خط خطیشون هم تتو هست!.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

chindoo - کانادا - ونکور
من زن نیستم ولی اگر بودم از مرد ژولیده پشمالو و بد بو خوشم میاد. بد اخلاق هم بود دیگه بهتر. ونکور کانادا
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. sepherdad - درود سپهرجان ..بله خوشبختانه این قسمت تاریخ رومطالعه کرده ام وگاهی کامل دارم.سوتفاهم نشود فرمایش شما من روناخوداگاه به تاریخ برد :) عزیزم ابروهای تاتو خیلی بهتراز پیوند ی هست .مرتب بودن هیچ ربطی به جنسیت ندارد .نویسنده مقاله رومن به عنوان یک خانوم تایید میکنم .شیک پوشی با صورت پرازمو جالب نمیشه. chindoo - کانادا - ونکور-حتما از خانوم ژولیده وپشمالو خوشت میاد??:)))
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
katrina - بریتانیا - لندن. کاترین جان من با نگاه شما اشناهستم, مرتب بودن, تمیز بودن, به قول گفتنی پیرایش برای مرد نتنها بد نیست که شاید(فقط شاید)خوب هم باشد, من فکر میکنم همانطور که چشمها را باید شست, ادبیات ونحو نگارش ما نیز نیاز به پیرایش داره, ادبیات ما و نگارش ما انقدر ارایش شده که ارایشش زننده است اما دریغ از کمی پیرایش!! چه اشکالی داره نویسنده یک کمی(فقط یکم) فروتنی به خرج بده و بگه به نظر من, و یا من فکر میکنم, و یابا توجه به مصاحبه خانمهایی میگفتن, دوران فتوا دیگه بسر اومده! مردم میتونن فکر کنند!.
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
snowy me - سوئد - مالمو هموطن عزیزم مثل همیشه با کامنت شما موافقم افرین نکته خیلی خوبی را اشاره کردی دقیقا به نظر منم ظاهر آدمها زیاد مهم نیست مهم شخصیت و انسانیت و ..
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

آلن پویا - ایران - قم
اگر زیر ابرو برداشتن برای مردان خوب بود مقام عظمای ولایت شیخ علی خامنه ای هم نه تنها این کار را می کردند بلکه واجب می نمودند.
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. sepherdad - استرالیا - سیدنی-عزیزم حالا من بانویسنده صحبت میکنم مقاله بعدی روباعنوان اصلاح کردن هرگز به چاپ برسونه :))البته باهات موافقم اینکه موارد درباره اقایون باشه واکثرا هم قبول نداشته باشند خب جالب نیست. !
جمعه 22 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.