عبور از مقابل خانه خاوری درتورنتو

عبور از مقابل خانه خاوری درتورنتو


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=cfGKWgEPI-E

لینک دانلود مدیافایر

ایران بانو - ایران - تهران
حالا که چی هر روز یا عکس یا فیلم خونه این مردتیکه میزارید .بابا زرنگ بوده سهم خودش را از نفت برداشته و اومده بیرون .دخترش هم داره تو دانشگاه تورنتو درس میخونه باقی پولش را هم تو ریچموند هیل به اسم زنش خونه خریده یک مقدارش را هم تو سنگاپور و دوبی تو کار بیزنس انداخته اگر این مردک برنمیداشت علی گدا به فلسطینها و یک مشت گداهایی که باید اینطرف و انطرف دنیا ازش حمایت کنند میداد اما با دیدن این خونه یاد خونه ابوالفظل افتادم که کاشکی ابوالفظل هم لااقل نه مثل این خونه اما کاشکی یک خونه مناسب داشت .لعنت به روح خمینی هندی زاده تف به شرف نداشته سید علی گدا
سه‌شنبه 19 مهر 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
بابا جون ، زورتون به خره نمیرسه پالونو چرا دارین میزنین ؟؟!!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
سر کوه یخ حکومت دزدان اسلامی که از آب بیرون است.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

romano - ایران - تهران
ببخشید من نمی‌دونم این وکلای ایرانی نامرد خارج چه می‌کنند براحتی می‌توانند شکایت بینالمللی برای اینها مطرح کنند. از مردم داخل ایران من اگر وضع 10 برابر بدتر از اینهم باشه انتظار ندارم چون واقعا اینجا نهایت فشار است خود داغ کوره آهن گداختن ولی آقایانی که بیرون ایران هستند و می‌دانم برخی از این وکلا بسیار ثروتمند هستند می‌توانند شکایت مطرح کنند. مخصوصا در کشوری مثل کانادا (اینه بازی دو دوزه دولتها گرفتی چون اگه راه به شکایت بدند انگار دارن منافع آقایان رو زیر پا می‌کنند). البته بماند که چند بازار چه و دو برج در خود تورنتو مال حضرت رفسنجانیست (منظور پسران بابا جان که در منزل نامه به امیر کبیر می‌نویسند و به امور عبادی و زیر میزی مشغولند و پول را هم ذخیره آخرت و مهریه حوریان می‌کنند.)
سه‌شنبه 19 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
ایران بانو/ خانم عزیز اگر قرار باشه هر کدوم از ما تونستیم از کیسه بکنیم , پس تکلیف اونهایی که دسترسی ندارند چی میشه؟ قرار همه با نیرنگ و دو دوزه بازی به مسند و منزلت برسند و مال این مملکت رو غارت کنند؟ میدونم که شما از ناراحتی اینو میگین, اما فراموش نشه که این بی جنبه ها این حرف را جدی میگیرند و همه شروع میکنند به دزدی و فکر میکنند که این ملت می بخشه. اینها را نباید راحت گذاشت و تا دم مرگ دنبالشون بود و پول این کشور را برگرداند.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
علی گدا گفتند که زیاد قضیه رو کشش ندید !! چون همشون دستشون تو دزدی هست این خاوری هم تازه دله دزده و نخود سیاه که این همه رو دزدیده ، مملکت با این همه ثروت افتاده دست یه مشت جنایتکار و دزد . مردم هم باید یه دونه تخمه مرغ رو 300 تومن بخرن!!!!اعتراض هم که می کنند میگن ضد انقلابید و می برنشون زندان.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Shahram khosh maram - ایران - تهران
ایران بانو: من هم فکر نمیکنم واقعا شما او را زرنگ بدانید. متاسفانه توجیهی که گفتید را همه کلاهبرداران و دزدان و گرانفروشان در ایران می اورند. یعنی میگویند دولت و سران و بقیه دارند بیشترش را میداند یا اگر ما نبریم انها میبرند. زمان شاه هم میگفتند شاه میبرد، زمان رضاشاه میگفتند او میبرد. خلاصه برو تا اخر. پناهندگان و مهاجران جهان سومی هم در غرب همین توجیه را برای سواستفاده هایی نظیر استفاده از سوسیال و بنفیت که انرا زرنگی مینامند دارند: اینها انقدر کشور ما را استعمار کردند چرا ما از انها نگیریم و بیرون نکشیم. دزدی، دزدی هست و با هر توجیهی باز هم غلط است. زرنگی هم نیست. اسمش کلاهبرداری هست . اگر ایرانیان مقیم کانادا واکنش نشان دهند حداقل در اینده کلاهبرداران به راحتی سرشان را نمی اندازندپایین و راحت با پول ملت برن سر خانه و زندگیشان در کانادا.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

ایران بانو - ایران - تهران
. a.ahooraei - المان - کلن. دوست عزیزم معلومه که حرف من جدی نیست .منتها ادم ناراحت میشه همه تو ایران میدونند که اختلاس سه هزار میلیارد تومانی شده اما مثل اینکه زبان همه بسته شد مردم ایران شدند مثل یک مشت گوسفند و بره ...نفسی از کسی بلند نمیشه .کانادا که شده محل امنی برای یک مشت دزد و کلاهبردار دولتی و غیر دولتی .با سیصد چهارصد هزار دلار هم که میشه بیای کانادا.بقیه پول دزدی راهم وقتی اقامت را گرفتند میدهند به شاباجی خانم به حسابشون بریزه تو کنسرت اندی و شهرام برای همسایه اش فیلم افه بیاد ..نه بابا حرف من از ناراحتی است که چه به روز این مردم و مملکت امده ..امریکا و کانادا و انگلیس هم که فکر منافع خودشون هستند وگرنه فکر میکنی اینها نمیدونند این مردک چه جوری این خونه را خریده و از کجا اورده .کانادایی که اگه یکنفر خونه صدهزاردلاری داشتته باشه باید سالی کلی مالیات بده دست همه تو یک کاسه است ..منتها سر بجه های بی پناه ایرانی و یکی مثل مادر ابوالفظل بی کلاه است .فقط میتونم بگم لعنت به روح خمینی هندی زاده تا ابد الاباد
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Royan - آلمان - آلمان
همین روزهاست که علی گدا حکم یواشکی ترور خاوری رابده که یک وقتی خدائی نکرده باعث لو رفتن بقیه نشه بعد هم میگن ملت حقشون را از خاوری گرفتن و نذاشتن پول اختلاس را بالا بکشه , آهای آقای خاوری از ما گفتن تا دیر نشده لو بده و یه تکاپوئی توی ایران راه بنداز خدا در دنیا که بهت داد بذار از آخرت هم بهت بده. وگرنه یا باید تو همون خانه زندانی بشوی و بقول علی گدا در حصر بسر ببری و یا نشت را با ان ماشینهای حلوی در خونه ات بکشن.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

Mare Syah - انگلیس - لندن
دوستان تا حلا فکرشو کردین که تمامی کشورهای پیشرفته دنیا به اخوندا خیر مقدم میگن??? هر چی اخوند ادمکش قاچاقچی چاقوکش تجاوزکننده سیاستمدار زیردست خودوشون دزد واطااعاتی هست به همین راحتی یا با ویزا میاد این کشورا و یا یه جوری میاد واقامت میگیره. بعدشم ما فکر میکنیم اینا واقعا به حقوق بشر احترام میزارن. این اروپائیها اینقدر نامردن که یه بانکی سوئیس درست کردن تا این خلافکارها از راه قانونی وبدون قید مشخصات هر چه قدر دلشون بخواد بدزدند و بریزن تو حساب . اروپائیها با همین پولا تجارت میکنندو ثروتمند میشن ما هم هنوز تو فکر دموکراسی هستیم چیزی که اینا چندصد سال پیش بهش رسیدن. بد میگم???
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

ghom.666 - ایران - قم
اگه جرعت دارید به پولهای که برا حزب الله تروریست یا ماهی دوازده هزار دولار که به خوانوادهای فلسطینی میدن اعتراض کنید...
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
رد شدن از روبروی خانه خاوری، رد شدن از بالای خاوری، عکس از درون خانه خاوری و ......اینهم شد یک داستان که مردم را تا مدتی با آن سرگرم کنند. پس از این ان غلاب از این خاوری ها هزاران بوده و هست، و این دزدیها همچنان ادامه دارد. باید یک اندیشه بنیادین کرد چون هر روز که میگذرد برای ایران و ایرانی به معنی از دست دادن پولهای کلان و سرمایه کشور است.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

dersoo - ایران - قیدار
مایه داری حال میکنه دیگه
جمعه 22 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.