ابر نادر و شگفت انگیزی به نام ابر رول

ابر نادر و شگفت انگیزی به نام ابر رول

این ابرهای نادر طولانی ممکن است نزدیک جبهه های هوای سرد تشکیل شوند. به طور خاص این ابرها پیش از طوفانهای سرد با افزایش رطوبت هوای گرم به سرد در زیر نقطه شبنم تشکیل میشوند و به همین دلیل است که شکل این ابرها اینگونه است.

 


وقتی این اتفاق می افتد ابرها به صورت یکنواخت در امتداد یک جبهه گسترده میشوند و ابر رول را تشکیل می دهد. ابرهای رول در واقع ممکن است گردش هوا در امتداد محور افقی از ابر باشند.

 


ابرهای رول است در نگاه اول ممکن است تصوری تولید شده به وسیله جلوه های ویژه گرافیکی به نظر برسند. بر خلاف سایر ابرها میبینید که ابر رول به طور کامل از ابر cumulonimbus که نقش پدر و مادر برای این ابر را دارند جدا شده است.


panizl - ایران - تهران
باور کنید اینا تو آسمون ایران تشکیل شن میگن امام زمان داره ظهور میکنه!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
panizl - ایران - تهران راست گفتید واقعا. حالا به حجاب خانم‌های بیچاره گیر ندن اصلا بگذار بگن خود خدا داره می‌آید پایین.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
" و جعلنا ابرا" لولا فی کل سماء من المشرق الی المغرب والله التپونا" فضولا " - سوره 46 آیه گرک و میش - جلد دوم قرآن وحی شده به زبلخان پیامبر آخر الزمان - خدای زبلخان میفرماید که همانا ابر را لوله نمودیم و از شرق تا غرب آسمان گستراندیم و خداوند نسخه فضولها را خواهد پیچید!!! - فلذا هر کس به پیامبر آخر الزمان زبلخان ایمان نیاورد و این معجزات را درک نکند و در کار خدا چون و چرا کند قطعا" دچار ابر لول شده خواهد شد!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
چه جالب ...شکل ابرها خیلی قشنگه قربون خدا و عظمتش برم.........
سه‌شنبه 19 مهر 1390

minosh - مصر - اسمائلیه
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس. عزیز:خدا برات خوب بخواد اینقدر خندیدم که نکو.................. راستى این جملات رو جطورى اینقدر قشنک سرهم میکنى ؟فکر کنم با زبان عربى کامل اشنا باشى اره؟. شاد وتندرست باشى
سه‌شنبه 19 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
عزیزم! مگر فکر کردید تنها محمد عربی میدانست! نخیر در دوران دبیرستان آنقدر به ما عربی چپاندند که از هر عربی عرب تر شده ایم! اما در ارتباط با کامنت شما! چون شما جزو اولین ایمان آورندگان به پیامبری زبلخان هستید یک راست به بهشت ما خواهید رفت! خنده بر لبان شما همان لبیک گفتن به دعوی پیامبری ما میباشد! دستور میدهیم ابر لول شده از فراز خانه شما عبور نکند تا مبادا خاطر آن بنده با ایمان مکدر نشود! به امید دیدار در بهشت! - پیامبر آخر الزمان - زبلخان
سه‌شنبه 19 مهر 1390

minosh - مصر - اسمائلیه
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس. عزیییییییییییییییزم عالى بود مرسى
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
minosh - مصر - اسمائلیه. دوست عزیزم ببخشید! کامنت دوم برای شما بود و یادم رفت اسم عزیزتان را در بالا قرار دهم. شاد باشید و سربلند.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

felora - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس _ الحق والانصاف که اسم کاربری درستی رو برای خودتون انتخاب کردین!!! ارزوی بهترینها رو براتون دارم
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.