استفتاء از آیت الله خامنه ای درباره فعالیت درفیس بوک

استفتاء از آیت الله خامنه ای درباره فعالیت درفیس بوک

صدای شیعه می نویسد :

 بسم الله الرحمن الرحیم
 حضرت آیت الله العظمی خامنه ای
 با سلام و احترام
 با توجه به این که وب سایت فیس بوک در ایران فیلتر شده است آیا ورود به چنین سایتی صرفا برای ارتباط با دوستان و بدون هیچ فعالیت سوء علیه منافع ملی جمهوری اسلامی اشکال دارد؟

 با تشکربسمه تعالی
 سلام علیکم و رحمة الله و برکاته
 به‌ طور کلی اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد، نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد و یا موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود، جایز نیست و الا مانعى ندارد.


 موفق و مؤید باشید.

applejuice - کانادا - تورونتو
همین منتظر همین استفتا بودیم!!!!!!! خیالمون راحت شد مرسی
سه‌شنبه 19 مهر 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
پس آفت الله احمق، مطفا دستور دهید تا رفع فیلتر شود!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
پس اینهمه ترویج فساد، نشر اکاذیب و مطالب باطل, ارتکاب گناه ودزدیهای نجومی توسط شما, تقویت مسلمین و اسلام است?. جایز است و مانعی ندارد. یعنی طرفداران شما یا دزد و جنایتکارند و یا احمق و نفهم که متوجه اینهمه تناقض گوئی شما نیستند.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
اونی که سوال کرده غلط فرموده و اونی که جواب داده بیجا فرموده !!!! اسلامتان خیلی وقته که بخطر افتاده !!! اسلامی که که با فیسبوک بخطر بیفته همان بهتر که نباشه !! بترسید و در ترستان بمیرید
سه‌شنبه 19 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
به فرزانه میگن یه جمله بگو ''دشمن'' توش نباشه,لال میمیره...
سه‌شنبه 19 مهر 1390

khosrow-london - اینگلیس - لندن
اقای خامنه ای شما ابتدا بروید کمی تحقیق کنید و متوجه بشوید که گناه چیست؟ گناه آنست که شما آزادی خواهان را در زندان مورد تجاوز قرار میدهید. شرم بر شما باد!!! دقیقآ همان کاری را می کنید که بربریها کردنند. اگر اسلام این را میگوید پس مرحوم شاه اسبق کافر بود چون او ملتش را دوست داشت واینگونه عمل نکرد. او انسان بود.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
برو پی منقل و وافورت رهبر الدنگ! این دین که 1400 سال است با هر نوع تمدن و علم و تجدد و دگر اندیشی مخالفت کرده و میلیونها نفر را به کام مرگ فرستاده. اسلام بجز نکبت و بدبختی و جنگ و نیستی و فحشا و برادرکشی و غارت اموال و ناموس مردم و گسترش ترور و حماقت در جهان کاری انجام نداده.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
یعنی. این چنین آکبند مغزها هنوز هم پیدا میشن ؟؟
سه‌شنبه 19 مهر 1390

کیارش 88 - کانادا - تورنتو
به‌ طور کلی اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد، نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد و یا موجب تقویت دشمنان اخوندها شود، حرام است و الا مانعى ندارد. .بعد از 37 سال باز اینارو نمیشناسین که استفتاء میگیرین . فقط کاری به مسائل سیاسی بر علیه قدرت و ثروت نداشته باش همه چی حلال و جایز میشه
سه‌شنبه 19 مهر 1390

sama128 - ایران - شیراز
من یک سوال از این به قول خودشان علما دارم شما که در هیچ چیز جز میزان تقویت و قوه پیاز جهت جماع تخصصی ندارید چطور در همه زمینه ها نظر میدهید هان ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! بابا بسه خودتان را مسخره و مضحلکه عام و خاص نکنید بسه علی خامنه ای که سواد آنچنانی ندارد آنانی که به قول خودشان شدند فیلسوف و عالم و دانشمند به سنی رسیدند که باید سمعک بگذارند تازه وقتی بهشون میگه حالت چطوره جواب میده امروزه ناهار پیاز یادت نره . اینه عالم و دانشمند حالا شما هی برید از این عالم ها سوال کنید .
سه‌شنبه 19 مهر 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
وقتی که قدرتمندان بخصوص درخاورمیانه با کج رفتاری وعدم سیاست انسان دوستانه و دموکراسی خودشان باعث آشفتگی جامعه خویش می گردند فکر می کنند اولین کاری که برای رفع مشکلشان باید بشود بستن یک حصار نامریی ولی بسیار قوی مانند فیلتر کردن رسانه های گروهی مانند ماهواره و اینترنت و غیره میتوانند گوش و چشم و دهان و فکر مردمشان را ببندند و کمافی السابق به سیاست احمقانه و دیکتاتورانه خودشان ادامه دهند و بطور کلی برخر مرادشان سوار باشند ولی هیهات و هزارافسوس که آنان یا تاریخ دیکتارتورهای گذشته نخوانده اند و یا خوب نخوانده اند و یا اگر هم خوانده اند به کل آنهارا فراموش کرده اند که اینطور بی محابانه و ابلهانه به حمقاتشان ادامه می دهند .
سه‌شنبه 19 مهر 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
آمستردام رفتن چی؟! اگر مستلزم مفسده نباشد میتوانیم از کوچه بغل گراند هتل را تا مرکز شهر پیاده بریم؟!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

mamadjoon128 - ایران - یزد
خدا رو شکر آقا هم فیس بوک را تایید کردند. شده بود دغدغه فکریم واقعا
سه‌شنبه 19 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.