حبس و ۹۰ ضربه شلاق برای مرضیه وفامهر؛ همسر ناصر تقوایی کارگردان سرشناس ایران


حبس و ۹۰ ضربه شلاق برای مرضیه وفامهر؛

همسر ناصر تقوایی کارگردان سرشناس ایران

مرضیه وفامهر و همسرش ناصر تقوایی

 سحام نیوز: مرضیه وفامهر بازیگر فیلم “تهران من حراج” که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساخته و نمایش داده شده بود، به اتهام بازی در این فیلم به یک سال حبس تعزیری و ۹۰ ضربه شلاق محکوم شده است.

خانم وفامهر که در حال حاضر در زندان قرچک ورامین در بازداشت به سر می برد، همسر ناصر تقوایی کارگردان سرشناس ایرانی است.

طی هفته های گذشته و با تشدید فشارها بر هنرمندان عرصه سینما در ایران، عوامل فیلم “تهران من حراج” بازداشت شدند که همه این افراد در حال حاضر به جز خانم وفامهر با قرار وثیقه آزاد هستند.

فیلم “تهران من حراج” داستان دختر هنرمندی است که در جریان برگزاری جشنی با یک پسر ایرانی ساکن استرالیا آشنا می شود و در تلاش است تا همراه او ایران را ترک کند.

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. خدایا یعنی‌ روزی خواهد آمد که یک خبر سازنده و خوشحال کنننده از این کشور خارج شود فقط مرگ اعدام شکنجه بد بختی فقط گریه زاری سیاهی و شلاق حیف این نسل جوان که به دست چه جلاد‌های افتاده این جا یک حیوان گم میشه چیکار که نمیکنند واسه پیدا کردن آن بعد در کشور ایران عزیزمان زنده زنده به گور میکنند‌ای خدااا تا کی آخه. چی‌ بود کشور این ۳۲ سال چیکار که با هاش نکردند و مخصوصا این ۲ سال آخر این امام زمانی‌‌های احمقی نژاد بی‌ سود و اقدی و بیمار روحی بعد این بیمار زمان احمقی نژاد میگه در ایران از همه جای جهان بیشتر آزادی هست عوام فریبی و دروغ هم حد و اندازه داره. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پاینده با د ایران عزیزمان. ا
دوشنبه 18 مهر 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
رژیم از مطر ح شدن یک فیلم معمولى که به ناهنجاریهاى موجود در شهر مى پردازد در ترس و هراس به سر مى برد و به جاى رفع مسائل مطرح شده در فیلم بازیگران فیلم را به بند مى کشد
دوشنبه 18 مهر 1390

Sappho - ایران - اصفهان
آآخ مرضیه تو تهران من حراج خییلی دوست داشتنی بود !! جمله ای که خودش تو فیلم گفت تو ذهن من مونده اونا که پول دارن می خرن اونا که ندارن می خورن !!
دوشنبه 18 مهر 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
جعفر پناهی محکوم به زندان و ممنوعیت از فعالیت های هنری میشود, این خانم هم که به شلاق و زندان محکوم شده, سوال من از ناصر تقوایی و دیگر فیلمسازان این است که در حکومت جهل و جنون اصلا چرا باید فیلم ساخت !? همون مسعود کیمیایی که براشون فیلمهای طبق میل و سلیقه ولی وقیح میسازه بس نیست !?
دوشنبه 18 مهر 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
راستی تحقیق کردم. زندان قرچک در حوالی روستای طالب آباد و بین قرچک و قلعه نو است و قبلا اردوگاه مهاجران افغانی بوده. جای نگهداری آدم نیست دور از جون افاغنه محترم.
دوشنبه 18 مهر 1390

Shirzan - آلمان - برلین
به کوری چشم ملاها این هم فیلم تهران من حراج در یوتیوپ. https://www.youtube.com/watch?v=47sEhwrq73Efeature=player_embedded. فیلم خیلی با ارزشی هست حتما ببینیدش
دوشنبه 18 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
فیلم جالب و البته تلخیست. به دوستان توصیه میکنم ببینید.امیدوارم مرضیه عزیز بدون هیچ مشکلی ازاد شود.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.