متهمان حادثه خمینی‌شهر روز چهارشنبه در ملاء عام اعدام می‌شوند

متهمان حادثه خمینی‌شهر روز «چهارشنبه»

در ملاء عام اعدام می‌شوند

تجمع ساکنان خمینی‌شهر در مقابل دادگستری در پی فاش شدن تجاوز گروهی در باغی در حاشیه این شهرستان- خردادماه ۱۳۹۰

دادستان اصفهان اعلام کرد که حکم اعدام متهمان پرونده تجاوز به عنف در خمینی شهر، روز چهارشنبه، ۲۰ مهرماه، به اجرا در می‌آید. چهارتن از متهمان پرونده خمینی شهر پیشتر به اعدام در ملاء عام محکوم شده‌ بودند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا حبیبی، دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان، روز یکشنبه از تأیید حکم اعدام چهار تن از متهمان پرونده خمینی‌شهر در دیوان عالی کشور خبر داد و گفت این چهار متهم روز چهارشنبه در یکی از میادین اصلی خمینی شهر و در ملاء عام به دار آویخته می‌شوند.
 
اوایل خردادماه امسال، چندین تن با ورود به یکی از باغ‌های اطراف خمینی‌شهر اصفهان، هشت مرد شرکت‌کننده در یک میهمانی خصوصی را حبس و با ربودن شش زن حاضر در این میهمانی و انتقال آنها به محلی دیگر به آنها تجاوز کردند.
 
پس از آن اعلام شد که از میان ۱۵ متهم این پرونده ۹ نفر بازداشت شده و شش تن دیگر تحت تعقیب هستند.
 
رئیس کل دادگستری اصفهان، ۲۰ مردادماه اعلام کرد که چهارتن از متهمان این پرونده به اعدام در ملاء عام محکوم شده‌اند و برای برخی دیگر از متهمان این پرونده نیز احکام سنگینی صادر شده است.
 
دادستان اصفهان روز یکشنبه در خصوص حکم دیگر متهمان این پرونده اظهار کرد: «با توجه به این‌که هنوز تعدادی از متهمان این پرونده فراری هستند، اجرای حکم برای دیگر متهمان در حالت تعلیق قرار دارد و باید بررسی‌های بیشتری برای این متهمان صورت گیرد.»
 
آقای حبیبی همچنین با اشاره بر بررسی این پرونده از سوی دیوان عالی کشور در «کمتر از ۴۵ روز»، خاطر نشان کرد که پرونده متهمان این پرونده به دلیل اهمیتی که داشت ظرف کوتاه‌ترین مدت زمان ممکن در دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
 
تأکید دادستان اصفهان بر اهمیت این پرونده و تقدیر وی از سرعت عمل دیوان عالی در بررسی آن در حالی صورت گرفته که در چند هفته نخست، گزارشی در مورد این حادثه و پیگیری‌های قضایی و انتظامی در این خصوص منتشر نشد و در نهایت پس از اعتراض ساکنان خمینی‌شهر، رئیس قوه قضائیه برای دستگیری متهمان دستور ویژه صادر کرد.

pariha - کویت - کویت
همشون باید اعدام بشوند بدون بررسی و تحقیقات فقط جرم شون ثابت بشه و شناسایی بشوند دلیلی نداره معطل کنند
دوشنبه 18 مهر 1390

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
چه خبر بشود آنجا.. سه ده (با نام جدید خمینی شهر) بی فرهنگ ترین شهر ایران است. روستایی که مهمترین دغدغه مردمش این است که چرا جمهوری اسلامی نمی گذارد آنها روز عاشورا با قمه بزنند به فرق کله خودشان!
دوشنبه 18 مهر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
مزدورای رژیم الان از تو سوراخ موششون سرک میکشن اینجا و ازروی خوشحالی یه کامنت در حمایت از این امر اسلامی و الله پسندانه اعدام!! میذارن.
دوشنبه 18 مهر 1390

کاپیتان - ایران - تهران
با اعدام هیچ چیز درست نمی شود. به نظرم باید نماد مذکر بودن آنها را ببرند و به جزایر لختیها تبعیدشان کنند تا در آنجا بیگاری کنند. خودم هم حاضرم آنها را رایگان سوار کشتی کرده و به ان جا برسانم!!!!! لووووووووووووووول.
دوشنبه 18 مهر 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
مسئولین محترم قوه قضائیه خمینی شهر این 15 متهم این پرونده رو اعدام نکنید... این عزیزان به درد میخورن . این گروه 15 نفره که یک چنین جسارتی داشتن مطمئن باشید میشه ازشون در کارهای بزرگتر استفاده کرد فقط احتیاج به اموزش دارن. من یک پیشنهاد خوب دارم این عزیزان را به جای اعدام خیلی سری از کشور خارج کنید . بهترین محل برای نگهداری از این عزیزان کشور فرانسه است... این عزیزان را با ارازل و اوباش اشتباه نگیرید . بازم میگم این عزیزان به درد میخورن.
دوشنبه 18 مهر 1390

pariha - کویت - کویت
لیلی ایرانی - ایران - اخه دوست گرامی حجم کار احمقانه و تجازو بدور از انسانیت این اشغالها رو ببین و یک لحظه فکر کن خواهرت هم در ضمن این قربانیها بوده بعد بازم میتونستی اینجوری کامنت بزاری شاید هم بقول دوستان باز هم از لحاظ روحی روانی باید تحت درمان بگیرند (زرشک ) من روش اعدام کردن رو در ملا عام قرون وسطایی میدونم نه اصل اعدام رو - دین به نظر من آخرین چیزی هست که باید در نظر گرفته بشه انسانیت حرف اول رو میزنه - احترام به عقاید و مذهب خیلی هم نیکو و بجا هست ما ایرانیها همه چیز رو قاطی میکنیم .
دوشنبه 18 مهر 1390

قنشذهق - ایران - اصفهان
فقط می توانم بگویم متاسفم برای کسانی که پیش داوری می کنند همایون شهر سابق که قبل از ان سده نام داشته است در شمال غربی اصفهان واقع است وبا اینکه بعد ار تهران متراکم ترین شهر کشور است اما درامد سرانه مردمان ان کمتر از شهرهای دیگر ایران می باشد این شهر افرادی چون اصغر فرهادی کارگردان معروف سینما را به ایران عزیز معرفی کرده است ودر زمینه های مختلف ورزشی نیزدر سطح کشور افتخارات زیادی کسب کرده است و ورزشکاران زیادی را در سطح ملی وتیم های ملی در خود پرورش داده است بیشتر مردم این شهرستان محروم با قمه زنی مخالف هستند و فقط عده کمی از مردمان این شهر معتقد به این عقایده پوسیده هستند که در کنار جمعیت سیصد هزار نفری این شهر عده انها بسیار کم است . جرم جنایت در ایران روز به روز در حال افزایش است وجدم های سنگینتر از واقعه خمینی شهر نیز بسیار در دیگر نقاط کشور رخ داده است و متاسفانه رخ می دهد که انچنان که باید با توجه به سیاستهای نظام حاکم رسانه ای نمی شوند
دوشنبه 18 مهر 1390

قنشذهق - ایران - اصفهان
در ادامه بایدبگویم که این شهر از نظر تاریخی نیزقدمت زیادی دارد ومردمان این شهر با مقاومت خود در سالهای دور وبیرون راندن افغان های متجاوز به خاک ایران افتخاری برای شهر خود افریدند من متاسفم که :بعضی دوستان در نظر دادن به اهالی یک شهرستان توهین می کنندوطبق قوانین سایت این نظرات قرار بوده که تایید نشده ودر سایت قرار نگیرد که متاسفانه اینگونه نشد و شخصی از طرف دیگه دنیا به مردمان یک شهر توهین می کند ونظرش روی سایت قرار میگیرد باز هم متاسفم که نمی توانیم به یکدیگر احترام بگذاریم لزوم تشکیل یک جامعه دموکراتیک وازاد احترام گذاشتن به همدیگر در تمام زمینه هاست و با این و جود می خواهیم به یک ایران یکپارچه و ازاد برسیم ایا اینگونه ممکن است!!!!؟
دوشنبه 18 مهر 1390

z.e.molla - ایران - ایران
اعدام بهترین گذینه برای این پست فطرتان ملا صفته.اگه اعدام وجود نداشته باشه هر بی وجدانی بخودش اجازه میده هر غلطی میخواد بکنه مثل ملاعلی بی پدر و مادر.
دوشنبه 18 مهر 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
قنشذهق - ایران - اصفهان. قصد من اهانت به مردم آن شهر نبود بلکه انتقاد از عده نه چندان کمی بود که آبروی این شهر را برده اند. انتقاد از مردم کرج که جماعت عظیمی از انها صبح به تماشای اعدام می روند هم بدین معنا نیست که در کرج آدم حسابی وجود ندارد اما به هر حال اگر به مثال آوردن باشد، نجف آباد که اندکی از خمینی شهر بزرگتر است صدها شخصیت برجسته دارد و خمینی شهر تنها یک اصغر فرهادی. به هر حال پس فردا صبح شمار افرادی که برای تماشا جمع می شوند نشان خواهد داد که من درست گفته ام یا شما.
دوشنبه 18 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
اعترافات گربه نره جالب بود!! تعریف اراذل و اوباش برای رفیق فابریک پینوکیوی بزرگ چیز دیگریست!.. چه قربان صدقه ای هم میرود!
دوشنبه 18 مهر 1390

mehdi athens - یونان - اتن
قنشذهق - ایران - اصفهان اخه سده که انقدر تعریف نداره باید قبول کنی که این شهر یا دهات بیشتر فقر فرهنگی داره تا مالی تقریبا اکثر مردمش یه صد سالی عقبن .
دوشنبه 18 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
اعدام کمه . زنده زنده بسوزونن
دوشنبه 18 مهر 1390

mehdi athens - یونان - آتن
یکی از بزرگان اهل سده برای خرش ساندویچ اسده
دوشنبه 18 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
باز خونخواران اسلامی نظر دادند و ابلهانه مقصر اصلی ملایان پفیوز 100را تبرئه-- شرم کتید تمام این توحش در نتیجه ی 33 سال حکومت بی پدر مادرهای رژیم است در ضمن عالجنابان اسلام زده مثل اینکه فراموش کرده اند که رهبر دینشان پس از گردن زدن 700 مرد یهودی بنی قریضه زنان زیبای انان را بین سپاهیان اسلام تقسیم و زیباترینشان را خود به بستر برد و در کتاب دینیشان هست که کافران را بکشید زنانشان از ان شما خواهند بود/در ایران همین کار راکردند منتها انقدر بی رگ و بی سوادید که انجا کوررررر/پسر گربه بخوان ای کیو/
سه‌شنبه 19 مهر 1390

قنشذهق - ایران - اصفهان
اقا سید خمینی شهر شخصیتهای برجسته دیگری نیز دارد که جای عنوان کردن ان اینجا نبود شما که درست در مورد این شهر ومردمان وتاریخ ان اطلاع ندارید درست نیست که داوری کنید اقای که از اتن نظر میدهید شما تا حالا در خمینی شهر زندگی کردید با مردم این شهر سر و کار داشتید که اینگونه نظر میدهید شما با مردمان وشهر خمینی شهر مشکلی ندارید ؟
سه‌شنبه 19 مهر 1390

قنشذهق - ایران - اصفهان
اقای سید ایا در شهر زادگاه شما وقتی که اعدامی در ملا عام بر پا میشود مردمان شهر شما هیچ یک برای تماشا نمی روند!!!؟ لطف کنید مغالطه نفرمایید این فقر فرهنگی در این مورد در همه شهرهای ایران وجود دارد؟ اقای عزیز از اتن انچه من گفتم فقط یک واقعیت بود ایا شما با این شهر ومردمان ان مشکلی ندارید؟
سه‌شنبه 19 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
cat boy - ژاپن - توکیو ,, چطور خانواده شاهنشاه رو میخواهی نیست ونابود کنی ولی اینا رو ,,,,,,,ازاد کنند....قسم حضرت عباست قبوله یا دم خروست...فکر کنم یکی از اون شمشیرایه سامورایی خورده وسط سرت
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.