پالیزدار:تهران نیستم، اما فرار نکرده‌ام

پالیزدار:تهران نیستم، اما فرار نکرده‌ام


هم‌اکنون در بیمارستانی در یکی از شهرستان‌های کشور بستری هستم و اگر قرار بود فرار کنم زمانی که یک ماه از زندان بیرون بودم و ممنوع الخروج هم نبودم، این کار را می‌کردم./با موافقت صورت گرفته، بنا شده است افرادی که وضعیتی مشابه من دارند هر یک روز انفرادی آنها 10 روز محاسبه شود تا پرونده آنها مختومه شود.

عباس پالیزدار ضمن تکذیب فرار خود اعلام کرد که هم‌اکنون در بیمارستان یکی از شهرستان‌ها بستری است.

با وجود آنکه یکی از روزنامه‌های صبح امروز خبری درباره فرار عباس پالیزدار از تهران منتشر کرده بود، وی در گفت‌وگو با خبرنگار قانون، این موضوع را تکذیب کرد و گفت: هم‌اکنون در بیمارستانی در یکی از شهرستان‌های کشور بستری هستم و اگر قرار بود فرار کنم زمانی که یک ماه از زندان بیرون بودم و ممنوع الخروج هم نبودم، این کار را می‌کردم.

البته این روزنامه هم نوشته بود "پالیزدار از محل سکونتش در تهران متواری شده است." و از فرار وی از کشور سخن نگفته بود.

 

پالیزدار ادامه داد: در شرایط فعلی که پزشکی قانونی عدم تحمل کیفر برای بنده صادر کرده دیگر نمی‌توانند مرا به زندان بازگردانند. از سوی دیگر با موافقت صورت گرفته، بنا شده است افرادی که وضعیتی مشابه من دارند هر یک روز انفرادی آنها 10 روز محاسبه شود تا پرونده آنها مختومه شود.

وی درباره آخرین وضعیت پرونده محکومیتش گفت: دیوان عالی کشور هم‎‌اکنون نامه رسیدگی مجدد به پرونده بنده را داده و من به دنبال تبرئه شدن هستم بنابراین چه دلیلی دارد که فرار کنم. متهمان اختلاس سه هزار میلیارد تومانی باید فرار کنند که پایشان گیر است.

پالیزدار ادامه داد: من خلافی نکردم و هم‌اکنون در بیمارستان بستری هستم تا عمل قلب باز انجام دهم، به همین دلیل تلفن همراه خود را خاموش کرده بودم چرا که کوچکترین موضوعی که منجر به عصبانیتم شود، سکته مجدد قلبی را به دنبال دارد اما به دلیل اینکه این خبر را شنیدم تلفن همراهم را روشن کردم. خاموش بودن تلفن همراهم دلیل فرار کردنم نیست.

h.k - دانمارک - اودا
دلمان برایت تنگ شده بودخواستیم ببینیمت.اقای پالیزدار..چراخفقان گرفتی??چندساله.کاش همه زندانیان انفرادی مثل توبودند.
دوشنبه 18 مهر 1390

ایران بانو - ایران - تهران
بیچاره بدبخت این چند سال پیش همین دزدی سه میلیاردی را گفت دزدی پسران مکارم شکرفروش شیطان پرست و دزدی پسران جنتی و دزدی واعظ طبسی و گرین کارت گرفتن خیلی از دزدان و و پسر واعظ طبسی که رفته زنش امریکا زایمان کند و گرین کارت بگیر همه را گفت بدبخت را کردند تو زندان /حالا دزدها یا تو تورنتو کانادا عشق میکنند یا تو لندن به سلامتی یک مشت مردم بدبخت هم ویسکی میندازند بالا ..فرق ایران با دیگر کشورها در این است که وقتی در کره یا زاپن به یک تهمت دزدی میزنند طرف از ترس خجالت هاراگیری میکند و خودش را میکشد در ایران افت زده ما وقتی به یکی تهمت دزدی که نه ثابت میشود که طرف دزده یک چیزی هم باید بهش داد مثل همین اقای خاوری...لعنت به روحت خمینی هندی زاده کاشکی مادرت موقعی که تو را درست میکرد خوابش میبرد
دوشنبه 18 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.