اعدام یک مرد ۶۷ ساله در اصفهان به اتهام تجاوز به ۳۷ زن

اعدام یک مرد ۶۷ ساله در اصفهان به اتهام تجاوز به ۳۷ زن

عکس تزئینی است.

یک مرد ۶۷ ساله که پرونده‌اش از چهار سال پیش به اتهام  تجاوز به ۳۷ زن و دختر جوان و هدایت یک «مرکز فساد» در جریان بود، روز شنبه در زندان مرکزی اصفهان اعدام شد. گزارش‌ها حاکی است که ۱۲۰ ساعت فیلم از صحنه‌های تجاوز این مرد به دست آمده است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، «احمد- ب» که از وی با عنوان «روباه پیر» در رسانه‌ها یاد می‌شود، آذرماه سال ۸۵ و پس از مراجعه یک زن به قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر اصفهان و شکایت از وی بازداشت شد.
 
پس از آن ۳۶ زن دیگر نیز از وی شکایت کردند و همگی اعلام کردند که وی با اغفال زنان و دختران آنان را به منزل خود می‌کشانده و مورد تجاوز قرار می‌داده است.
 
این گزارش حاکی است که ماموران حین بازجویی از احمد- ب و تفتیش محل جرم، ۱۲۰ ساعت فیلم از صحنه‌های تجاوز این مرد به دست آوردند و همچنین ۱۱ مرد دیگر را نیز به اتهام همدستی با وی دستگیر کردند.
 
آن‌گونه که شاکیان پرونده اعلام کرده‌اند «روباه پیر» با شگردهای متفاوتی از جمله جا زدن خود به عنوان مامور امنیتی و انتظامی استفاده می‌کرده است.
 
در برخی موارد نیز شاکیان گفته‌اند که این فرد ۶۷ ساله با شناسایی خانواده‌هایی که فرزند معلول داشتند، در نقش مامور بهزیستی خود را به زنان و دختران جوان نزدیک می‌کرده است و با بردن این افراد به محل اقامت خود، آنان را مورد تجاوز و تعرض قرار می‌داده است.
 
بر اساس این گزارش، ماموران پلیس در جریان بازرسی متوجه شدند متهم که دارای دو همسر است، در خانه‌ای جداگانه که اتاق خواب اش به دوربین مدار بسته مجهز بوده، به زنان و دختران تجاوز می‌کرده و صحنه تعرض را نیز فیلمبرداری می‌کرده است.
 
به گفته شاکیان پرونده، وی سپس با ارسال یک نسخه از فیلم به این زنان و دختران، تهدید می‌کرد اگر با مردانی که او می‌گوید رابطه برقرار نکنند، فیلم را تکثیر خواهد کرد. یکی از شاکیان پرونده گفته است که او به افراد زیادی بدهکار بود و قصد داشت به جای بدهی‌اش او را در اختیار دیگران قرار دهد.
 
خبرگزاری فارس همچنین گزارش داده است که متهم در مواردی از دختران دبیرستان در حالی که با پسری صحبت می‌کردند یا قدم می‌زدند عکس می‌گرفت و سپس دانش‌آموزان را با این تهدید که عکس‌ها را در اختیار پدر آن‌ها قرار می‌دهد به خانه خود می‌کشاند و مورد تجاور قرار می‌داد.
 
پس از بازداشت این فرد در سال ۸۵، متهم یک بار به اعدام محکوم شد که به نوشته فارس پس از اعتراض متهم به رای و ارسال آن به دیوان‌عالی برای تجدید‌نظر، شاکیان از پیگیری شکایت خود صرف‌نظر کردند و به همین سبب نیز دیوان عالی رای صادره را نقض کرد و پرونده را بار دیگر به دادگاه کیفری فرستاد.
 
پس از آن «احمد- ب» برای بار دوم  به اعدام محکوم شد و این حکم در دادگاه تجدید نظر نیز مورد تایید قرار گرفت.
 
متهم در نهایت بعداز ظهر شنبه در زندان مرکزی اصفهان به دار آویخته شد.

m_r - ایران - اصفهان
با درود. ضمن محکوم کردن کار کثیف و جنایت کار این آقا ولی‌ با اعدام و اعدام‌ها مسائل و مشکلات هیچ جامعه حل نشده و نخواهد شد همین طور که میبینیم اعدام‌های که این سیستم سالیان سال و مخصوصا این ۲ سال آخر احمقی نژاد و گروه امام زمانی‌ قرون وسطا کرده و متاسفانه بعد از چین یک میلیارد و دویست میلیونی ایران ۷۰ میلیونی از نظر اعدام‌ها مرتبه و مقام دوم را داره نه توانستند کوچکترین راه حال مشکلات اجتماعی و خانوادگی عرضه کنند بیشتر بیشتر روح و فرهنگ وحشی گری و ضدّ بشری را هم اوج دادند بهترین مثال این اعدام یک جوان ۱۷ ساله در ملا عام همین چند روز قبل که صبح زود هزاران نفر مشتاق تا تماشاگر چندین ثانیه صحنه اعدام باشند. پول و ثروت کشور را غارت یا به خاطر عقاید پوچ و وحشی خود به این کشور آن کشور داده مبنی بر این که کشور عزیزمان ایران هزاران هزار مشکلات اقتصادی اجتماعی خانوادگی و و داره. به امید کسب آگاهی‌ و شعور اجتماعی بیشتر و آزاد شدن ایران عزیزمان از دست این وحشیان و ضدّ بشر‌های امام زمانی‌ قرون وسطا. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پایند با د ایران عزیزمان. .
دوشنبه 18 مهر 1390

ایران بانو - ایران - تهران
یک انگل و الود کننده هوا از روی زمین کمتر بهتر ..مردتیکه پیر و خرفت ..گاهی اوقات به افکار هیتلر که فکر میکنم میبینم برداشت درستی داشته که گفته بود چند دسته از مردم را باید نابود کرد یکی از ان دسته همین منحرفان جنسی و خلافکاران هستند که فقط باعث نابودی جامعه و الودگی ان میشوند .بقول اکبر عبدی تو فیلم ادم برفی الهی سرتخت بشورنت
دوشنبه 18 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
عجب این هم ندیده بودیم که دیدم. !!!!!!!!!!!باید به سزای اعمال وحشیانۀ خودش زودتر از اینها میرسید من خودم شخصا دست کسانی رو که این خبیث رو به دام انداختن از همینجا میبوسم
دوشنبه 18 مهر 1390

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
خدایی این موجود حقش مرگ بوده .... این آدم با این کاراش انگار 37 تا زن رو شکنجه روحی داده اونم تا آخر عمر ... باز خوبه حداقل در ملا عام مثل اون فضاحتهای قبلیشون اعدامش نکردن ... حالا کسایی که میگن یه همچنین موجودات انسان نمایی باید زنده بمونن و زندانی بشن و یا از اونا بدتر کسایی که مدافع خقوق همچنین موجودی هستن بیان و اراجیف بگن ... آخه واسه چی همچنین موجودی باید زندانی بشه و با دیگران ارتباط داشته باشه در زندان ... یا اینکه زنده بمونه و مثل خیلیا که در رفتن از زندان تو این رژیم در نره یا فراری داده نشه .. حق این آدم فقط مرگ بوده ...
دوشنبه 18 مهر 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
به درک. اینو باید در مللا عام اول یکباره دیگه از ته ختنه میکردن بعد دارش میزدند
دوشنبه 18 مهر 1390

erfan_p0wer - ایران - تهران
حـ.... حیف شد مرگ کمه برای اینجور جونورا
دوشنبه 18 مهر 1390

pariha - کویت - کویت
ولی حیف فقط یکبار اعدام شد حقش بود دستشون درد نکنه ای کاش فقط اعدامی ها از همین قشر متجاوز و سربار جامعه باشند - حالا حتما دوستان اروپایی نشین میخوان بگن باید از لحاظ روحی و روانی معالجه شود و این روش قرون وسطایی هست
دوشنبه 18 مهر 1390

khodekhodeshe - بلژیک - انتورپ
امید وارم که صد و بیست بلا به جون نازنین رهبر کبیر عنقلاب بیفته.
دوشنبه 18 مهر 1390

Ali432 - انگلستان - لندن
یک مریض روانی کمتر.برود به جهنم.
دوشنبه 18 مهر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
بازم اعدام.حالا خوبه که اون زنها هم همشون راضی بودن اگرنه همراه یه مرد غریبه به خونش نمیرفتن.فقط چون فیلمشون پخش شده از ترس ابرو به درو دیوار میزنن.
دوشنبه 18 مهر 1390

سیروس کمال - امارات - دیى
یک مرد 67 ساله ؟؟!! تجاوز به 37 زن ودختر ؟؟!! .. عجیبه !!
دوشنبه 18 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
لیلی ایرانی - ایران - تهران/من هم به جز در موارد خاص با اعدام مخالفم.ولی کامنت شما با هیچ منطقی جور در نمیاد!!
دوشنبه 18 مهر 1390

sunia - استرالیا - استرالیا
حالم از کلمه اغفال به هم میخوره اونایی که میگن اغفالم کردن باید برن به جهنمو هر بلایی سرشون میاد حقشونه اخه ادم بالغ مگه عقل نداره که یکی دیگه بیاد گولش بزنه این حرفا دیگه قدیمی شده و مال کلاس دومه خیلی از این زنا خود خواسته بار اول رفتن و بعد گرفتار شدن
دوشنبه 18 مهر 1390

mersede - انگلستان - منچستر
67 ساله ، واقعا جای تامل داره که یک مرد تا کجا می تونه حیوان صفت باشه . 67 ساله و 37 تجاوز چه عاملی باعث شده بود که بعد از 37 بار تجاوز به دام پلیس بیفته البته باید خاطرنشان کرد که هیچ کسی جز خود این افراد مقصر نیستند و نفر اول گناهی در حد خود این مرد به گردن داره که اگر همان موقع شکایت می شد 36 نفر دیگر قربانی نمی شدند
دوشنبه 18 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
کاش کاربرانی که میخواستن این آقا رو اول ختنه کنند بعد اعدام کنن یکبار خبر رو میخوندن. که چطور بی لیاقتی نیروی افتظاهی وفرهنگ غلط یک جامعه باعث انجام این جرم شده.اول اینکه. تمام جرم در خانه مجرم اتفاق افتاده. با این حساب همه آدرس خانه را داشتن. چرا نیروی افتظاهی سریعا عمل نکرده.؟؟ دوما. چه جامعه کثیفی ما داریم که شخص قربانی تجاوز جرعت شکایت و فریاد زدن را ندارد. بجایکه زرطی این شخص را اعدام کنید. این مسائل را حل کنید.
دوشنبه 18 مهر 1390

Farazan - امریکا - نشویل
خانه از پای بست ویران است سی واندی سال ست که اعدام کردن درس عبرت که حالا نشد چون خودشون این افراد رو تعلیم میدن فقط مردم باید دانششون رو زیاد کنند تا گول افرادفرصت طلب رونخورند پاینده ایران زمین .
دوشنبه 18 مهر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
bita tehrani - کانادا - ویکتوریا چرا جور در نمیاد دوست عزیز.واسه چی همیشه ما باید وانمود کنیم که زنها بیگناه و مظلومن و فقط تو اینجور وقایع مرده که مقصره؟اخه این زنها رو چه حسابی رفته بودن خونه این مرد اونم با پای خودشون؟!!واسه چای خوردن که نرفته بودن اخه عزیز.برای این مردک هم حبس ابد با اعمال شاقه مجازات منصفانه ایه و از اعدام هم سخت تره هم غیر انسانی نیست مثل اعدام.
دوشنبه 18 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
لیلی خانوم,شما که نمیتوانی بگویی که همه شان برای چای قند پهلو رفته بودند.یکبار دیگر بخوان,و یادت باشد که طرف چه جور ادمی بوده.دو تا زن داشته,توی اتاقش دوربین نصب کرده,و حتی از خانواده معلولین هم نگذشته.حس انسان دوستی شما قابل تقدیر است ولی وجدانا این جا نباید حرام بشه.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
bita tehrani - کانادا - ویکتوریا بیتای عزیز من که نمیخوام از این مردک مریض و فاسد دفاع کنم فقط منظورم اینه که همه تقصیر فقط به گردن اون نیست و این بانوان محترم!!مریم مقدس نیستن و به اندازه این مردک مقصرن.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
لیلی ایرانی - ایران - تهران - خدایی جدی میگم از تو غیر این نظری که دادی انتظار نداشتم ... هر چی حیوونه تو طرفدارشونی ....شرم هم خوب چیزیه خدایی .. به جا اینکه بیای بگی زنها راضی بودن برو بفهم تجاوز یعنی چی
سه‌شنبه 19 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.