نخست‌وزیر ترکیه زیر تابوت مادرش


نخست‌وزیر ترکیه زیر تابوت مادرش

به گزارش «آینده» خانم تنزیل اردوغان مادر 88 ساله رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه که صبح روز جمعه درگذشت، ساعاتی قبل و طی مراسمی با حضور چند تن از مقامات و شخصیت‌های کشورهای جهان در گورستان Karacaahmet استانبول به خاک سپرده شد.

عکس‌هایی از رجب طیب اردوغان و مادرش در سال‌های گذشته:

cisco_mha - ایران - تهران
هیچ انسانی موفق در دنیا نمیشود مگر اینکه به پدر و مادر خود احترام بگزارد این قانون آفرینش است
یکشنبه 17 مهر 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
از هر نظری که حساب می کنم، اردوغان یکی از باشعورترین آدم هایی است که دیده ام.
یکشنبه 17 مهر 1390

ghafas - ایران - مشهد
قابل توجه اونایی که تا به جایی رسیدند مادرشون که هیچ خدا رو هم بنده نیستند.تسلیت به اردوغان ..آفرین به اردوغان
یکشنبه 17 مهر 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
این نخست وزیر ترکیه با این کارهاش محبوب عام و خاص شده و در خاور میانه محبوب بعد اقایون تو جمهوری اسلامی خودشنو پاره میکنن منفورتر از همیشه میشند.
یکشنبه 17 مهر 1390

zorro - هند - میسور
غم آخرت باشه ای بزرگمرد.
یکشنبه 17 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
درود بر رجب طیب اردوغان.دردوبلایش بریزد به جان مموتی دروغگووخائن.نه رجب طیب,بلکه هرفردی باهرمسلکی درجهان به کشورش وملتش خدمت کند.من دستش رامیبوسم.خادم وخائن متضادهستند.چراخادم نباشیم.اردوغان درسفرهایش برجسته گان سیاسی,اقتصادی راهمراه میبرد.مموتی یکعده خانم باجی,مداح عروس وداماد وخویشاوند.اردوغان پشت میکروفن همه رابه تشویق خودوامیدارد.مموتی برعکس همه سالن راترک میکنند.ووووخاک بر...ت وتفکرواندیشه هایت که معلوم شددریک خانواده پست متولدشده ای مموتی!!!!!!به قول حکیم طوس,اگرمادرت شهربانو بدی.......مراسیم وزرتابه زانوبدی.یقینم که تو.....زاده ای ..الااخر.واین بی تاثیرنیست.
یکشنبه 17 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
کی قراره زیر تابوت خامنه ای و احمقی نژاد بری؟!!! امیدوارم به تابوت نرسند و بدست مردم تیکه تیکه بشند.
یکشنبه 17 مهر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
خدا مادرش رو رحمت کنه ..اردوغان مرد بزرگی هست که به همراه حزبش تونست جامعه سنتی و مسلمان ترکیه را به سوی پیشرفت و مدرنیته هدایت کنه بدون اینکه فرهنگ کشورش رو تحقیر کنه یا نابود کنه ..امیدوارم مردم ایران و کشورهای خاورمیانه هم ترکیه رو به عنوان الگو برای حرکت به سوی پیشرفت و مدرنیته انتخاب کنند و راه ترکیه رو برند ..
یکشنبه 17 مهر 1390

30omin - ایران - تهران
مسلمانان یکی آمین بگویید / که آمین تقویت گردد دعا را
یکشنبه 17 مهر 1390

30omin - ایران - تهران
الهی مادری هرگز نمیراد / کسی هم داغ مادر را نبیناد
یکشنبه 17 مهر 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
خدا رحمتش کنه اردوغان دوست داریم خدا حفظت کنه
یکشنبه 17 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
sourena.de - آلمان - اشتوتگارت . دوست گرامی زیاد امید وار نباشید اگر برای استقبال از خمینی پفیوز که سراغاز بدبختی ایران بود یک میلیون عر عر کردند پس از هزاران اعدامی وقتی گور بگور شد دو برابر استقبال کنندگان برای دفن لاشه ی متعفنش عر عر کردند//راه ازادی با این ملت مذهبی و بدور از مطالعه طولانیست مبارز واقعی اندک و انها که گامی پیش مینهند یا زندان یا اعدام!!!!!
یکشنبه 17 مهر 1390

Artosh - ایران - تهران
*پسر شجاع* - ایران - تهران/ فکر کنم الگو قرار دادن کشورهایی چون آلمان هست که میتونه زمینه جهش رو برای کشورهایی امثال ما فراهم کند. همیشه میگن به پله دهم نگاه کن تا حداقل بتونی تا پله پنجم بپری. زمانی ایران ما الگوی همین ترکیه بود که متاسفانه با سرطانی به نام جمهوری اسلامی تبدیل به یک کشور جهان سومی شدیم و از دور پیشرفت خارج شدیم..! به هر حال ترکیه امروز به یک قدرت تاثیر گذار تبدیل شده و باید تحسینشان کرد.‍
یکشنبه 17 مهر 1390

shafag - ایران - تبریز
تسلیت مردم آذربایجان برای در گذشت مادر اردوغان به ملت دوست و برادر .ترکیه.
دوشنبه 18 مهر 1390

v-for-vendetta - ایالات متحده - اوستین
دوستان عزیز چیه هی میگین اردوغانو دوست داریم, اون یه آدم فرصت طلب و دزده که دنبال منافع کشورش و اون طابوتی که زیرشو گرفته از همون18000000 ملیارد دلار ماست که الان داره تو منطقه جفتک میندازه
دوشنبه 18 مهر 1390

بابک - ایران - سبزوار
خدا بیامرزدش
دوشنبه 18 مهر 1390

golly47 - المان - فونکشتاد
اخوندا ببینند وقتیکه دین از سیاست جدا باشد همه میتوانند بین مردم باشند احتیاجی نیست با ماشین های ضد گلوله تردد کنند
دوشنبه 18 مهر 1390

shahram khosh maram - ایران - تهران
من از اردوغان خوشم می اید. توانسته استقلال رای ترکیه را حفظ کند, اداب و سنتها و فرهنگ ترکیه را برابر اداب و رسوم غربی تقویت کند, در شرایطی که اکثر کشورهای دنیا و به ویژه اروپا درگیر مشکلات مالی و رکود هستند, یک جهش اقتصادی در ترکیه ایجاد کند, بر خلاف دولتهای قبلی که تمام تلاششان عضویت در اتحادیه اروپا بود و همیشه هم با مخالفت روبه رو میشدند, نگاه به شرق را پیش گرفته و ترکیه را به یک کشور تاثیرگذار در منطقه تبدیل کرده است. در مسائل مصر و فلسطین و سوریه بسیار قوی عمل کرده. جلوی ارتش محکم ایستاده و توانسته یک ازادی نسبی ایجاد کند و وضعیت حقوق بشر را بهبود ببخشد. من فکر نمیکردم که ترکیه تا دهها سال نخست وزیری مثل تورگوت اوزال پیدا کند ولی حالا میبینم اردوغان بسیار قویتر و موفقتر هست. مرا یاد ماهاتیر محمد در مالزی می اندازد.
دوشنبه 18 مهر 1390

asiai - ایران - تهران
vendetta-اوستین: هموطن عزیز, اردوغان سیاستمدار خیلی زرنگی میباشد کارها و اعمال هایش در این چند سال برای کشورش قابل تحسین میباشد. اما در این عکس ها اردوغان فقط فرزندی است که تابوت مادرش را گرفته. از فرزندان کورش بعید است که برای شخصی که غم از دست دادن مادرش را دارد اینگونه بنویسند! امیدوارم سایه مادرت سالیان طولانی بر سرت باشد, از دست دادن مادر غم بزرگی است.
دوشنبه 18 مهر 1390

yassen_uae - امارات - شارجه
درودبه شرفت ادوغان.
دوشنبه 18 مهر 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
v-for-vendetta - ایالات متحده - اوستین . کی به دنبال منافع خودش نیست . شما دنبال منافع شخصی خودت بودی که ایران راترک کردی و شهروند آمریکایی شدی. سیاست الان جهان چه ترکیه چه آمریکا وچه روسیه و .. اینه که از دیگران بکن . به مردم خودت برس. سیاست یعنی منافع اقتصادی کشور. برخلاف ما ایرانیها ودولت ایران که از مردم میکنیم و به دیگران میرسیم.من فکر سیاستمداران جهان راتحسین میکنم که به خاطر مردم و آبادی آینده کشورشان ، اینقدر تلاش وزحمت میکشند. وباید هم تحسین شوند .ترکیه خودشو چسباند به اروپا وآمریکا .شد 16 همین کشور اقتصادی جهان .ما خودمان را به دزدانی مثل روسیه وچین وصل کردیم شدیم بدتر از جهان شوم وفقیر. آیا این مدیریت وسیاست رجب قابل تحسین نیست؟ که فقط به مردم وکشورش فکر میکند؟
دوشنبه 18 مهر 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
مادر یعنی اول و آخر. امیدوارم هرگز گذارم به زیر تابوت والدین نیفته.
دوشنبه 18 مهر 1390

Mare Syah - انگلستان - لندن
اخه شما ترکا از عمر بدتون میاد چرا ازش خوشتون میاد تازه هموطنای خودشو منظورم کردها را میکشه که?? این دموکراسی مدرن? مگه نمیدونین ترکای ترکیه بیشترشون سنی مذهبند?
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.