نسخه طولانی تر مصاحبه با مهدی خزعلی در پارازیت


نسخه طولانی تر مصاحبه با مهدی خزعلی در پارازیت


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=zt5xoZD6pXo

لینک دانلود مدیافایر

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
کسی که به ولایت فقیه معتقد است چطور میتواند از اصلاحات سخن بگوید و از دموکراسی دم بزند حالم از چنین بز مجه ها بهم می خوره جناب کامبیز مهمان خوب سراغ نداری برنامتو بی مهمان ادامه بده لطفا !
یکشنبه 17 مهر 1390

mansoor_uk - انگلستان - انگلستان
این بز مجه هم خرو می خواد هم خرما
یکشنبه 17 مهر 1390

ari jojeh - ایران - تهران
این نادرست با یک تیر احمدی نژاد و بهائیان را زد. این صحبت ها کاملا برنامه ریزی شده بود حتی مصاحبه با صدای امریکا هم کاملا با حساب بود تا مخاطبان این رسانه را هم پوشش دهند. صحبتهای خامنه ای و حرکات ان را نگاه کنید که چه با وقار و خوشحال همه صحنه را در کنترل دارد . لعنت بر همه تان. همگی فاسدید. خودتان فهمیده اید وقت تنگ است و رفتنی هستید برای همین دزدی هایتان کلان تر و سریع تر شده.
یکشنبه 17 مهر 1390

احتراز - آلمان - دورف
هر کاریش بکنی‌، تخم و ترکه اخونده دیگه.
یکشنبه 17 مهر 1390

OnLine. - ایران - تهران
واقعا بچه اخونده میره بالا منبر مگه دیگه پایین میاد.looooooooool
یکشنبه 17 مهر 1390

barbodm - ایران - تهران
نقشه ولایت مداران بود برای برداشتن احمدی نژاد و رفقاش
یکشنبه 17 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
ین آقای دکتر شیعه اثنی عشری و همه اصلاحطلبان حکومتی مشکلشان با احمدی نژاد است. این ها با ساختار نظام که میراث خمینی جلاد است مشکلی ندارند. باور کنید اگر خامنه ای به اینها چراغ سبز نشان دهد همه جنایات خامنه ای و حکومت استبداد دینی را در این 33 سال فراموش می کنند و با احادیث و داستانهای اسلامی خود آنها را به نفع خامنه ای توجیه می کنند. من نمی دانم چرا هی از مذهبش حرف می زند؟ چه کسی عقیده دینی ات را سوال کرد؟ این همان بیماری است که در جامعه ایران بروز کرده ، حتما باید عنوان کنی که شیعه اثنی عشری و مسلمان و ولایت مدار و غیره هستی. خوب باش، درون خودت نگه دار. مطمئنم اگر یه نفر عادی این حرفها رو بزنه صد بار اعدام میشه اما این ولایت مدار از خودشونه اینا همهش سیاست و بازی با مردم ایرانه میدونن مردم صدای امریکا رو می بینن .
یکشنبه 17 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
واقعا شرم آور این آدم به اصطلاح متحول لومده صدای امریکا از خمینی جنایتکار و ملعون دفاع می کنه !! خمینی باعث و بانی تمام بدبختی ها و جنایت ها که به سر ملت ایران تو این 33 سال است .نظام ولایت فیقه هم بخوره تو سرت با حکومت دینی بدبختی روز به روز بیشتر میشه جنایت و سنگسار و اعدام و................. .اخه چطوری که یه نفر رو بخاطر شرکت در یک راهپیمایی مسالمت آمیز خیابانی برای رای که داده می گیرند و در زندان میکشند اونوقت این اقا تو تهران بیاد از احمدی نژاد بگه و کاریش نداشته باشند !؟؟؟؟؟؟ یه دو هفته دیگه تو همین واشنگتن بغل دست کامبیز جان میشینه ؟؟ میگید نه ببینید ............
یکشنبه 17 مهر 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
سفیر جمهوری اسلامی ...!!
یکشنبه 17 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
توی زندان سلولهایی هست که به سلولهای انفرادی معروفه. یک و نیم متر در دو متر. بعضی وقتها دو نفر حتی سه نفر رو در اونجا برای چند روز میزارن بمونن با یک سطل برای مدفوع کردن.ببینید این حکومت چقدر نامرد هست.اعتقاد به ولایت فقیه را از روی مصلحت گفت. ایشان هیچ اعتقادی به ولایت فقیه ندارد. وولی به خاطر زندگی در ایران و احتمال برخوردهای شدید مجبور بود این را بگوید. زیرکی خزعلی همین بس که مطلب مسافرت به خارج از کشور را طوری نوشت که همه طیف خامنه ای و احمدی نژاد فکر کرد او فرار کرد.به هر حال مهدی خزعلی در آگاه کردن بخش زیادی از طیف مذهبی معتقد به جمهوری اسلامی موفق بوده است
یکشنبه 17 مهر 1390

Big_bang - المان - درتموند
حرفش درست بود. برای تغییر نباید جنگید بلکه باید رشد کرد. و لازمه رشد فکر کردن است کاری بسیار سخت و طافت فرسا که این متاسفانه با ژن ایرانیها سازگار نیست. ایرانیها به دلیل ثروت زمینی که دارند همیشه ساده ترین راه را انتخاب کردند, و ان حرف زدن, شعر خوندن و گل گفتن و گل شنفتن, خدا بزرگه ببینیم قسمت چی میشه. ایران هیچگاه درست نخواهد شد. و البته این به نفع کشورهای تولید کننده هم هست. ای بابا تا بوده از این حرفها بوده.
یکشنبه 17 مهر 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
با سلام.گفتن من اشتباه کردم من مقصر بودم شهامتی میخواد که هر کسی نداره و کسانی که در مسند قدرت هستند این جمله رو خوب بلدن ولی نه برای خود بلکه به دیگران.تکبر به وقت مسئولیت خاریست به وقت برکناری من دست کسانی مثل خزعلی می بوسم و امیدوارم با این راهی که برای ابادی نظام و کشور در پیش گرفته موفق باشه اگر هم خدا نکرده اتفاقی براش رخ بده نامش در ذهن من و امثال من باقی خواهد ماند
یکشنبه 17 مهر 1390

bidad - امریکا - اتلانتا
اگر منظورت این بود که بعضیها بفهمند که کسانیکه مخالف احمدی نژاد هستند, دلسوز مردم نیستند و یا همان سگ زرد برادر شغال هست, بود, دستت درد نکنه!.
یکشنبه 17 مهر 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
Azadikhah - هلند - تکسل . اتفاقا نامردترین همین آقایون به اصطلاح *اصلاح طلب* هستن!که به عنوان سوپاپ اطمینان در مواقعی که مردم اعتراض دارند(فقط در همین مواقع!وگرنه که خودشون راضی هستن)در نقش نجات دهنده نظام از انفجار درونی جلوگیری میکنن و مسیر اعتراض رو از سرنگونی رهبر به تغیر زیر دستیانش هدایت میکنن!
دوشنبه 18 مهر 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
آخه عقل کلا با شمام کاربرای ایرانیان انگلستان انقدر دیگه آدمای بی‌ منطقی‌ هستید؟؟!! یعنی‌ واقعا تا این حد مختون می‌کشه نمی‌بینید بنده خدا تو ایرانه خانوادش اونجان معلومه که میگه ولایت فقیه رو قبول داره!!!. شما الان ببینید با همین مصاحبه‌ای که با صدای آمریکا داشت چه بلایی قراره سرش بیارن دیگه چه برسه حرف دلشو واقعا بزنه! اتفاقا خیلی‌ خوب مشخص بود که بر ضدّ شونه ولی‌ مجبوره بگه قبول داره! مثل شما خارج از کشور با خیال راحت که ننشسته پا رو پا بذاره بگه ولایت فقیه نه!!! کمی‌ عادلانه قضاوت کردن چیزی ازتون کم نمی‌کنه!!! ببین چه انتظار‌هایی‌ دارید از این بنده خدا‌هایی‌ که تو ایران هستن!. راست میگید و خیلی‌ زرنگید خودتون برید ایران و جرات کنید اینطوری مصاحبه کنید و حرف دلتون رو بزنید عجبا!!. کمی‌ منطقی‌ باشید سعی‌ کنید کمی‌ رو حرفاتون فکر کنید انقدر مثل بچها زود قضاوت نکنید بابا !!!!! ahhhhhhhhhhhh
دوشنبه 18 مهر 1390

ari jojeh - ایران - تهران
shabe-barani - استرالیا - سیدنی. بهتره بری سیزده بدرتو تو همون پاراماتا پارک و باهم پیاله ای هات این نظرات عاقلانه ات را در میان بگذاری و اظهار فضل کنی. کامنت شما یک به چهارده میباشد. یعنی اینکه چهارده نفر ابلهند و شما عقل کل. که این نسبت کاملا محال است . بهتر است یکبار دیگر به حرفهای این شیر ناپاک خورده گوش کنی تا بفهمی چطوری از صدای امریکا نهایت سو استفاده را کرد و دیگر ادیان را هم هتک حرمت!!!
دوشنبه 18 مهر 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
ari jojeh - ایران - تهران خوشحالم از اینکه مثل هیچکدوم از این ۱۴ نفرتون بی‌ منطق نیستم. همین کارم می‌کنم ممنون از پیشنهادت بهتره برم ۱۳ بدر و اینجا وقتمو با آدمای کوتاه فکر صرف نکنم. من که چیز بدی ندیدم و نشنیدم اتفاقا خیلی‌ مودبانه صحبت میکرد، اگر حرف یزید که گفت، اون یک مثال بود حالا بماند که خیلی‌ها جنبه ضرب‌المثل و یا مثال ندارن و فقط دنبال نقطه می‌گردن دستشون بگیرن و به بقیه گیر بدن! در ضمن بحث من سر چطور حرف زدنش با پارازیت نبود اینکه شما میگید آخرش با همون ولی‌ فقیه و آخرش بچه عرب و از این چرتو پرتا حرفم با اینا بود. و در آخر اینکه تو جمع ۱۰۰۰ تا کلاغ اگر یک کبوتر بیاد بگه من زیباترم یعنی‌ اشتباه می‌کنه؟ اینم یک مثال دیگه حالا باز بیاید بیجنبه بازی در بیارید بگید مارو کلاغ و خودتو کبوتر فرض کردی lol, اینو گفتم که بدونی این دلیل نمی‌شه ۱۰۰ نفرم با من مخالف باشن من اشتباه می‌کنم، اگر کمی‌ بخوای غرورتو کنار بذاری و درست فکر کنی‌ متوجه منظور من میشی‌!. دیگه بحثی‌ ندارم و به فکر خودتون و منطقتون واگذار می‌کنم،. موفق باشی‌، تمام
سه‌شنبه 19 مهر 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
ari jojeh - ایران - تهران در ضمن کاربر محترم اگر به دینی توهین شده شما خودتون هم کمی‌ ندارید شما هم توهین می‌کنید، فقط واسه مسلمونا گناه توهین کنن در صورتی‌ که از همه جا بهشون توهین می‌شه؟ حالا دیدی بی‌ منطق هستید؟. من خودم هیچ دینی رو قبول ندارم از نظر من همش ساختهٔ‌ فکر بشره ولی‌ به همشون احترام میزارم و عادلانه قضاوت می‌کنم ؛)
سه‌شنبه 19 مهر 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
shabe-barani - استرالیا - سیدنی. ازاحترام وعدالت شما همین بس که همه ما رو بی منطق و بچه صدا زدی اون هم فقط به خاطراینکه نظرمون با تو فرق داشت!!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

ari jojeh - ایران - تهران
shabe-barani - استرالیا - سیدنی .دقیقا توهمات خامنه ای را داری. متاسفم که کار این ملت و مملکت به این فلاکت افتاد.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن سوتفاهم پیش نیاد گفتم (مثل) بچها نگفتم بچه اید، و بعد اینکه من گفتم بی‌ منطق هستید نه به خاطره اینکه نظرتون با من فرق داشت بلکه به خاطره اینکه هموطنتون که جونش تو ایران میتونه در خطر باشه ازش انتظارهای زیادی دارید! اشتباه میگم؟ باشه من شاید از نظر شما بی‌ احترامی کردم معذرت می‌خوام ولی‌ منظوری نداشتم که اینطوری به منظور گرفتید! میدونید بدیه ما ایرانیا چیه؟ اینکه هیچوقت نمی‌خوایم به خودمون بباورونیم اشتباه کردیم و به جای این حاضریم تا آخر با هم بجنگیم، دست خودمونم نیست از روی غرور زیادیست که داریم. موفق باشید.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
ari jojeh - ایران - تهران مگه من چی‌ گفتم که توهمات خامنه‌ای رو دارم؟. من فقط میگم منطقی‌ باشید این توهّمه؟ lol. خوب شایدم آره واقعا درست میگی‌ این توهّمه که تو این دوره زمونه کسی‌ بخواد منطقی‌ فکر کنه معذرت می‌خوام! :D
سه‌شنبه 19 مهر 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
shabe-barani - استرالیا - سیدنی . من متوجه منظورت از در خطر بودن جونش هستم. ولی مگر ما خودمون کم کشته و زندانی دادیم که ایشون حتی حاضر نیست شفاها اعلام کنه مخالف نظامه! (تازه تو بهترین حالت اگه باشه!) به نظر من مشکلش فقط این بود که چرا تو صدا و سیما راهش نمیدن!
سه‌شنبه 19 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.