احمدی نژاد: در نیویورک ، میلیونرهای آمریکا دنبال من بودند


احمدی نژاد: در نیویورک ، میلیونرهای آمریکا دنبال من بودند

مهر: دور چهارم سفرهای استانی هیئت دولت به استان همدان با حاشیه هایی همراه بود .

احمدی نژاد همچنین در این جلسه به یکی از دیدارهای خود در سفر به نیویورک اشاره کرد و گفت: در نیویورک ما جلسه ای با بیست و چهار پنج نفر از سرمایه داران و اقصاددانان آمریکایی داشیم که هر کدام در حدود 100 میلیون دلار سرمایه داشتند و مجموعه های جهانی را در اخیار داشتند.

در این دیدار ما یک ساعت و نیم با آنها صحبت کردیم و من با همه وجود حس می کردم که اینها دنبال من و یا مکتبی هستند که به آن تکیه کنند. آنها حس می کردند روی آب هستند و هیچ نقطه اطمینانی برایشان نیست.

در حقیقت کسانی که روزی با حرارت از نظام سرمایه داری دفاع می کردند امروز به دنبال این هستند که نقطه اتکایی داشته باشند تا به آن بچسبند.

احمدی نژاد: خدا مزدی به مشائی می دهد که همه متحیر شوند

مشرق نوشت: دکتر احمدی نژاد در اجلاس استانداران سراسر کشور با انتقاد شدید از منتقدان جریان انحرافی گفته است؛ ۲۵ سال است که مشایی را می شناسم و در این مدت نماز شبش ترک نشده، او همچون شهید بهشتی مظلوم است و شک ندارم خداوند مزد مظلومیت او را طوری خواهد داد که همه متحیر خواهند شد.

mnm - کره - اینچان
احمدی نژاد ....تو وهمکارانت .باعث سرافکندگی ملت اصیل ایرانی .هستید .منظور از ایرانی اصیل .غیر بسیجی وجانتکار اخوند . اقای ریس جمهور .خواهشمیکنم .خفففففففففه شوید .تقاضا میکنم .
شنبه 16 مهر 1390

romano - ایران - تهران
و خداوند مزد مشایی را در قرآن داد البت نقدی و مزد مارا به دنیای دیگر حواله کرد. خدارو شکر به خدا اعتقاد دارم اما از طرفی دیگر هم خدا رو شکر که این اعتقاد دارد می‌جوشد تا ناخالصی‌هایی مانند شما که در همه تاریخ بوده‌اید دسته جمعی دستمزد خود را بگیرید (بقول خودتان عجرکم عندالله) منتها این دستمزد کتکی عندالمطالبه دارد که روزی از همین مردم که دم ظهر تو وزارت خونه دارید جوجه به نیش می‌کشید و به ریش می‌خندید آنرا دریافت خواهید کرد آنموقع است که می‌فهمید پوست کندن منصورها و داستان حسنک وزیر و .. در تاریخ چه میراثی بوده که خبر نداشتید و خدا خدای چه کسیست و چه کسی نه خود دارد و نه خدا. لذت می‌برم که که کلمه خدا به خود آی شبیه می‌ماند این مردم هم باید به خود بیابند تا دیگر کسی خدای آنها نشوند که آنکس که در کار عشق دو معشوق خواهی کند لیلی را از دست می‌دهد. مردم ما نیز از خانه لیلی مانده و از خانه رقیب رانده اند. اشکال ندارد میفهمند یا با زور یا بی زور.
یکشنبه 17 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
توی خواب هم این چنین تصوری را برای ایران نمیکردیم. که یه روزی دلاک حموم بیاد بشه رئیس جمهور ایران.
یکشنبه 17 مهر 1390

ali158 - روسیه - مسکو
خدا را شکر همسرم فارسی نمیفهمه و جلوش شرمنده نمیشم از خریت این رئیس جمهور تحمیلی. عجب الاغی به ما انداختن. امیدوارم همتون گوربگور بشید ما هم قول میدیم بگیم شهداء در راه حق.
یکشنبه 17 مهر 1390

damahi - ایران - بندرعباس
انتری نژاد راست گفته سرمایه داران دنبالش بودند تا اوراازصاحبش علی شیره ای بخرندوباقیمت بیشتری به باغ وحش بفروشند چون انتری به این زشتی وپررویی ودروغگویی تا حالا ندیده بودند.
یکشنبه 17 مهر 1390

محمد ازاد-لندن - انگلستان - لندن
حالا چرا هی میگی نماز شب میخونه بخدا همش ریاکاری مگه برای ما داره میخونه؟خوبی نماز شب اینه در خفا انجام بشه که به خود نمازگذار بستگی داره ما که بخیل نیستیم نه اینکه شیپور بزنی همه عالم بفهمند
یکشنبه 17 مهر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
منظورش مشاییه!!
یکشنبه 17 مهر 1390

bookiak - امارات - دبی
محمود,,, به جان مادرت خدا که نه,,, ولی بنده خدا مزد 3 هزار میلیاردیشو داده,, البته اینا علی الحساب بوده که بقیش بعدا اعلام میشه
یکشنبه 17 مهر 1390

vahid2591 - ایران - کرج
انشااله به همین زودی هاخداوندبهشت رانصیب جناب مشایی میگرداند.
یکشنبه 17 مهر 1390

hamiddoo - ایران - تهران
درسته،امکان داره.با این اوضاع بد اقتصاد دنیا اگه منم میلیونر بودم بهترین جا برای سرمایه گذاری کشورهایی مثل ایران هستند.ولی احمدی نژاد تو نیویورک خیلی ضایع کرد.آخه بگو تو چیکار داری به سیاست داخلی امریکا که با مردمش چیکار میکنه،چیکار داری چطور سر مردمشو کلاه.چرا میری اونجا دست دولتشو رو میکنی.میزاره،میخوای بگی مثلن تو هم میدونی چه خبره.همه دنیا میدونن امریکا چه خبره و خیلی وقته که همه میدونن این تو هستی که تازه به دوران رسیدی و تازه فهمیدی. هیچکس از ترس صداش در نمیاد.بخدا امریکا خیلی خاطرشو میخواد که فقط سر کنفرانس همه بلند شدند رفتند.چقدر بی سیاست عمل میکنه.یا واقعا احمقه یا هم که خودشو میزنه به نفهمی.حالا که چی،میگی امریکا جهانخواره یا هر چیز بد دیگری که فکرشو بکنی.چی از دستت بر میاد یا کی میتونه کاری بکنه پس ساکت باشو به ملتت کمک کن.میخوای مثلن دنیا رو نجات بدی هاهاها،خیلی راست میگی به ملت خودت برس. get a grip man
یکشنبه 17 مهر 1390

mosaaferr - لندن - لندن
جان اون مادرت .احمدی نژاد.این قدر دری وری نگو..بذار مردم ایران سرشون بالا بگیرند..
یکشنبه 17 مهر 1390

مانش رومشکانی - ایران - کرماشان
حتما خواستند کتش را بخرند یا خودش را تا کلکسیون عتیقۀ خود را کامل کنند و شاید هم خواستند مقداری پول به او بدهند تا خفه خون بگیرد و دیگر حرف نزند
یکشنبه 17 مهر 1390

marius111 - رومانی - بو خارست
دزد دنبال شادزد میگرده
یکشنبه 17 مهر 1390

Coco - کانادا - تورنتو
آخ بلا بگیری تو مموشییی،،،اینقده تو نانازی که کل آمریکا دنبالتن یاده اون شعره افتادم که میگه "......احمدی من قربونش..همه کلا قربونش..."
یکشنبه 17 مهر 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
سرمایه داران امریکائی میدانند که تو و استادت در چپاول ثروت مملکت یدطولائی دارید و خوب میدانید چگونه با اتکا به احساسات دینی مردم نادان و خائنینی بنام بسیجی و سپاهی بدزدید و به خارج از کشور ببرید انها مگسانند دور شیرینی که مایلند با انها شریک و یا مقداری از سهامشانرا بخرید. وگرنه برای تو و امثال دزدت ریاکارت تره هم خرد نمی کنند که هیچ به نگهبانی درب توالت شان هم قبولت ندارند.
یکشنبه 17 مهر 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
این سرمایه دارها شیفته کت و شلوارت شده بودند عزیز مادر مرده !!
یکشنبه 17 مهر 1390

marka - ایران - گرگان
خاک بر سر ادمهایی که حرفهای مزخرف تو رو گوش میکنن مگه کسی که نماز شب خوند ادم مثبتیه احمق!
یکشنبه 17 مهر 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
آره بابا، اونا هم بو برده بودن و میخواستن اون سه هزار میلیارد تومن رو واسه تو و مشایی سرمایه گذاری کنن!
یکشنبه 17 مهر 1390

hameshehbahar - انگلستان - لندن
میلیونرها می خواستند تو را بخرند برای باغ وحششون !!!
یکشنبه 17 مهر 1390

Royan - آلمان - آلمان
خدا اگر خدا بود دهن همه شما را سرویس میکرد.
یکشنبه 17 مهر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
من هم کسی را میشناسم68 سال نماز روز و شبش ترک نشد. اما نه دروغ میگفت مثل شما, نه تیر خلاص میزد. نه بازجو و زندانبان جوانهای مردم بود. زنش رو هم از میان زندانی هایش انتخاب نکرد. نامه معرف هم برای دزدهای امام زمانی سه میلیاردی به کسی ننوشت . با بیت المال فمار نمیکرد و فامیلهای فقیرش هم صاحب بهترین زمینهای رامسر نشدند. ضمنا جوانهای مردم را هم, حتی با حکم قاضی تیرباران نمیکرد, چه برسد بدون حکم قاضی. دو تا دیگ نشستند از هم دیگه تعریف مکنند. وقاحتا, اون میگه ,دکتر باهوش ترین!! فرد ایرانه, این میگه نمازخون ترین. انگاری کس دیگری نیست که اینها رو بیان کنه و مجبورا برای رفع عقده از خود گفتن بدتر از...خوردن است.
یکشنبه 17 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
تو یک دروغگوی ماهر وپررویی هستی.حتمامیخواستندبدانندتو این رو راچگونه کسب کردی.ویادبگیرند.توواقعابراحتی شرف وابرویت رازیرپامیگذاری.وخودنمی دانی که هیچ بودی.وهستی.
یکشنبه 17 مهر 1390

Herzl - هلند - ارنهم
میلیونرهای آمریکا دنبال تو بودند دیدن خیلى خوشکلى خاطر خات شدند میخواهند بیان خواسگاریت شماره تلفن منزل دادى با ماما جونت تماس بگیرن؟خوشبخت بشى
یکشنبه 17 مهر 1390

joliano - انگلستان - لندن
احمدی نژاد حالا معلوم میشه تو اقامت و پاسپورت کجا تو جیبته. ایران زمین توسط کیا داره چپاول میشه.
یکشنبه 17 مهر 1390

sama128 - ایران - شیراز
بله راست میگه میلیونرهای آمریکایی دنبال احمدی فشار بودند چون اونها هم تعجب می کردند مردم نادان ایران به این میمون رای دادند و یک میمون شده رئیس جمهور ایران . واقعا که جای تعجب داره همه میگن چه مردم مشنگی که یک میمون خالی بند دو دره را کردن رئیس جمهور پینوکیو را می کردن رئیس جمهور بهتر بود لااقل دورغ که می گفت دماغش درزا می شد این میمون از خدا بی خبر دروغ شده غذای جان و روحش نگه میمیره .
یکشنبه 17 مهر 1390

Fadaye iran - هلند - ارنهم
توی حس و دوستانی که میشناسی. حـ...ا. بزوددی همتون جواب خوبی خواهید گرفت.
یکشنبه 17 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
فبلا میلیونرها سگ و گربه داشتند ولی ظاهرا بعضی هاشون میمون باز تشریف دارند
یکشنبه 17 مهر 1390

fariborzkhan - ایران - ایران
خوب حق داشتن از 100 میلیون تا 3 میلیارد فاصله زیادی هست.
یکشنبه 17 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
دوستان عزیز فراموش نکنید که مموتی فقط یه نوچه است و شخص اصلی اون ضحاک هست که بیشتر از همه باید بهش بد گفت. لطفاً وقتی می گید اون مرتیکه رو بی نصیب نگذارید.
یکشنبه 17 مهر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
fariborzKhan خیلی خوب لب مطلب را بیان کرده و جواب دندان شکنی به این لاعاطلات دادید. موفق باشید.
دوشنبه 18 مهر 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
قربون چشمات بوروم- قربون لبهات بوروم - قربون سینت بوروم - قربون نافت بوروم - قربون........... دیگه پایین نومیروم به دشت و صحرا بوروم
سه‌شنبه 19 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.