کتک‌کاری در مسابقات کشتی قهرمانی کشور


کتک‌کاری در مسابقات کشتی قهرمانی کشور

در جریان فینال وزن 55 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی برزگسالان کشور، مربیان تیم‌های لرستان و آذربایجان شرقی با یکدیگر درگیر شدند که این امر منجر به قطع مسابقات به مدت کوتاهی شد.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، در فینال وزن 55 کیلوگرم که بین فرید دژم‌خوی از آذربایجان شرقی و عبدالله فولادوند از لرستان برگزار می‌شد، پس از برنده اعلام شدن دژم‌خوی، مربی لرستان نسبت به این رای اعتراض کرد که در همین حین دو نفر از هواداران کشتی‌گیر آذربایجان شرقی وارد محوطه مسابقات شدند و همین امر باعث ایجاد درگیری فیزیکی بین آن‌ها شد.

جواد طاری‌بخش مسوول روابط عمومی هیات کشتی خراسان رضوی در این رابطه گفت: متاسفانه این امر دور از شان مربیان بود و طبق صحبت دبیر فدراسیون کشتی، با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: با بازبینی فیلم این درگیری تمامی افراد مقصر شناسایی شدند و طبق نظر کمیته انظباطی فدراسیون کشتی، کارت مربیگری مربیان حاضر در این درگیری باطل خواهد شد و این مربیان حق حضور در مسابقات را نخواهند داشت.

طاری‌بخش همچنین با اشاره به خبر منتشره از سوی برخی از رسانه‌ها مبنی بر نبودن آمبولانس در محل برگزاری مسابقات خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از افراد به دنبال خراب کردن وجهه میزبان این رقابت‌ها یعنی مشهد هستند چرا که آمبولانس از روز وزن‌کشی در محل برگزاری مسابقات وجود داشته است و در هنگام درگیری نیز مصدومان به وسیله آن سریعا به مراکز درمانی منتقل شدند.

مسوول روابط عمومی هیات کشتی خراسان رضوی در ادامه تصریح کرد: عصر پنجشنبه یزدانی‌خرم رییس فدراسیون کشتی نیز از نزدیک شاهد برگزاری مسابقات بود و در خصوص این درگیری نیز دستور رسیدگی ویژه و برخورد با خاطیان را داد.

محمد ازاد-لندن - انگلستان - لندن
بیفرهنگی بیداد میکند
شنبه 16 مهر 1390

fearness - هلند - روئرموند
از این بهتر نمیشه ....................................
شنبه 16 مهر 1390

nader46 - انگلیس لندن - لندن
اقتدای پهلوانان به علی(س)
شنبه 16 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
فقط مونده بود ورزشگاه تبدیل به سلاخ خانه بشه ! از برکاتِ امام زمان و افسونِ ولی ِ ولدِ چموشش ، ایران به شکنجه گاهی بس فعال تبدیل گردیده ! از اینرو کمیته انظباطی فدراسیون کشتی در صدد است که قبل از برگزاری مسابقات کُشتی تعدادی قمه ویا سرنیزه بصورت رایگان در اختیار مربیان و داورانِ مسابقه قرار دهد تا بدین طریق روحیۀ ورزشکاری آنها حفظ شود، ناگفته نماند که آمبولانسی بدون کپسول اکسیژن هم در کنار سالن پارک خواهد شد !
شنبه 16 مهر 1390

vudvudak - آمریکا - لس آنجلس
بشکن بشکنه بشکن --- من نمیشکنم بشکن --- اینجا بشکنم یار گله داره --- اونجا بشکنم یار نمیزاره
شنبه 16 مهر 1390

shahram khosh maram - ایران - تهران
این اولین بار هست که خبر درگیری در کشتی را میشنوم. اگر مربیان درگیری فیزیکی داشتند صددرصد باید محروم شوند. در مجموع مسابقات کشتی علی رغم رقابت سنگین, از درگیری دور هست و این مورد هم به نظرم استثنا بود برخلاف فوتبال که پر از تنش و درگیری هست.
شنبه 16 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
مصدومان به وسیله آمبولانس سریعا به مراکز درمانی منتقل شدند؟ کدوم مصدوم؟ اگه منظور این بیچاره است که تو عکس چهارمه، این بدبخت که مرده. روی آدم بی‌هوش را نمی‌پوشونن که از کمبود اکسیژن خفه بشه. تو عکس آخر روش کت انداختن تا دیده نشه.
شنبه 16 مهر 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
شعار انگلیس , تفرقه بیانداز و حکومت کن !!!
شنبه 16 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
چی شده فرهنگ ما !!!اون فرهنگ که ازش 2500 سال گذشته، اگه فرهنگ امروز رو می فرمایید که دیگه گفتن نداره ... !!!!!!
شنبه 16 مهر 1390

3-5-15-2-17-3-20 - بریتانیا - هودسفیلد
ای خـــــــاک بـــــر اون فرهنـــــــگتون
شنبه 16 مهر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
اخر فرهنگ اسلامی دیگه.دور نیست که همدیگر را تکه پاره کنند و بخورند. انموقع است که اسلام کامل پیاده شده
شنبه 16 مهر 1390

آشی - انگلیس - لندن
از خارجیها یاد گرفتن.
شنبه 16 مهر 1390

faryade demokrasi - هلند - آمستردام
ملتی که فقط ادعای فرهنگ دار بودنش هست. حتما اینجا هم عوامل بیگانه یا دست اندر کارای رژیم انگشتش تو کار بود نه عزیزان به قول شاعر هنر نزد ایرانیان است و بس. (خواهشأ به کلمهٔ آخری که میگوید، بس، توجه ویژه شود خیلی‌ عمیق هستش ).
یکشنبه 17 مهر 1390

lucas71 - سوئد - اوپسالا
اینها ایرانی نیستند... فرزندان کورش از این کارا نمئ کنند.
یکشنبه 17 مهر 1390

آوای آزاد - بلژیک - آنتورپن
آفرین به شما از کمکتون ممنونم.سال‌هاست که دنبال معنی تمدن و با فرهنگ هستم.چون همیشه میگن ایرانی با فرهنگ با تمدن هست.الان که این خبرو خوندم معنی بافرهنگ و با تمدن رو گرفتم که یعنی‌ چی‌.
یکشنبه 17 مهر 1390

felora - ایران - تهران
هیچوقت از کشتی وبوکس خوشم نیومده. اخه اینم شد ورزش.. ... چه چیزی و میخوان ثابت کنن؟!
یکشنبه 17 مهر 1390

فراوانی - انگلستان - منچستر
از قدیم این مردم بی فرهنگ بوند بابا هر چند اسلام هم مزید بر علت شده ولی قدیم چون اینتر نت نبود شما این چیزها را نمیدید حالا مدیا گسترده شده همه شده اند خبر نگار
یکشنبه 17 مهر 1390

mansoor_uk - انگلستان - انگلستان
بیچاره امد وست جدا کنه ظربه فنی شد مرد, خونش گردنه کیه?
یکشنبه 17 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
توهین نکنیدهموطنان عزیز.مافرهنگ 2500ساله راداراهستیم.اینهاایرانی نیستندکه شمامیبینید..فیلمی که میبینیدازکشورهای دیگرگرفته شده ومیخواهندمارابدنام کنند..خیابانهاوکوچه هایمان شهرهاوروستاهایمان تاحالادعوا دیده اید??تجاوزبه دختروپسرتاحالاشنیده اید??منظورم گروهی هانیست اشتباه نشود.تکی تکی.دروغگویی ,چاپلوسی تاکنون مشاهده کرده اید??تاکنون حین صحبت کردن موبایلت رازده باشندکه هیچ متوجه نشده باشی وفقط دستت رودگوشت وحرف میزنی دیده اید?نه هرگز!!!تمدن رامابه جهانیان صادرکردیم.اینهااگرهنرنیست پسچیست???, ,,,وشما fanoos عزیزاگریکباردیگرازاین نوع کامنتهابنویسی, پان... یسم راچسپاندند.ضمناایاازاحمدینژاددروغ شنیده اید??
یکشنبه 17 مهر 1390

Machila - ایران - اهواز
آخه یکم واقع بین باشید چطور فقط درگیری هایی رو که تو ایران اتفاق میفته می بینید؟. متاسفم....
دوشنبه 18 مهر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
فرهنگ و تمدن را اسلام و بویژه شیعه از ایران گرفت. بیخود دم از فرهنگ دوهزار و پانسد ساله نزنید و بروید فرهنگ هزار و جهارسد ساله تان را که پر از کشتار و ویرانی و دست و پا بریدن و سنگسار و تجاوز به کودکان و خرافه های بیشمار و سینه زنی و قمه زنی و نامه در چاه افکندن و سوگواری های همیشگی برای عرب بیابانی و ...را مسخره کنید که نام بدش همه جهان را برداشته است.
دوشنبه 18 مهر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
h.k - طلبه بسیجی تو یکی لازم نکرده دم از فرهنگ بزنی که در کامنتهای گذشته ات از خمینی پشتیبانی کردی و چندین بار عجز و لابه کردی که شیعه دارد از دست میرود و دکان دین تان در حال فروپاشی است. همین ملاهای شیعه که یکیش هم تو باشی مانع اصلی پیشرفت و دشمن ایران و ایرانی بوده و هستند که بزودی باید دینشان را برداشته و برگردند به جایی که ازش امده اند.
دوشنبه 18 مهر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
h.k - دانمارک - اودا / برادر مغول ویرگولی!! تو چقدر بی مزه و ویرگولی مینویسی.حتما فکر میکنی الان همه به کامنتت میخندند و به نبوغ نوشتاری ات پی میبرند و فردا میشوی رئیس جمهور ترکغولستان !! یک اکابر خوانده بهتر از تو مینویسد چون جمله ها بهم ربط ندارد ونا مفهوم است و هر کدام در یک موضوعی متفاوت قرار میگیرد.همه نقطه و ویرگولهای دنیا هم نمیتواند جملات بی سر و ته تورا بهم وصل کرده و معنی دارش کند.من فکر میکنم تمدن شماها قبل از دایناسورها بوده و الان نیاز به بازسازی دارد و طبق قول مسئولان باید برایتان تاریخ نوشت و اثار باستانی درست کرد و ما با تمدنهای سوسولی که نه قطع دست و دار زدن و سنگسار و مناره سازی با کله ادمها توش هست و نه مثل تاتارها زن دزدی و قتل وتجاوز باید بوق بزنیم.تمدن 2500 !! و 7000ساله مال بچه هاست.شنیدم قرار است رجب طایر ازگلان و دماغ علی اف برای شما اثار باستانی 22726ساله!! درست کنند
دوشنبه 18 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
ادمهای دروغگو که بابیشرمی هرچه تمام دروغ پراکنی میکنند.انقدرنادانندکه نمیدانندبیش ازدوسال من مشترک سایت هستم.وتایپیکهاثثبت شده اند.arshbidin برای نمونه.باایده وافکارم همه اشناستندچون واضح مینویسم.مثل فریدون نفرت انگیز نیستم.حالابرای اثبات دروغگویی ات یکی ازتایپیکهای مراادرس بده.تادیگران هم بدانند.انوقتکه فریادمیزنم دروغ درذات توست وماموررژیم هستی بیخودنیست..
سه‌شنبه 19 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.