همسرم لباس های بد می‌پوشید


همسرم لباس های بد می‌پوشید

عامل اسیدپاشی به همسر سابق که پس از ارتکاب جنایت قصد فرار از کشور را داشت، به دلیل کنترل مرزی، به محل حادثه بازگشت و از سوی ماموران دستگیر شد.

به گزارش «جام‌جم»، در یکی از روزهای مرداد با صدای فریادهای کمک‌خواهی زنی مقابل یک دامداری متروکه در روستای ولی‌آباد در نزدیکی شهرک مرتضی‌گرد از توابع شهرری، مرد عابری به کمک این زن شتافت و با مشاهده مجروحیت شدید زن جوان به دلیل اسیدپاشی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کرد.

دقایقی بعد ماموران کلانتری 171 با حضور در محل به ماموران اورژانس اطلاع دادند و زن مجروح به بیمارستان انتقال یافت.با بررسی و تحقیقات اولیه معلوم شد زن جوان به نام شهین از سوی شوهر سابقش با اسید مورد حمله قرار گرفته است.

با گزارش موضوع به قاضی هاشمی در شعبه 102 شهرک آفتاب، دستور قضایی برای دستگیری متهم صادر و مشخص شد متهم پس از اسیدپاشی متواری شده است. با بررسی سوابق متهم به نام ناصر معلوم شد، وی دارای چند فقره سابقه‌کیفری است و متهم به بهانه پرداخت پول برای خرید لباس دختر 8 ساله‌اش همسرش را به محل کشانده سپس با نقشه قبلی او را با اسید مورد حمله قرار داده است.

مرگ زن جوان

در حالی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت، پس از 52 روز، زن جوان به علت عفونت‌های ناشی از اسیدپاشی در بیمارستان جان باخت.

به دنبال مرگ دلخراش زن جوان، ماموران پایگاه نهم پلیس آگاهی جستجوی گسترده‌ای را برای دستگیری متهم آغاز کردند. نتیجه تحقیقات نشان می‌داد، متهم پس از ارتکاب جنایت، به شهرستان اردبیل رفته تا پول تهیه کند و به جمهوری آذربایجان متواری شود.

با اعزام یک تیم از ماموران پایگاه نهم پلیس آگاهی، مشخص شد به دلیل کنترل مرز، متهم بار دیگر عازم شهرری شده است.

با به دست آمدن این اطلاعات، سرانجام روز گذشته قاتل اسیدپاش وقتی حوالی محل جنایت پرسه می‌زد، در یک عملیات مشترک از سوی ماموران پایگاه نهم پلیس آگاهی و کلانتری 171 دستگیر شد.

گفت‌گو با متهم

صبح دیروز ساعتی پس از دستگیری متهم، خبرنگار جام‌جم با وی به گفت‌وگو پرداخت که در پی می‌آید.

خودت را معرفی کن.

ناصر هستم، 45 ساله که پیش از این راننده اتوبوس بین شهری بودم، اما بعد در پمپ بنزین مشغول به کار شدم و این اواخر هم در دامداری کار می‌کردم.

چند سال با مقتول زندگی مشترک داشتی؟

10 سال.

فرزند هم داری؟

بله یک دختر 8 ساله که کر و لال است.

الان دخترت کجاست؟

نمی‌دانم، شنیده‌ام نزد یکی از بستگان همسر سابقم زندگی می‌کند.

علت جدایی شما از همسر سابقتان چه بود؟

اختلاف داشتیم. من به او شک داشتم، لباس‌های بد می‌پوشید. چند بار به او اعتراض کردم، اما گوش نمی‌کرد.

چرا تصمیم به اسیدپاشی گرفتی؟

پس از جدایی تصمیم داشتم از او انتقام بگیرم. به همین دلیل یک روز اسید خریدم تا زیبایی‌اش را بگیرم. نمی‌خواستم با فرد دیگری ازدواج کند.

بعد اسید خریدی و او را به دامداری کشاندی؟

بله، اسید را از یک مغازه‌دار خریدم و در خورجین موتورسیکلتم پنهان کردم. شب بود او به اتفاق دخترم به خانه آمده بود که به او اسید پاشیدم.

بعد چه کردی؟

او فریاد می‌زد و من نیز بسرعت از محل فرار کردم و به سراغ زنی که مالک دامداری است رفتم و به او گفتم، همسر سابقم حال ندارد، اگر می‌شود برای او دکتر خبر کنید.

به کجا فرار کردی؟

به اردبیل، به مرز رفتم. قصد داشتم به کشور آذربایجان بروم که موفق نشدم.

چرا به شهرری برگشتی؟

می‌خواستم ببینم چه اتفاقی افتاده. قبل از این وقتی تماس می‌گرفتم پرستار بیمارستان با من حرف می‌زد و وضعیت همسرم را به من می‌گفت، اما از مدتی پیش کسی پاسخگوی تماس‌ها نبود.

کی فهمیدی همسر سابقت کشته شده؟

یک هفته پیش.

سابقه‌دار هستی؟

بله چند سابقه کیفری دارم؛ مواد مخدر، سرقت و نزاع.

اکنون به چه نتیجه‌ای رسیده‌ای؟

واقعیت را بگویم؟

مگر قصد دروغگویی داری؟

راستش را بخواهید، می‌خواهم بنویسید سخت پشیمانم، من با ندانم‌کاری همسر سابقم را کشتم و فرزند کر و لالم را آواره کردم و خودم نیز به آخر خط رسیدم.

فکر می‌کنی چه مجازاتی در انتظار توست؟

ـ سکوت.

نمی‌دانی؟

قصاص، یعنی چوبه دار و پایان زندگی آن هم به خاطر یک تصمیم اشتباه. کاش آن روز کمی فکر می‌کردم و ای کاش همسر سابقم زنده بود ...

baraneuk - انگلستان - لندن
من نمیدونم تو ایران چه جوری اینقدر راحت اسید تهیه میشه که هر با دیگری مشکل پیدا میکنه میره از مغازه میخره .به جای اینکه بریزین مانتوهای تنگ رو جمع کنید و یا آرایشگاهها رو ببندین اسید رو از مغازه ها جمع کنید و یا حداقل نذارید به هر مغازه داری اسید عرضه بشه . اصلا اسید چه مورد استفاده ای برای مردم داره که راحت فروش میره؟ مردم یاد گرفتم عقده هاشونو با اسید پاشی و چاقو کشی خالی کنن. با اینکه دورم از خانوادم حداقل خیالم راحته که من و خانوادم اینجا امنیت داریم . اگه الان از احمدی نژاد آمار بخوان میگه: اسید پاشی؟؟ کو ؟ کجا؟ کی؟ ما اصلا این ماده رو تو ایران نداریم و تا حالا یه مورد هم گزارش نشده که اسید پاشی انجام شده باشه
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
خاک عربستان بر سر رژیمی که با افزایش ناموس پرستی بیمارگونه ی دین عزیزشان هر روز مرگ زن یا دختری را رقم می زنند باز مثل ...گربه کوره.. به متهم بند کنید و علت اصلی دگماتیسم اسلام و مروجین ان ملایان را زیر کارتن بی سوادی و بی هویتیتان پنهان کنید/
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

christina - قبرس - قبرس
اخ که چقدر دلم برائ اون دختره 8 ساله میسوزه . کر و لالی و اینکه باباش رو مادرش اسید ریخت و کشتس و بعد هم دوکت باباشو اعدام میکنه. و میمونه اون دختر و کرولالی اش و یک دنیا خاطرات بد از مرگ پدر و مادر و اینده ایی سیاه و نامفهوم...من میفهمم اون چی میکشه.
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

zagheneshin - روسیه - ایژوسک
باید فروختن اسید ممنوع بشه و مجازات سنگین واسه فروش اسید و شخص فروشنده اعمال بشه . گرچه بازم دردی رو دوا نمی کنه .
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
عجب غیرتی ....این یکی از آدم های تولید شده سوپر دولوکس غیرت داره حیف نان زمان حکومت ستم داری اسلامیه ....قیافه شو ...چه غیرتی ؟ به زن جون بدبخت تو یه کوره دهات که یه دختر کر و کور داره که از هر عذابی بدتر حسودیش شده و به اون اسید پاشیده !!! برای این جور افراد باید در دو نوبت جایزه نوبل غیرت بهش اهدا کرد .. در قفس شیر وپلنگ گرسنه تو باغ وحش تهرون رو باز کرد و این تاپاله تازی قیافه رو رو انداختشون اول از پا تا کمر تو قفس و یه ساعت بعدش هم بقیه ش رو !! . بی خود نیست که اوباش ها جنونهوری اسلامی هرچی پول هست تو کیسه کرده و باهاش به خارج فرار می کنند ...حیف پول نباشه که خرج شکم این گونه تاپاله ها بشه ؟؟!! .
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
اصلا گیرم که مرحومه بد لباس می پوشیده به ایشون چه ربطی داشته و به چه اجازه ای زندگی یک نفر رو ازش گرفته و اون دخترک رو آواره کرده !. چرا باید هر خریدن اسید این قدر آسان باشد، در هر مغازه بقالی قوی ترین اسید را با قیمت کمی می شود خرید، چه لزومی دارد که این نوع اسیدهای قوی مصارف خانگی داشته باشد؟. !!!!!!!!!!!!!. چه بسیارند زنان نجیب و پاک دامنی که مثل شهین اسیر سر نوشتی دردناک می شوند.درود بر زنان ایرانی. ناصر نامرد زن بیچاره را با اسید کشتی می خواستی بری آذربایجان آنجا را هم به گند بکشی؟. !!
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
شما قاطی دارید اقا جان!
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

marg bar akhond - ایران - مهاباد
مرگ بر آخوند...........هر چی کثافت کاریه تویه این مملکت انجام میشه.بیشترشم به خاطره فرهنگ لجن اسلام...
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
خون نوشابه اسلامی جدیدا ..اسید هم اضافه شده//ننگتان باد سوسمارهای جزیره العرب که 1400 سال است ایران را به اتش کشیده اید/
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

pariha - کویت - کویت
چه وضع افتضاحی شده هر کی زورش نمیرسه میره اسید میخره دیگران رو بیچاره میکنه من نمیدونم چقدر احمق تو جامعه ایران زیاد شده چقدر مردم عقب افتادگی فکری و اجتماعی پیدا کردند که منطق شده اسید- چاقو - تجازو - تمام اینها بخاطر همین خشونت هایی هست که تو جامعه رواج دادند حکومت به جیزه خوران خودش اجازه داده هروقت و بدون دلیل رفتار و زندگی خصوصی دیگران رو زیر سوال ببرند و حتی وارد حریم خصوصی انها بشوند در نتیجه یک عده مثل این احمق سنگدل و بی منطق رفتار میکنند
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

h.k - دانمارک - اودا
رئیس جمهور که تیرخلاص زن باشه .ملت چکاره باشندخوبه??ملتی که خامنه ای رهبرشان باشه.ازملت چه انتظاری دارید??
جمعه 15 مهر 1390

sunia - استرالیا - استرالیا
گرچه با اعدام مخالفم ولی بعضی روانیها مثل این اعدام بشه ناراحت نمیشم
جمعه 15 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.