مشایی زیر تیغ جراحی رفت

مشایی زیر تیغ جراحی رفت

اسفندیار رحیم مشایی روز گذشته در بیمارستان پارسیان تهران تحت عمل جراحی Blepharoplasty (بلفارو پلاستی) برای رفع مشکل افتادگی پلک و خشکی قرنیه قرار گرفت.

یکی از مسئولان بیمارستان پارسیان در گفت‌وگو با فارس افزود: اسفندیار رحیم‌مشایی روز گذشته در بیمارستان پارسیان تهران واقع در شهرک غرب تحت عمل جراحی Blepharoplasty (بلفارو پلاستی) قرار گرفت و دیشب در این بیمارستان بستری بود.

وی اظهار داشت: مشایی روز گذشته در این بیمارستان تحت عمل (بلفارو پلاستی ) قرار گرفت که دلیل آن افتادگی پلک و خشکی قرنیه وی بود، لذا برای اینکه خشکی قرنیه و افتادگی پلک وی برطرف شود، این عمل انجام ‌و وی دربیمارستان بستری شد.

وی یادآور شد: این برای بار سوم است که آقای رحیم مشایی در بیمارستان پارسیان تحت مداوا قرار می‌گیرد و هر بار دیابت و قند خون وی‌ کنترل ‌و چکاپ نیز انجام می‌شود.

این مقام مسئول ادامه داد: قرار بود مشایی امروز صبح از بیمارستان مرخص شود.

Blepharoplasty (بلفارو پلاستی) از لحاظ علم پزشکی اصطلاحا به جراحی افتادگی پلک، جراحی کشیدن پلک، جراحی ترمیم پلک،جراحی جوان سازی پلک و جراحی زیبایی پلک اطلاق می‌شود. جراحی بلفاروپلاستی معمولا یک عمل سرپائی است و تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. انجام این عمل روی پلک بالا، باعث بالا کشیده شدن پلک‌ها و کاهش چین‌های پیشانی می‌شود. پف پلک پائین‌ و پوست اضافی و شل نیز برداشته می‌شود.

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
امیدوارم به زودی به لقاح الله بپیونده !
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

anti sandis - انگلستان - کنت
چند تا پروتز هم این ور و اون ورت بکار
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
anti sandis - انگلستان - کنت خیلی قشنگ گقتید.
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
مشایی نژاد قصد دارد از احمقی نژاد عقب نماند و زشتتر و پیرتر از او دیده نشود و حتما این مد جراحی " زیبایی ضد افتادگی " به دیگران سرایت خواهد کرد و این افتادگی پلک نیست که عمل کرده, بلکه از افتادگی چیز دیگری نگران است که باعث تعجب ضحاک شده بود ! پس همواره شاد و افتاده باشیم .
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

pariha - کویت - کویت
رفته خودشو برای رفتن همیشگی اماده کنه روشون نمیشه بگن عمل زیبایی مگه احمقی نژاد نیست که کمی بخودش رو رفته چین و چروک هاش کمتر شده و . یک درجه از شمپانزه به میمون تغییر کرده
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

Artosh - ایران - تهران
این مخلصان ولایت چرا بهترین بیمارستان ها رو واسه خودشون انتخاب میکنن؟! اونوقت ملت بیچاره واسه یه جراحی ساده ماهها در بیمارستان های دولتی با اون وضعیت رفتار پرسنل منتظر میمونن تا یه درصدی از بیمه استفاده کنن و هزینه شون کمتر شه..!
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

ghafas - ایران - مشهد
بابا هنوز کو تا آنجلینا بیاد !! هول کردین ؟ دکی بوتاکس می کنه تو لب و لوچه عمل می کند.
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

vahid2591 - ایران - کرج
البته بادفتق وباباسیلشوهم عمل کرده.
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

shana - ایران - خوزستان
آخه هر چی خوشکل تر بشه احمدی نژاد بیشتر دوسش داره
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
انشاالله تخته مرده شورخانه بیافته پفیوز
پنج‌شنبه 14 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
مگه از نسل مغول هست؟ چونکه این مریضی وراثتی در نسل زرد بیشتر وجود داره و منشعبات مغولان. مطمینآ از همون نسل هست.
جمعه 15 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.