ادعای زن: شوهر خطبه عقدمان را خواند - اصرار زن , انکار مرد


ادعای زن: شوهر خطبه عقدمان را خواند - اصرار زن , انکار مرد


زنی در دادگاه خانواده حضور داشت و مدعی شد که بعد از آشنایی کوتاه و ایجاد پرونده در دادسرای کیفری، شوهرش خطبه عقدشان را خوانده و اکنون به دنبال اثبات زوجیت است ولی شوهرش این امر را قبول ندارد.

به گزارش  فارس ، زن جوان با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست اثبات زوجیت خود را به قاضی فریبرز مردانی، رئیس شعبه 271 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

زن در برابر قاضی این شعبه بیان کرد: هر دوی ما از داشتن پدر و مادر محروم هستیم و بعد از آشنایی کوتاه، به عقد یکدیگر در آمدیم.

وی با اشاره به اینکه شوهرم صیغه عقد خودش و من را خواند، گفت: هیچ‌کس باور نمی‌کند که من و شوهرم در عقد همدیگر هستیم، در واقع ما تنها 4 آشنا در این خصوص داریم.

زن جوان در دادگاه خانواده عنوان کرد: بعد از آشنایی در خیابان و پرونده درست شدن برای ما، در دادسرای کیفری، شوهرم مرا به عقد خود در آوردم.

وی با اشاره به اینکه ما فرزندی نداشته و  او را بسیار دوست دارم، گفت: همه باید بدانند که من و شوهرم با یکدیگر عقد کرده‌ایم.

زن بار دیگر در حضور قاضی مردانی بیان کرد: مهریه‌ام هزار و 100 سکه بهار آزادی است که در زمان عقد این میزان را تعیین کردیم ولی شوهرم حاضر به قبول این موضوع نیست.

مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان اینکه من عقد خود با این زن را قبول ندارم، گفت: این زن را نشناخته و او همسر من نیست.

قاضی فریبرز مردانی، رئیس شعبه 271 مجتمع قضایی خانواده ونک، بعد از شنیدن حرف‌های زن و مرد، از هر دو آنها شهود خواست و رسیدگی به پرونده را به روزی دیگر موکول کرد.

sia_sefid - ایران - تهران
آفرین به این مرد .. تا باشد آنکه خریت نکند .. من واقعا از اینکه حقوق زن ها و مرد ها تو ایران از بین رفته ناراحتم ولی خیلی واسه خودشون حقوقی قائل نیستن و وقتی کسی از این حقوق استفاده میکنه تازه میشن مدعی که چه عرض کنم . مدعی العموم . به نظرم کارش درست بود کسی که با این روش ازدواج میکنه . هرچی سرش بیاد حقشه
سه‌شنبه 12 مهر 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
چه پدر سوخته
سه‌شنبه 12 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
بعدش چی شد!!؟ آقای مجری باید برایت اسفند دود کنیم. بپا ندزدنت.لوووول,. موضوع کم آوردی برات بفرستیم. https://www.youtube.com/watch?v=LppYFkn5rC8feature=related
چهار‌شنبه 13 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.